Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość mrówczak
to zależy gdzie, ja mam świetną kierowniczkę i nie odczuwam z jej strony jakiegoś braku szacunku. I nie pisz ze pracują same kombinatorki bo obrażasz wszystkich pracowników, tych nie kombinujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagatela
do kogo mam się zwrócić jeśli kierowniczka i rejonowa są nie w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Nie wiem czy jest do kogo, bo to jednak kierownik i areo manager są ważniejsi niż kasjerzy, prawda? ale co u Ciebie oznacza słowo nie w porządku? tzn. że jakie są? bo oczywiście są sposoby na każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poqtnica
W jakim wieku jest zaloga ? mam 40 lat i staram sie o prace w pepco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
40ści to będę szczery, trochę dużo bo nie wiem czy dasz radę, tam jest baaaaardzo ciężko a szczególnie w okresach świątecznych. Generalnie załoga Pepco to około średniej 28lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poqtnica
w środe zaprosili mnie na rozmowe i jestem niezdecydowana. A szkolenie jakieś jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka pepco
A co powiecie na te szkolenia VM bo znów sie zaczynają mnie to tak wkurza jak by ktoś nie wiedział jak wieszać ciuchy ,to poroniony pomysł a byłom trochę spokoju jak Baśka się zwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka pepco
A co powiecie na te szkolenia VM bo znów sie zaczynają mnie to tak wkurza jak by ktoś nie wiedział jak wieszać ciuchy ,to poroniony pomysł a było trochę spokoju jak Baśka się zwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
szkoleń przy przyjęciu do pracy to nie ma, uczysz się na bieżąco nie jest to takie straszne... A co do VM to przeżyjemy, była Basia-przeżyliśmy jest Ta- ją też przeżyjemy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMrówczak
Jak nie ma szkoleń?? Są! Oczywiście jeśli chodzi o nowootwarty sklep. A o takim mowa. Chyba:) Kto z Was bierze udział w szkoleniu? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMrówczakc.d
Chodzi mi oczywiście o szkolenie VM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Oj sorki myślałem że zatrudniasz się do już otwartego sklepu, ale masz rację są szkolenia jeśli otwiera się nowy sklep, są to kilkudniowe wyjazdy do innych sklepów. Pozdrawiam i dużo siły życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Szkolenie VM wygląda tak!!! Jedzie się do wyznaczonego sklepu wpada w regały i po kolei przerabia się odzież regał po regale, w trakcie omawiane są zasady eksponowania odzieży i to tyle. To szkolenie ma trwać 8 godzin, hmmmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezka
Ja będe tam pracować na stanowisku kasjer sprzedawca i jestem pełna obaw...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
spokojnie, praca jak każda inna!! da się żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezka
Dzięki mrówczak za słowa otuchy. Wysłali mnie na szkolenie do innego miasta ... Czy ktoś może wie jak takie szkolenia wyglądają? Co się na nich robi? Czy pierwszą umowę dają - umowa zlecenie , czy umowa na czas określony na 3 mce? Czy przy podpisywaniu podsuwaja papierek o pokrywaniu z pensji w przypadku manka? Bardzo proszę o odpowiedz na te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elloo
Spokojnie... Szkolenia są spoko:D ale zależy do którego sklepu jedziesz i jaka ekipa tam pracuje. Umowę dostajesz na 3 miesiące. A z tym pokrywaniem manka to przegięcie. Pepco to pożądna firma! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
Taaaak, Pepco jest Porządną Firmą płacącą kasjerom głodowe pensje. A jeżeli chodzi o pokrywanie manka- to chyba oczywiste, że za niedobory kasowe płaci się z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllklklklklklklk
pepco to moze i porzadna firma jesli chodzi o pensje, swiadczenia... wszystko jest na czas. Ale kompletnie nie trafiaja w ludzi ktorzy maja tam pracowac zwlaszcza na stanowiskach kierowniczych. nie wiem jak oni to sprawdzaja. kretynizm dla mnie. poza tym jest ok sa dni wolne na tygodniu nie kazdy weekend sie pracuje z tym nie mozna narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Witam, nie zaglądałem wczoraj bo mnie praca przerosła i jak padłem wieczorem to dopiero rano się obudziłem i..... do pracy. Ale wolny weekend mam :D Fakt ze jeśli chodzi o terminowość ze świadczeniami to w Pepco jest to porządnie załatwiane i najważniejsze na czas. Za niedobory kasowe odpowiada kasjer- niestety, bo przy dużych kolejkach i przy spełnianiu obowiązków kasjera to bardzo łatwo o wpadkę ;( pytanie o folder, o doładowanie konta itp. Tak naprawdę to nie podpisuje się żadnego zobowiązania przy podpisaniu umowy, z tym mankiem tak już po prostu jest że każdy kasjer odpowiada za swoją kasetkę. Dobre to że za inwenturę się nie odpowiada, najwyżej premii nie dają. A ze szkoleniami jest tak, że jedziesz do innego sklepu i tam pracujesz tak jak inni, zależy kim masz być czy kasjerem czy kierownikiem. Jak fajny sklep to Ci wszystko wytłumaczą. Więc uszy do góry arabezka. Umowę dają wstępną o pracę na 3 miesiące a potem albo przedłużą albo... Niestety jak za ta pracę to płace sa paskudne, ale to już inny temat, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez pracuje w tym sklepie co do manka to wiem ze jak zrobi sie manko to wredna kierowniczka kaze oddawac z wlasnej kieszeni a jak sa nadwyżki to wkłada ale do swojej chyba ze zrobi manko jej ulubienica to robi tak zeby nie oddawała lubie ta prace jest bardzo fajna załoga ale co do kierowniczki to jest załosna pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie jak mozna załatwic sprawe jak kierowniczka kręci na sklepie oczywiście na niekorzyść sklepu wiem ze najlepiej porozmawiac z area a przy okazji jeszcze chce wciagac innych w swoje szachrajstwa podpowiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona
U nas jest podobna sytuacja z tym , że kierowniczka ma pełne poparcie area . W takiej sytuacji to chyba nie da rady nic zrobić tylko zaciskać zęby i pracować dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezka
Dzięki za info . Strasznie się denerwuje - choć do szkolenia jeszcze tydzień... to mam mieszane uczucia. Już w powiadomieniu napisali by przyjechać w wygodnych butach i sportowym stroju. Mam rozumieć, że na tym szkoleniu.. będzie straszny zapierdziel???? Tak przez 5 dni...:( Pozdrowienia dla wszystkich pracowników PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z tego co ja widze to ona nie ma poparcia w area widac ze w wielu sklepach jest tak ze jest kierownik sadysta tak to jest jak udezy wladza do glowy arabezka a jesli mozna wiedziec to gdzie jedziesz na to szkolenie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezka
Witaj Tygrysiątko :P):P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiiZ
Feimi ja kiedy tez tam pracowalm, powiedzialam jak sie ma sprawa z kierowniczka Radkowi S. iuz ona nie pracuje, on nie lubi szuji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak nic nie zrobia a ja wtedy bede miala przegrane ale jak to sie mowi ze klamstwa i kretactwa maja krodkie nogi i predzej czy pozniej to sama wpadnie porozmawiamy jeszcze z area i wtedy zobaczymy co bedzie dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhbfdhdf
albo anonim wyslac do centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×