Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Jeger ile masz % ze sprzedazy, bo co jakiś topic o odchudzaniu to widze te twoje propozycje nie do odrzucenia:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki ja własnie jestem po sniadnku, wczoraj chciałam iegac ale moja kolezanka sie nie spodobało bo szybko se meczyła ja tez tak mialam na poczatku, musze zaczac cwizcyc bo stoi w miejscu i m,nie to zaczyna denerwowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja siedzę w pracy, popijam kawę zbożową z cykorią (oczywiście bez cukru) czytałam na jednym topicu, ze podobno dobra jest, bo cykoria przyśpiesza przemiane materii czy cus, a kawa rozluźnia ścianki jelit, przez co łatwiej mozna sie wyprozniać.:D A z tym tez czasami miewam problemy. Do konca pracy zostało 3 godziny 40 minut:O A o 16 jestem umowiona na ten rowerek, mam nadzieje tylko że pogoda się nie zmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu przeglądam forum. Ja też postanowiłam się odchudzić. Zapuściłam się strasznie, ważę 80 kg przy wzroście 166 cm. Porażka!!! Ale od dzisiaj zaczynam i mam nadzieję, że wytrwam:) Pozdrawiam wszystkie \'odchudzaczki\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowa witaj! nasz topic dopiero sie rozkręca, dziś dzień pierwszy, ale mam nadzieje, ze i ty znajdziesz u nas wsparcie i zrzucisz nadprogramowe kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie więc i ja sie dołącze:D 78 wstrętnych kilogramów noszę:o wzrost-171cm. codziennie śmigam rowerem ponad 10km od 3 tygodni, ale jakoś efektów nie widze...:o mam nadzieje że ten topik nie umrze tak jak inne na których byłam. razem zawsze raźnej pokonać wroga:D:D a tym czasem lecę wymyśleć coś na obiad. rano zjadłam mały jogurt naturalny z musli(samego to jakoś nie mogę zjeść) zielona herbata mi się skończyła więc trzeba będzie wsiąść na rower i pojechać do sklepu. wpadnę póżniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy taka ilość nowych odchudzaczek;) Mnie własnie przed chwila koleżanka z pracy częstowała świeżutką drożdżówką z makiem, ale grzecznie odmówiłam:P Po tej kawie jestem pełna. U mnie słoneczko świeci więc bedzie fajnie się pedałowało, a może i człowiek conieco się opali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeger:) dziękujemy za stronki :) Do ktosia18 Masz racje,szczególnie teraz jest moda na przykrywanie brzuszka i bioder, co jest rzeczywistą modą dla puszystych lasencji :D ja tam sie Ciesze :D hehe Do Chica21 :D Ja byłam dziś na castingu z kolezanką :D hehe i się mnie zapytali czy ja bym nie chciała też wziąc udziałuy,bo może mi sie dostanie jakaś rólka,,wiecie,,statyści epizodyści ,reklamy i takie tam,ale narazie podziękowałam,bo nie bede czekać aż im się trafi jakiś środek odchudzający do reklamowania. Dopiero co wróciłam Rano wypiłam sobie jogurcik w drodze, a po castingu kawka+papieros... A teraz jestem w domciu,,i coś mnie ssie :D Zobacze co będzie jadł mój chłopak ;) moze skubne coś :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże,,Ja bym nie odmówiła takiej bułeczki :D Chica GRATULACJE :) hehe Cieszę sie z powodu nowych forumowiczek :) Witam owocową i Eweline.( mam nadzieje ze nikogo nie pominełam) A wiec super,że jeżdzicie rowerem,też bym pojeżdziła,mam w domu 4. Ale niestety,nie jestem w domu rodzinnym, Od roku studiuje w warszawie,i tu mozna powiedzieć mieszkam.Teraz też tu jestem,bo szukam tu pracy.W mojej małej mmiescinie by było cięzko. Więc mi pozostaje basen i siłownia.Ale najpierw musze znaleść prace,zebym mogłą sobie to wszystko poukładać :) Pozdrawiam serdecznie :) Ide na mielonego :) z ogórasem gruntowym RULEZ! hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peestka
