Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Niby w tym ich całym "regulaminie" jest napisane,że nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tylko gdzie to jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam to w dokumentach jakie dała nam kierowniczka sklepu szkoleniowego w którym "szkoliłam się" zaczynając pracę w pepco. Były w nim wszystkie standardy firmy oraz właśnie taki regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze nie mogę tego nigdzie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są sytuacje w których pracują nawet małżeństwa w jednym sklepie,ale muszą przestrzegać zasad narzuconych przez firmę i to są sytuacje które powstają już w trakcie kiedy te osoby były zatrudnione jako jeszcze obce.Zatrudniać swojej rodziny lub rodziny pracowników na tym samym sklepie kierownik nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez maz wedlug prawa to nie rodzina a tym bardziej bratowa to tez nie rodzina a w jednym ze sklepow pracowaly dwie bratowe kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo a prawo w naszej przecudownej firmie to dwa różne pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
a jak myślicie ZAPOMOGĘ gwiazdkową kiedy wypłacą ? 10, 6 czy wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 grudnia będą wyplacane świadczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak.praca sama w sobie nie jest zła. to my sami sobie robimy atmosferę w pracy,tj w sklepie bo skoro nie potrafimy ze sobą rozmawiać to zawsze bedą jakieś spięcia, dwa- są oczywiście ludzie którzy myślą że pozjadali rozumy i uważają siebie za kogoś lepszego, tak jest wszędzie , nie tylko w pepco ;-) no i 3,kierownik rejonu ma niestety nad sobą kierownika regionu-pamiętajcie o tym ;-) powodzenia w grudniu ;-) będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucam w cholere to całe pepco.KONIEC każdy ma swoje granice wytrzymałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cz u Was tez jest tai nacisk na doladowania telefonu ? Strasza Was upomnieniami i naganami? Ciekawi mnie czy to wymysl gory czy rejonowi chca sie wykazac? Bo to juz jest przegiecie to co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa,w sumie nas to straszy nasza kierowniczka,że będziemy mieć rozmowe z rejonową i "do zwolnienia"! haha juz mi sie z tego śmiać chce.Jak chcą to niech mnie zwolnią! zrobią mi prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sama się zwolnij to zrobisz dobry prezent innym na Swięta bo ja z takim cwaniaczkiem internetowym to pracować napewno bym nie chciała tu to ura bura a w pracy pewnie dupoliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie, dupolizem nigdy nie byłam i nigdy nie będę :) a co u Ciebie same dupolizy,że tak sądzisz? Nie znasz nie osądzaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS.Aż tak trudno uwierzyć,że ktoś pracujący w PEPCO nie jest dupolizem i potrafi mieć i przede wszystkim wyrażać własne zdanie nie tylko w internecie? oj.... jeśli każdy taki jest skoro od razu tak stwierdziłaś to nie wróżę sobie kariery w tej firmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w tym właśnie różnią się ludzie z którymi ja pracuję że nikt nikomu tyłka nie liże a jak coś nas boli to wyjaśniamy sobie to w oczy.Ale tak to można pracować tylko z ludźmi szczerymi a nie takimi,którzy swoje bolączki wylewają anonimowo bo w realu strach d.... ściska bohaterzy!!!!!Skoro i tak masz tą prace gdzieś to nie powinnaś mieć problemu z wyrażaniem swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział,że mam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalambury1987
A jest tutaj ktoś z Sycowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczą o tym Twoje wpisy tutaj bo zapewne gdybyś powiedziała kierownikowi że jak Cię zwolni to zrobi C**prezent to już byś nie pracowała a tak naprawde to trzęsiesz tyłkiem o posade.I to już wszystko z mojej strony w tym temacie.A tak swoją drogą to nikt Wam pistoletu przy skroni nie trzymał jak podpisywaliście umowy i łańcuchami do ścian sklepu nie przykuł.Zwolnijcie miejsca tym którzy prace szanują ,chcą pracować i potrzebują jej.Firma na tym zyska a i Wszyscy niezadowoleni odetchną.Tylko na co Wy byście wtedy narzekali.....Wszystkim pozytywnie zakręconym życze wytrwałości i w tym gorącym okresie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli zapomoga gwiazdkowa chyba bedzie na wielkanoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś jakikolwiek kontakt do dyrektora sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś z was jakikolwiek kontakt do dykrektora sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez zawsze pieniadze z socjalnego wyplacane sa 5-6 grudzien a tu znowu dyskusja na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis napisali, ze za tydzien dopiero powiedza ile komu przyznaja. a za tydzien to juz bedzie po 6 grunia madralinskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś z Sycowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po 6 grudnia to co koniec swiata czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
może nie koniec świata ale bez jaj ?? jeszcze łaske robią... niektorzy np potrzebuja na mikolaja, a tu takie coś ,,, JAJA se zrobili z PRACOWNIKÓW PEPCO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ńie dość ,że dają to jeszcze wymaganie i pretensje.Robią łaske bo wcale nie muszą Wam nic dawać....Co za ludzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×