Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Ile wam dali w zeszłym roku tej premii świątecznej - ja pracuje już 3 miesiące - ile premii będę mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy przeczytać sobie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogoś wyżej
Jak masz pisać takie beznadziejne odpowiedzi to lepiej wogóle nie pisz.....pewnie dostaniesz 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę, że kierownicy to chyba na szkolenia z mobbingu pracowników jeżdżą, a może na akademii tego uczą?? Gdzie nie spojrzeć to chamstwo, grubiaństwo i upodlenie pracowników...kierownicy wstydźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!I pamiętajcie - jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.Też miałam taką kierowniczkę - ale szkoda słów na tego "nieczłowieka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku premii nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego ma nie byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha uśmiałam się...kogoś prawda zabolała. Drogi Panie oczywiście że większość nas jest całkiem zaj....ebis...ta:) no oczywiście są wyjątki, ale wyjątki są wszędzie, nawet w Waszym kierowniczym środowisku. Skoro Pan nam życzy tak bardzo ciężkiej pracy - chociaż ciężej już być nie może - to ja również Panu życzę wszystkiego co "najlepsze". A tak serio to: "Miej serce i patrzaj w serce" Wtedy może skończą się te - jak Wy to mówicie - głupie komentarze. Ps. nie liżesz - nie jedziesz (każdy wiem o czym mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź Pana świadczy o posiadanej kulturze i inteligencji...Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555555
witam co myslicie o sklepie pepco w ostrowi mazowieckiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha jak się uśmiałaś to weź się do roboty to nie będziesz miała czasu obrbiać innym d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ludzi do pracy
Do wszystkich pracujących w tej firmie jak wam sie nie podoba to proszę zmienić zakład pracy jesteście tak super że wszyscy was przyjmą z otwartymi rękami co wy jeszcze tu robicie ? najlepiej jest napisać ze jest źle i ciężko albo że siedzicie tylko ze atmosfera jest ok ,jasne że napiszecie że jest ciężko ze znalezieniem nowej pracy ale niektórzy pracodawcy po przeczytaniu waszego CV i zweryfikowaniu waszego przebiegu zatrudnieni w tej Firmie choćby na tym Forum to i tak was nie weźmie bo jesteście zakłamani i fałszywi i robicie we własne gniazdo a najwięcej jest osób które w niej nie pracują a wszystkie swoje żale wylewają na forum , po tym można wnioskować że żadna inna praca nie spełni waszych oczekiwań Życzę owocnych poszukiwań nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma pozdro dla wytrwałych i nie fałszywych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide na l4 a po l4 zwalniam sie w cholere Pepco mnie nie szanuje to odwdziecze sie tym samym. Żegnaj obozie pracy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Słyszeliście , że w tym roku trzeba wypełniać kartki z świadczeń gwiazdkowych dla pracownikow, i nie będzie jak co roku , że kazda dostanie po 300 zl tylko od 150 do 350 , w zależnosci jaki ma się dochów w gospodarstwie domowym... MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile kobitek wyrzeknie się na tę okazję swoich konkubentów i zostanie samotnymi matkami. To system, który rodzi patologie, poza tym to nie jest nagroda za naszą pracę, tylko pomoc dla najuboższych. A tak się cieszyłam na premię świąteczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
czytając to wszystko to widzę że nic się nie zmienia na lepsze i chyba nigdy to się nie zmieni cieszę się tylko że już tam nie pracuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to sprawdza wszystkich sprawdza kogo maz ile zarabia i ile łacznie maja dochodow?darowali by sobie albo wszystkim albo nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy ta kase swiateczna nam wypłacą ? a orientuje sie ktos jak tam sie zaznaczyło ze wystepuje niepelnosprwanosc w rodzinie czy bedzie cos dodtakowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka Nakło
byłam przejazdem w sklepiw w Nakle i się przeraziłam jak w tym sklepie jest gorąco-tragedia.Sklep bardzo fajny ,dużo towaru i panie też bardzo miłe,ale tam poprostu nie można się skupić na robieniu zakupów bo stoję przed wyborem albo się rozebrać albo natychmiast wyjść z tego sklepu.nie wyobrażam sobie robić tam zakupów latem(dodam ,że klimatyzacja chłodziła , ale to widocznie za mało na tak duży sklep)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"robicie we własne gniazdo".....a co to Pepco rodzina??????Ktoś podpisywał "lojalkę"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusie
Co mamy zrobić? Nasza kierowniczka nic nie robi. Ciągle siedzi w swoim pokoju, wychodzi tylko na zwroty. Jej praca kończy się na liczeniu dostawy. A my mamy cały sklep na swojej głowie. Już nie dajemy rady. Nie wiemy komu mamy powiedzieć:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie jej to ! Ja nie wiem jak mozna siedzieć cicho i się nic nie odezwać tylko pisać na forum.Dodam,ze też pracowałam w tej zasranej firmie. Nigdy nie dałam sobą pomiatać.Jeśli sama siebie nie będziesz szanować to nikt Cię nie będzie szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak komuś jest gorąco w sklepie na zakupach to niech się rozbierze nam tez jest gorąco ale nie mamy na to wpływu wkurzają mnie klienci którzy tak mówią skoro wybierają się na zakupy to niech się lżej ubiorą zwłaszcza w centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha zbliża się grudzień i jak zwykle pytania ile dadzą na święta (oczywiście to jest do osób które pracują ponad rok i już mniej więcej się orientują ) gratulacje jesteście nie zawodni w swoich pytaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba to nie dziwne, że przy takiej proporcji zarobków do wykonywanej pracy każdy chciałby dostać premię raz w roku. Premię, a nie jałmużnę... czy zapomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i myślę,że osoby, które pracują dłużej niż rok, nie zadają tych pytań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kurde mać te które pracuja mniej niż rok skąd mają wiedzieć!! Za taki zapierdziel nawet tyle kasy to wielkie wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a powiedzcie mi czy w tej sieci można zatrudniac czlonkow najblizszej rodziny? np. kierownik zatrudnia swoja siostre jako kasjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie moze tak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogą być jakiekolwiek więzi rodzinne pomiedzy różnymi (nieważne jakie stanowisko) pracownikami danego sklepu pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×