Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość ja schudlam
18 kilo :) jestem z siebie taka dumna ze szok :) zycze Wam wszystkim powodzenia i wytrwalosci !!! wazylam 80 kilo :( a teraz 62 :) w sumie to 60 bo tak sobie poprawilam przemiane materii ze jedzac juz normalnie nadal troszku zgubilam :) bylo ciezko, naprawde ale wytrwalosci i napewno Wam tez sie uda !! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam
jakies 2 miesiace - wiem troszku dlugo, a moze i nie? :) bylam zmotywowana na maxa :) jak stwierdzilam ze polowa ciuchw na mnie nie wchodzila :( znaczy wchodzila, ale tluszcz sie wszedzie wylewal :O a spodniczki tez wchodzily ale do polowy uda :) i wiem ze bylo warto bo musze przyznac , ze w zyciu taka zgrabna nie bylam :) trzymam za Was kciuki z calego serducha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką diete stosowałaś?>?? No hejah dziewcziołki :D Ja dopiero wstałam :D hehe..tzn,,40 minut temu, i wybieram sie z mym aniołkiem do biedrony :D a co to ;D hehe.Bo się jemu jedzenie skończyło. A ja jak kupiłam sobie w sobote kilka rzeczy,tak jeszcze je mam. hehe.. Kasy sobie przynajmniej zaoszczędzę na tej diecie :D hehe :D Pozatym, Martysia dziękuję Ci za rady,wypróbuje Twoje sposoby :) A tak w ogóle to gdzie Ty Marta jesteś?? Do Chica- Ja wziełam tylko 4 opakowania tych tabletek (CHODZI O TABSY ANTY_ANTY CIĄZOWE:D:D a nie o odchudzające) Ale one mi tak rozjebały cały mój system,bo były tak źle dobrane,, ze ja do tej pory cierpie. Mój lekarz teraz mi przepisał nowe, jedyne z tak niską dawką hormonu,podobno mają mi jeszcze pomóc w odchudzaniu,wiec się ciesze,ale nie zdązyłam ich kupić,a okres się pojawił niespodziewanie,jak zwykle,a akurat nie miałam hajsu, to nie kupiłam.Więc za miesiac zaczne je brać,bo te gumki to już mnie tak wkurwiają że szok :D:D:D A teraz DO WSZYSTKICH ODCHUDZACZEK!! Wybijcie sobie z tych głowek branie jakichkolwiek TABLETEK ODCHUDZAJĄCYCH!! NIE WOLNO!! one wpływają na umysł a nie na ciało Tak naprawde jedziesz jak na narkotyku,wydaje Ci się że chudniesz, zmieniają tymczasowe twoje myślenie i działają jak antydepresanty! Poza tym,nie chudniesz przez nie,bo je bierzesz,tylko bo nie jesz. Powiem inaczej,,, Jakbym wam dała witamine C i powiedziała,ze to są jedyne skuteczne tabletki odchudzające na ziemi, i wy byście je brały,to byście chudły... Mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi.. Tabletki są dla looserów. My chyba mamy w sobie tyle siły samozaparcia,że nie musimy tracic kasy na zbędą chemie,której w naszych organizmach i tak jest w huj i jeszcze więcej. Ale np. mozna sobie kupić błonnik :D albo chrom, takie rzeczy,a nie for slim. POZDRAAAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam
nie stosowalam zadnych wymyslnych diet ze wzgledu na brak funduszy, bylam 3 tygodnie na kapuscianej a potem ponad miesiac na wysokobialkowej (czy jak kto woli niskoweglowodanowej), przestalam slodzic, i zero bialego pieczywa, twarozki, jajka, salata, kasza, z owocow grjpfrutki, banany, ok 2 litry wody dziennie , maslanka, kawa zbozowa, piersi z kurczaka + witaminka C (spala szybciej tluszcz), salata, potem dopiero wprowadzialm chlebek ciemny, no i cwiczylam callanetics i tak mam wyrzezbiona sylwetke ze szok :) naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczky- ja mieszkam w angli w takim małym miasteczku o nazwie Deeping St.James cholercia znowu pada a rano było tak ładnie więc ta fala chyba nas dorwie i znowu słońce czy ta pogoda nie porypana normalnie szok. Do wszystkich popieram w 100% Foczky z tymi tabletkami dziewczyny najważniejsze jest to żeby sobie uświadomić że chcecie schudnąć bo jak tego nie zrobicie to nie warto a pozatym jeżeli znowu troche przytyjecie to nie sięgać po piguły tylko znowu sprubować . Musicie także uważać na efekt jojo bo mnie to już spotkało przed zajściem w ciąże ważyłam 51 kg po ciąży waga staneła mi na 62 kg i na siłe prubowałam spaść w dół.Udało się w bardzo w szybki sposób przez głodzenie i w miesiąc doszłam do 55 kg afektem mojej głupoty bo inaczej nie można tego nazwać byl oczywiście efekt