Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

No hejo 😴 wstawac kto rano wstaje temu pan Bóg daje ciekawe co? Bo ja tak to z melona bym chciała.🌻 No to witam lalunie i zmykam bo zaraz jade:):):) Zrobie zdjęcia to wam wyśle jak będe się opalać to pomyśle o was żeby nie było wam przykro:):):) To uciekam bo plaża czeka hi hi hi :D mam nadzieje że rekiny mnie nie dorwią ale kto by chciał takiego wieloryba:):):) Pewnie wszyscy po uciekają:D:D:D Jak wruce to się odezwie to dla was😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):) miłego leniuchowania Martusiu:)👄 nie martw się, nikt nie ucieknie:) jak jabym tam sie pojawiła to mogło by być ciekawie... dziś niedziela, dzień nic nierobienia i myślenia o tym co by tu zjeść- masakra. zjadłam 2 kanapki z chlebem razowym i wędliną i wypiłam kakao.dziś będę walczyć z babką piaskową i racuchami:o obym wygrała. znowu u mnie duszno, nie ma czym oddychać. miłego dzionka dziewczynki🌻🌻🌻🌻🌻 Flawia dziś pewnie pośpisz dłuuuużej, czyli wstaniesz o 17-tej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie!~a niee!!! hehehe!! Wstałam o 11~~!! niespodzianka :D hee ale pół godziny gadałam z mamą przez telefon,dlatego dopiero teraz jestem :D hehe i co i co i co? zdziiwioonee??:D:D A ja własnie zjadłam sobie danone biszkoptowy i ciastko owsiane :D sa sa sa Też moze pójde na plaże,bo bym chciała się troche opalić. No ja na Twoim miejscu Elewina bym zjadła tego racucha :D Jak zjesz jednego to Ci sie nic nie stanie przecież :) ważne żeby umieć nad sobą zapanować i nie zjeść za duzo chyba nie?:D A Ty Marta nie leż na brzegu,bo możesz być smakowitym kąskiem dla jakiegoś rekinka :D Rekinki lubią dorodnych ludzi ;D hehehe No ja w każdym bądź razie bym za blisko nie podchodziła :D hehe Pozdrawiam dziewczynki..pisać pisać co robicie i co jecie:) Buzka!:*:* a poza tym,to wszystkie musismy sobie kupić hula hop ;D Zajebiście zmieniejsza brzuch i biodra! rach ciach ciach do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! U mnie też pogoda do bani, na dodatek katar mam:O i czuję się ogólnie jakoś dziwnie. Od rana zjadłam jako na twardo i jedną mała gruszkę, teraz spokojnie czekam na obiadek (standard w nd rosołek z makaronem+ roladka i ziemniaczki, choć postaram się wiecej sałatki warzywnej zjeść;) ) Byłam dziś w biedrones więc zaopatrzyłam się w wase, wode niegazowaną i wziełam dwa jogurciki, wkoncu jutro pon, wiec znów porzadniej w garśc sie bierzemy:) Dla mnie weekendy są gorsze bo własnie w domu się siedzi i z nudów myśli się co by tu zjeśc:P A w tygodniu, praca, póxniej sie coś w szama i jakoś tak leci:) W następną sb ważonko:) Liczę choć na kg mniej, vbo tak podobno najzdrowiej, Flawia--> Zadziwiasz mnie tym wczesnym wstawaniem, jak nie TY:P. Martusia--> To fajnie, ze nie zjadłaś dużo, gratuluję i zazdroszczę tego opalania:P Elewina----> Ty bidulko z jednego racuszka możesz zjeść i kawałek babeczki;) lepiej zjeśc mniej niż rzucic sie na całą:P :) Miłej niedzielki kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niestety nie mogę iść na plaże sie popalać - słoneczka nie ma:( dzisiaj na śniadanie zjadłam jajecznicę z jednego jajka z cebulą i dwa plastry pomidora i dwie wasy i piję teraz czerwoną herbatkę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczątka mnie tez już tu dawno nie było he raptem raz się pokazałam ja na śniadanko zjadłam jogurt kawa i wypiłam pyszną kawke z mleczkiem i jestem zmotywowana do diety bo wlazłam w stare spodnie a do tych co nodiłam potrzebny mi pasek ale jeszcze sie nie ważyłam dopiero jutro pozdrawiam i miłego opalania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Adurka! Gratulacje :) Dziewczynki wszystkie nowe...zapraszamy do częstszego udzielania się :):):) No laseczki,widze że wszystkie sie zdrowo odzywiamy :D hehee Ja na plaze nie poszłąm,bo te słonce za słabo swieci,i bez sensu wogóle isc.Takze teraz prasowanko w szafie :D a potem ide do sklepu po hula hop ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Adurki! na obiad zjadłam 2 ziemniaki i fasolkę szpargowa i skrzydełko z kurczaka. to wszystko na dzisiaj. chyba ze jabłko albo marchewka jak będę bardzo głodna. buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj green,,ostro poczynasz sobie :D hehehe a ja jem pierogi z truskawkami :D mniamniuśne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem. weekendy były i są najgorsze kiedy staram sie schudnąć bo wtedy jem wspólnie z rodzinką obiadki i nie mogę sie powstrzymać żeby nie jeść to co oni:( a jeszcze to jedzonko takie pyszne jak mama przygotuje... jutro może będzie