Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

No to moze napisze co zjadłam o 7 na śniadanko: 1 kromka (najciensza na świecie ofcourse;) ) z serkiem topionym i pomidorkiem 1 kromka z szynka i pomidorkiem:) Teraz upijam sie wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasunie w tym kolejnym słonecznym dniu jestem chepi bo po ostatnim przytyciu schudłam i to sporo nie całe dwa kilo patrz stopka:):):) Ja jak zwykle z ranka popijam kawke z mlekiem, dzisiaj mam sporo roboty więc dziewczynki żadko będe.Jak pisałam wczoraj robie grilla i obrzarstwo mi się szykuje jeszcze nie zapóżno żeby ktoś dołączył. Flawia a ty do wyra poszłas, a ja nie długo na lotnisko do ciebie jade:D:D:D Chica gratulacje za wage no i łobuzie co z tymi zdjęciami i adresikiem czekam hi hi hi Witaj ewelinka napisz potem co tam dobrego na śńadanko wciągałaś a ja ciągle za tymi plackami ziemniaczanymi czekam:):):) Witaj Kamilka zaraz ci wyśle zdjęcia ale lasęcia z ciebie nie masz co nażekać musisz wejść w preferencje i tam piszesz🌻 Witam również nową osóbke i zapraszam do miłej rozmówki na początek dla ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny szok poprawiałam stopke a tu wyszło równe dwa kilo hura hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka zdjęcia poszły daj znać jak dostaniesz bo ostatnio miałam problepy z pocztą🌻 Elewinka odczytaj mejla i odpisz bo ja na poczte musze buzka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjęcia od foczky tylko śliczna jesteś naprawde... no jak cos to chętnie sobie was laski pooglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nie nadążam za wami:) chwile mnie nie było a tu taki ruch!!! więc na śniadanie zjadłam serek wiejski i 2 wasy z wędliną. a teraz na obiad talerz pomidorowej z makaronem i tawełek kiełbaski. Martusia gratuluje wyniku🌻🌻 ja musze jeszcze troche poczekac z ważeniem.kurde jaka sauna u mnie...normalnie nie ma czym oddychać:o oj deszcz będzie.... PS. Marta wyślę Ci placuszki jak tylko je zrobie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak nie widziałaś moich zdjęc jak przesyłałam Ci linka www.tosia1986.fotka.pl to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam zdjęcia od foczky tylko śliczna jesteś naprawde...\" O jezus mario kochana, Widzicie laski?? aaa? to ja jestem najpiekniejsza na swiecie :D hehehe Elewina,też bym se zjadła pomidorową :(:( Ja oczywiście dopiero wstałam ;d hehe Marta!! spóźniłam sie na samolot!! i niestety, bede musiała grilla se urządzić u siebie w piekarniku :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! i chciałabym złożyć najszczersze kondolencje dla Marty i Chicki z powodu utraty wagi. Dziewczyny, nie załamujcie się, naprawdę,te kilogramy nie byly wam do niczego potrzebne, jak pasożyty, tylko wam ciażyły. a teraz, jesteście wolne jak ptaaaki!! możecie fruwać i spiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia---> bardzo dziękuje mam nadzieje że i tak kiedyś wpadniesz na tego grila:):):) Chica---->chciała bym żębyś przysłała mi chociaż jedno zdjęcie bo chce zrobić nam wspólne zdjęcie takim fajnym programem i tylko twojej fotki mi brakuje.Potem wam wyśle moje dzieło🌻 uciekam bo mi mało czasu zostało a nie długo goście to😘pa miłego popołudnia wam laseczki życze pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hehe :D Martusia ;) ale fajny pomysł :) będzie niespodzianka :) eheh,,suuper: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu zdjęcia przyszły...kurcze naprawde same laski tu są...jestes bardzo fotogeniczna:) a ja dzis bez ćwiczen bo lecze kaca cały dzien :( wieczorem jedziemy do znajomego na impreze i pewnie znowu piwko popłynie:) dzis zjadłam na śniadanie 2 jajka i jabłko na obiad ziemniaczki z pieczenią i sosem(gęsty i tuczący:(:() i pomidorami, wiem ze bardzo kaloryczne no ale nie miałam siły gotować sobie osobno obiadu wiec zjadłam mamusiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszze nic nie jadlam,,, :D::D:D czekam az wyschna mi paznokcie i polece cos wrzucic na ruszt:D Oj Kamila Kamila,,piwoo tuucząąćee!