Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość occcaaa
a gdzie mniej wiecej bo ja ja bardzo lubilam szukalam na naszej kalsie ale nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy pracownik pepco
A czy na Święta będą jakieś bony? bo na Boże Narodzenie się nie załapałam bo za krótko pracowałam.Dzięki za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnieta
Bony dają tylko na Boże Narodzenie, no chyba,że w tym roku będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanunia
DO PEPCOWICZKI!!!!!!!!!!!!!! Koleżanko opisałaś identyczną sytuację jak moja tylko nie wiem czy ty się podszywasz pod moją osobę czy faktycznie taką samą sytuację miałaś??!! Z tym że ja przymusowo wrócić nie musiałam do pracy sama tego chciałam no i na stanowisko zwykłego kasjera ponieważ SAMA CHCIALAM wrócić na 1/2 etatu!!! Przeczytały to koleżanki i kierownik i zastępca kierownika i pytały się mnie czy to ja pisałam a mnie kopara opadła!! W życiu czegoś takiego bym nie napisała!!! Mam świetna kierowniczkę i zastępcę kierownika kasjerzy tez są fajni i dogadujemy się z wszystkimi rewelacyjnie!! A co do roboty to fakt czasami trzeba się narobić ale jak się ma zgraną ekipę to wszystko można zdziałać razem!! Nasza przeróbka trwa już od tygodnia i z wszystkim dajemy sobie radę śmiejemy się wygłupiamy podczas przeróbki jest fajnie!! I żadna nie zarzeka że jest ciężko że coś ją boli itp!! To nie obóz koncentracyjny i żaden was nie trzyma na przymus i jeśli nie dajecie rady pracowac w PEPCO to się po prostu zwolnijcie!!! Czasami wypisujecie tu takie bzdury że głowa boli!!! A ty PEPCOWICZKO radzę wyjaśnić tu na forum tą sytuację z nami bo mnie się zrobiło bardzo przykro!!! Napisz skąd jesteś np rejon i już będę spokojniejsza!!! A jeśli podszywasz się pod moją osobę i ja się o tym dowiem to biada ci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMAMAATKOO
hANUNIA-jak mozna wrocic na stanowisko kasjera na pol etetu? toz to uwlacza godnosci poza tym czym sie przejmujesz ze ktos posadzi cie ze to ty pisalas faktycznie nuda w w aszym zyciu ogromana tylko Pepco i Pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanunia
oczywiscie ze czuje sie ta sytuacja upokorzona ,ale jakie mialm wyjscie? mialm awansowac bo jestem zajebista i w pracy i wogole ale chyba stracilam troche walorow przez ciaze i pan R juz nie chcial bym byla kierowniczka no trudno-ale ja im jeszcze pokaze-odchowam dzieciaka-zastosuje kopenhaska i bede laska -a narazie poudaje ze mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhehehehehehehe
Hanunia to Pepcowiczka :D ale ściema, ewidentnie ten sam styl pisania - szczególnie te wykrzykniki w prawie każdym zdaniu na zmianę jeden, dwa i trzy (!!!) hehe :D a się wkopała, myślała że sie nikt nie domyśli a tu taki zonk :D jednak na forum nie jesteśmy anonimowi i nie warto tak opisywać szczegółowo, żeby można nas było odszyfrować :D:D:D ale WTOPA ahahahahahahahaha!! :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka vel Hanunia
Nie twoja sprawa nie masz o niczym pojecia ja nie jestem Hanunia ani Hanunia nie jest pepcowiczka taki zbieg okolicznosci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehehehe
jasne, weź sie nie ośmieszaj lepiej było się przyznać :) odszyfrowali cie, a czułaś sie anonimowa a teraz udajesz oburzona;p KTO CI UWIERZY (?! :o), że taka sytuacja identyczna się powtórzyła w tym samym sklepie, tzn w tej samej sieci :D i najpierw pisałaś, ze sama chciałaś iść na 1/2 etatu i w ogóle, ale że nawet jakbyś chciała być na wyższym obiecanym stanowisku tobyś nie mogła, a teraz odkręcasz i liżesz dupe, ze sama nie chciałaś a kierowników masz oh ah eh :D:D:D żal.pl :) druga sprawa: STYL PISANIA identyczny :o (patrz: wykrzykniki, nieużywanie przecinków i zaczynanie nowej myśli enterem :) ) to kobieta która miała taka sama sytuacje nawet identycznie pisze hehehehehehehehe może poprosimy Moderatora o sprawdzenie (jeśli to możliwe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich na forum
Widze że nie macie co robić tylko uczepiacie się niewinnych ludzi i jedziecie po nich jakby byli szmatami! Odczepcie się od mojej osoby i zostawcie mnie w spokoju bo jak nie to ja to załatwię w inny sposób i w końcu sprawa się wyjaśni raz na zawsze! Wczoraj jak to było pisane byłam w pracy i mam na to świadków Rano była u mnie jedna z pracownic wiec w ogóle nie pisałam na waszym durnym forum a po 17:00 byłam jeszcze w pracy więc teraz ewidentnie widać że ktoś się pode mnie podszywa! Wy jesteście głupie baby bo myślicie że z niewinnego człowieka zrobicie za głupka! ODWALCIE SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich na forum
A pode mnie może każdy się podszyć bo to durne forum nie ma ani hasła ani niczego więc ja pod każdą z was mogę sie podpisać i i nasmrodzić więc się nie czepiajcie i zostawcie mnie w spokoju bo mam dość swoich problemów żeby zajmować się głupimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna misiotka
