Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

Mam dla Ciebi smutną wiadomość bo co pierwsze z czego schudiesz to z cycków ;/Więc kicha! Ja nie znam sposobów na schudniecie nistety bo mało waże i nigdy się nie odchudzałam. Ale jakby ktoś mi powiedział (napisał) co zrobić by łydki mi schudły to bym była wdzięczna, bo nie proporcjonalna jestem :P u góry szczupła a Łydki mam strasznie umięśnione ;/ ale chyba mięśni nie da się spalić :( Ja się uczę (studjuję od października już na 5 semestrze :) ) i pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miesni nie... no dorba to nie tyle co schudnac ale co zepsuc cellulit.. i tluszczu z ud i bioder i w ogole.. kurde no nie trza schudnac .. by chociaz na meisnie to wyrobic.. bo mam faldki na brzuchu dwie i menit ow kurza.. mam 170 cm i waze przez tabsy 64 kg.. wazylam 62 ...bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waże 63 :P to pewnie wyglądamy podobnie bo również mam ok 170 cm (+/- centymetr) i też mam dwie fałdkii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie za to
strasznie boczki wkurzają....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie .. trzeba cos pomyslec nad tym i sie za to wziac tak powaznie :) nie dajmy sie tluszczykowi :P a znacie jakies skuteczne metody ?? :) cwiczonka cyz cus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
hej wbijam do waszego forum:P moge tez powiedziec cos o sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
wiec ja to nei mam sie czym chwalic tak jak Wy:( bo mam 160cm i 54 kg ale narazei po tych 8 dnaich brania tabsow nie przytylam jeszcze:P chociaz jestem sklonna badzo do tycia..kiedys bylam taaaka gruba ze Wam mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula wzrost i wage ;] i metode na zepsucie cellulitu i tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wychodzi że ważycie prawidłowo! Według BMI (waga w kg dzielona przez wzrost w metrach do kwadratu) poniżej 18,5 jest niedowaga, 18,5-24,9 -waga prawidłowa, a 25-29,9 nadwaga, otyłość powyżej 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odbra .. prawidlowo to ja wiem. ale moze byc prawidlowo i mniej a moze byc prawidlowo srednio i prawidlowo duzo, czemu akurat musze byc w najgorszej sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
heh wiecie jak ja schudlam? mialam kiedys pole a na nim ziemnaki ogorki fasolke i takie bajery...i zawsze musialam przejezdzac na to pole 5 km i chakac tam czy cos...pozniej pojechalam na 2 tyg nad jezioro i co dziennie plywalam...i wiecie ile schudlam?? Chyba z 8 kg az mnie kumpele nie poznaly. Widzicie sport jest najzdrowszy. A teraz nie mam gdzie cos porobic bo mam roczna siostrzyczke i musze pomagac mamie sie nia zajmowac..ale jakos sie utrzymuje waga tylko bioderka sie zaokraglily jak to u dojrzewajacej mlodej kobitki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ponoc te ogrodkowe i dzialkowe sprawy dzialaja :) a takie domowe tez odkurzanie itp? ale co mam 24 na dobe z odkurzaczem hasac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam waże 46kg i mam wzrostu 160cm. Ale nogi mnie dobijają bo wyglądam strasznie nieproporcjonalnie nie mogę nosić mini :( tylko wszytko za kolana :( (Choć nie ukrywam ze nie chciałabym mieć takich strasznych chudych patyków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
ojj Malenkka ales ty chudzutka jestes...na taki wztrost to nie dowaga a Ty chcesz jeszcze chudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłam GLAMOUR nmer 3/2007 strona 141 i jest napisane: Zacznij od 10-20 min regularnego wysiłku 3 razy w tygodniu. Wydłużaj o 5min w każdym kolejnym tygodniu, tak by ostatecznie trwał on 40-60min. Może to być jazda na rowerze, marszobiegi, jogging, aerobik i inne ćwiczenia typu cardio (stepper, wiosła, bieżnia). Kiedy ćwicznia cardo staną się rutyną należy dodać 20 min sesję ćwiczeń siłowych 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie napisałam że chce schudną ja tylko bym tak najchętniej to wszytko z nóg przeniosła na cycki! Ale się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym przeniosla z nod ud bioder i brzucha!!!!!!!!!! :( no a bym wolala konkretne i dzialajace cwiczenia a nei teoretyczne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
Malenkka to jestesmy podobne we wzroscie tylko w wadze nie bo mam grube kosci...a ja tez bym chciala zebyz ud i pupy zeszwlo mi troche i przeszlo na cycki bo co to za rozmiar satyswakcjonujacy 75b:/ dla mnia za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMI to ja mam świetne- 22 ale moj tyłek wygląda jakbym miała 400 kg nadwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jaki mam rozmiar cycków :| staniki na oko kupuje, ale chyba jakies duze B mam... moze 85? i jeszcze są te cycki tak szeroko rozstawione ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
nio ja tez mam z tym problem... z tymi cyckami szeroko rozstawionymi..ale Ty masz wieksze moniak ode mnie chociaz o troche..ja jeszcze od malego drzewo rabie itd wiec od tego tez przestaja rosnac i bary sie powiekszaja..ale co zrobic:/ wazne ze mojemu sie takie podobaja bo innej dizewczyny w zyciu nie dotykal a ja jestem ta pierwsza pd kazdym wzgledem..nio moze procz calowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie o rozmiarach nie bedę wypowiadać bo zawsze kupowałam tak 75B , a od Ukochanego dostałąm bielizne Atlantica rozmiar 75A (wkurzyłąm się!), ale jak przymierzyłam to dobry, więc to chyba zależy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jak leże mam wrażenie że mi cycki pod pachy spadają :D ale lubie je, są dość duze i maja fajny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z butami tez tak jest ;) ja nosze 38, a ostatnio 40 były na mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje 75b zawsze... troche podnosza.. ja tez mam rozstawione szeroko.. chcialabym meic jak te modelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
nioo ja tez tak nosze 39 czsami 40 ostatnio pasowaly..a jak kupuje polbuty to 37 ostatnio sie zmiescilam hihi...........ja juz uciekam dziewczyny bo meczyk jest w tv i oczka od kompa mnie juz bola:)fajnie sie tutaj pisze z Wami...ale jak sie nikt nie kluci i sa fajne dziewczyny..:):):) a do tego nie mam teraz zastrzezen..milego wieczorku papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×