Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Witam wszystkich może ktoś mi pomoże do kogo mam się zwrócić nasza kierowniczka zrobiła coś takiego jeżeli chcesz wyjść do toalety musisz się u niej zameldować ona odnotowuje to w zeszycie toaleta jest cały czas zamknięta a ja mam się jej spowiadać ile razy w ciągu dnia korzystam z toalety może też chce wiedzieć kiedy mam okres całkiem ja już na głowę powaliło namawiam dziewczyny by napisać na nią skargę bo do normalnych ludzi to ona chyba nie należy sama ściemnia jak tylko może weekendy wszystkie wolne grafik ustawia pod siebie bo wiecznie jest zmęczona pracą a za nią zapieprzamy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ostrooo, na taki syf moja kierowniczka jeszcze nie wpadla, ale podejrzewam ze sie rozniesie i wszystkie tak beda robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa bedzie 6 tylko rozpiska kto ile dostanie przyjdzie pozniej, tak bylo tez w tamtym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to w jakim rejonie jest ta kierowniczka od zamykającego kibelka i ona jeszcze tam pracuje ja bym złożyła skargę do rzecznika praw dziwne jesteście dziewczyny że jeszcze z wami ta kierowniczka pracuje żyjemy w 21 wieku pewnie w domu też tak robi bo oszczędza na wodzie ale jazdę macie dziewczyny w tym sklepie co to za jakaś perfidna powalona laska ja bym ją szybko rozliczyła i pisała ile weekendów miała wolnych i patrzyła jej na ręce a pewnie jak tak robi to pod paznokciami ma tyle brudu że szkoda gadać to atmosferę macie z******tą w tym sklepie niedługo koleżanki będziecie sikały na czas a gorzej będzie jak któraś z was będzie miała obstrukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żadna z Was nie potrafi wprost jej się przeciwstawić? No przecież jesteście dorosłymi ludźmi MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamio
Pepco, super wykorzystującą ludzi firma. Kierownik regionu daje do zrozumienia że przerwą 15 minutową na 12 godzin pracy to ZŁO, a czemu bo nie ma czasu na to. A i są spotkania pracowników godzinę przed praca, takie zebranie organizacyjne raz na miesiąc, no i jeżeli ktoś ma zmianę 12 h, to razem z zebranie wychodzi 13 h, i według grafików w czasie pracy należy się godzinna przerwa i to tez jest zło, bo według kierowników regionalnych nie ma czasu na taka przerwę i godzinną praca za darmo a kto się buntuje to pa pa, dodatkowo powinno się zamykać sklep o 20.30 ale się nie da, natlok obowiązków powoduje że wychodzi się o 21. CZysty wyzysk. Pozdrawiam kierowników zakochanych w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra szkoda ze przed swietami nie calodobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. mam pytanie komu przysługuje ta grudniowa kolacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatne
No chyba kazdemu przysługuje, kto pracuje w pepco logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatne
A kasa bedzie pewnie przed wyplata. zreszta co to za roznica kiedy. Wazne ze cos dadza, bo nie musza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą dać??? A przepraszam po co zabierają składki na fundusz socjalny?? To są twoja, moje, nasze pieniądze, i że jeszcze łaska, że je dadzą??? Ochłoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musza dac! ale wola wydac na pseudo konfeencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliscie juz ta zapomoge świąteczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie, ale podobno ma być w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znać jak komuś kaska wpłynie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz,ze w przyszlym tygodniu?Ale w poniedzialek czy juz po wyplacie? Jak glupi co chwile sprawdzam konto czy juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno takie informacje przyszły do sklepów. W przyszłym tygodniu ma być wiadomo kiedy i ile dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nastała cisza oczekiwanie na jałmużnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra !! Dawać tą kase !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w ten pon przyszedl mail z ta informacja , ze w przyszłym tygodniu poinformuja, iedy i ile bedzie wyplacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dziś przelewów nie będzie? nie chce dzwonić do cudownej Pani kierownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie mamy Mikołaja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I MIKOŁAJA NIE MA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebedzie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok w rok to samo
Hej. Pracuje w pepco juz prawie 5 lat ( jako kasjer ) , od okolo 3 lat czasami zagladam tu na forum. Rok w rok w grudniu takie same posty sie tu czyta: "czy beda" , "ile bedzie " "a kiedy " . Przychodza przeciez informace. Nie wierze ze wasi kierownicy wam ich nie przekazuja ?? Z tego co wiem ( i ktos to juz tu napisal ) w przyszlym tygodniu bedzie wiadomo kto i ile dostanie. Maksymalny to 350 zl wiec zadna nowosc. Ludzie dajcie juz spokoj. Poza tym to jest świadczenie gwiazdkowe wiec dlaczego domagacie sie tych bonow na mikolaja ? Ja tez czekam z niecierpliwoscia na te pieniazki, mi tez sie nie przelewa ale wierzcie mi wole miec lepsze swieta niz mikolajki. Takze wiecej cierpliwosc***epkusie. Po co sie niepotrzebnie stresowac. Malo wam nerwow w pracy ? Ale ja tez potrafie narzekac :) Uwazam, ze firma postapila nie fair z terminem kolacji. Do 23 grudnia ciezko jest zorganizowac cala zaloge tak, zeby mozna bylo razem pojsc gdzies do knajpki czy restauracji. Wiadomo ze czesc zalogi bedzie w dniu kolacji po pracy. Zmeczona itp. Uwazam tez ze to celowe zagranie. Niby mozna przelozyc na styczen ale jaki konkretny powod trzeba miec ?? :) Nasza zaloga akurat wybrala dogodny termin i pedzimy na darmowe żarełko :):):) Zdaje sobie sprawe, że nie kazdy sklep sie tak dobrze zorganizuje. Wszystko zalezy tez od zalogi a w szczegolnosci od kierownikow sklepow. Ja nie narzekam. Obie kierowniczki super. Wszystko mozna z nimi załatwic. Kolezanki kasjerki do rany przyłóż. Takze nie ukrywam, że ja dobrze trafiłam. Pozdrawiam wszystkich pracownikow pepco, nawet tych z centrali - a co :) Wiecej siły, cierpliwosci, wiary w siebie. Ciezki miesiac przed nami ale wedlug mnie najlepszy. Ludzie ( klienci ) maja inne nastawienie, jest "kupa" pracy i smiechu i pomimo tego ze na koniec dnia rece i nogi odmawiaja posluszenstwa to nastepnego dnia tez chce mi sie isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaaaa
a co to za kolacja ? jestem na zwolnieniu , bo jestem w ciąży i pierwszo słysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatne
To widac ze kolezanki z pracy, nie chca tracic kasy na Ciebie i wola przeznaczyc wiecej na siebie :) Dlatego nie zostałas poinformowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jak ktos na zwolnieniu to sie nie nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest na zwolnieniu to po to by się oszczędzać a nie latać po imprezkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziekuj***ardzo za imprezki z moją kierowniczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×