Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Celeste wyślę Ci meila jak już będe w domu:) Foczky wyglądasz na bardzo sympatyczną dziewczyne i mega szczęsliwą ze swoim boyem:) Długo jesteście razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejo :D a ja jak zwykle dopiero wstałam, bo wczoraj w nocy robilismy zakupy w tesco :D i poszlismy spac o 3 :D haha :D no toć :D No wiec jesteśmy razem 1,5 roku i bardzo się kochamy, za miesiąc będą zaręczyny ;) sa sa sa ;D A poza tym,no jestem bardzo sympatyczna,,Ty chudzino :D hehehe Ja Celeste,też zaraz wyśle Ci maila... a poza tym,dziewczynki kiełbasa to nie grzech,,też trzeba zjeść czasem troszku tłuszczyku i mieska, sa sa sa A ja dzis na obiad mam medaliony rybne :D sa sa sa,,,ja zjem z kalafiorkiem,a Piotruś z ziemniakami :D hehe Jakoś sobie trzeba radzić:P hehe Buziaczki :* ide coś schrumchać,bo zjadłam sobie paste rybną z wasą,ale mi sie chce coś jeszcze,a co to kurcze,jest rano :D heheeh A tak wogóle,to mam ostatnio taką ochote na ryby że sodoma :D MARTA! CZEMU SIE NIE ODZYWASZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No witam dziełuszki ja zdycham w nocy było u mnie pogotowie i dostałam w tyłek zaszczyk rozkurczowy normalnie dupa mi zaraz odpadnie tak jeszcze boli. Na szczęście zaszczyk pomógł dostałam wczoraj okres no i zawsze jakieś boleści miałam ale te to przeszły same siebie nigdy czegoś takiego nie przeżyłam nawet przed porodem.Co do żarełka od wczoraj nic nie moge przełknąć bo odrazu mi nie dobrze mam nadzieje że obiad mi jakoś pójdzie dzisiaj serwuje czerwony barszczyk z ziemniakami. Jak macie ochote mi wysłać zdjęcia ja również podaje swojego mejla marta.brzozowska@poczta.fm Też wyśle wam moje zdjęcia u mnie dziśaj piękny słoneczny dzień może wkońcu robi się lato bo jeszcze go tu nie mieliśmy to dziewczynki powodzenia w kolejnym dniu dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Poprawiam mejla bo niechcaco wcisłam spacje marta.brzozowska@poczta.fm🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Niewiem co się dzieje ale poczta jest razem ale na pewno się skapniecie to pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck...kur...o żesz...co za pogoda!!!! zdążyłam wsiąść na rower i ujechać pół kilometra i zaczęło lać!!! wróciłam wyglądając jak zmokła kura!!! ale i tak dzis twardo się trzymam. zjadłam ranojogurt a późnniej pomidorki, chyba ze dwa, takie duuuuże.mniam mniam :D a wagi nie kupiłam bo czasu nie było:o:o chyba sobie na allegro zamówię:) dziś znowu oczka mi się zaświeciły gdy przechodziłam koło wieszaków z jeans\'ami...swoją droga to jest dyskryminacja, żeby wszystkie ubrania miały rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArta!! Kurcze,,ale masz pecha,, współczuję Ci,, męczyć się tak co miesiać,,tragedia. Ja na szczeście tak nie mam,troszke poboli i przjdzie ... Zaraz wam powysyłam te zdjęcia :D kurcze,,,wkurzyłam się,bo miałam wpadke :P uups :D haa.. może być smiesznie A co do tych tabletek moich antykoncepcyjnych to używałam cilest... a teraz za miesiac zaczne jasminelle. No oczywiście.. o ile nie zajde w ciąże hahahha... l\'ksjfKWE L,ASDMLS O;qlwrk ;la,.x !~!~~! kan!!! :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podeśle Wam zdjątka kobietki i Tobie foczky te brakujące:P bo wysyłałam dwa meile:P Niedawno wstałam bo czuję się strasznie zmeczona przez ten cholerny okres, jeszcze ta pogoda- 5 min słonca, 5 min- chmury, 5 min- pada i tak wkółko zwariować można:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy wiemy :D :) Ja odebrałam :D To powiedz jak zrobiłaś taki fajny system z tymi fotkami? że dwie są obok siebie tak fajnie zrobione?? :D:D Pewnie masz jakiś skomplikowany program do tych celów hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LACHONKI!! MAM DOBRĄ NOWINĘ !! Któż z nas nie lubi słodyczy?? a któż z nas nie cierpi z powodu tęsknoty za nimi?? A więc...przeczytałam przed chwilą na jakimś tam forum,że istnieje sobie taka dieta czekoladowa :D haha Jesz jedną czekoladę dziennie i chudniesz..Podobno w tydzien 5 kilo nawet No ale mniejsza o większość, czekolada ma przeważnie do 600 kalorii,wiec jest to niskokaloryczna dieta.. Ale jak poczujemy się zmęczone lub osłabione to warto sobie zrobić dwa dni takiej diety Gdzie możemy sobie przez cały dzień taką czekoladę chrumchać. I niezależnie od smaku. A więc polecam.. Szczerze mówiąc to już mi sie troszke