Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

dietka....kurna mać mięśnie mi się ino porobiły od skakania, ale nie narzekam bo lepsze to niż wstrętny tłuszcz:p ide zaraz zjeść coś na śniadanie. na wagę to nawet nie pamiętam kiedy wchodziłam bo wole nie wiedzieć co pokaże(napewno nic dobrego:( ) zajrze później👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo :) Ja wam powiem ile waże jak bede ważyć 7... :D także was powiadomie.No narazie staram się starać :D hehehe :D Dziewczyny,,,moze mam jakieś tabletki wspomagające wziac?typu błonnik naturalny czy tam coś tam jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam już nie wiem jak to jest z tymi \"wspomagaczami\":o na innych działaja a na innych wręcz odwrotnie:o matko kochana, pogoda dziś gorzej niż zła:( tragiczna! wieje, pada, zimno...i jak tu wyjść i sie poruszać by spalic kalorie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no!! jak ja jestem to was nie ma!😠 ide spać bo zimno:o a jutro będę próbowac kupić sobie jakieś jeansy...jak ja tego nei lubie, to co ładne na mnie zawsze za małe😭 osoby szczupłe to przymierzą z 10 par za nim cos sobie wybiorą, a ja biore to co na mnie dobre:( ehh... 😴 do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He laseczki ja wczoraj to padałam zpowodu mdłości fuj na samą myśl.Wiecie co moja kuzynka kupiła sobie tabletki na odchudzanie w internecie i wiecie co schudła z 10 kg i wygląda super.MOwiła mi że nie ma żadnych skutków ubocznych potem wam napisze linka jak mi kuzynka przyśle. A tak pozatym to słyszałam że dobrze jest brać silike i do tego chrom+ Ewelinka powodzenia w szukaniu spodenek na pewno znajdziesz fajowe Foczki na pewno do tej 7 dużo ci już nie zostało więc czekam jak napiszesz że to już. Ja oczywiście tyje ale w drugą strone ale wcale nie jestem smutna wręcz zadowolona hi hi hi hi buzka kochaniutkie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,,ja to bym sobie kupiła jakieś tabletki,kiedyś brałąm sobie chrom i wydaje mi sie ze mnie troche wpomagał,przynajmniej psychicznie,bo mi przypominał ze ejstem na diecie. a poza tym bede piłą red bulle bo po nich sie nie chce jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z kupna spodni nici:( kur** mać wszystko ma taki krój że tylk ochudzielce sie w nie zmieszczą:o Marta nie ciekawie masz z tymi mdłościami:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewinka,,,studia jak studia hehe :D wszsytko pod kontrolą :) A malucha juz nie pilnuje,,poszedł do żłobka :) a ja studiuje przecież dziennie :) Marta dzięki za link,zaraz obejze te tabletki chociaż i tak ich nie kupie,bo nie ufam takim specyfikom,one tylko psują zdrowie i schudne a potem i tak przytuje pewnie..wole takie naturalne jak własnie chrom błonnik czy cos tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:D ja tam sie boje brać tego typu tabletki:o nigdy nie wiadomo co za pare miesięcy,albo lat zacznie się dziać... Marta- trzymaj się bidulko👄🌻👄🌻 niedługo przejdą te mdłości i będzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna~!!! napisałam sie tyle i gdzies wcięło mi posta!!! wrrr... co do tablektek to ja tam sie boje. nigdy nie wiadomo kiedy zacznie się dziać coś złego:o Marta - trzymaj sie bidulko👄🌻👄🌻 niedługo przejdą te wstrętne mdłości i będzie tylko lepiejjjj i tak aż do czerwca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki u mnie po staremu monotonia gotowanie sprzątanie i leniuchowanie.KURCZE CHCE JAKIES ZMIANY BO ZWARJUJE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie narzekaj:):) niestety teraz jesteś w takiej sytuacji że już tylko leniuchowanie Ci pozostaje;);) ciesz sie spokojem bo jak dzidza będzie na świecie to dpoiero będziesz miała urwanie głowy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewinka..przeczytałam o co chodzi w tych tabletkach co Marta nam podsuneła po noc.. I uważam że są wporzo.. To są poprostu naturalne składniki... uważam ze warto spróbować.. Marta? w ile ta dziewczyna zrzuciła te 5 kg ?? a poza tym wiadomo ze i cwiczenia i dieta i tak sie wszystko nałozy,to napewno sie schudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeczka nie koniecznie mala
Hej Dziewczyny! postanowiłam sie do Was przyłaczyć. Tak więc opowiem Wam moja historię. Z jakieś 5 lat temu zakochałam sie do szaleństwa w chłopaku ktorego poznalam na czacie i wazyłam jakieś 86 kilo. No i postanowilam sie odchudzac zajeło mi to jakies dwa lata, ale schudlam 29 kg i wazylam 57. Pozniej rozpoczelam studia i wiadomo zycie studenckie i imprezy i przybylo jakieć 4 kg i kolezanka ze studiów polecila mi tabletki Adipex po ktorych owszem schudlam bo do wagi 51 kg, ale dostałam efektu jojo i efekt jest teraz taki, ze przytylam z jakieś 10 kg niemam zadnej motywacji i jestem zalamana. Do tego doszly problemy z wyproznianiem sie i nabawilam sie wrzodów. Także poradzćie co mam co mam zrobić zeby znów zacząc sie odchudzać bo nie dziala na mnie zadna motywacja. A i jeszcze jedno któraś z Was napisalala tam o thermogeniku uwierzcie mi ze na nie na kazdego to dziala i po tych tabletkach nie kazdy dobrze sie czuje. Pozdrawiam