Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość martusia 82
Może to duchy głodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Może ta poczta dużej idzie bo więcej zdjęć nie mam pojęcia nie znam się:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dobra kobietki kochane to ja na dzisiaj umykam jak otrzymacie odemnie zdjęcia to dajcie znać jak będą kłopoty z wysłaniem do mnie to jutro dam wam nową strone drugiego konta to dobranoc pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZAAA:D:D witam. zaczyna sie kolejny dzień mojej walki z samą sobą. oby zakończył się zwycięsko. pogoda znowu do bani ide zjeść jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja w pracy, rano dwa ogórki gruntowe i kawa zbozowa bez cukru. I tak sobie siedze i czekam na 15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo... :D a ja mam stresy teraz,bo mój popierdolony wspólokator sie wyprowadza..i mam stresy ,,bo on jest fik fik,,pojebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No to ja na końcu się melduje a u nas normalnie lato na całego że wprost nie moge uwieżyć jest cudnie aż chce się żyć posyłam wam pare promyków może dojdą.🌻🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilkę zameldować się :) sorki, że Wam jeszcze fotek nie wysłałam, ale okazuje się, że mój kochany brat czyścił dysk i wszystkie poszły w ..... w związku z tym na początek może zeskanuje coś z dokumentów, żeby w miare aktualne było, a potem poszukam czegoś innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dajcie potem znać. Foczky czy dostałas zdjęcia jak nie to wyśle ci z innej poczty🌻 Chica czy nadal masz problemy z wysłaniem bo jak tak podam nowy adres i dla ciebie🌻 Celeste daj znać czy ty dostałaś poczte🌻 Elewina dla ciebie też kwiatek na poprawienie chumorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia weź lepiej podaj nowy adres, bo nie daje rady:O Za godzine i 20 min idę do domu, troszkę jeśc mi się chce, ciekawe co tam za mama smakołyki zrobiła:D Celeste---> W takim razie czekam na focie:) Foczky---> A co ty za stresa masz, co ma Twój współlokator do stresu:P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
To podaje nowy adres brzoza1975@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Mój nowy adres brzoza1975@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Moje nowe konto to brzoza1975@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Nie wiem co się dzieje ale mój adres kończy się na fm bez tych znaków nie wiem czemu się coś tam dodało to buzka ja umykam na plac zabaw z małym to pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta.nie dostałam Twoich fotek. Chica- Skoro nie wiesz co ma współlokator do stresu to znaczy że nigdy takowego nie miałaś :D aaj, juz nie chce mi sie o tym gadać ani mysleć.Wkoncu pozbyłam sie skurwesyna i juz moge zapomniec o tym koszmarze,nareszcie jestem szczesliwa i wolna... O matko,jakie cuudowne uczucie.... jest pieknie Przedobrzyłam z jedzeniem moze,,ale mam ciezkie chwile:D heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia b
Po obiadku jeszcze raz wyśle fotki chica przed chwilą dostałam od kuzynki ful fotek i doszły podaje jeszcze raz adres bo od Foczky też dostałam marta.brzozowska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poczta razem :D bez odstępu :D hehe Coś Ci się dzieje dziwnego z kompem kiedy piszesz Marta :D rózne dziwne rzeczy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia b
Foczki własnie wysłałam zdjęcia właśnie wysłałam fotki to sobie sprawdz normalnie jakieś psikusy mi tu wychodzą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo pogody udało mi się pojeździc rowerkiem, jestem bardzo zadowolona:):classic_cool: właśnie zrobiłam sobie peeling kawowy, o matko jak on brudzi wszystko do okoła!!!masakra. moja rodzinka je właśnie pizze...ja ja jedynie im pokroiłam i polałam keczupem:d jestem z siebie dumna. teraz żuje sobie gume i pije wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewina podziwiam cię bo ja bym musiała skubnąć chociaż kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie zaraz wyśle wam moje zdjątko robione telefonem:o ale zawsze to coś. (teraz mam krótsze włoski). poprosze o wasze podobizny:) bo ciekawośc mnie zżera:D adres---> ewelina050988@tlen.pl za duzo cyferek...wiem i sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewina właśnie wysłałam ci fotki daj znać jak dojdą bo jestem ciekawa.Mam nadzieje że tą moją pocztą już wszystko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No to czekam na twoje:classic_cool: No to poczta się odblokowała:) a mój kochany właśnie wcina grzanki mniam:-p a jak pachnie:-p kusi cholernik:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
a gdzie nasza gospodyni no i reszta ferajny mam nadzieje że dziewczyny nie okupujecie lodówki hi hi hi;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Dobra to do jutra chudzinki ja uciekam do łóżeczka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewciołki :P Ja cały dzien przed TV siedzie,bo pierwszy raz od roku mam do niego długotrwały dostęp :D hahaha :D sa sa sa ,... i gapie się jak głupia,..spadam bo fajny film :* Buziaki,,Pottem sprawdze poczte :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×