jojo. Wystarczyło że potem zjadłam nie wielką ilośc to tyłam jak bym jadła tone no i w miesiąc nabrałam 15 kg nawet nie wiem kiedy się to stało mówie wam tragedia. Potem powoli udało mi się osiągnąć z wielkim wysiłkiem 58 kg i bylo ekstra nawet doś długo udało mi się to utrzymać aż do przyjazdu tutaj pisałam już o tym wcześniej.Więc dziewczyny przestroga na przyszłość nie głodzimy się tylko ograniczamy jedzenie no i ruch nie trzeba wysiłkowo ćwiczyć wystarczą dłóższe spacery i też pomagają. Chudniemy po woli bo szybkie chudnięcie ma skutki uboczne mam nadzieje że wam coś to pomoże bo człowiek najlepiej uczy się na swoich blędach.Mam nadzieje że nie wezmiecie mnie za jakąś mądrale bo pisze wam to co sama przeżyłam na własnych błędach. Jeżeli macie jakieś pytania to schęcią pomoge buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że masz MArta racje... Zgadzam się z Tobą jak najbardziej :) Tylko wiesz,,,tak jak ja teraz,nie stosuje zadnej diety określonej,,tylko sobie nie jem,bo mi sie nawet nie chce za bardzo, bo sie boje,że jak coś zjem,to na drugi dzien też coś więcej,i wiecej i wiecej, i wiesz jak to sie skonczy,,a tak to jem bardzo mało i w sumie normalny człowiek nazwał by to chyba prawie głodówką, Tylko że ja mam zamiar sie cały rok odchudzać,wiec mi jojo chyba nie grozi :D hehe :) Pozdrawiam PS.na Wadze 85,czyli 5 kilo mniej,,ustałam na głodnego :D ale co,,,humor mi sie poprawił?? pooopraaawił :D hahah Teraz nie bede sie ważyć,schowam wage,bo jak zobacze popołudniu 86,to sie załame hehe:D Dodam że wczoraj miałąm na wadze 87,,no ale cóż,nie wiem o co chodzi i nie wnikam :D ważne że mam motywacje :) To racja że nie wolno się wazyc czesto,,raz na 3 dni to minimum ,ale ja poprostu szukam wsparcia, wiec zaglądam pare razy dziennie :D hahaha :D jestem nienormalna wiem :D hehehe Ale teraz ją schowam :D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczy dzieki za przepis na pyszne risotto. mniam mniam:D dziś znowu rowerek mnie czeka. bieganie pewnie było by lepsze(moja koleżanka biega codziennie i schudła z 6 albo i więcej kg) ale ja się do tego nie nadaje:o w liceum ledwo 600metrów przebiegałam. wydawało by się że to bardzo krótki dystans, ale jak się biegnie to końca nieee widać...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie biegać,,,za piłką lubie,np siatkówka,koszykówka,,ale tak bez celu tez mi nie izdie,,,od biegów w LO tez zawsze sie wykrecałam,, poprostu szybko sie meczylam,nie nadaje sie do tego... Próbowalas tego risotto?to super:) ciesze sie :) POzdrawiam! :) Ja spadam teraz na szkolenie :D to paa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Ewelinko witaj życze powodzenia na rowerku a co do biegania to początki są trudne a potem idzie całkiem niezle prubowałam tylko sobie mięśień nadwyręzyłam i na tyle się skoczyło nawet mój luby kupił mi nowe buty żeby mnie zmotywować ale bo dwóch tygodniach jakoś brakło motywacji. Podziwiam cię za ten rowerek i tak trzymai i na pewno będziesz miała super wyniki na wadze pozdrawiam. Foczki ja też nie wiele wcinam jeden w miare normalny posiłek czyli obiad a takto to jakiegoś owoca schrupie lub jogurta. Słyszałam że po 18 jak ssie w żołądku jest dobrze schamać surową marchewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja laski! Ja dopiero teraz, bo wróciłam przed 16 z pracy i zaczełam prać i sprzątać troszkę (troche kcal spaliłam:P) Ja też jem normalny obiad a na śniadanie jakieś \"ubogie rzeczy\" a dziś kolacji nie zjem, bo obiadek zjadłam dośc kaloryczny 4 placki ziemniaczane i zupę zalewajke (niecały talerz) Teraz troszkę odpoczywam, a po 18 biorę sie za rowerek stacjonarny i ćwiczonka na brzusio:D W między czasie przeglądamy oferty biur bodróży, bo możliwe, ze z moim miśkiem pojedziemy w tym roku za granice (o ile będą jakieś rozsądne ceny) a nie do Mielna tak jak planowaliśmy:P :) No nic będe zaglądać, ciesze sie, ze wszystkim jakoś idzie:) A dziewczynie która zrzuciła 18 kg, szczerze zazdroszczę:P Ja bym chciała chociaż 6:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Hej to znowu ja właśnie z rodzinką wszamałam