Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Go艣膰 dobrze to znam
tez mnie wkurzaja osoby przecietnej urody, a majace sie za niewiadomo kogo 馃槨 Swoja droga, to taki paradoks, bo sa przeciez ladne dziewczyny a niewierzace w swoja urode (nawet na kafe nieraz kobiety daja swoje zdjecia do oceny).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kocham 偶ycie- faktycznie to inny temat, nie chodzi mi o takie osoby jak ta dziewczyna, o kt贸rej m贸wisz. I nie dziwi臋 si臋, 偶e ma tak膮 opini臋... Mam na mysli ludzi, kt贸rzy mimo swoich kompleks贸w, czuj膮 si臋 sami ze sob膮 dobrze i nie przejmuj膮 sie zdaniem innych, ale widocznie takim to si臋 ju偶 trzeba urodzi膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
"Ale fakt jakos zauwazy艂am ze faceci (niestety nie ci kafeteryjni) nie przejmuj膮 sie swoim wygl膮dem." wiesz, wystarczy raz na jakis czas, zeby dziewczyna sie popatrzyla, usmiechnela albo powiedziala jakis komplement, i taki facet faktycznie moze sie nie przejmowac swoim wygladem. Ale jesli nigdy nie widzialem na sobie spojrzen kobiet, to zaczynam myslec, co ze mna jest nie tak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
"Mam na mysli ludzi, kt贸rzy mimo swoich kompleks贸w, czuj膮 si臋 sami ze sob膮 dobrze i nie przejmuj膮 sie zdaniem innych, ale widocznie takim to si臋 ju偶 trzeba urodzi膰..." Niekoniecznie, smia艂o艣c b膮d藕 nie艣mia艂o艣c w du偶ej mierze zale偶膮 od tego jak wychowaj膮 rodzice, jaka atmosfera panowala w domu, czy czulismy si臋, kochani , akceptowani przez rodzic贸w itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
Dobrze to znam----- mo偶e takie spojrzenia by艂y tylko Ty ich nie zauwa偶a艂e艣?? Nie ka偶ada kobieta lipi si臋 ostentacyjnie na faceta kt贸ry jej si臋 podoba:) Znam to z utopsji:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kocham zycie
znow google! 馃尰 co ja bym bez nich zrobil :P jasne, zadnych sporow ;) a do kobiet uprzeden ani urazu nie mam, no moze do czesci ;) Powtorze, widzialem zbyt duzo "dziwnych par" bym mogl nie wierzyc ze kazdy ma szanse poznac kogos, i to kogos kto mu sie spodoba takze fizycznie :D przede wszystkim odwaga :) kurcze, tak pisze i sie nakrecam ze az mam ochote wyjsc z domu by dalej poprobowac z艂apac kontakt wzrokowy z kims :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
*ka偶da

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
Kocham 偶ycie no to na co czekasz? id藕, wr贸cisz to podzielisz si臋 osi膮gni臋ciami:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ****ellie
kazdy, nawet bardzo brzydki facet pieknieje gd y jest pewny siebie.nie wiem sk膮d mi to sie bierze, ale tak jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
jakby sie patrzyly, to bym pewnie zauwazyl ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
dobrze to znam---- myslisz? ja mysl臋 inaczej;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kocham zycie
narazie zrobie sobie cos do jedzenia, bom glodny ;) pozniej pomysle :) ****ellie - no wlasnie, dzis staralem sie byc pewny siebie, szedlem pewnym energicznym krokiem z podniesiona glowa, i udalo sie jakis tam kontakt wzrokowy nawiazac, zaczne tak robic czesciej, normalnie nie moge sie doczekac kolejnej "proby" :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
****ellie-----zgadzam si臋 z Tob膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Trzecia 艣winka- racja, ale nawet mimo kochaj膮cej rodziny, cudownego dzieci艅stwa mo偶na by膰 nie艣mia艂ym i zakompleksionym... ajaj jeszcze wyjd臋 na jak膮艣 zgorzknia艂膮 bab臋 jag臋, a tak nie jest:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
Trzecia 艣winka - a ja mysle, ze Ty sie mylisz ;) mozemy sie tak do wieczora przekomarzac :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