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś,a ja zrobiłam sobie grilla bez Ciebie :D hehe w piekarniczku, miesko i ziemniaczki :D sa sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Marty Chici i Kamilki! mam nadzieje ze ja za kilka dni tez będę mogła sie pochwalić spadkiem wagi. dziś zjadłam 3 kromki chleba razowego z pomidorem i ogórkiem kiszonym, 2 ziemniaki i małego kotleta drobiowego i 3 delicje - nie mogłam sie powstrzymać:) trochę tego dużo ale jutro spróbuje zjeść mniej. do końca dnia nie będę już nic jadła tylko piła wodę i herbatkę czerwoną. Buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwile zaraz goście u mnie będą napisze co zjadłam do tej pory bo to co pózniej zjem to wstyd będzie pisać no to -1kawa z mlekiem -activia -6 pierogów z mięsem -2 ciasteczka zbożowe -woda FLAWIA to smacznego ale wierz ten mój by był smaczniejszy bo porosto z serca robiony hi hi hi 🌻 GREEN dzięki tobie też się uda uciekam bo goście jadą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) właśnie wróciłam z godzinnej przejażdżki rowerem. dziś zjadłam: serek wiejski i 2 wasy z wędeliną, talerz pomidorowej, jogurt naturalny z płtkami owsianymi i niestety3 kawałki chleba(nie były one najcieńsze nia świecie:(:( ostatnio zauważyłam, że pije duż węcej wody, już wypiłam z 2 litry a to jeszcze nie koniec dnia... miłej zabawy Martusia🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wątpie kochana,że u Ciebie lepszy grill :D hehe U mnie to tylko taka atrapa :D Miłego balowania Martusia I Kamilka.. A Ty Chica co robisz??sprzątasz?:D heheeh Przestało padać wiec ja lece z moim ślimakiem do sklepu :D paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) miałam jechac nad jezioro na impreze ale niestety mój mis pracował do późna:( i z tej okazji poszliśmy na pizze....i mam wyrzuty smienia z tej okazji...ale spaliliśmy szybko bo sami w domu hie hie buziaki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D Doobre spalanie dobre ;D hehehe A ja dziś zjadłam: pieczone ziemniaczki 2 z mieskiem, gryzka ciastka owsianego :D reszta na jutro :D haha cappucino pare winogron, 3 pierożki z mieskiem od mojego miśka ukradłam ;D No i teraz też idziemy spalać ;D to paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa,,i loda w rożku,, dwie gałki :D mniam mniam,,,mango i kiwi :D sa sa sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green 1989
hej jestem z siebie dumna bo wytrzymałam po 18 bez jedzonka:):):) dobranoc wszystkim Martusia mam nadzieje ze grill sie udał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja już po nawet już posprzątałam wiecie nawet dużo nie zjadłam bo pewnie już żołądeczek skurczony co bardzo mnie cieszy.Dzięki za życzenia grillik się udał ale nie moge doczekać się jutra bo nad morze jedziemy na cały dzień będzie superrrrrrrrrrr. Co zjadłam nie pisze żeby nie robić wam ochoty ale co do spalania to ja też zaraz ide hi hi hi Green byle tak dalej trzymam kciuki pierwszy tydzień najtrudniejszy z podjadaniem po 18 ale potem jak z górki miłej nocki😴 Flawia pewnie że jesteś śliczna imprezka była super dzięki🌻 Celesta dzięki za zdjęcie ładna dziewusia z ciebie pozdrawiam🌻 Elewinka dzięki to dobrze że pijesz tyle wody dzięki temu szypciej schudniesz.Też bym tak chciała bo ja do picia to musze się zmuszać mam z tym problemy miłej nocki😴 No i reszta laseczek miłej nocki i kosmatych snów do jutra łobuziaki 😴😴🖐️🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wstałam:) zaraz bede pic wode na oczyszczenie organizmu a potem wsiadam na rower:) wstawać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×