Cześć dziewczyny, czy mogę dołączyć się do was i razem z wami poodchudzać się trochę? Dietę zaczęłam dwa dni temu i jak narazie przestrzegam. Schudłam 2 kg a chciałabym schudnąć jeszcze 6 kg. a pózniej to jeszcze to utrzymac. Zaczęłam sie odchudzac od 61 kg wagi przy wzroście 160 cm. życze wam powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peestka----> Siemanko Foczky---> Wkoncu jesteś:P Ja na obiadek zjadłam troche leczo i własnie tak jak ty małego mielonego+ sałatka z pomidorów i ogóreczków+ 2 małe ziemniaczki. Pojadłam a teraz popijam niegazowaną i czekam na kumpla, bo lada chwila ma przyjechać i jadę spalać kcal:P Więc odezwę sie jak coś wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peestka
Do tej pory zjadłam dwa małe jabłuszka. Powstrzymuje się od jedzenia i mam nadzieję, że do wieczora się na nic nie skuszę. oprócz tego piję wodę niegazowaną i wypiłam dwie herbaty zielone. Mam nadzieję że poćwicze dzisiaj bo jakos mi sie nie chce no ale moze pozniej sie zmobilizuje. Chocia tak 50 brzuszków zrobić na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tym Cwiczeniem to dobry pomysł,też powinnam w domu zacząć,ale mam trzeszczące łózko :D hehe a na podłodze za twardo. CZasem zamiast ćwiczeń tańcze,bo uwielbiam tańczyć, latino i takie tam orientalne rytmy, i jak zaczne,tak 3 godziny szaleństwo jak na dysce..to wiecie :D też jakiś sport :D hehe .. A ja nie zjadłam jednak mielonego z ogórkiem, Tylko z moim wymyślonym ryżem z pomidorami ;) Zaraz wam dam przepis. uważam że jest zajebisty i szybki do zrobienia a co najważniejsze wydaje mi się że jest dietetyczny. Przepis jest bardzo luźny. Można stosować do niego różne naprawde rzeczy i na rózne sposoby go modyfikować: A wiec: Gotuję ryż( mozna gotować go z kostką rosołową) na patelni smażę pomidorki w lecie,w zimie z puszki pomidorki :) przyprawiam to (pieprz,bazylia,oregano,zioła prowansalkie) Bez soli narazie,bo dodaje do tego kostke rosołową. Dolewam szklanke wody,bo jak włoże w to ryż,to on to wsiąknie. No i gotuje ten sosik, jak komuś jest mało pomidorowy,a zazwyczaj jest,to koncentratu dolewam i wkładam ryż,czekam aż to wsiaknie troszke i jest zajebiste danie. Ja jeszcze do tego na talerz kłade serek topiony serowy albo śmietankowy..BOSKIE!!. można zastosować też smietanę. Można włożyć smażone kawałki piersi z kurczaka, bądź nawet kiełbasy Można dołożyć cebulę, pieczarki i paprykę. Wszystko pasuje wyśmienicie. Sama sprawdziłam wszsytkie opcje. I jest to danie mojego wymysłu :) Jestem z Siebie dumna.Nazwałam je risotto Asi ;D Dla wielbicieli oliwek polecam również ugotowanie ryżu w bulionie oliwkowym, i do sosu również oliwkowa kostka a nie rosołowa. i pokrojone oliwki. Cudo poprostu :) no i właśnie teraz zjadłam to sobie w wersji podstawowej bez mięsa,bo miałam dwa mielone :P hehe .nom :) także super:) AAAA!! NA wierzch polecam posypać jeszcze serem..BOoooże jak ja to kocham :D hehe Wiele moich koleżanek już kosztowało mojego przysmaku,wszystkie są bardzo zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peestka
