Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a wiecie ile zarobie zatrudniona na 1/3 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 12 2013 sprawa o mobing w Żywcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepcco Żywiec bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatne
Kolo 300-400 zł. No własnie zwolnienie jest po to aby siedziec w domu a nie chodzic na imprezy.ALe tak teraz kolezanka pewnie bedzie na silach zeby po godzinie 21 pojsc ze swoimi kolezankami na integracje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawistne "dobre koleżanki" a może dostała zwolnienie od lekarza ze względu na charakter naszej pracy??Nikt o tym nie pomyślał, że kobieta w ciąży nie będzie napierd....paltemi towaru??? Widać jak szanujecie koleżanki, jedna drugiej by oczy wyjęła...wyścig szczurów dosłownie....A czy pojście na kolacje z "dobrymi koleżankami" to dla niej wysiłek??Chyba nie. Ogarnijcie się ludzie bo tyle w was jadu, że tu go czuję. Wspólczuje takich współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie chamstwa i nietolerancji....ja bym nie chciala z wami pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, kupuje tam często jakies drobiazgi do domu :) Niedrogo a przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ,którzy wypisują to wszystko nie mają co robić nie mają chyba swojego życia... Jak można robić innym złą opinię, ciekawe czy wy wszystkie jesteście takie krystaliczne i nie macie sobie nic do zarzucenia... Praca jak praca wszędzie jest ciężko, wszędzie trzeba pracować - chyba że znacie prace gdzie płacą za leżenie- jak znajdziecie taką firmę to wtedy zacznijcie srać na wszystkich bo według was wszędzie jest źle biedronka,lidl ,kaufland,tesco i maleńkie pepco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco to dno od którego trzeba się szybko odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby niektórzy nie zauważyli to większość opinii jest o atmosferze jaka panuje w większości sklepów...nie o samej pracy...Praca ciężka ale fajna przynajmniej się człowiek nie nudzi, ale mobbing wszechogarniający! Zgroza normalnie. Życzę wszystkim pracownikom normalnych kierowników, takich którzy jeśli mają za co to zjeb...ą a jeśli nie to "są ludźmi" bo tylko z takimi można stworzyć zgrany zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś możne mi cos powiedzieć więcej o tej nagrodzie jubileuszowej?pracuje w pepco od 2008 roku,jak się o nią starać i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na maciezynskim tez dostalyscie druk o zarobkach do wypelnienia w domu?w celu otrzymania kasy na swieta?bo ja jestem na wychowawczym i dostalam poczta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze zrozumialam ktos mi odpowiedzial ze za 1/3 etatu zarobie okolo 300 -400zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej:)za caly masz 1200 w tym bajzlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądralińskie, nie pasuje praca tak źle i niedobrze to zwolnijcie się! nikt nie trzyma was tam w dybach! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze odpowiedziec na pytanie czy pracownikowi ktory jest na L4 bo jest w ciazy nalezy sie kolacja z cala zaloga pracownikow czy nie? i prosze nie pisac co kobieta powinna robic a czego nie. tylko czy sie nalezy czy nie bo to jest roznica moim zdaniem. jesli cos sie nalezy to trzeba podac chociaz do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza kierowniczka do naszej koleżanki w ciąży dzwoniła, żeby z nami szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto coś wie od kierowników na temat świadczeń świątecznych? Czy już przyszedł mail,kto i ile? Ps. tak kolejny raz ktoś pyta o to samo, gdyż, przy zarobkach 1200 zł, jest to dla mnie duża kwota i przy zbliżających się świętach,kiedy trzeba już wszystko kupić,żeby potem się nie z***b.. w kolejkach i w kuchni z pracą (przypominam, że jest jeszcze wyczerpująca praca w Pepco po 12 h),trochę się niecierpliwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownicy jeszcze sami nie wiedzą,bo nie przyszła informacja o tym. tak samo czekają jak wszyscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dotyczące kolacji,jestem od trzech miesięcy na zwolnieniu i nie otrzymałam do dziś od jak widać fantastycznej kiero informacji na ten temat,dodam że zwolnienie mam chodzące