Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość martusia 82
No to ja dzisiaj się pierwsza melduje:):):) To witam wszystkie chudzinki te mniejsze i te większe dzisiaj wciągłam płatki z mlekiem i biore się za pożądki domowe bo się troche nabałaganiło. To do zobaczyska pa pa pa🌻 a dzisiaj pogoda u mnie troche się popsuła bo ktoś zakosił mi słońce mam nadzieje że żadna z was jak by co to się przyznać hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie dzisiaj u mnie ładnie słonko przygrzewa:) od razu lepiej się wstaje i chce się żyć:P Siedzę własnie w pracy, popijam kawkę zbozową i buszuję po ofertach biur podróży szukając wczasów dla mnie i mojego miska, chcemy lecieć do Bułgarii bo tam podobno tanio:P tak mi sie marzy gorąca plaża, ze łoo i zajebista czekoladowa opalenizna:D Mieliśmy jechac nad polskie morze ale tam ani gorącej plaży ani opalenizny (patrząc po pogodzie:O ) No ale jak narazie ceny na 7 dni mnie przerażaja, w nd jedziemy na zakupy i na rejs po biurach podróży, to może znajdziemy coś odpowiedniego dla nas, a przy okazji może trafię na jakies sales w centrum i kupie jakąś szmatke:) Bo to przecież to co tygryski lubią najbardziej:D Z dieta ujdzie, szczerze powiedziawszy:P Ale musze sie zacząc ruszać, a mam wielkiego lenia:P i trudno się przełamać. no ale przecież ubranie bikini zobowiązuje:P A jak narazie to dalej mój brzuch wystaje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:D no u mnie tez piękna pogoda. rano trochę przesadziłam ze śniadaniem, al edo tej pory nic nie jadłam i dużo się ruszałam więc może choć troche spaliłam ten kawałek chałki:o dziś chyba wybiore się w dłuższa droge moim rowerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejo :) Ja w sumie dopiero wstałam :D sa sa sa Jeszze nic nie jadłam,bo mój Piotrek nie chce isć do sklepu :D Więc głodówka.. :D:D Kurna mać,,Ja musze se prace znaleźc ale mam jakąąś psychiczną blokade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam właśnie pomidorową bez makaronu ( a to tylk odlategoże rodzice zjedli resztę, a mi gotować się nie chciało) i activie. jestem pieprzonym obrzartuchem i ciągle czuje głód, ale zaraz zapije go wodą:) a tak wogóle to ja czuje że nic nie schudłam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
a ja dzisiaj mam jakiegoś doła może przez tą pogode albo to że tęsknie jusz za rodzinną bo nie widziałam nikogo przez pół roku beczeć mi się chce😭 no i czekolady to podobniesz pomaga zaraz ide okupywać szafke.Wczoraj chłopaki zrobili zaopatrzenie słodkości to na pewno coś znajde dla siebie no i dieta idzie się krzanić:(:(:( Wczoraj powiedziałam mojemu że chce jechać do polski to on że nie dostanie narazie urlopu ale na pocieszenie że może w pazdzierniku się uda ALE POCIESZENIE!!! no i znowu mi się chce beczeć tragedia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuuuniaa!! Nie załamuj się..Przecież do października to zobacz ile czasu zostało,,2 krótkie miesiące :) pomyśl sobie że jak schudniesz w te dwa miechy,to cała rodzina sie zdziwi ;) hehehe Masz racje,zjedz sobie batonika :) a co to :D nie umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No co do batonika to nie bardzo ale miałam zamiar zieść dwie kostki czekolady ale nie stety zjadłam całom a chumorek taki sobie:(:(:( Mój kochany wrócił z pracy i zabrał mnie na długi spacer i jakoś mi się poprawiło więc nie najgorzej:):):) ale moja dieta ma się gorzej czas pokaże co z tym moim odchudzaniem wyjdzie bo ja jak mam doła albo się denerwuje to jem mase wolała bym jak nie które osoby w czasie stresu nic nie jeść. A tak pozatym co tu tak pusto gdzie się wszystkie podziałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) głowa do góry Martuś, nie smutaj:D jutro napewno zaświeci słońce. a swoja drogą to z tym urlopem to lipa...dzis gadałam z kumpelą która w anglii pracuje od miesiąca i juz niedługo na urlop przyjeżdża... nie martw się w gruncie rzeczy 2 miesiące to bardzo krótko🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witam dziewuszki dzięki z wczorajsze słowa otuchy🌻🌻 Dzisiaj już lepiej ładna pogoda słonko wyszło, wciągłam dwa tosty z dzemem no i musze coś zaplanowac mojemu maluchowi bo nudzi mu się w domu.Dobra laseczki potem zajrze więc miłego dnia i wytrwałości w kolejnym dniu dietki pa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejooo,,,,, Ale brzydka pogoda!! :(:(:( MArta! Mogłanbyś mi powiedzieć jak zorganizować sobie wyjazd do angli,co ze sobą zabrać, jakie bilety, i wogóle? bo chyba wpadne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
