Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość smallgirl
ja MAM 163CM i 53,5 kg :/ chce schudnąc przynajmniej 5 kg.buu ale jak? nie jem slodyczy ale czy to wystarzczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak, uważam że masz bardzo dobrą wagę, no ale skoro chcesz mniej to uważam, że powinnas ponadto odstawic słodzone napoje, ostatni posiłek jeść przed 18, no i przedewszystkim ruch, choć 15 min codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica Ty sie nie przejmuj!! Za mną wczoraj chodzila zupka chinska od godziny 19,,i tak jej się opierałam,ze wppieprzyłam ją o 23... Dlatego lepiej zjeść mało,jak sie ma na to coś ochote,, niz wpieprzyć duzo i jeszcze nadodatek o późnej porze..mam nauczke i tyle.Nie trzeba sobie odmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh....Chica ja też miałam dziś chwile słabości:o:o zjadłam 3 kawałki chałki😭 no i o rowerze mogę zapomniec bo co chwila pada deszcz😭 to wszystko przez tą cholerną pogode, siedze cały dzień w domu i tylko bym żerła😭 ale jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dziewczyny tak jak mówicie, lepiej zjeśc troche niż później rzucic się na jedzenie i zjeść np wielgachna paczke czipsów z biedronki, czy cała tabliczkę czekolady i poprawić kanapkami itp. A wiem, ze prędzej czy później gdyby nie te wszystkie małe przyjemnoiści tak zapewne by sie skonczyło.:O Poćwiczyłam, choc nie mam natchnienia przez ta pogode:O. No ale pocieszyłscie mnie🌼 i czuję się troche rozgrzeszona i zmobilizowana żeby wiecej nie popełnić takiego wyskoku;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera pierwszy raz kiedy we trzy zaczęłyśmy pogawędki o tej samej porze;) Jakie macie plany na wieczór?? Ja siedzę w domu, opieprzam sie, póxniej gorący prysznic, balsam i spać. Jutro rano pewnie bede sprzatac, taka o to zwykła sb, a później z miskiem... :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany....nie ma planów:o stzreliłabym sobie w łeb chętnie jak widzę ta pogode. posiedzę przy kompie i tyle:o no i musze troche poćwiczyć, żeby choć kawałeczek tej obrzydliwej chałki spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wisi straszna ciemna chmura:O pewnie później burza będzie, choler jasna jaki nudy a tv nie ma nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie TV zepsuł i umieram z nudów. Poprostu cham sie nie chce włączyc.. Wiec siedze i sie gapie w sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Bardzo chętnie sie do was dolącze jeżeli moge oczywiście...podoba mi sie wasze poczucie humoru wiec... mam 24 lata 170 cm wzrostu i 68 kg bardzo chce ważyc 60... dietuje juz ze dwa miesiące i na początku mojej diety ważyła 74 wiec chyba źle nie jest pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy zdesperowane :D przyjmujemy wszystkich :D Witam serdecznie,, Jestem gospodynią tego naszego domku odchudzającego :D jak się tu często wchodzi,to sie chudnie :) wiec wiesz;) ZApraszamy do wspólnego przezywania katorg zwanych dietą :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tu ruch a mnie nie było mam nadzieje że nasępnym razem się załapie:):):) U mnie upały piękne nie moge się doczekać niedzieli jak będe się wygrzewać na plaży może troche tuszczyku się wytopi:):):) a tak pozatym dzisiaj się trzymam ale za to jutro będzie klapa bo organizuje grilla no i nie da się nie jeść żebereczek i kurczaczka z grilla jak by co to zapraszam jak któraś chętna:D:D:D Odezwie się jeszcze na spowiedz z dnia dzisiejszego a dziewczynki nie martwcie się każdy ma gorszy dzień jutro będzie lepiej jak wskoczymy rano na wage ;););) witam nowe dziewuszki tu na prawde u nas wesoło na powitanko dla was🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,,ja i tak pewnie nie schudłam :( buu,,pewnie ani rusz ta waga,,, wkurze sie tylko :D no ale ok,jutro z ranca cisne na wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecie:) a ja dzis ide na impreze i pewnie poleci opór %%%% no ale brat ukochanego wyjeżdza i trzeba go godnie pożegnać :)) odzywac sie bede na bank buziaki i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale sie tu działo!!! a ja w tym czasie śmigałam rowerkiem, przestało padać więc pojechałam. A jeszcze niedawno narzekałyśmy, że nas tu mało:):) witam nowe koleżanki mi w weekend naszczęście nie zapowiada się obżarstwo( i bardzo dobrze). tylko że w domu pojawiła się babka piaskowa onlana czekoladą....:o:o cholerka jasna...dziś z nudów zaczęłam zakładać wszystkie spodnie jakie mam w domu i zauważyłam, że w pasie są za luźne:) szlag by to trafił bo zawsze jak chce schudnąć to chudne w pasie a z du***py nic, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała chociaz w pasie i co zmęczona po rowerkach bo ja skakanke przełożylam od poniedzałku bo boje się żeby za szybko te nogi się znowu nie odezwały🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze się, ale nie do końca...brzucha to ja aż tak dużego nie mam, a w tyłku to jest tyle tego że hohoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zmęczyłam się dziś strasznie. jechałam szybko bo zaczynało padać. sama nie wiem kiedy te ok15 km przejechałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo będzie lepiej :):):) kamilka--->a to nie twój to dobrze bo takie roztanie to tragedia sama wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie musze w końcu kupić rower i może też zaczne pewnie to mniej męczące niż to bieganie a kartki jutro wyśle to koło piątku pewnie będą u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za leniwa jestem zeby wyjść z domu :P dlatego mam rowerek stacjonarny w pokoju i sepa sobie na allegro zakupiłam tak wiec ćwicze reguralnie:) albo nieregularnie zależy od czasu jaki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×