i zycze wytrwalości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja tak na chwile bo mdli mnie jak cholera i do kąputera siadam pierwszy raz od kilku dni :(:(:( Mam nadzieje że to juz nie długo minie i będe mogła bez żadnego ale cieszyć sie dzidziusiem:):):) Kuzynka moja schudła po nich w jakies 3 miesiące 6 kg potem utrzymywała wage i nastepnie schudła 4 kg.Przyczym wszystko jadła lecz w mniejszych porcjach.Teraz od 3 miesięcy ma wymazoną wage i jak na razie ja trzyma juz nie biorąc tabletek.Ona bardzo sobie zachwala ale zobaczycie jak sprubujecie no bo kazdy organizm inny i innaczej toleruje powodzenia pa buzka kochanne 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja tak na chwile bo mdli mnie jak cholera i do kąputera siadam pierwszy raz od kilku dni :(:(:( Mam nadzieje że to juz nie długo minie i będe mogła bez żadnego ale cieszyć sie dzidziusiem:):):) Kuzynka moja schudła po nich w jakies 3 miesiące 6 kg potem utrzymywała wage i nastepnie schudła 4 kg.Przyczym wszystko jadła lecz w mniejszych porcjach.Teraz od 3 miesięcy ma wymazoną wage i jak na razie ja trzyma juz nie biorąc tabletek.Ona bardzo sobie zachwala ale zobaczycie jak sprubujecie no bo kazdy organizm inny i innaczej toleruje powodzenia pa buzka kochanne 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja tak na chwile bo mdli mnie jak cholera i do kąputera siadam pierwszy raz od kilku dni :(:(:( Mam nadzieje że to juz nie długo minie i będe mogła bez żadnego ale cieszyć sie dzidziusiem:):):) Kuzynka moja schudła po nich w jakies 3 miesiące 6 kg potem utrzymywała wage i nastepnie schudła 4 kg.Przyczym wszystko jadła lecz w mniejszych porcjach.Teraz od 3 miesięcy ma wymazoną wage i jak na razie ja trzyma juz nie biorąc tabletek.Ona bardzo sobie zachwala ale zobaczycie jak sprubujecie no bo kazdy organizm inny i innaczej toleruje powodzenia pa buzka kochanne 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja tak na chwile bo mdli mnie jak cholera i do kąputera siadam pierwszy raz od kilku dni :(:(:( Mam nadzieje że to juz nie długo minie i będe mogła bez żadnego ale cieszyć sie dzidziusiem:):):) Kuzynka moja schudła po nich w jakies 3 miesiące 6 kg potem utrzymywała wage i nastepnie schudła 4 kg.Przyczym wszystko jadła lecz w mniejszych porcjach.Teraz od 3 miesięcy ma wymazoną wage i jak na razie ja trzyma juz nie biorąc tabletek.Ona bardzo sobie zachwala ale zobaczycie jak sprubujecie no bo kazdy organizm inny i innaczej toleruje powodzenia pa buzka kochanne 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie wróciłam ze szkoly....zmęczona jestem strasznie:o:o Marta 🖐️👄👄 milo Cie czytać:D:D ide spać bo padam. jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ..Sorry,,zapomniałam o was,bo wkoncu i tak sie tu nic nie dzieje, i nie wchodzę tu 80 razy dziennie tak jak kiedyś... No racja,,z tabletkami lepiej nie ryzykować. Myszko mała! :D nie załamuj się,ja ogólnie jestem w takiej samej sytuacji psychicznej jak Ty,ale uzbroiłam się już w cierpliwość. Jem mniej, odstawiłam słodycze i szeroko pojęty cukier i staram sie ograniczać węglowodany.. Na początku ostrzej się pilnowałam,teraz wyluzowałam duzo,ale na wadze nie przybrałam. Teraz zaczynam ćwiczenia wiec napewno jeszcze mi zejdzie.Po za tym, kiedy się ćwiczy,to ma się też mniejszy apetyt i mniejszą ochote na szeroko pojęte żarcie z nudów. Więc to są moje sposoby,,a poza tym,czasem wole się obeżreć na chama tych wszystkich słodkości a potem mieć to zgłowy na 2 tygodnie,bo mam wstręt :D sa sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysszeczka nie koniecznie mała
Dzieki Foczky za słowa otuchy, narazie idzie mi kiepsko, ale znalazłam z kumpela Body Space- ćwiczenia w próżni i chyba skusze. Karnet u mnie na 10 wejsc kosztuje 130 zl wiec to jeszcze nie taki majatek wiec to jeszcze nie taki majatek a czego sie nie robi zeby choć troche schudnąć. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze:) jeszcze o tym nie słyszałam :) hehe,,zRAZ WEJDE W NETA I POSZUKAM COś NA TEN TEMAT :) ja teraz z koleżanką ćwiczymy sobie razem brzuszki i jakoś tam nam idzie,bo jestesmy we dwie :) a ile to potrwa to ie wiem hehe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam laseczki jak tam dietka dawno mnie nie było bo jak siadam do kąputera to odrazu nie dobrze mi sie robiło widocznie zle na mnie działal.Za to mój kochany miał go tylko dla siebie wiec byl chapi. U nas super już mam mniej mdłości a wczoraj byliśmy na usg maluszek super ale jeszcze bardzo malutki. Mam cholernego lenia nic mi się nie chce.A jak tam u was jak w szkole no i z tymi kilogramami serdecznie pozdrawiam buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła- masakra( przez matematyke i zblizające sie kolokwium niedługo sie zabije) dieta...dajcie spokój, wszystkoiego mi się odechciewa:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka zakochaj się to kilogramy same poleca i szkoła ci lepiej pojdzie wogle twój świat zrobi sie kolorowy🌻🌻🌻 foczki a co u ciebie jak sie narzeczony sprawuje😍😍😍 pozdrawiam kochane😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×