Hanunia ale ty wulgarna jestes-okropnie to ze sie ktos na kalwiaturze kopsnąl to zupelnie inna sprawa niż twoj bełkot niestety ja kiedys pracowalam np w Pepco-kiedy Stetcher i wtedy nawet nie mielismy neta -wiadomo ze do biura wchodzi kierownik i zastepca ale jesli by mn ie ktos poprosil o dostep do neta to bym nie mial nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panno Misiotko
No i co pożyczono mi komputer z netem i ja napisałam sobie to wszystko? Ludzie stuknijcie się w głowę i przemyślcie co piszecie! Wulgarna to ja dopiero mogę być. Pisanie z Wami to strata czasu! Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiadowczyni
ale ktos miesza niezle na tym forum dziewczyny dajcie spokoj bo to nie ma sensu I tak sie klocicbedziecie bez konca I po co wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pepcowcow
inteligencja -to zdolnosc dostosowania naszeg umyslu do zaistnialej sytuacji a wiec po 1-pracownicy ktorzy narzekaja na pepco sa nieinteligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecio
Ale jaja! Jak się to czyta to boki można zrywać! W tym całym Pepco to przyjmują tylko ludzi z jakimiś urazami psychicznymi, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoookkkk
Jestem w szoku co tu sie wypisuje!Ludzie,ale wy macie problemy.A co do internetu w Pepco to jest dostęp tylko do e-meaili reszta jest zablokowana.Także nie ma możliwości szperania w internecie w czasie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdmr
hejka! w Gostyniu otwarcie ponoc 6tego. dziewczeta zap. jak motorki. juz mi ich zal... ja od miesiaca pracuje w sklepie miesnym. mam super szefow i sklep dla siebie. czekam na 8ego o wyplata a wtedy sie okaze czy jest fajnie. licze na 9 stowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecio
To smutne, że ktoś może się cieszyć z takich zarobków! Tak nie powinno być! Toż to jałmużna! 900 zl?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPUNIA 9
HEJKA WSZYSTKIM ALE TU SIĘ WYWIJA NA TYM FORUM!!! JA PRACUJE 4 LATA W PEPCO-HM...JAKOŚ DAJE RADE. JEST CZASAMI CIĘŻKO ALE W MOIM SKLEPIE -MAM SUPER ZAŁOGE WIĘC PRACA DLA NAS W TAKIM GRONIE MOBILIZUJE NAS DO PRACY. CZASAMI JEST WESOŁO( RÓŻNE TAKIE WYGŁUPY...) NO A O KASE-BYWAŁO RÓŻNIE-ALE TERAZ NIE NARZEKAMY. POZDRAWIAM 3-MAJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala z pepco
Czy ktos moze sie orientuje czy w pepco daja talony na swieta Wielkanocne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sIsI _33
Ja tez pracowalam w jednym z tych tandetnych sklepow w kolobrzegu ale sie zwolnilam.......z tego co mi wiadomo to teraz tam pracuja rodzinami siostra kierownika i ktos tam jeszcze ....przeciez to jest nie dozwolone zeby rodzina pracowala razem!!!!!!!skandal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik q
dobrze powiedziane ....tandetny sklep.Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość customer
900zł zarabiacie w tej sieci ? Moze w jakims malutkim miasteczku komus to starcza ale np. w 3miescie za tyle to ja bym ich wysmial. Albo ktos naprawde musi "kochac" te robote albo .... albo nie wiem co, bo nie mam realnego wytlumaczenia. Zwazywszy ze teraz jest rynek pracy jest rynkiem pracownika a nie pracodawcy. A i jeszcze jedno. Macie jakies zwiazki zawodowe w tym pepco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
Powiem tak widzialam jak te dziewczyny ciezko pracuja w tych sklepach....moim zdaniem maja w tych sklepach zamalo personelu jak mozna stac na kasie i jednoczesnie wykladac towar to jest poprostu straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecio
Bo to jest sposób na biznes! Zatrudnić zbyt małą obsadę, płacić grosze, dużo wymagać ( a co niech się nosami podpierają) i zysk gwarantowany! A kierownictwo na wypoczyn do RPA (niech się jeszcze wyszkolą co do tego jak postępować z niższą rasą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPUNIA 9
NO WŁAŚNIE TAK JEST-MAŁO PRACOWNIKÓW JEST NA ZMIANIE -PO 3 OSOBY,A TU DOSTAWA,OBSŁUGA KLIENTÓW...UUU BYWA CIĘŻKO CZASAMI,TYM BARDZIEJ JAK KILKA ROBÓT NA RAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aww
Kilkakrotnie sie spodkalam w tych sklepach jak sprzedawca lub kierownik sklepu lapali zlodzieja.To dopiero jest jazda....zanim zjawi sie policja to jest troche czasu wiec taki sprzedawca lub kierownik sklepu moze niezle napykac sobie biedy z takim zlodziejem ........naprawde bardzo wspolczuje ale tez i podziwiam tych wszystkich pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.P
I udało się! Sklep w Gostyniu otwarty...piękny sklep! To był ciężki dzień,ale jednocześnie udany.Chciałambym w imieniu wszystkich dziewczyn z Gostynia bardzo podziękować Julce,która pomogła nam otworzyć ten sklep.Julka DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY.Pamiętaj o Nas. Było fajnie z Tobą pracować,chociaż były ciężkie chwile,ale udało się i będziemy za Tobą tęsknić i za tymi boczkami :) .Odwiedzaj Nas czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×