Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Kurcze marta!! ALE TY MŁODO WYGLĄDASZ!!!! ile Ty masz lat wogóle? a ile ma Twój synek?? Nie no sodoma,Przecież Ty wyglądasz na 19 lat... Ale zdjecia super:) dzięki :) Może i ja wiecej powysyłam :) hehe A teraz wysyłam dla Elewinki.. Kurcze szczerze mówiąc to ja też bym nie wypieła dupki na pizze:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co?? liipa że tu nie można dawać zdjeć na forum,,seerioo... No ale cóż,,trzeba sobie radzić.. :p:P:P Ale wzruszający film oglądałam... aż się popłakałam :P hehe ;) A teraz mi sie nudzi,ale jak zwykle nie zasnę bez mojego boya.. MARTOO!!!! a powiedz jeszcze od kieyd tam w Anglii jesteś i cóż tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:D zjadłam dziś serek wiejski, wypiłam zieloną herbatkę i właśnie pije drugą szklankę wody. ładna dziś pogoda więc od razu chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witam z ranka pamiętajcie że u mnie godzina wstecz i nie znaczy że tak dłygo leniuchuje.Ciesze się że ranek taki piękny naprawde to lato nadeszło. a dzisiaj na samej wodzie bo na 14 ide na scan czyli po polskiemu USG i nie moge nic jeść to dopiero obiadek sobie wciągne.Mój mały wcina właśnie paruweczki ale zapachniało:):):) Foczki dzięki że mnie tak odmłodziłaś mi 25 pyknie w grudniu, a mój synek ma 6 latek zostałam doś młodo mamą. A ty masz tak ładną buzke na zdjęciach że nawet to pare kilosów więcej ci nie przeszkadza a z kąt ty wogóle jesteś bo ja wcześniej mieszkałam w kaliszu. W angli jestem od pazdziernika zeszłego roku. Miałam tylko przyjechać w odwiedziny do mojego kochanego i zobaczyć jak on tu mieszka no i wogule.Miałam w grudniu wracać ale tak mi się tu spodobało no i miałam już dość rozłąki nawet sobie już nie mogłam wyobrazić żebyśmy znowu byli tak daleko od siebie. Więc malucha zapisaliśmy od listopada tu do szkoły bo dzieci edukacje zaczynają w angli od 4 latek. W grudniu pojechaliśmy na święta no i po reszte ciuchów. W styczniu mieliśmy mały problem z mieszkaniem i z trzy tygodnie mieszkaliśmy kątem u znajomych nie wspominam zbyt ciekawie ty to wiesz o co chodzi no a potem udało nam się wynająć dom.Więc ja to siedze wdomku bo nie miał by mi się kto zająć małym a opiekunki sobie tyle tu liczą że po zapłaceniu jej nie wiele by mi zostało więc wole siedzieć ja przy nim.Uf ale się rozpisałam mam nadzieje że cię nie znudze🌻 Witaj elewinka to te wczorajsze promienie co wam wczoraj wysłałam do was dotarły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dzis puściótko...poszalałam troche z obiadem:o postanowiłam już nic dzis nie jeść, no może pomidora jedynie. sama nie wiem ile one maja kalorii, ale napewno nie dużo i na dodatek są pyszneee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejo laseczki :) A ja dziś sie kłóce z moim facetem,to wiecie,nie mam czasu z wami gadać:D hah :D Z rańca zjadłam kawałek grapefruita a potem activie,a teraz siedze i głoduje :D Ale waga mi się utrzymuje mimo ze dwa dni troche pojadłam sobie :) super he :) Martuś,to miałaś przeboje hehe ;) No już się spotkałam z takimi opiniami że jakbym była chudsza to bym zbrzydła :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No witam ja już po skanie lekarz powiedział że wszystko ok dzieci moge robić hi hi hi Zaraz mam obiadek dzisiaj serwuje żurek normalnie padam bo jeszcze nic nie jadłam ale zaraz się dopcham.Ja na wage w sobote rano zobaczymy ale coś czuje że nie chudne obaczymy.Waże się raz w tygodniu bo bym na głowe dostała to ja do kuchni spidalam potem się odezwie ale u nas upał mówie wam szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,,zjadłąbym sobie żurek :D hehe mniam mniam.. AA,,MArtuś bo T ysię pytałąś skad ja jestem, Jestem z mazur,ale teraz mieszkam w wawie i u nas jest troche chłodno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
serce to chodzi o warszawe bo coś dzisiaj nie myśle ja mam tam dalszą rodzine no i w zielonce terz a żurek pycha z kiełbaską podsmażanom. Zaraz jedziemy do tesco na małe zakupki bo musze lodówke napełnić bo mam wniej prześwity. Dzisiaj dziewuchy nam gdzieś pogineły a co ty tam wczoraj za film oglądałaś że tak cię wzruszył😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) A Ty co w Polsce jesteś czy w anglii też mają tesco?:D No ja oglądałam \"stalowe magnolie\" na jedynce czy dwójce,albo na polsacie :D nie pamietam :D a ja mam urodzinki 23 grudnia a Ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No właśnie wróciłam w angli tu pełno jest sklepów tesco w każdym mniejszym miasteczku a w większych miastach są małe tesco metro.Ja obchodze 6 grudnia w mikołajki i zawsze byłam poszkodowana bo dostawałam tylko jeden prezent. Wydaliśmy 30 funtów a praktycznie nic nie kupiliśmy same pierdułki no ale słodyczy to moji faceci kupili tone bo bardzo się lubują a mi ślinka leci a oni kuszą i kuszą:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Agdzie reszta brygady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewina wyślij te fotki z telefonu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Napisz wogóle skąd ty no i te fotki bo jestem ciekawa jak wyglądasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie!!! fotki!!! wczoraj próbowałam Ci je wysłac ale jakoś nie dawało rady. zaraz spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Wiesz co nie wiem co się dzieje ale Foczki wysłała Chica też miała problem a znajomi bez problemu piszą nie wiem co się dzieje jak się nie uda na te dwa adresy co podałam to podam mojego facecika adres to daj znać czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka Marta coś mi nie chce się wysłać wiadomość...:o jakby zawieche złapał...popróbuje jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
To masz adres inny brzoza1975@wp.pl to juz musi być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Normalnie nie wiem co się dzieje foczki czy ty też miałas problem z wysłaniem mi poczty bo reszta ma nie wiem co się na prawde dzieje to chyba te duszki głodowe szarżują😴hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No to się wkońcu odblokowało cholerstwo dzięki za fotki ładna fryzurka ale tak fcale to na tych zdjęciach to kilogramów wcale nie masz za dużo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
U mnie to masakra bo na dole i na górze tłusciutkahi hi hi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewina z kąd ty pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dobra dziełuszki ja dzisiaj uciekam już to do jutra pa🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, gdzie ja mieszkam....więc ja mieszkam tam gdzie diabeł mówi dobranoc:D w centralnej Polsce, pomiędzy Łowiczem a Kutnem (o ile coś wam to mówi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide robić kotlety sojowe mielone :D dla mojego mena :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×