obiad i to na dzisiaj koniec ale było pycha pieroszki z mięsem. Pewnie nie powinnam ale co mi tam jeden posiłek dziennie mi się należy jutro na wage zobaczymy co tam się ruszyło. Pewnie dzisiaj jeszcze wpadne to papatki a foczki gratulacje za wage tżymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejo :D A ja zapomniałąm zjeść przed wyjściem i teraz wróciłam i jem rybke po grecku ze sklepu :D mniamniuśna :D hehe SŁuchajcie,ale mnie zdziwko dziś trzepneło to szok! Wyjełam sobie na sniadanie serek wiejski i pokroiłam sobie papryczke w plastry... Zjadłam niecałe pół serka i 3 plasterki papryki i oddałam dla mojego Piotrusia bo SIE NAJADŁAM! to już jest chyba chore... no ale nie ukrywam iż się cieszę :D hehe Słuchaj MArtusia,,,Chyba będziesz musiała oddać Twojemu lubemu za te buty co Ci oddał,bo jest taki przesąd że nie mozna komuś kupować butów,bo to znaczy że on odejdzie :D Więc sie zastanów :D heheh Kazałam mojemu chłopakowi schować wage,żebym juz na nią dzis nie zaglądała,,,a on nie schował,i mnie korci,,,ale jestem beznadziejna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety poległam na drugim dniu:( Miałam kompuls. Niechce mi sie o tym pisać, bo wiecie jak się beznadziejnie z tym czuję.:( Mam nadzieję, ze jutro bedzie lepszy dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia b
Chica 21 niełam się to się częsta zdaża pomyśl że ludziska mają gorsze problemy a ty głowęcia do góry i pomyśl że jutro będzie lepiej jak nie jutro to pojutrze itd. ale my jestesmy z tobą w kupie zawsze lepiej normalnie się uśmiechnij i poczujesz się lepiej. Foczky to bym musiała mu oddać wszystkie co mam a na boso nie uśmiecha mi się pędrować hi hi hi A tak pozatym pogoda troche lepsza jak narazie nie ssie więc ok. Mój chłop ogląda tv a syn bawi się klockami czyli życie toczy się dalej mam nadzieje że u was weselej u mnie to godzina wstecz. A tak wogóle to nas coś mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
sorki mały psikus już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
A podpowiedzcie skąd macie takie buzki i kwiatuszki bo na tej kafejce jestem nowa i nie mam pojęcia jak je robić a są śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźki się same robią,,a kwiatki nie wiem skąd się biorą :D Cicha Ty sie nie martw! skoro już masz te kopulsy,to trzeba się z tym pogodzić,a i tak schudniesz,bo ograniczasz jedzenie,to też podziała.Bo jakbyś jadła normalnie i miała kompulsy,to byś nie schudła. wiec wiesz.. A mogłabyś mi powiedzieć jak to przebiega?tzn.czujesz nieodpartą ochotę i co dalej? Marta..Ty lepiej kup sobie jedne buty na zapas hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźki się robią kiedy robisz uśmiechy ; ) : ) : P Tylko bez spacji międzt tymi znakami, ale teraz musiałam zademonstrować zebyś widziała o co chodzi :) ;( :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dzięki rade z butami wezme sobie do serca hi hi h No dziewuszki co was tak mało za klawiatury i do roboty;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość change
Witam Was dziewczyny:D chciałabym do Was dołączyć i przez miesiąc zrzucić 6 kg. może macie jakiś pomysł na dietkę i mi jakoś pomozecie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
To na prube :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D super :D 🌻 Witamy Change... Prosze bardzo, zapraszamy. Pewnie czytałaś nasze posty i już wiesz,że my odchudzamy się swoimi własnymi dietami :D tzn,,, NDŻ... nieżryj dużo. :D a raczej nawet bardzo mało... I niektóre zawzięte jeżdżą na rowerze :D inne biegają a jeszcze inne siedzą na dupie,non stop w necie i też chudną :D tak jak ja :D Wszystko nam gładko idzie razem,i napewno wygramy :D heh Oczywiście pewnie zostane pod koniec sama,bo ja musze zrzucic 20 kilo, no,,w tym momencie już 15 :D sa sa saaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dzięki już doszłam witam nowinke napisz ile mieżysz i z jakiej wagi startujesz🌼 Dzięki ęwelinkai dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Sorki coś mi klawiatura fika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×