Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hej wszystkim pracownikom tej wspaniałej sieci . Ja jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy ,mam wspaniała kierowniczke i nie zamieniłabym jej na nic innego ,co do reszty pracowników ...to z dobrymi zasadami da sie ich wyszkolic jeśli chcą...jak nie to przyjda inni także nie ma co marudzic .Do tego wszystkiego mój area jest przecudownym facetem czego można chciec więcej ......a każdy kto marudzi i nie podoba mu sie to zawsze może odejśc wiec po co piszecie takie bzdury ..........o innych ,a sami nie jestescie idealni POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyo...
Przyłączam się do pozdrowień, też lubię pracę w Pepco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcia
jest taki sklep w białymstoku syf totalny jeśli chodzi o ubranka. tendeta i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzecczaaa
nie znosze takich tandetnych ciuchow ja kupuje tylko markowe ciuchy zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
Bogacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur
moja siostra pracuje w PEPCO i jest zadowolona!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
Tak markowe ciuchy sa jak sama nazwa wskazuje markowe......tylko trzeba sobie zadac najpierw pytanie czy te markowe ciuchy sa z nowej kolekcji? W sklepach pisza nowa kolekcja ,a sie okazuje ze to jest nowa kolekcja z zeszlego roku:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbyyłła
Co do tego,ze w Pepco rodzinami pracują,to nie tylko w Kołobrzegu.ja pracowałam w sklepie gdzie pracują siostry cioteczne i obie na stanowiskach kierowniczych!I co Wy na to?Moim zdaniem takie rzeczy są niedopuszczalne,ale w PEPCO wszystko jest możliwe.Atmosfera była tam okropna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
Zgodze sie z Toba masz calkowita racje.Nie powinno tak byc,ze w sklepach pracuja rodziny to jest niedopuszczalne.........i jak to sie mowi ,,reka,reke myje" i wychodza wtedy niezle cyrki czyli niemila atmoswera i wiele innych spraw. A tak na margineste to pozdrawiam i zycze Wszystkim Wesolych Swiat Wielkanocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B.
Przyglądam się Waszej "dyskusji" i po prostu wymiękam. Co Was tak boli? Nie pasuje? To wypad!! Ostro ale nie potrafię sobie wytłumaczyć tych durnych komentarzy.Narzekacie na wynagrodzenie? Irlandia stoi otworem. Na forum jesteśmy anonimowi i niektórzy z Was mają okazję wylać swoje frustracje i żale. "Jeździcie" po kierownikach, kasjerach, areach. Jeżeli jestecie tacy "twardzi", to dlaczego nie powiecie tego Im wprost?? Wytłumaczenie jest jedno: prywatnie jesteście szarymi myszkami bez osobowości i własnego zdania. Pracuję w Pepco od niedawna. (nowootwarty sklep w warmińsko-mazurskim)Jest zaje*****e. Super ekipa, fajny klimat i jeszcze lepsza area. Na wiele rzeczy w życiu mamy wpływ, nie jesteśmy bezwolni. Zmieniajcie to co Was uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.P
Hej wszystkim pracownikom PEPCO>Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w te ŚWięta Wielkanocne, mokrego Dyngusa i twardego jaja. Hehe i żebyście nie marudzili tak w tym PEPCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.K
JA TEZ PRCUJE W TYM SKLEPIE TO POOROSTU MASAKRA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.K
Do M.B jak popracujesz tam dłuzejn to zmienisz zdanie tam nie jest tak fajnie . zwłaszcza jak sie ma poje...... na kierowniczke . pracuje tu bo chodze do szkoły i miałam tak układany grafi ze mogłam to pogodzic ale mysle o zwolnieniu po ukonczeniu szkoły jakos tak wytrzymam do konca tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdadcd
Chyba nie jest tak źle i kierowniczka nie taka wredna skoro układa Ci grafik tak żebyś mogła się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B.
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.. Jeżeli dojdę do wniosku, że to nie jest to, co chcę robić albo nie będę szczęśliwa pracując w tym miejscu, to najnormalniej w świecie zrezygnuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
pepco to najgorszy sklep jaki mozna sobie wyobrazic.tylko w pepco mozna na stanowisku kierowniczym spotkac kierownika bez matury.normalnie zalosne.To nawet kasjerzy maja wyzsze wyksztalcenie.Ale najlepsze jest to ze wlasnie taki niedouczony kierownik najwiecej sie panoszy.Normalnie smieszne:)pracuje w pepco od bardzo niedawna i bardzo krotko w tym sklepie zabawie.takie pieniadze to nawet za zamiatanie ulic placa.I wazne jest to ze zamiatanie ulic trwa 8 godzin a nie 12 jak w pepco.A podobno obozy koncentracyjne juz dawno mamy za soba.Straszne ale prawdziwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
aro i w tej kwesti sie zgodze w 100% to jest prawda znam wielu ludzi i to wlasnie Ci ludzie ktorzy skonczyli magisterke zazwyczaj nic nie potrafia.A ludzie ktorzy maja wyksztalcenie srednie bez matury naprawde potrafia wiele !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik z wyk. srednim
