Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

No i jak taką lewatwywe chcesz zrobić ? Sama czy gdzieśu lekarza ?? Co do Paris Hilto to u mnie nawet byłoby to niemożliwe ja mam całkiem inna budowę kości. A mój mężulek jak słyszy o odchudzaniu to puka się w głowe i mowi że jestem stuknięta i wtedy gotuje zazwyczaj coś dobrego. No a wracają do odchudzania to nie jest nawet tak źle tylko szkoda że piwo ma ttyle kalorii bo jak to było wszstko co dobre jest zakazane albo wysoko kaloryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no sama,,Do lekarza bym nie poszła,bo to takie fuj :D hehe Jest taka metoda Tombaka,ktora takie same efekty przewiduje,zamierzam to zrobic,,bo to dla zdrowia poprostu. Słuchaj D..nie odmawiaj sobie na raz wszystkiego.Odejmuj sobie po trochu,,i będziesz ciagle chudnąć,tak jak ja to robie,Tą metodą schudłam 6 kilo,a w cale sie nie katuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jakiś link albo jakieś info gdzie można o tym poczytać i ewentualnie jak to zrobić ? Nie wiem czy się zdecyduje ale poczytać mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAseczki.Ja zaraz lece do carrefoura jak małego przywiozą:) dwa w jednym.Dla niego spacer,a dla mnie darmowa podwózka zakupów :D hhehhe. Nie trzeba tachać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje dziewuszki jak ja się za wami stęskniłam🌻coś mi kompyter pada chyba musze go zareklamować bo jeszcze jest na gwarancji:(:(:( Przeczytałam co tam się działo z uwagą no i dziewuszki mam nadzieje że jusz ok bo troche przykro mi się zrobiło za te .......:D:D:D No to u mnie bez zmian ze zdrowiem lepiej tylko te tabletki coś skutki uboczne mają na mój żołądek a jaki? Straciłam apetyt hihihi i co najwarzniejsze to na słodycze z tego co się domyślacie jestem bardzo zadowolona:):):):) FOCZKY---->ciesze się że dajesz sobie tak super rade w pracy🌻 no i zazdroszcze tej wizyty u rodzinki, a co do tej lewatywy to tez miałam robioną przed ciążą i nie wspominam za dobrze. O tej co pisałas słyszałam i faktycznie jest bardzo kożystna dla organizmu bo odciąża i oczyszcza super jelita. EWELINKA-----> widze że ty to najbardziej się za mną stęskniłaś a jak tam biznes sie udał zarobiłaś coś na tych owocach no i czy tą wage w końcu masz? D_85---->serdecznie cię witam mój facet raczej by chciał żebym troche schudła bo poznał mnie jak ważyłam 51 kg a teraz 70 ale mówi że lepiej być puszystym niż jakimś wieszakiem chudym:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) byłam odebrać moją WAGĘ:D:D jak tylko wróciłam od razu sie zważyłam. wynik podam jutro rano, przed śniadaniem:) szczerze mówiąc to jestem zaskoczona, pozytywnie:) Foczky, romumiem że jestes pierwsza do tej lewatyty???:D jak przeżyjesz to ja się zastanowie nad jej stosowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. :) D...dostałam Twoje zdjecia :) Dzieki wielkie :) Uważam ze jesteś bardzo ładna. I nie widać po Tobie ze tak duzo wazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dawno mnie tutaj nie było bo nie miałam dostępu do komputera. ostatnio moja dieta nie wyglądała najlepiej (tak to jest podczas uroczystości rodzinnych) ale obiecuję że sie poprawię ;) D_85 ---> witam Cię serdecznie:) o lewatywie czytałam i jakoś nie bardzo jestem przekonana. czy to na pewno by pomogło? i z opinii innych to jest bardzo nieprzyjemne:( Foczky --->jak zastosujesz to zdaj relacje z efektów. Ewelinka --->jak Tobie idzie przy zbieraniu aronii? to jest dość wyczerpująca i żmudna praca, szczególnie kiedy owoce są takie małe. ja też często zbieram owoce - pomagam rodzince. a szukałaś hula hop w sklepie z zabawkami dla dzieci? ja byłam i są. Pozdrawionka:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Kurde jestem zła, bo od przedwczorajszej burzy w nocy, cos zdupiło się z netem i nie mogę otwierać stronek:O No ale jestem juz pracy, szefa nie ma więc postanowiłam coś naskrobąc;), żeby Wam tak smutno bezemnie nie było:D:D:D Otóż dziś oczywiscie danio i 3 kromki wasy (nie wiem jakas taka głoda byłam). Pozatym mam okres i czuję się jak balon, bo brzuch mi