i z góry proszę o nie dodawanie dziwnych opinii że jak chora to leżeć,choć i tak z powodu kilku osób nie wybrałabym się na ową kolację,lecz do sedna sprawy powiedzcie proszę od jak dawna wiadomość o kolacji ujrzała światło dzienne,gdyż jak wspominałam do tej pory nie poinformowano mnie o tym jakże doniosłym PEPKOWSKIM wydarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 latach przepracowanych w pepco - 1/2 pensji po 10 latach cała pensja po 15 - 1,5 pensji na konto pracownika , nie musisz nigdzie dzwonic po uplywie tych 5,10,czy (ha ha) 10 lat kadry same wysla ci na konto.trzeeba jednak pamietac ze jesli byłas na jakis urlopach typu maciezynski to ten czas nie jest raczej wliczany do lat pracy i wtedy ten okres sie przedluza.ale dla pewnosci do kierownika sklepu niech zadzwoni do kadr i wszystkiego sie dowie bedziesz miala pewnosc,a kierownik laski nie robi po to ma telefon zeby dzwonic.pozd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo za odpowiedz w sprawie nagrody jubileuszowej i rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urlop macierzyński nie wlicza się do nagrody więc się przedłuży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca 3 dni pod rzad po 12,5 godziny w tym 30 min przerwa bezpłatna ( której i tak nie mozna wykorzystac) wsumie w miesiacu wychodzi ok 3 godzin pracy za friko, nacisk na produkty tygodnia i doładowania ( kierowniczka co 5 min chodzi i pyta ile sprzedałas juz produktów? :/) a premi jeszcze nigdy na oczy nie widziałam a pracuje juz ok 8 miesiecy. Mam nadzieje ze kiedys zrobia cos z ta firma tak jak z biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie widzisz tej premii bo nie wyrabiacie planów, a sprzedaż doładowań i produktu może się przyczynić do tego,że dostaniesz w końcu premię. jak nie pytasz to nie masz a jak zapytasz to masz,proste. niestety jedno ma wpływ na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie sa w stanie płacic za nadgodziny a co dopiero za produkty tyg albo doładowania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni po 12 godzin
to nic, ja czasem pracowalam po 4-5 dni pod rzad od rana do wieczora. przerwa 30 minutowa ci sie nalezy i to bez łaski. to nie z firma trzeba cos zrobic tylko z kierownictwem u ciebie. jest rejonowy, regionalny i nawet wyzej. ludzie macie jezyki to mowcie odpowiednim osobom to i owo. tu raczej nikt tego nie przeczyta. ja tez mialam problem z kierowniczka u siebie, ale trafilam do odpowiedniej osoby i juz po problemie :):):) wcale nie jest tak ze jak sie odezwiesz to cie zwolnia. ja jakos dalej pracuje i kierowniczka nie. wiecej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko ze poza ta 30 min przerwa która mi sie nalezy mam wpisana jeszcze jedna 30 min w grafiku za która nie płaca i dla mnie to jest chore:/ bo łacznie mam godzine przerwy z której wiadomo ze w całosci nie skorzystam bo nie moge zostawic drugiej kasjerki samej na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatne
ja nie wiem gdzie wy pracujecie naprawde, polowa pewnie sobie troche wyolbrzymia. Pracuje w pepco juz dluzszy czas i nie jestem kierownikiem tylko sprzedawca. i nie rozumniem was i tego waszego gadania. U nas kierowniczki same mowia idzcie na przerwe bo to sie wam nalezy. No premi nie widziasz bo nie robicie planow to jak masz widziec premie. Jezeli nowy towar jest od razu wykladany na sklep i ladnie eksponowany to wiadomo ze bedzie sie sprzedawalo. ale jak sie robi to byle jak to nie mamy o czym mowic. Tak Cie zmartwie ze co miesiac ddostajemy od kierwoniczki RMUA i jezeli ktoras ma nadgodziny to oczywiscie ze sa placone. zarono za przekrocznie doby jak i nadliczbowe. i watpie ze u nas placa a w Twoim sklepie nie. tak wiec zastanow sie co piszesz.I nie trzeba nikomu wlazic w du.... zeby robic utargi miec dobra sprzedaz czy chodzic na przerwy ktore kazdemu sie naleza. ale jezeli wy moze mowicie ze jeszcze nie chcecie isc na przerwe to wam sie tak zlatuje cale 12 godzin. u nas nawet w te najgorsze dni przed swiateczne dajemy rade i schodzimy na przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włsanie dostaałm wypłate o 10 zł wyzsza niz normalnie a miałam 24,5 nadgodziny i jedna nocke, wiec cos tu chyba nie gra :/ a o paski z wypłaty trzeba sie prosic bo inaczej nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×