To mo偶e wtedy chodzi o paskudne dzieciaki z podw贸rka?:D Nie wiem, moj膮 teorie przedstawi艂am powy偶ej, do tej pory si臋 sprawdza艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
Dobrze to znam ja jednak pozostaje przy swoim zdaniu i radz臋 Ci bardziej si臋 rozgl膮dac, mo偶e z艂apiesz jakie艣 "ukradkowe" spojrenie:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
* spojrzenie tak to jest ja si臋 szybko pisze;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ****ellie
kocham zycie- ja mysle ze powinienes zrobic cos takiego: a no wiec czekasz na przystanku (bez zegarka oczywiscie) poczym pytasz sie stoj膮cej obok dziewczyny o godzine, (oczywiscie upewnij sie wczesniej ze na jej r臋ku jest zegarek lub czy ma tel.),jak Ci 艂adnie odpowie , podziekuj i usmiechnij sie zyczliwie:) wszystko to z niezacichym g艂osem , tylko z takim" pewnym , mocnym" moze poprobuj wten sposob tez? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Uciekam z kumpel膮 (oczywi艣cie maj膮c膮 drug膮, wymarzon膮 po艂贸wk臋) na spacerek. A nu偶 wypatrz臋 jakiego艣 przystojniaka :P hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
Trzecia 艣winka - moze jestem slabym obserwatorem ;) ale wiem jedno, ze dziewczyny nawet fizycznie ode mnie uciekaly (nie wiem, jak teraz, bo z zadna nie ma kontaktu).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
i powodem na pewno nie byl brak higieny ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
To mo偶e musisz sie podrasowa膰? Z ka偶dego faceta mo偶na zrobi膰 boskiego Adonisa, wystarczy tylko aby pozby艂 si臋 uprzedze艅 i odwa偶y艂 na ten krok. Wiem to po moim szwagrze, w m艂odo艣ci wygl膮da艂 jak Adolf Hitler niemal偶e i 偶adna dziewczyna na niego nawet nie patrzy艂a, na szcz臋艣cie trafi艂 na moja siostr臋 kt贸ra lubi m臋偶czyzn o niebanalnej urodzie;) Wystarczy艂y dobre jaensy, koszulki, nowa fryzura i dopasowane okulary i ju偶. I uprzedzam daaaaaaaleko mu do metroseksualisty:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kocham zycie
****ellie - spytac o godzine i usmiech. Ok zrobie tak. O ile nie zaczne sie jakac :O Fakt ze przy okolicznych przystankach jezdzi tyle tramwajow i autobusow ze mozna samemu sprawdzic sobie w nich czas, no ale sprobuje. Nie wpad艂em jakos na to, a to naprawde dobry pomysl :) ***Brena - a kumpela idzie ze swoja po艂owka? :) Pamietam kiedys szedlem z grupa. By艂o nas siedmioro, 3 dziewczyny i 4 ch艂opakow - 3 pary i ja :O Nigdy wiecej :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
miales przynajmniej jakis kontakt z dziewczynami :o coprawda dziewczyny kolegow, ale zawsze cos :o ja, w najlepszym okresie mojego zycia ( kiedy mialem kolegow), to oni tez byli sami. Wiec w zasadzie nie mam i nie mialem zadnego kontaktu z plcia przeciwna :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kocham zycie
kontakt :O jedna dziewczyne zna艂em, bo to by艂a partnerka tego mojego bliskiego kolegi. Ona czasem cos do mnie powiedziala, raz czy dwa spyta艂a mnie (konkretnie mnie) o cos. Reszta dziewczyn by艂a mi obca. Ale fakt faktem ze przez znajomosc z tym jednym kolega, poznawalem jego dziewczyny. :) Tak teraz patrze za okno na jakies dzieciaki, jak ganiaja sie. Dzieci obu plci. No nigdy, po prostu nigdy sie nie bawi艂em z dziewczynami. By艂a taka zabawa, ze jedna osoba wyciagala r臋k臋, mowila jakas wyliczanke czy cos, i kto zdazyl chwycic za palec, ten sie bawil (cos na zasadzie palec pod budke). Jak jakas dziewczyna inicjowala zabawe, a ja chcialem zlapac, to zawsze sie "wyslizgiwala" i potem mowila ze dla mnie nie ma miejsca :O (a tak w ogole widze, ze moje doswiadczenia dotykowe z kobietami sa jednak wieksze, bo siegaja juz czasow przedszkola ;) )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trzecia 艣winka
