Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

pamietaj :D nie waż sie na dywanie hehe :D i na równej podlodze kochana,nie na skosach nie na skoosach :D hehe :) Dobranoc babeczki,bo widze ze juz spicie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek kobietki moje:) Przesyłam wam promyki słońca, które mnie obudziły hihih Tak wiecie na poprawę humorku:) Dziś wyjątkowo wstałam po 6 hehe Zjadłam śniadanko i myślę o wyjeździe :) Wczoraj wieczorem na tvn lecialy \"Szczęki\" Masakra:O Po obejrzeniu wiecie co zrobiłam, poszłam na neta sprawdzać czy w Morzu Czarnym nie ma jakichś ludojadów:D Okazuje że są jakieś tam drobne :D rekiny do 2 m (co tam dwa metry:D) Ale pływają daleko od brzegu ufffff Bo co by było jakbym stała w wodzie a mnie tu rekin ciach w dupsko😭 No i sa jeszcze meduzy, które parzą i na które trzeba uważać:O Więc już wiem czego się spodziewać:) Będę ostrożna w wodzie :classic_cool: No a jak narazie leniwie muszę zbierać się do pracy. Módlcie się, żebym przeżyła jakoś te 7 godzin:O Bo od pewnego czasu siedzę tam jak na szpilkach, chyba musze podładować akumulatory! No ale do urlopu zostalo 6 dni a do wylotu 7 jupi jupi jupi :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziewacie kluchy leniwe:D:D:D?? Ja w pracy siedze popijam wode i wiecie co Wam powiem, nie jest tak źle, jeszcze 4 godzinki i do domu:D A jutro piateczek ukochany piateczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WYSPAłAM SIE :(:(:(:( ROBIA MI ELEWACJE NA BLOKU I KURWA WIERCA I WIERCA,,SMIERDZIUCHY,,, GłOSNO CALY CZAS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki🌻🌻🌻 Dzięki chica za promyki doszły i pierwszy raz od duszego czasu rano mam słońce:):):) Normalnie po tych tabletkach jestem taka ospała że nie moge rano wstać a wciągu dnia katastrofa jeszcze tydzień je biore i koniec:(:(:( Właśnie zjadłam śniadanko z dwuch jajeczek smażonych i co? kurcze spać mi się chce czuje się jak na chaju kurcze pieczone:D:D:D Potem się odezwie jak dojde do siebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Piotrek wrócił od dentysty i połozyl sie spoac.rodzice przywiexli Dawida i też spi teraz..A ja nie moge zasnąc,chciaż sie tak niewyspałam ze sodoma,i taka jestem spiaca... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky---> pospisz w nocy, albo jak dawid pojedzie a Piotrek pójdzie do roboty:) Więc nie łam się kobito, dzieci w Afryce głodują a Ty masz tu takie problemy:P martusia--> no to nie zaciekawie z tymi tabsami, no ale może to tylko tak napoczątku, później będzie ok?! Dziewuszki za 55 min idę do domu i jestem z tego powodu przeszczęsliwa:D :D :D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze mozesz sie do nas dołączyc:) Tylko że pewnie i tak bedziesz sie wpisywała raz na ruski miesiac,jak wszystkie nasze nowe kolezanki które doszły w trakcie. Ale zapraszamy.Przyda sie troche świerzynki Zaznaczam że te forum nie jest samo w sobie takie towarzyskie, i zeby poczytac sobie coś jak sie komuś nudzi.Tu chodzi o duchowe wsparcie ;D i stworzenie kręgu ,dzięki któremu trzymamy dyscypline. ja trzymałam dyscypline razem z dziewczynami,dopóki krąg się nie rozluźnił. wiec zastanówcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tez sie biore za diete od jutra jem tylko jajka i grejpfruty:) cos ala norweska czy kopenhadzka ale tam trzeba jesc miecho a ja nie jem bo nie znosze:p 2 tyg. bede sie codziennie meldowac zeby byla jakas mobilizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze:D wkoncu sie znalazła taka co sie kurna porządnie odchudza :D A dlaczego jajka akurat i grejfruty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wracam po dłuuuugiej przerwi :) Dostałam WYMARZONĄ pracę jupi jupi jupi :):):):) Od 3 września będę w Warszawce na szkoleniu przez tydzień i odpocznę trochęod moich facetów :):):) No ale się już tak nie szczerze . Co do diety to ja nawet trzymam jutro się będę warzyła i zobaczymy jedyne co mi nie wychodzi to wiecej ruchu no może poza mizianem z mężulkiem :P a tak to nie mogę się zmobilizować. Co do jajej i graepruthów to dlatego że przyspieszają spalani tłuszczu i jest nawet tak dieta która naprawde daje dobreefekty moja mama ją stosowała kiedyś i naprawdę schudła fajna d**pcia z niej wtedy była . Foczky te zdjęcia robione są przed drugą ciążą więc dlatego tak nie widać :) Chica21 zdjęcia wyśle jak tylko będę miała chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i stęskniłam się za wami :) I witam rówież nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i stęskniłam się za wami :) I witam rówież nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nareszcie