Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość jakok
zgadzam sie całkowiecie z misia a zdegustowana to tez chyba jakas kierowniczka.... tylko my tu nie obrazamy wszystkich kierowniczek, ale jesdan jest to stanowisko najwyzsze w sklepie i powinno je jakos reprezentowac a jak mozna robic to z brudnych rzeczach i na smierdząco? wygladajac jak baba z wozu za przeproszeniem? włosy tłuste , zeby nie umyte i zapłakana po wczorajszym dniu mało tego szkodzaca wszystkim....... to ja jestem zniesmaczony/a !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123
i pragne dodac ze napewno nie pracuje w tym sklepie , ale takie informacje w srodowisku kasjerów ktorzy pracuja w sklepach rozchodzą sie blyskawicznie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123
cukieerraaa - moze sie spotkamy,to recznie ci wyjasnie watlpliwosci ??? Narazie na chleb mi nie brakuje zeby tam pracowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakok
w ja nie wiem kim jest misia ani kim jest cukiera czy jak tam ale to jest mało wazne. Ja tez nie pracuje w pepco a wiem wiele na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieerraaa
ja tam nie pracuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakok jak można zrozumieć was jako pracowników, skoro nie zachowujecie się jak pracownicy ( jak dorosłe osoby) tylko jak dzieci.I wydaje mi się, że nikt kto jest ponad waszą Panią kierownik też nie posłuchałby a tym bardziej nic nie zrobiłby gdyby poczytał w jaki sposób załatwiacie sprawy dotyczące waszego sklepu a tym bardziej za te wyrażenia \" śmierdzi jej z ust\" \"ona śmierdzi\" \", \"za sam wygląd nie powinni jej przyjmować do pracy\"....wybaczcie, ale człowiek który ma choć odrobinę kultury osobistej zastanawia się co pisze..... bo ja na podstawie opisów tej kobiety nie wyobrażam sobie jej tylko osoby które tak piszą i w tym momencie to pracownicy/osoby znające tą kobietę w moim wyobrażeniu to banda \"flejtuchów\" ....Koniec moich wiadomości na ten temat, bo to zupełnie jak grochem o ścianę nic nie dociera..... A sądziłam, że może choć trochę dorosłości w was.Życzę powodzenia w ciągłej zabawie w piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123
tam nic nie da sie zrobic , skoro kierownictwo przystaje na jawna kradziez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proto
Popieram Koleżankę powyżej :). Chciałam coś napisać, ale doszłam do wniosku, że to... bezsensu!!! Ja pracuję w Pepco od niedawna i mówię o tej firmie w samych superlatywach.. Co nas nie zabije, to nas wzmocni!!! O swojej pracy prosto z Polski!!! Z dumą na twarzy i ducha hartem :D :D Trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
To prawda, że treść, a przede wszystkim forma wielu wypowiedzi z tego forum woła o pomstę do nieba, co nie zmienia faktu, iż praca np. kasjera w Pepco jest przygnębiająco beznadziejna. Ale pracę zawsze możemy zmienić na bardziej satysfakcjonującą, lepszą! Pozdrawiam wszystkich, którzy robią coś (wiele, wszystko) by stać się tymi, którymi zawsze chcieli być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
a ja pozdrawiam wszystkich ciężko pracujacych na swój kawałek chleba. Tych , którzy nie mają czasu na pisanie pierdół o innych współpracownikach ! Tych, którzy umieją żyć w grupie ! Reszty nie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
jeżeli faktycznie kierow. kręci to ją rejonowa typu ,,ruda,,napewno namierzy tylko też zastanawiam się dlaczego tego wszystkiego nie wyjaśnia powinna porozmawiać z kasjerami wszystkimi czy faktycz. tak się dzieje jeżeli większąść powie że tak to od razu powinni wręczyć wypow i sprawa czysta i nie ma pisania idiotycznych sytuacji typu ,,śmierdzi brudas,, itp bo to naprawdę nas oczernia którzy tam pracujemy widomo jest lepiej gorzej ale wstd mi za niektórych jak to czytam pracuję od 4 lat były różne anegdoty ale te przekraxczają wszystko pozdrawiam wszystkich dobrze nastawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomaniak
Ja tam uważam, że z tą kierowniczką to jakaś ściema. Jazdę robi osoba, która nie ma nic wspólnego z tym sklepem. Ja też mogę równie dobrze oczernić kierownika np. z... Nie będę podawała przykładu, aby nikogo nie zranić. Zaleta... a może minus takiego forum jak to. Ja pracuję w tej firmie jako kasjer i nie narzekam. Czasami jest ciężko, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Pani Sz. na rozmowie kwalifikacyjnej jasno określiła zasady i reguły panujące w tej firmie. Do czego dążycie wypisując te bzdury? Lepiej pogadajmy o zajebistej kolekcji ubrań prosto z Anglii:). Kupiłam wszystkie t-shirty:D. Jest git:D. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomaniak
Nie macie już nic ciekawego do powiedzenia?? Czy nie ma po kim pojechać?? Haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehs pepkowiczka i pepcomaniaku.... ja już na zdzierałam swoich opuszków palców , w sumie napisałam to co wy....Ale to nie ma sensu.... bo czuje że nie rozmawiałam z poważnymi osobami .... a z dziećmi.Dlatego wzięłam swoje grabki i \"poszłam bawić się z kimś innym \". I wam mówię , że nie ma sensu się ścierać bo to jakbyście Azjacie po polsku tłumaczyli film :]Pozdrawiam wszystkich normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPCOMAN
Pozdrawiam Wszystkich pracowników tej , wspaniałej sieci sklepów.Wasze zaangażowanie w pracę to satysfakcja dla Nas,klientów każdego dnia.Nie jest łatwo?A obiecał ktoś ,że będzie łatwo?Znam Wasz trud i doceniam!!!Prawdziwi wojownicy na niełatwym rynku pracy-chwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
Sieć sklepów Pepco- wspaniała?!!!!!? (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam okazję poznać jak pracują specjaliści do spraw nieruchomości firmy PEPCO... straszny luz blues. sami sobie ustalają czas pracy i to co chce im się robić. do tego pensje... plus prowizje... i jakieś lewizny na boku za robienie sklepów dla innych sieci. służbowy samochód, służbowy telefon, pokrycie kosztów hotelu i wyżywienia jeśli taki pracownik jest w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Może ktoś z Was orientuje się czy jest nabór na specjalistów d/s nieruchomości:D :D Żart!! Pozdr dla wszystkich kasjerów Pepco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiiiaaia
ci z gory Pepco to sobie zyja -*kolacyjki hotele itp a wiecie czemu kierowniczka Kasia K z Gdanska juz tam nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proto
no co? znow jakies ploty? a w działdowie co słychac? smierdzaco nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Dlaczego Kasia z Gdańska już nie pracuje?? Pani D. za szybko ocenia ludzi.. Niedobrze..Ale jest ok. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Dzięki za odpowiedź. :DCo tu taka zawiecha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
jak tam u ws z awansami teraz nowy rok finansowy kto się śliznoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiikak
no i odpowie mi ktos czemu Kasia K z Gdanska juz nie pracuje i Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas
ośle idź najpierw do szkoły i ją skończ a dopiero ucz innych prowadzić zebrania pani ewelino współczucia brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak_tus
Zupełnie przypadkiem przeczytałem to co piszecie w tym forum...nie wiem czy się śmiać czy płakać....żenada. Rozumiem, że to forum sieci sklepów PEPCO. Po takiej lekturze wiem jedno...w PEPCO na pewno mnie nie spotkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pepco 1
Witam Was kochani ;) Nie zaglądałam tutaj jakiś czas, ale niestety nie wszystko się zmieniło. Cieszę się jednak, że jest coraz więcej tych, którzy potrafią obiektywnie ocenić przyczyny pewnych niedociągnięć w pepco. Niedawno minęły 2 lata odkąd pracuję w pepco, wiem że nie wszystko i nie zawsze jest tutaj jak być powinno, ale gdzie jest??? Będąc przez dwa lata zastępcą, a od niedawna kierownikiem mam nadzieję, że uda mi się utrzymać w sklepie tak wspaniałą atmosferę jaka panowała u Nas za czasów wcześniejszego kierownika. Wiem, że moja J. czasem tutaj zagląda więc gorąco ją całuję ;). Dla wszystkich tych, którzy nie pracuję w peco i swoją opinię o tej sieci opierają tylko na tej stronie apeluję o rozsądek !! Nigdzie nie jest dobrze, a w pepco jest tak jak to sobie stworzą pracownicy. Na szczęście mam wspaniałą załogę, której można mi pozazdrościć. To dzięki tym ludziom i Naszej wspólnej ciężkiej pracy chętnie zaczynamy dzień. Ważne jest też to aby każdy z Was wiedział kto jest za co odpowiedzialny. To nie wina centrali, że pracuje się Wam źle i że jest ciężko (przynajmniej nie w całości ich wina), to bardzo często wina złego prowadzenia sklepu i nieodpowiedniej atmosfery. Na koniec życzę Wam wszystkim wytrwałym pracownikom pepco takiej załogi jak moja i takiej współpracy. Wtedy może zobaczycie, że nie jest tak ciężko i beznadziejnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha SAMOCHA
wszyscy gadaja na pepco ze zla firma i w ogole ale jak co niektorych nie zwolniono moge sie zalozyc ze do tej pory by pracowali nie jest tam tak zle do wszystkiego da sie przyzwyczaic i zniesc.pozdrawiamwszystkich wytrzymalych i szanujacych siebie i swoja PRACE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmęczona
witam napewno do jednej rzeczy nigdy się nie przyzwyczaję braku klimatyzacji!! na dworze 30stopni a w sklepie jeszcze więcej na dodatek brak okien i śmierdzący klienci (nie wszyscy) to mieszanka wybuchowa a to dopiero początek lata i upałów . Czy ktoś się tym przejmuję że taka temperatura nas osłabia a jeszcze musimy tyrać jak wół :( po całym dniu w tej duchocie i smrodzie ma sie naprawdę dosyć. Zamiast wydawać kasę na szkolenia i jakieś konferencję mogliby założyć klimatyzację a to napewno przyciągnie klientów a dla nich przecież tylko to się liczy kasa, kasa, kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×