To zapraszam z miłą chęcią troche towarzystwa mi się tu przyda a pogoda cudowna:):):) Lato na całego ale swoje odcierpieliśmy w zimnie warto było czekać na takie ciepełko wpadnijcie na grilla w sobote może być tak koło 17 czekam odmowy nie przyjmóje hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo laski! U mnie odchudzanie, że szkoda gadać hahaha:) Patrz zmieniona stopka, pieprze te diety, schudnę to schudnę... A im więcej o tym myśle to tymbardziej chce mi sie jesc. :P Narazie waga stoi, ale lepsze to niż miałaby iść w górę:P Wiec nie jest źle, a te 2-3 kg jakoś zgubie do wyjazdu:P Zaczne porzadnie ćwiczyc, nie jesc po 17 i bedzie grało:) heh Jestem juz tak podjarana wakacjami, ze hej:D Cały dzień będę leżeć dupskiem na plaży i opalać sie, bo ja kocham sie opalać:D Życzę miłego dnia:) Dziś pt, chyba na %%% trzeba wyskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%%% są kaloryczne :D hehe A ja szukam pracy i dalej nic nie znalazłam. I tak sobie myśle czy by nie polecieć do Londynu,bo moja koleżanka tam jest i mnie zapraszała.. Wiec mysle mysle.. Ale ja nigdy nie byłam, i nie wiem jak zorganizowac taki wyjazd,,ile wziac pieniedzy na start,czym lecieć i wogóle... buu :( a Ty Marta gdzie jestes?w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica masz racje... Nie należy się tym tak przejmować,,Ja też się nie przejmuje,ale się hamuje,, A jak nie zdołam się pohamować,to nie rozpaczam, i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta tez dziś do bani😭nawet pisac mi się nie chce... zaraz ide na rower, o ile nie zacznie padać:o najwyżej umbrelle sobie wezmę:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Właśnie ja kto teraz czytałam,to leci mi piosenka Rihanny Umbrella :D hehe :D LASKI!! CO Z TYMI NASZYMI DIETAMI!!! NA POCZĄTKU WSZYSTKIE TAKIE ZAWZIETE BYŁY!! A TERAZ COO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko przyjdą dla nas jeszcze dni świetności :classic_cool: Narazie musimy trochę metabolizm podkręcic (tak to sobie tłumaczę:D ) A tak poważnie to moze jutro będzie lepszy dzionek (przecież do wylotu te parszywe 2- 3 kg muszę (!) zgubić) No a ja spadam sie doprowadzic do stanu używalności, bo na 20 umówiłam sie ze znajomkami na %%%% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
witajcie ja z dietą dołanczam do was właśnie wciągłam loda pychota.... Foczky ja mieszkam jakieś 150 km od londynu jak byś patrzała na mape to nad londynem takie duże miasto kołonas to peterborough będzie widoczne nz mapie bo ta nasza klitka to maleńka i nazywasię deeping st. james. Co do przyjazdu tutaj to musisz wejść sobie na strone tanich lini lotniczych i zobaczyć samolot bilety teraz są drogie ale po wakacjach zawsze tanieją. Teraz za bilet byś zapłaciła jakieś 500 zł ale strzelam musisz sobie sprawdzić. Jeżeli chodzi o londyn to musisz mieć więcej pieniędzy bo tam wszystko drosze.Tak jak byś poruwnała kalisz do warszawy to też różne ceny.Na prawde nie oriętuje się zabardzo ile byś potrzebowała na start bo ja byłam w troche innej sytułacji bo mój misiek już tu zarabiał od stycznia zanim ja przyjechałam w pazdzierniku.Najważniejsze żebyś miała mieszkanie jak ta koleżanka cię zaprasza to na pewno na początku by ci pomogła.Jak by co to pytaj to ci odpowiem bo nie wiem co ci jeszcze napisać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,,ciężko... Łudzę sie że jeszcze tu coś znajdę. A jak nie,to będę musiała wyjechać,mimo,że mi to nie na ręke.Bo jakbym tam pojechała,To najpierw bysmy musiały zmienić mieszkanie. Więc jade takjakby w ciemno no .pracy załatwionej też nie mam.Bym musiała poszukać.boje się że nie znajde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Poradze ci że jeżeli nie masz na 100% załatwionej pracy to nie jedz. Uwierz mi dosyć się tu napatrzałam na polaków którzy przyjechali w ciemno a teraz nie mają nawet za co wrócić do domu i żebrzą o każdy grosz.Nie żebym cię żle nastawiała bo są i tacy którzy jadąc nawet w ciemno i jdzie im super. W naszej okolicy żeby wynająć pokój musisz mieć na sam początek jakieś 300 funtów nie wiem jak jest gdzieś indziej. W naszej okolicy polacy dojeżdzają do pracy to najlepiej mieć jeszcze auto ale w większych miastach to i bez bo my to taka wioska zabita dechami. Mieszka tu około 30 polaków. Więc jak byś sobie załatwiła najpierw prace to spoko mósisz myśleć pozytywnie to na pewno ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
