Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość klientka alunia
Witam Zastanawiam sie nad kryterium zatrudnienia w Waszej firmie.Mieszkam mieście gdzie niedawno otworzyli drugi sklep pepco i chodząc na zakupy mam porównanie pracy i obsługi w obydwu sklepach.Stare pepco jest ok miła obsługa zawsze usmiechnieta sklep też wygląda ok natomiast to drugie porazka...człowiek wchodzi na sklep i ani dzieńdobry ani nic..czuje sie jak intruz...bardzo często nawet pomocy nie mozna oczekiwac ze strony pracowników...jedno miasto ta sama firma a dwa różne sklepy...może ktoś mieszkający w Puławach ma podobne oczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepus
hmm oki zgadzam sie z tymi przelewami wypłata zawsze jest na czas' ale co niektórzy chyba przesadzają .. chyba to nic złego że ktoś siedzi na ciażowym l4, z waszej kasy nie sa wypłacane nasze pensje, a za osobe idącą na zwolnienie jest przyjmowana kolejna osoba więc za nas nie trzeba robić wiec o co niektórym chodzi??? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnisia
nie mam nic przeciwko korzystaniu ze zwolnienia lekarskiego w okresie ciąży. to lepsze i zdrowsze niż forsowna praca w sklepie. chodzi o postawę roszczeniową. mnie się należy! teraz! zaraz! już! bez względu na wszystko! naprawdę tak trudno zrozumieć, że chodzi o to napompowanie niezuzasadnione, a nie o zwolnienie lekarskie? mn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
cisza nastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco fanka
jak tam po świętach??????Troche spokoju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococo
a dobrze dobrze :) i widze ze nerwy nawet puscily co poniektorym :P to chyba ten okres swiateczny sprawil ze sie zazdrosne pracowniczki pozamykaly i siedza cichutko :) jak faajnie!! PS: nie chce ktoras ponazekac na prace,albo na ciezarne ktore sa na zwolnieniu ? chetnie posłucham :D Pozdrawiam wszystkie przyszle MAMUSIE i zycze Szczesliwego Nowego Roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimin
witam! ja pracuje jakis czas w Pepco. Napiszcie jakie macie godziny pracy tzn. w jakich godzinach pracujecie? Nie chodzi mi o godziny otwarcia sklepu. Jestescie zadowolone z grafiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
to zależy,czasami na całe dnie a czasami na połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie myslaca
Nowy Rok mamy to moze i praca bedzie lepsza :) DLa wszystkich szczesliwego nowego roku !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha22
niema takiej opci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moaJsoSIJSOA
WITAM I JAK TAM SIE MIEWACIE?CISZA NASTAŁĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha22
cicho jakos prawda....az sie wierzyc niechce ze tu nikt nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
a gdzie jest poprzednie pytanie ? ktoś skasował czy mi sie wydaje?! to o grafiku i liście obecności ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic24156
A jak tam zarobki po nowym roku?Wzrośnie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska :O
Wydaje mi sie powinno sie najnizsza krajowa poszla w góre to i nasze zarobki powinny byc wieksze. a czy sa juz jakies ankeksy????A jak ktos jest na zwoleniu ciazowym rowniez obowiazuje podwyzka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic24156
Na pewno też wtedy obowiązuje podwyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
przecież jak się jest na zwolnieniu to się jest nadal pracownikiem, proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkola
To ile jest podwyżki w tym roku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownicapepco
ponoć100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola pepco wa
Jak dostaniemy aneksy to sie przekonamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
ja nie wiem dlaczego wy jesteście tacy niedoinformowani ? przecież przyszło pismo, które trzeba było przekazać pracownikom... skąd te pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
ja nie wiem dlaczego wy jesteście tacy niedoinformowani ? przecież przyszło pismo, które trzeba było przekazać pracownikom... skąd te pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska :O
Wiesz ja sie dopytuje , ponieważ jestem na zwolnieniu i niedostaja takich informacji , a forum jest dla kazdego wiec w razie co pytam tutaj.Czy ktos moze mi odpowiedz czy bedac na zwolnieniu obowiazuje mnie podwyzka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artificial
osoby przebywające na zwolnieniu lekarskim również otrzymają nową stawkę wynagrodzenia, ale...zarobią więcej dopipero po powrocie do pracy i przepracowaniu pełnego miesiąca- ponieważ teraz mają ustaloną podstawę świadczenia ( wynagrodzenia lub zasiłku chorobowego). By the way...forum nie jest najlepszym miejscem pozyskiwania informacji. Lepiej zadzwonić do kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska :o
Bardzo dziekuje za odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igua
Co myślicie na temat wtorków biurowych kierowników? siedzenie po 6h w biurze, a 1 osoba na sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoja , myślą że przy tej ilości etatów , powierzchni pracę na sklepie i magazynie zrobi za nas zajączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×