Foczky jak tak czytam o tych twoich przysmakach to nabieram ochoty na coś pysznego. Uwielbiam rissoto!!! Niestety moja dieta jest zbyt rygorystyczna. Dzisiaj mogę jeść tylko warzywa i owoce:-( A z tym tańcem to również fajny pomysł, jak ktoś uwielbia tańczyć to może połączyć przyjemne z pożytecznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie zaciskam ostro pasa,bo wymyśliłam sobie stopniową diete. Więc będe z czasem sobie odejmować,żeby cały czas chudnąć,a muszę się pochwalić,ze ubyło mi już 4 kilo :) więc ważę 86 :D hehehe siuuuperr :D Do Elewina - Nie martw się tym że Twoja waga narazie stoi :D wkońcu się złamie i opadnie :D hehe. A jeśli nie chce,to może trzeba odjąć sobie coś od buźki hehe Zresztą wiecie dziewczyny ze z tymi sportami to jest tak że mało się chudnie z wagi,a duzo z ciała,,poprostu spala sie tłuszcz robią się mięśnie,a mięśnie są cięższe od tłuszczu. Pozdrawiam aha..Weźcie mi coś laski polećcie na tzw zatwardzenia? nie wiem, poprostu w czasie diety mało sie kibelek odwiedza,,a ja lubie swój kibelek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Niedawno wróciłam, wycieczka jakby to powiedzieć była hmmm emocjonująca, zajechaliśmy z kumplem jakieś 4 km i spowrotem musieliśmy prowadzic rowery bo mojemu kumplowi poszła opona i nie dało się jechać także wesoło:D no ale marszem tez straciliśmy troche kcal, teraz mnie ssie, chyba pójde przegryść ogóreczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D mogę się przyłączyć??? w prawdzie jestem już na innym topicu, ale tam dziewczyny są znacznie szczuplejsze, a tutaj widzę, że gabarytowo pasuję 170cm i 96kg buuu :) ale mam nadzieję, że coś spadnie przez wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zę możesz :) W kupie siła:P Ja przegryzłam 3 ogórki (gruntoe,, wielkości takiej że miesiły mi sie w dłoni) na moje ok wszystkie 3 z 30 kcal miały i poćwiczyłam 8 min abs:) Teraz popijam niegazowana i przed pójsciem spac wezmę w ręce roll on z garniera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie licz tak tych kalorii Chica!!! bo to nie zdrowo dla mózgu :D hehehe Zapraszamy Cię oczywiście celeste.. No cóż,,dziewczyny chude które się odchudzają, nie są grube tylko chore umysłowo.. Serio,ja nie chce sie odchudzać,naprawde,, mi sie podoba, nie lubie chudych lasek,bo wyglądają niektóre jak wieszaki. facet powinien miec za co złapać nie?:D hehe. Ja chudne bo musze:D Chica? Działa ten roll-on?? Ps. No powiedzcie mi co mam brać albo pić jakie ziółka na pupu :D hehe,,bez kitu.. :D normalnie śmiać mi się chce,bo musicie mi powiedzieć,cóż by tu uczynić,aby po schudnięciu nie miała worków na klatce piersiowej :D (zamiast piersi) ogólnie mam miseczke C albo i D czasem,wiec musze coś zastosować,bo piersi też chudną razem z resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ogarnie mnie jakaś psychoza, więc szoruje spać, jestem zła jak diabli, bo ssie mnie w żoładku (Polak głodny, polak zły) Umyłam zęby ale to tylko troche uspokoiło moje zmysły:P Dziś obyło się bez kompulsu i chce aby ten dzien sie tak zakonczył:P (zwycięstwem!) Dobrze ze tu u siebie na piętrze nie mam nic do jedzenia, bo inaczej źle by sie to skończyło:O. Początki są trudne, mam nadzieję, ze po 3 dniu juz to minie!!! Normalnie obłęd, ale mysle sobie też jakbym sie czuła