mam to magiczne kółką zwane hula hopem:D:D i powiem wam że NIE UMIEM NIM KRĘCIĆ!!! teraz jestem padnięta, ale wieczorem będę próbowaaaać:) Chica rano przesyłała promyki a ja wam mogłam przesłać SAUNĘ!!!:o cud że ja to przezyłam, kurcze a co do tych grapefruitów to ja tez kiedys miałam zamiar spróbować tego typu diety, ale jak kupiłam jakis tam kolor tego dziadostwa to mi się od razu odechciało, był tak gorzki że szok:o:o może inne kolory są lepsze....jutro kupie i sprawdze. a i jeszcze wspomnie o mojej wyjeb****nej w kosmos wadze:o to badziewie za każdym razem pokazuje co innego:o pierdziele to i w ciemno sie będę odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja własnie wróciłam ze sklepukupiłam sobie tuńczyka i zaraz wszamam bo uwielbiam chociaz mały kawałeczek bo do rana to nie wytrzymam:):):) a gdzie ewelinka zagineła pewnie waga zafascynowana hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ja tez na swoja nażekam bo co na nią wejde to pokazuje inaczej aż mnie szlak trafia:(:(:( Chyba też zaczne w ciemno i po ciuchach będe sprawdzać hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja mam taki sam plan:):) albo będe się mierzyć miarka krawiecką:) dziewuszki kręcące hula hopem macie jakies ubytki w bioderkach???:):) bo ja mam ich straszny nadmiar:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś Ci opchął zepsutą wage!! A poza tym,nie mozna sie co chwile ważyc,bo waga naprawde inna jest.Trzeba sie ważyc do tydzien i tyle... A tak poza tym,jak nie widać efektów na wadze,to trzeba sie mierzyć,ja zgubiłam w pasie 6 cm :D Do Diana,dobrze powiedziałaś,fajna dupcia z niej była..bo po diecie pewnie nadrobiła swoje ciałko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłam na wakacjach u wujka i on miał wage szklaną To sie na niej ważyłam non stop..przed prysznicem,po prysznicu,przed siku,,po siku,,i po pupu :D hehe I wyszło mi że jak coś z siebie wydalałąm,to wiecej ważyłam,,no przecież to nielogiczne:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nabrała ale nie po diecie tylko po rzuceniu fajek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na na na :D macie gdzies dokladny przepis na tą dietke? moze bym sie przemeczyła :D ile to tak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie mogę tu zajrzeć :) najpierw brat okupował komputer a jak już miałam chwilkę czasu to z sąsiadką - przyjaciółką na kawce. Ewelinka --->nie martw sie ja tez nie umiem kręcić hula hop. najdłużej potrafię je utrzymać na kolanach he he witam nowe osoby;) cnam ---> ta dieta chyba trochę monotonna tylko jajka i grapefruity. po tej diecie nie będziesz mogła patrzeć na jajka. a jaka jest Twoja wymarzona waga? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja na hula hop 7 razy obkręciłam :D to mój rekord :D haha,, a najdłuzej umiem na szyi :D haha i rękach oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hopem na rękach oczywiście tez najdłużej. ale na innych partiach to już ....szkoda gadać. na szyi to ja nawet zakręcić nie potrafię heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem:classic_cool:, wczoraj mój boy niespodziewanie mnie odwiedził i póxniej już nie miałam siły włazić na kompa, więc się nic nie oddzywałam:) Ale tak- dietka wszystko super, a brzuszek jaki płaski ajjjj:D Dziś piąteczek- fajowo:classic_cool: i dwa dni wolnego jupi:D Kuźwa dziewczyny z tym hulahopem to wszystkie mamy jakieś problemy, mi to kurestwo spada na palce od nóg auć i nic więcej, namęcze się więcej podnosząc je z podłogi niż nim kręcać:D buhaha Nie wiem jak wy ale przez ta diete prawie wogóle nie chodzę na kibel, no moze tylko sikać, dziś rano zjadłam 5 wegierek żeby moze coś popchnęło:D Macie na to jakiś sposób?? D_85----> Gratuluje pracy:) Foczky---> jak tam ogórki:D?? elewina---> nie wiem ale ja na twoim miejscu bym się porządnie wkurwiła i wystawila odpowiedni komentarz temu kolesiowi, kto ci sprzedał to badziewie. Własciwie to ile dałas za ten szajs?? No a pozatym pozdro dla green i nowych odchudzaczek, ciekawe jak długo z nami będą trzymać:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ślicznotki🌻 No ja dzisiaj w końcu normalna bo odżuciłam tabsy i na noc już niewziełam czuje się super i więcej nie będe się truć:):):) Kurcze tym hula hop to normalnie zarażacie ja wczoraj zleciłam swojemu rzeby poszukał mi i kupił bo u mnie w miasteczku nie ma no i też będe se kręcić hi hi hi A co mam być gorsza w grupie zawsze lepiej hi hi hi Atak wogóle to dzień dobry bo dzisiaj na pewno dobry dla mnie czego dla was życze buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×