wydeło. W sb (mam nadzieje, ze okres do tego czasu się skonczy) będe się ważyć:) Foczky---> Oczywiście że się odchudzamy, wkońxcu po to tu jestesmy:D Jak tam mały piernik, bardzo daje w kość?:) A propo lewatywy to zrób ja, bo wiesz Ty jesteś najodwazniejsza:D Aaaa i jeszcze o tej owsiankowej mielismy pomysleć:) pamietasz?? Martusia--> Fajnie, ze wróciłaś:) I fajnie, ze nie masz apetytu hihihi A ja dokładnie 31 sierpnia lecę do Bułgarii:) troche się boje tej podróży samolotem, tyle się nasłuchałam o tych bolących uszach:O D_85---> Jesli możesz i mi prześlij zdjęcia tosia17@op.pl a odeslę Ci swoje:) Green1989---> Oj to teraz musisz odpokutowac te rodzinne imprezki na rower marsz:classic_cool::D Elewinka---> Chwal się ta waga ale to już:P hihih Przynajmniej wiesz teraz na czym stoisz:) Więc, zycze Ci zeby pokazała jak najmniej:) Miłego dnia skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica :D Ku Twojemu zadowoleniu w samolocie żryj cukierki non stop...tzn,,ssij,,albo zaopatrz sie w gume do żucia,jak cały czas bedziesz żuła,albo ssała,to nic Ci nie bedzie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Foczky też słyszałam o tej gumie do rzucia, tylko zas cholera jak mnie szczęka rozboli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lot będzie trwał 2,5 godzinki, jakoś dam rade hihih:) U mnie zaczęło padać, ale tego można było się spodziewać, bo od trzech dni taka parówka że masakra:O Ja już chce na ciepły piasek, do ciepłego morza, poczuć prawdziwe lato. Bo tu w Polsce raczej tego lata nie widziałam, a co najgorsze nie pamiętam naprawde upalego lata:O Siedze w tej pracy i czas wlecze się cholernie, pewnie dlatego, ze szefa nie ma i nie ma kto dyrygować:classic_cool: a ja jakas rozleniwona jestem:) i sie opieprzam hihi ale spoko przyjedzie szef pewnie gdzieś po 13 to robota ruszy:) Na dodatek córka mojej koleżanki zachorowała i tak oto jestem dziś sama, nawet nie ma zabardzo do kogo geby otworzyć. Dobrze, ze jest net, bo inaczej bym kipła z nudów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhhyyh,,, no,,,dobrze ze masz internet :D heh a ja małęgo ustapałam, i siedze też sobie i sie opierdzielam hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze,,tak Ci sie nudzi,ze nawet nie odpisujesz jędzo. Moje chłopaki juz powstawali,jeden i drug: Dhehe Podałam sniadanko duzemu i małemu,a teraz sama wcinam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze godzinę:O wrrrr Juz mi sie tu niechce siedzieć, a co tam dobrego wcinasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!dopiero teraz sie odzywam bo od rana byłam zapracowana. układałam swoje notatki ze szkoły. uzbierało sie tego przez rok.. teraz zjadłam obiad. do końca dnia tylko woda i herbata i postaram sie poćwiczyć. niestety z rower nici bo pada...ciągle pada.. foczky ---> jak sobie radzisz z maluszkiem? ile ona ma? (może już pisałaś ale mi umknęło) do wieczora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki..Fajny sposób na urozmaicenie serka wiejskiego Pokroic pomidory,cebule i ogórka też mozna,posolic,popieprzyć i zalać serkiem wiejskim,,Wymieszać,i jest looksio sycąca suróweczka :) I to włąsnie jadłam rano ;) a teraz jem dwa gołąbki :D mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak byc pozbawionym prądu przez 24godziny!!! ale jestem:):) pracę w aronii porzuciłam:D:D po wczorajszej burzy za mokro było:o a moja waga jest wywalona w kosmos!!!:D w każdym pokoju waże inaczej, ale i tak jest git. dziś rano waga pokazała..........72,4kg:D:D:D zobaczymy w sobote jaki wynik pokarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łobuziaczki moje ja dzisiaj pózno bo sprawy łatwiłam ale u mnie wieje kurcze że łeb chce urwać:(:(:( Nie chce mi się nawet pisać coś mnie głowa boli ide wcześniej spać obiecuje że od jutra pisze więcej to buzka😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli rzeczywiście jest 72,4kg to znaczy że od maja schudłam 5kg. jutro rano sprawdzę, jeszcze raz czy wszystko z tą waga dobrze i jak pokarze tyle samo to napisze to w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×