jestem pracownikiem pepko i co wiem to w maju na 100 procent sie zwalniam poniewaz nie mam zamiaru byc ponizana przez kierowniczke wilka kierowniczke która skaczyła zawodowke a ona mi mowi cyt."jak bedziesz miala plakietke z tytułem kierownika to mozesz mi powiedziec ze moge umyc podłoge a sytuacja była taka ze miałysmy zamiesc podłoge razem i razem ja umyc ale kierownik jest kierwnikiem gówno robi i tylko pie**oli ze my sie obijamy sama umyłam całe 150 metrow po calym tygodniu pracy i co jeszcze jutro mnie jeszcze to czeka .Nie powinno byc tak ze kierow jest wyzej niz zwykły pracowniki nie bedziemył podłogi przeciez on wiecej dostajewynagrodzenia poniewaz wypełnia papierkowe sprawy i pije 2 godz kawe na socjalu hanba pepko robi sie jak nastepna "biedronka"a jeszcze cos dla kierowniokow nagoze zastanowcie sie nad tymi czestymi inwenturami poniewaz powinniscie zainwestowac bramki a nie co 3 miesiace inwentaryzacje robic tak tracicie pracownikow poniewaz taki glopoty wprowadzacie ze głowa robi sie jak jowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
pracownik z wyk. srednim jesli tak potraktowala Cie kierowniczka sklepu to powiem Ci jedno nie pozwol sobie na cos takiego.To ze jest kierownikiem to nie wszystko (mam tylko pytanie ile bylo wtedy was na zmianie)jesli byl tylko kierownik i dwie pracownice to kierownik powinien zakasac rekawy i tez wziac sie do pracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllll
kuzde masakra jest w tych sklepach z tego co tu piszecie a ja zastanawialam sie czy by nie otworzyc takiego sklepu u nas w miescie i jak to jest jak bym miala lokal znalazlam cos takiego na tej stronce Oferta współpracy W ramach rozwoju sieci sklepów PEPCO w Polsce, firma PEPCO Poland oferuje współpracę w zakresie długoterminowgo najmu/ dzierżawy obiektów handlowych. Oferta współpracy zwrócona jest do: Właścicieli nieruchomości posiadających lokale spełniające wymagane kryteria Developerów inwestujących w nowe nieruchomości komercyjne Sieci handlowych (operatorów spożywczych i AGD) w zakresie podnajmu i wspólnego użytkowania powierzchni handlowych. bylam kiedys w takim sklepie w rzeszowie i wielu moich znajomych chwali tamtejszy towar ,oczywiscie nie wszytkie rzeczy sa the best ale to tak jak wszedzie jest chlam ale po przeczytaniu co tam sie wyprawia wogole zastanawiam sie czy warto sobie glowe tym zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B.
What walks it about over??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
ejj LUDZIE !! jedna pani ma problem z drugą panią, i musi to wykrzyczeć na całą Polskę. żałosne Od wieków wiadomo , że kierownik nie jest od mycia podłogi, od wieków wiadomo , że w markecie kasjer nie zarobi 2000 zł. Atmosfera jest taka jaką sobie sami stworzycie , znam kilka sklepów Pepco w których wszyscy sie cenią i współpracują, to kwestia ludzi, a nie firmy. skąd wiem jak jest w Pepco ?? nieważne - wiem i tyle. Jeśłi wam śmierdzi kierowniczka, to nie jest to wina Pepco, jeśli kierowniczka jest ssmanem, to nie jest to wina Pepco. Macie sensownych rejonowych - zgłoscie to im. I jeszcze jedno - nikt nie pracuje cały tydzień po 12 godzin, jak popracujesz kilka dni po 12 godzin to potem masz wolne. Ilosć godzin w miesiącu się zgadza zawsze, Reasumując w Pepco jest jak w każdej pracy, lepiej by było siedzieć w domu, ale trzeba pracować :-), a jak nie chcesz pracować , to nie najeżdżaj na innych tylko znajdź sobie inną lepiej płatną pracę - przecież masz wyższe wykształcenie jedna z drugą, więc inni powinni sie o Ciebie bić !! pozdrawiam normalnych ps. nie pracuje w tej firmie, ale znam połowę z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik pe
...a co zrobić jak rejonowa jest beznadziejna i do tego jest niekompetentna... p.s. nie wydaje mi się ,że się znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
połowa z nas, to lekko licząc 400 osób. karrrrramba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
no dobra , może z ta połową to przesada, ale wiele osób znam, po prostu nie mogłem patrzeć jak jedni nalatuja na drugich, to jest niesmaczne - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
oczywiście że Twój post, Zdegustowany Kolego- wybacz poufałość, jest głosem rozsądku , co nie przeszkodziło mi zażartować. mam nadzieję, że cię nie uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B.
Zdegustowany- Estimate for you!!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik z wyk. srednim
odpowiedz dla "aww" chciałaby ci powiedziec ze byłam tylko zkierowniczka taki mamydurny grafik ze szok co najgorsze na goze go niby zawierdzaja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
PRACOWNIK Z WYŻSZYM wykształceniem? NO NIE WIEM, NIC Z TEGO WPISU NIE ZROZUMIAŁEM... jedno jest pewne, praca wredna, ale niestety, w dzisiejszych czasach jak ktoś nie ma pracy, no to... kochani, takie czasy, że jak ktoś ma pracę to jest cool... chyba nie mam takich problemów jak WY, praca ciężka, ale przynajmniej mam atmosferę i kierownictwo włącnie z AREą spoko, więc nie będę obiektywny, jest ciężko, trzeba zapieprzać, ale to mój wybór i tyle mojego co sobie czasem popsioczę jak jest ciężki i zły dzień, od tego jest to forum chyba, nie? żeby sobie pona... :-) i jedno jest pewne, jak mnie nie będzie odpowiadać ta praca, to narnolmalniej w świecie się ZWOLNIĘ i tyle! Pozdrawiam Wszystkich bardzo Gorąco... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×