zamarzyło zjeść czekoladki :P bo ja lubie słodycze Wiec jest to dobre rozwiązanie..Zjeść i nie jesć nic innego.No super:P Ciekawe kiedy wymyślą diete chipsową :D haha Jak mi sie zachce chipsów,to sobie kupie dużą pake i też zjem to :D hehe Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no ja też coś o tym czytałam. ja tam wole nie próbować bo jak siebie znam to na jednej czekoladzie by sie nie skończyło...zastanawiam się nad tymi fotkami, nie mam żadnych na czasie. może jak coś skołuje to wam wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczky zdjęcia poszły właśnie do ciebie nie długo wyśle następnym kobitką no i czekam na wasze mogą być stare elewina ale będziemy wiedzieć z kim piszemy 🌻 Mniam ja za czekoladą to bym się wściekła a najbardziej to uwielbiam wedlowską z truskawkowym wnętrzem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niu ja też z truskawkami ale i tak nic nie zastąpi tej z okienkiem :D z wielkiiimii orzechami :D niuu niu.. A poza tuym czekolady Lindt są najzajebiastsze na świecie :D Wszystkie smaki,.. Jest taka czekolada pistacjowa,która w każdym kawałku ma nadzienie pistacjowe i jedną pistacje,no poprostu mioodzio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczky dobra też z milki ta jogurtowa paluchy lizać mniam.... Chica czekam na fotki z ochotą zobacze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Celeste fotki poszły pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. dlaczego wszystko co dobre jest nam zakazane... dziś cały dzień omijam łukiem babkę leżącą w kuchni. czekam aż ktoś mi pomoże i ją zje bo moja cierpliwość kiedyś się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D ojojoj :D No to nie dobrzE:D hehe Ja dziś też mam cięzki dzień jakiś i cały czas chodze i zaglądam do lodówki i coś z niej wyciągam A dziewczyny słuchajcie.. Powiedzcie mi czy coś wiecie na temat jogurtów sojowych? Bo kupiłam sobie takie czekoladowe :Dhehehe Bo stwierdziłam że są pewnie zdrowsze i moze mniej kaloryczne niż mleczne. i nie wiem teraz,bo wziełam je z półki bez takiego jakby ich opakowania i nie mam info na temat składników ani nic..Może Wy coś wiecie hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia-----> Cholera 3 razy wysyłałam już do Ciebie meila z fotami i ciągle przerywa mi połaczenie:O Ale nci spróbuje jeszcze raz! Foczky---> Nie wiem co to za gównienko, ale nie brzmi apetycznie ta nazwa:D:D:D A te zdjęcia tzw kolaż zrobiłam programem Picasa2, można ściagnąc z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Ja nie mam pojęcia pierwszy raz słysze a pracowałam w markiecie na podobnych rzeczach na pewno są sojowe soczki o smaku mlecznym i czkoladowym oraz truskawkowym może weszło coś nowego na rynek bo ja to już ponad rok nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewina to podziel się z nami to dla ciebie mniej zostanie a ja dzisiaj skusiłam się na delicje mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArta nie dostałam od Ciebie maila..Sprawdzam któryś raz i nic nie ma. Podaje jeszcze raz mój adres jakby co kto chciał.. foczky112@wp.pl Taka paletka 4 jogurtów kosztuje 10 zł :D Ale musze powiedziec że są pyszne :) wcale bym się nie poznała gdybym niewiedziała że są sojowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą dietą czekoladową to jakaś kapa:P Ja jedna tabliczkę potrafię pochłonąc w ciągu 5 min:P A wy tu mi jedną tabliczkę na CAŁY dzień byście chciały dać i ja miałabym przeżyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta za cholerę nie mogę do Ciebie fotek wysłać, non stop mi rozłacza, natomiast do Foczky i do celeste sie wysłało, nie wiem o co kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Chica nie martw sie kiedyś na pewno dojdą:-):-) ale dzięki że pamiętasz więc dla ciebie🌻 No dziewuszki mam nadzieje że prześpie tą nocke bez problemów mój facecik zaraz będzie kolacyjke wcinał pewnie coś smacznego a ja:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczky u mnie wszystko dobrze poszło nie wiem czemu może z moją pocztą coś się dzieje do celeste też wysłałam ciekawe czy dostała ok potem sprawdze i pośle najwyżej jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczki twoją otrzymałam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podziele sie bo nam nie wolno jeść tego świństwa:p modle sie żeby ktoś ją do jutra zjadł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×