To ja się dziewuszki żegnam dzisiaj moja dieta a raczej nie dieta tylko obrzarstwo cały dzień bym tylko żarła:(:(:( Ale co mi tam kochanego ciałka nigdy mało hihihi Zaczynam na maksa od poniedzałku:):):)tylko którego bo było już ich wiele:D:D:D Ale będzie dobrze czuje to tylko żeby pogoda była ładna jutro to odrazu człowiek ma lepszy chumor to do jutra chudzinki dobrej i upojnej nocki wam życze pa pa pa😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien Dobry! PIERWSZA!! Pierwszy raz :D hha :D a teraz codziennie będe pierwsza! Bo tylko chyba ja siedze tak długo :D hehehe MArta.masz racje... teraz to i tak już za pózno..Za rok spróbuje ;) Dobranoc dziewuszki :) paapa :*:* Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zła jestem że wczoraj tak sie obżarłam i co najśmieszniejsze to wstałam i jestem głodna!!! jak nie jadłam po 18 to taka głodna nie byłam, a dziś...:o zrobie sobie małą głodówkę. jutro czeka mnie walka z pokusą bo będzie u mnie mała impreza i już wczoraj kupiłam piernik, stefanka, itd.....mmmmm.....PRZYSIĘGAM TU I TERAZ ŻE NIE TKNĘ TEGO DZIADOSTWA!!! PRZYSIĘGAM. może jak będę często tu wchodzic i na to patrzeć to mi będzie łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dziś piernik śnił :D Ide do dentysty z moim kochaniem,bo trzeba wyrwać ząb,bo on umiera z bólu.. to paa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Ja stwierdziłam, ze od dzis bede sie ograniczac a w Pon pełną parą ruszę tak jak i Martusia:) Na śniadanko zjadłam dwa jajka na twardo+ kromka chlebka Teraz popijam czerwoną herbate:P Juz posprzątalam to mam troche czasu dla siebie, więc chyba wezmę sie za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witam laseczki ja właśnie wciągam kawke i zaraz na wage normalnie aż się boje bo czuje że przytyłam ale nie wiem ile:(:(:( Dzisiaj postanowiłam iść na dłuższy spacer z małym tutaj są porobione takie specialne druszki przez pola to znaczy takie druszki publiczne nawet do 5 kilosów pewnie dla takich grubasków jak ja . Mój misiek poszedł dzisiaj do pracy a zazwyczaj ma w soboty wolne szkoda mi go bo tak cięszko pracuje a ja się obijam .Szczerze mówiąc też bym z ochotą poszła do pracy w śród ludzi brakuje mi tego bo w polsce cały czas pracowałam no oprócz ciąży i pierwszy rok maluszka. Ale cusz ktoś musi siedzieć z dzieckiem w domu a nie mam tu nikogo żeby na ten czas się nim zajoł. To uciekam potem zdam relacje z wagą no i CHICA od poniedzałku pełną parą no i jak możesz to spróbuj jeszcze raz z tymi fotkami bo dziewczyną poszły no i napisz gdzie na te wakacje wkońcu lecisz. Miłego dzionka🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, jutro idę do biur podrózy poszukac czegoś odpowiedniego, ale jak na pierwsze wakacje to jestem \"napalona\" na Bułgarie- Słoneczny Brzeg lub Złote Piaski:) Podobno nie drogo tam jest jeśli chodzi o jedzenie itp. :) Już sie doczekać nie mogę:) Prościej będzie jeśli wejdziesz tu www.tosia1986.fotka.pl A na Twoje focie czekam tosia17@op.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta :D to ja do Ciebie przylecę i będę waszą nianią:D i gosposią :D a Ty pójdziesz sobie do pracy :D hehe co Ty na to?:D do października mozesz popracowac :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Chica wysłałam ci właśnie zdjęcia daj znać jak dostaniesz mam nadzieje że nie będzie kłopotów.A pozatym jaka laska z ciebie kurde chciała bym tak wyglądać:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Foczky pewnie bym nie zarobiła na to co bym miała ci zapłacić a pozatym tu dla baby o prace ciężko no i mój angielski do dupy😭 Więc nic mi innego nie zostaje tylko sprzątac,prać,gotować i się cieszyć z tego co mam a nie marudzić jak stara baba:0:0:0 Tak pozatym weszłam na wage tragedia:0:0ja miałam chudnąć a nie tyć chyba moje ciało zle zrozumiało musze mu to wytumaczyć i to dokładnie hi hi hi Więc ogłaszam i przysięgam że od poniedzałku zaczynam biegać i trzymam się tego.Bo normalnie szok jeszcz tyle w życiu nie ważyłam więc Martucha bieże się za siebie i to ostro. Na spacerze super łaziliśmy 2,5 godziny ale pogoda cudna upał ale do tego lekki wiaterek u mnie cudnie🌻🌻🌻 Elewinka i tak trzymaj bo normalnie musimy się dziełuchy brać za siebie bo przecież jesteśmy tu w pewnym celu więc do roboty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×