jakbym cos wetknęła do ust, a to skutecznie mnie \"odstrasza\" (nie ma to jak terapia szokowa :D) Ten rollon narazie dwa razy stosowałam, troche dziwnie sie wałkuje jak troche duzo go dam (no ale kto wie może tak ma być) Ja mam jakieś serum z avonu (takie fioletowe opakowanie, jakby krem) na piersi i własnie sie tym smaruje. :P A co cycki musza być cacy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witam laseczki ja podobnie jak wy mam problem z nadwagą mieże 160 a waże 71 normalnie dla mnie tragedia.Wmiesiącu pazdzierniku ważyłam 58 kg wystarczyło że pojechałam do narzeczonego do angli i sprubowałam tego zarełka. Nie wyglądam może na tyle ile wskazuje waga ale nie mieszcze się w prawie żadne ciuchy które przywiozłam . Zaczynam dietke czyli mniej zarełka , dużo wody oraz więcej ruchu mam nadzieje że nie odmówicie mi wsparcia. Pozatym mam 24 lata i witam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie Martusiu :) Wsparcia tu nie brakuje :D hehe :) Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki na wieczór:D ja włąsnie wpierdzielam płatki owsiane z mlekiem Ale nie płaczcie,,,fu fu ,,brzydkie brzydkie płatki :D hehe ja sie kłade o 4 spac,wiec jeszcze moge cos przegryźć hehe :) Buziole :) Ciesze się że Ci się Chica udało dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko foczy czemu ty tak późno chodzisz spać??? nie wyobrażam sobie tego. ja dziś przesadziłam z obiadem więc kolacji nie było, no może jednak była-- pomidor:) musze kupic sobie wagę bo może ubyło mi jakieś 10dag a ja o tym nie wiem:D zajrze jutro. dobrej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobranoc dobranoc dziewczynki,. Ponoć jak się medytuje wieczorem, i sie wmawia sobie ze sie chudnie,to sie chudnie :P taki chwyt psychologiczny,ale działa :) hehe Buziaki!! ja chodze póżno spać,bo mój facet tak z pracy wraca, po 3. No a ja juz nie moge bez niego zasnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laski! Mi humorek dopisuje, wlazłam na wagę nie umiałam się opanować:P Pokazała 66,9 kg:D Jeszcze 0,9 i będzie moje upragnione 66, a do 64 tez mam nadzieję, ze szybko zleci. Nie wiem może to i woda (choć piję jej naprawde duzo, nawet jakieś 3 l dziennie) No ale wiecie, każdy spadek na wadze cieszy:) :) :) Hihi Dziś na śniadanko zjadłam taki serek 150 g, podobny jakby do fantasi z danona, tylko ze z biedronki był:P A co o 7 mogę zjeśc bo się spali przez cały dzień. ;) Teraz popijam wodę, po pracy obiadek, woda i ćwiczonka:) Jutro wraca moje kochanie, nie widziałam go dwa tygodnie bo był na delegacji z pracy, więc bardzo się ciesze. spędzimy ze sobą cały dzionek, więc i o jedzeniu się zapomni:) Martusia---> Witaj:) Foczky---> ty nadal bierzesz tabsy, czy odstawiłaś?? Bo ja zamierzam brać novynette od pon (bo wtedy podobno ma być okres;) Mam nadzieje, ze mimo iż będe je brała nie będa mi utrudniać odchudzania. Zobaczymy jak mój organizm na nie zareaguje, wcześniej brałam tabsy z większa ilością hormonów i troche wody się we mnie zatrzymywało. Teraz tego hormonu jest mniej, no ale zobacze jak to będzie:P Dziewczyny z kaffe pisały, ze mimo iż biora tabsy to i takc hudną, więc rzeczywiście to wszystko tylko kwestia głowy i zwalania na tabsy paru nadprogramowych kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja niestety na wadze mam nadal 72 kilo ehhhh te kilogramy tak ciezko