lepiej...musi być lepiej Trzymajcie sie kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,,no własnie :D ja na szczescie nie mam tego problemu :D No i leje u mnie ja z cebra,,i pizda i dupa,, i nie moge wyjsc po hula hop. No i z tej rozpaczy zrobiłam sobie jajecznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochaniutkie ja już wruciłam taka zmęczona że hej:(:(:( Było super tylko morze gdzieś uciekło bo był odpływ i gdzieś uciekło pół kilosa hi hi hi No to ja dzisiaj wszamałam: -1kawa z mlekiem -activia -frytki z rybą -no i kilka zabronionych ciasteczek -1 kanapka ze szynką -woda Zaraz poprzesyłam wam kilka zdjęć to naraśko jeszcze się odezwie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ja dzis bez szaleńst w jedzeniu obiad normalny ziemniaki+kurczak pieczony i pomidorki drożdzówka do kawe i oczywiście na śniadanie maślanka z otrębami cos nie po koleji pojechałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski! Ja nie wiem kiedy ten weekend minął:P Jutro zaś do roboty:P :O Podsumowując dzionek: rano- jajko na twardo, później mała gruszka obiad- rosół, ziemniaczki i roladka popołudniu (przed 17) - mały jogurt i 3 kromki wasy+ pół pomidorka No a ponadto standard- woda I to by było wszystko na dzien dzisiejszy, lepiej by było gdyby jeszcze ćwiczonka były, ale niestety nie mam na to czasu w weekendy jak jest misiek, no ale spacerujemy sobie, to też na plus;) Jutro się nadrobi te ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! A gdzie Wy się podziewacie??:P Ja juz ubrana, pojedzona (3 kromki wasy i mały jogurt) i zaraz wsiadam na rower i zapycham do roboty:) Ufff jak dobrze że ta środa jest wolna, to chociaż szybciej zleci ten tydzień:) I wysmienicie że dzisiaj szefa nie ma, to będę mogła w pracy do was zaglądać:) Buziaki i miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaaaa!!! nareszcie jestem!!! wczoraj po południu przeszła u mnie gigantyczna ulewa z wiatrem i gradem i pozbawiła mnie prądu dziś poniedziałek więc zaczynamy ze zdwojoną siłą:) PS. Marta dzięks za zdjęcia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki ja też już się melduje:):):) U mnie jak zwykle słonko świeci no i kawusia na stoliku miłego dzionka:):) No a ja dzisiaj bawie się w nianie urwanie głowy będe miała dzieci w wieku 4 lata, 2,5 roku, 7 miesięcy no i mój 6 lat chyba zwarjuje przez 5 godzin:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta----> A co ty za zdjęcia wysyłasz, ze ja ich jeszcze nie mam:P ?? tosia17@op.pl Elewina---> U mnie teraz nonstop pada:O eh No ale co racja to racja, weekendy są leniwe a od Poniedziałku trzeba się wziąć w garść:) Flawia pewnie sobie jeszcze słodko śpi, a gdzie podziewa sie reszta :P ?? Juz spowiadac sie co zostało zjedzone na sniadanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia to niezłe przedszkole będziesz mieć:) heh Przynajmniej czas Ci zleci:) ja siedzę w pracy i mam święty spokój, bo szef ma dzisiaj urlop, to nie ma kto non stop zaglądać co robię:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica żeby ci się nie nudziło to wysłaam ci kilka zdjęc z wczorajszej wyprowy to sobie pooglądaj a co do przeczkola ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to serce poszly jeszcze raz.. suchajcie moj syn siedzia na komputerze przed chwila i przestawi mi dwie litery tak ze litera y pisze mi z a z pisze y niewiecie czasem jak to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam na śniadanie o 7 : 3 wasy, 2 plastry, żółtego sera i herbata teraz zjem sobie kalarepę a na obiadek zupa jarzynowa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica właśnie dostałam wiadomość że przekroczyłam twoją skrzynke mejlową a wysłałam 6 zdjęć to zaraz ci wyśle ino 3 ale jaja my to mamy pecha:):):) naprawiłam klawiature ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nacisnij na raz CTRL i SHIFT,,to sie naprawi :) wstałam wstałam :D lece do biura pracy ;D hahaha,,, moze coś mi dadzą do roboty :D Dzieki Martusia za zdjecia,,bardzo fajne :) Super miejsce:) zazdroszcze Ci,,a u mnie zimno jak na jesieni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia nadal nie mam fotek, no ale pewnie dzieciakami jestes zajęta i dlatego niezdarzyłas ich wysłac;) Oj dziewczyny nudze się jak mops:O A tu jeszce 3 godziny przyszło mi siedzieć:P Walnełam sobie kawkę zbożową, a teraz popijam wode z dytrybutora, pewnie wypije pare kubków i póxniej będę lała co 5 minut:P Flawia---> pochwal się jak tam poszukiwania pracy posżły, czy dostałas to kierownicze stanowisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×