Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość nieznajoma1230
Hej ja ostatnio byłam świadkiem jak jedna z pań pracujących w starachowickim pepco wygoniła kobitkę ze sklepu. To już szczyt chamstwa jak dla mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana :)
cos dawno nie bylo tu Fanatyka Mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agni2911
A może ta kobitka w starachowickim pepco chciała coś ukraść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma1230
Mimo wszystko nie ma prawa wygonić nikogo ze sklepu przecież są kamery(chyba że to ściema). Ja jakbym była na miejscu tej kobitki to bym jej narobiła koło tyłka bo chyba jest osobą nieodpowiednią na tym stanowisku i nie zna się na prawie ale to po niej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m__isiek
zebrania załogi w niedzielę .....kto to wymyślił.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n1eznajoma
w niedziele? my mamy w 1 wtorek miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
znowu jest zakaz pisania na tym forum, że zajmujecie sie takimi pierdołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
zlagrowany kto czytał "Ludzi bezdomnych" wie o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca pepco
jak wyglada test i rozmowa kwalfikacyjnej na stanowisko sprzedawcy w Pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona77
kierownicy rejonów powinni częściej zaglądać do sklepów zwłaszcza na Śląsku i Małopolsce, ale to tylko zdanie jednej osoby, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m___ua
zakaz pisania.................PEPCO jest najważniejsze....hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
A już myślałam,że Fanatyk MU się zwolnił:) Jakas cisza na forum, no tak po całym dniu pracy nie ma siły na wylewanie żalów na forum:) Ale co to dla nas szkoła ,kilkanaście palet w tygodniu, nowa kolekcja,i jeszcze przygotowania do inwentaryzacji,no i jeszcze jakaś mała przecena:) Ale przecież firma w nas wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
znamy dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
pani od przemysłówki uważa że się nudzimy wiec możemy przewalać z miejsca na miejsce te same rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parssol1
pani od przemysłówki i wszyscy inni zastanówcie się czy nie jest tego za dużo.Folder ,przecena ,dostawa itp. Cz chcecie doprowadzić do tego ,że wszystko będzie troszkę liźnięte ale nic nie zrobione do końca. To nie jest sposób na zwiększenie sprzedaży bo klienci to widzą ,że jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu nawet spokojnie zamienić słowa z tym nasztm stałym klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w pepco?
jak pracuje się w Chrzanowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)🖐️ Mam pytanie do osób które pracują, bądź pracowały w Pepco. Chodzi mi o ten wasz radiowęzeł. Fajna muzyka tam leci. Wy w każdym sklepie puszczacie osobny repertuar itp. Czy może jest to za pośrednictwem radia internetowego? Jeśli tak może podacie link do słuchania, jeśli takowy jest. Bo ja szukałem ale bezskutecznie. Z góry dzieki za odpowiedź i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
ale teraz dowaliles z tym radiem, prosze cie jak tu leci jakas fajna muzyka. moze jest 1 badz tez 2 ale nie szalejmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie i bardzo prosze o szybka odpowiedz. Zostalam przyjeta do Pepco. Czy w sklepie szkoleniowym beda uczyc obslugi na kasie fiskalnej czy we wlasnym zakresie trzeba przejsc taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n1eznajoma
będą uczyć cie na kasie nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepulka
mam pytanie co się stało z firmą PEPCO że z roku na rok jest coraz slabiej z bonami a raczej wcale ich nie ma a gdzie jakieś imprezy dla pracowników a nie tylko dla.....Mówi się o dobrze klienta mila i uprzejma obsługa a co z nami kasjerami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
pisz jaśniej. Ale wy macie problemy. Popracujcie u mnie w pepco to wam się odechce żyć. Zatrudnionych 6 a pracuje 2.Ja czekam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które pracują, bądź pracowały w Pepco. Chodzi mi o ten wasz radiowęzeł. Fajna muzyka tam leci. Wy w każdym sklepie puszczacie osobny repertuar itp. Czy może jest to za pośrednictwem radia internetowego? Jeśli tak może podacie link do słuchania, jeśli takowy jest. Bo ja szukałem ale bezskutecznie. Z góry dzieki za odpowiedź i pozdrawiam:) CZY KTOŚ MI ODPOWIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć ku.wa
Fanatyk I love you Mam pytanie do wszystkich pracowników... Czy jest sens dzwonić do Radka S. z jakimkolwiek problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W słowniku Pana Radka nie ma słowa: problem. Myślę, że nie będzie wiedział o czym mówisz :P Cytat, który widnieje pod moim postem, to Jego motto :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaz aktywna :)
a co powiecie na temat produktow uzupelniajacych, ktore mamy proponowac klientom ? np. do rajstop - kapcie ( zeby rajstopy sie nie porwaly :) ) do bokserek - krawat :) itp. itd. a Pan Radek to chyba wlasnie powinien wszystko wiedziec............... bo kto inny jak nie on ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×