Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

sama się dziwie, ale pomaga:) fajnie że pojawiają się też nowe osóbki:) bo przez chwile było troche nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka,,, My już faktycznie gadamy troszke ze sobą izdjeciami sie wymieniłysmy bo to lepiej się poznać poprostu. Jeśli masz ochotę to wyślij nam swoje zdjęćia i odwdzieczymy się tym samym :) mój mail foczky112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z siebie dumna,ze taki fajny topic załozyłam :D hehee super super super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewuszki,,,tzn,,te które idą spac :D bo ja jeszcze jestem jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już powiedziałam, że dzis się nie wyspowiadam z mojego obżarstwa:o zaczęło się dobrze, ale później...:o jutro się pochwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo dziękuje :) dołączam sie ja jestem na diecie od tygodnia jakiegoś ale ważyć sie bede w poniedziałek po co sobie wekend psuc hehehehe a ja dzisiaj tylko kalafiorka wieczorem wtrąbiłam bo nie było czasu cały dzień ale dwie obowiązkowe kawy były pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewwczyny,,,Ja rozumiem ze chcemy wszystkie schudnać dla siebie,bo nam tak będzie lepiej i wogóle wogóle Ale nie róbmy wsi i nie siejmy lipy,,,żeby się siebie wstydzic?? wstyd. poprostu wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na moment jeszcze elewinka nie mam twojego nazwiska wyślij mi na mejla bo właśnie kartki wypisuje no i mi brakło czegoś od ciebie🌻 Flawia ja też mam proble z tą wodą bo ja ogólnie bardzo mało pije:):):) witam adurka🌻 jak ktoś ma ochote przesłać zdjęcia to równierz podaje adres albo co wysłały już mają nowe to dawać bo ja lubie oglądać zdjęcia no to uciekam😴 marta.brzozowska@poczta.fm znając życie poczta napisała się ze spacją a pisze się razem to tak na marginesie dla nowiciuszek 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niu niu :D Martusio Ty nasza dobra duszyczko :) Buziaczki dla Ciebie mmua mua :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie moge!! Taka ładna laska a sie wstydziła no.. Dzięki kochana,już Ci wysyłam moje,ale to troche potrwa,bo ja duzo wysyłam :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to specialnie dla ciebie FLAWIA wracam i oddaje mmua mua😍😍😍😍 no i żeby innym nie było pszykro to dla was również😍😍😍 ale już na prawde umykam bo w łóżeczku czeka na mnie rozgrzany facecik hi hi hi ale będzie ubaw pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBOCZONA!!! To miłego bzykanka gołąbki :) Dla Kamilki już zdjecia poszły :) ppaaa..miłej imprezki :) a dla reszty kolorowych snow :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adurko,,Mogłabyś coś o sobie powiedzieć?bo to taka u nas tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i postanowiłam sie dołączyć:) ( jeśli można) odchudzam sie zawsze mówiąc \"zaczynam od jutra\" ale nigdy nie ma efektów. może z Wami w końcu mi sie uda:) trzymam za Was kciuki no i za siebie oczywieście walce ze zbędnym tłuszczykiem:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBoże jakiś kosmos! w jednym dniu dołączyły do nas trzy dziewczyny :) hehe Witamy Cię serdecznie ;) To powiedz nam coś o sobie a przedewszystkim jaka waga wzrost i jakiej wagi oczekujesz:) Z nami napewno Ci się uda :) Ps..Kurcze,,,chciało Ci sie czytać wszystkie nasze wypowiedzi?tego jest ok 450 chyba,,o maatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie po przeczytaniu tych wypowiedzi stwierdziłam odchudzam sie!!! mam 18 lat wzrost 172 waga 85 kg ( ale dawno sie nie ważyłam - waga sie zepsuła i nie kupiłam nowej) chce ważyć minimum 72 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze napisałam ale chce schudnąć minimum 18 kg jeśli będzie więcej to będzie wspaniale , cudownie:) a ty znowu nie możesz zasnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Tak, tak wiem, ze jest sb i ta godzina:O Ogólnie miałam kijową noc, najpierw nie mogłam usnąc, jak juz usnełam to budziłam sie ze trzy razy, a teraz to wstanie o takiej godzinie to masakra:O Czuję się jak z dupy, jeśli wiecie co to może oznaczac heh;):classic_cool: Byłam na wadze, uwaga- 66,4 kg , wiec od czasu kiedy sie poznałyśmy 2 kg poszły się rypać:D Choć wydaje sie że duzo dało te ostatnie 5 dni, kiedy się ograniczam i cwicze choc te 20 min na odczepne :D Jednak nie przytyłam po tabletkach, choć czuję, ze cycki mam pełniejsze, wiec moze gdyby nie te cycki to na wadze byłoby jeszcze troche mniej:classic_cool: Witam oficjalnie nowe odchudzaczki andurke, Kamilkę205 oraz green1989:) Fajnie, że jest ktoś więcej:) Cholera tylko teraz trudno się połapać, kto co ile. Więc dziewczyny jeśli możecie niech każda wpisze w swoją stopkę na górze wzrost date kiedy zaczełyście się odchudzać i wage, oraz wagę obecną:) Aaa i jeszcze jedno osoby które nie mają moich zdjęć, prosze pisać na tosia17@op.pl a napewno odeśle 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejo hejo! Patrzcie jak wcześnie wstałąm!!! SASASASSAASA!! a to specjalnie dla was,zeby wam napisać,ze schudłam może z pół kilo,albo i nie :D heheeh Ale szczam na to,bo po tym jak sobie troszke odpuściłam tą diete,to sie bardzo ciesze ze nie przytyłam. I jestem zadowolona z tego,ze tak naprawde mozna po diecie wrócić do w miare normalnego,acz ograniczonego żywienia i utrzymać wagę :) sa sa saaaa... I tak do poniedziału schudne 2 kilo jak mnie wkurzycie :) hehe Pozdrawiam,buziaczki,a teraz cisne w kimke:P Dobranocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotni, pochmurny ranek. Wszystkie posiadaczki wagi wskakiwać i sprawdzać wyniki! Chica--gratuluje🌻 wczoraj tak tu było gorąco, że aż dwie stronki napisałyśmy:) ide na śniadanko. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×