leca, no ale w weekend miałam pełnia szalenstwa wiec moze dlatego, teraz od poniedziałku trzymam sie dzielnie, moje kochanie ma sie spyatc o karnety na siłownie i moze mi zalatw za darmo byłoby bosko:) aaaa no i prace mi moze załatwi w drukarni o to byłby szczyt marzen trzymajcuie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chica zazdroszcze ci ze widzisz rezultaty, u mnie stoi i to dłuuuuugo ale coz bede cierpliwa bo jest smak jest gorzki ale za to owoce sa słodziutkie ja nie biore zadnych tabletek-wspomagaczy na odchudzanie jakos szkoda mi na to kasy wiecie co ostanio sie zrobiłam sciubigrosz mam dodatkowa robote w niedziele na nej zarabiem tak 100-150 zł czasem wogole, do tego mam rente socjalna bo choruje i mi sie nalezy a co bede te 450 zł mnie chodzi piechota, tyle ze wydaje na lekarza i leki:/ i mam juz odłozone troche grosza tyle ze nie wiem na co je potem wydac....szkoda mi je wydawac....myslałam o nowych meblach\\.......ale te stare wuydaja mi sie jeszcze całkiem całkiem.....hehe wczoraj powiedziałam mojemu facetowi ze na wesele zbieram :) ja to dowalam czasem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) Właśnie wszamałam śniadanko 2 wasy z pomidorkiem mniam :P wczoraj wieczorem jak zwykle godzina ćwiczeń, ale jakoś nie miałam siły mam nadzieję, że mi ta bezsilność przejdzie, bo jak nie to znowu się rozleniwię i z ćwiczeń nic nie wyjdzie Nosek---- ale Ci fajnie, też bym chciała na siłkę pochodzić, ale najpierw muszę jakoś kasę skombinować, a pomysłów brak niestety :( a co do specyfików na odchudzanie, to na którymś topiku dziewczyny się zachwycają for slim - podobno hamuje apetyt dosyć skutecznie, a kosztuje 6zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Czedziełuszki ja się budze a u mnie słonce świeci normalnie szok bo od dwóch tygodni cały czas lało. Mam obawy że nas tu zaleje bo powódz się zbliża wielkimi krokami ale trzeba być optimistą. Ale wracając do naszego tematu to gratulacje dla was za osiągnięcia bo nawet 1 deko mniej to uśmiech na buzce. Te które mają małe problemiki nie martwcie się bo nie które kobiety nawet przy sporej diecie przez miesiąc stoją że swoją wagą a potem leci im w dół że nie mogą w to uwierzyć. Więc uszy do góry i się nie załamywać a przedewszystkim uwarzać co się je. Ja tutaj jak chodze po ulicach to nik na tusze nie zwraca uwagi i czuje się z tym super ale wystarczy że pojade w odwiedziny do polski to tylko słysze co w ciąży jesteś albo wyglądasz jak pączuś normalnie się nie dobrze robi. Ale trzymam się narazie ograniczam słodycze i jem mniej zważe się w sobote zobaczymy. Wyczytałam gdzieś że najlepiej ważyć się raz w tygodniu bo można popaś w kompleksy jeżeli wchodzi się na wage często. Sorki za błędy jeżeli jakieś wystąpiły ale mam dyslekcje czyli problemy z ortografią robie błędy nie świadomie. Tpowodzenia w kolejnym dniu a pierwsze dwa tygodnie są najgorsze wiem co mówie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Foczky- co do twojego pupu to polecam aktiwie codziwnnie rano działa po dwóch dniach a potem jest rewelacyjna tylko jedna dziennie najlepiej nadczo mi pomogła. Jeżeli to nie pomoże to kup w zielarskim zioła z kruszyny odrazu pomogą ale pij tylko raz dziennie po tygodniu odstaw żeby się organizm nie przyzwyczaił ale pomaga daje słowo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×