Skupiasz si臋 kochaj 偶ycie nad samymi pierdo艂ami a偶 (przepraszam 偶e to m贸wi臋) ale 偶al czytac. W pewnym sensie Cie rozumiem bo te偶 wa偶ne sa dla mnie chwile ale te MI艁E! Te kt贸re sprawia艂y mi przykro艣膰 odesz艂y w zapomnienie,za bardzo bola艂o kiedy si臋 nad tym wszystkim roztkliwia艂am, nie chcialam do nich wraca膰 wi臋c si艂膮 rzeczy zapomnia艂am. Tobie polecam zrobic to samo bo naprawd臋 mo偶na popa艣膰 przez takie ma艂e pierdo艂y w depresje. A teraz w ramach "terapi" ka偶dy napisze o sobie 3 pozytywne cechy(I) i 3 najmilesz chwile swojego zycia (II) Zaczynam: (I) 1. Punktualno艣膰 2. Dystans do w艂asnej osoby 3. Umiej臋tno艣膰 roz艣mieszania ludzi (je艣li tego chc膮) (II) 1. Kiedy艣 sta艂am pod blokiem z kumpel膮 i obserwowa艂y艣my jak pada 艣nieg. By艂 naprawd臋 zjawiskowy, wielgachne platki spada艂y sobie powolutku. By艂o tak cicho spokojnie i w og贸le:) 2. Tu sie musze zatanowic... Kiedys moje dwie ma艂e kuzynki si臋 o cos pok艂贸ci艂y. Jedna z nich usiad艂a na schodach i zacze艂a p艂aka膰. Zbiegli si臋 wszyscy dommownicy ale ona nikomu nie chcia艂a powiedzie膰 co si臋 sta艂o ani nie pozwolila nikomu do siebie podej艣膰. Dopiero kiedy ja prysz艂am powiedziala mi o co chodzi pozwolila si臋 przytulic i wyp艂aka艂a wszystkie smuteczki na moim ramieniu. Poczulam si臋 na prawd臋 wa偶na:) Teraz na my艣l o tych malych r膮czkach oplataj膮cych ufnie moj膮 szyj臋 mam 艂zy w oczach 3. W sumie tak na zawo艂anie trudno jest mi sobie przypomnie膰 takie chwile:D Musze wam powiedzie膰 偶e paradoksalnie chwile kt贸re sp臋dza艂am z jakim艣 bliskim mi m臋偶czyzn膮 nie sprawia艂y mi takiej rado艣ci jak inne... pierdo艂y;) Ach no jak mog艂am zapomnie膰, moja pr贸偶no艣膰 zosta艂a mile p艂echtana na studni贸wce gdzie wygl膮da艂am na prawd臋 艂adnie niestety zauwa偶yli to wszyscy partnerzy moich kole偶anek opr贸cz mojego faceta:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze to znam
az trzy cechy? :o nie wiem, no po prostu nie wiem, myslalem, ale nic nie wymyslilem. Poza tym, cechy dla jednej osoby moga byc negatywne, dla drugiej pozytywne. Przykladowo malomownosc. Dla wiekszosci ludzi to wada, ale podobno sa ludzie, dla ktorych to zaleta. Wiec nie wiem, czy sie nadaje ;) i druga cecha (albo pierwsza) niech bedzie to - zgapie od Ciebie - punktualnosc :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kocham zycie
eee to nie pierdoly. Tzn owszem, to bylyby pierdoly gdyby zdazaly sie sporadycznie. Niestety cale moje zycie sklada sie z takich pierd贸艂... :O Kiedys, w ramach leczenia niesmialosci, uslysza艂em by przypomniec sobie moment w ktorym czulismy sie "wielcy", gdy cos osiagnelismy, gdy bylismy z siebie dumni. I z takim nastawieniem, majac te emocje w glowie, nalezy dzialac, wowczas 艂atwiej prze艂amac niesmialosc. No wiec siedzialem i mysla艂em, probowa艂em sobie przypomniec takie sytuacje. Czym d艂uzej mysla艂em, tym bardziej sie pograza艂em........nic nie mog艂em sobie przypomniec :O pozytywne cechy mam: a)szczery b)dystans i poczucie humoru (tak tak, moze nie widac, ale jest ;) ) c)obiektywny, potrafiacy na spokojnie ocenic sytuacje :) a najmilsze chwile: 1 - moment dostania sie do wybranego liceum 2 - moment dostania sie na wybrany kierunek studiow 3 - dzien w ktorym za艂ozy艂em sta艂e 艂acze :O nic wiecej mi sie nie przypomnia艂o ale takie zabawy uswiadamiaja mi moja sytuacje :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×