Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
czepcie się swojego ogonka a nie zaglądacie do innych. pewnie piszą to osoby, które zostały zwolnione. a rejonowa o której wspominaliście/łyście to super babka ! pozdrawiam tych wszystkich pieniaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia k
widzę że ktoś boi się prawdy tak bywa czasami a raczej często postępują lizuj d**y niech głaszczą się po swojej d***e i żyją w tym wszystkim a ja ze swojej strony piszcie dalej no i co jak tam wyszków i pani kierownik w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta ppp
pieniacze to chyba te o których mowa wyżej ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka t
nie wiem jak jest ale w wyszkowie bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka t
nie sądzę żeby ktoś z osób zwolnionych zawracałby sobie głowę owymi niusami i tym co tu jest pisane jakoś ci co wybrneli mają większe ambicje i radzą sobie doskonale a wy tkwiący w tym wszystkim bądżcie dalej ślepe i jak wiadomo z życia zakłamane swoje sobie kręcicie a na kasjerów winę składacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika p
ko ko ko ko eu..............o wyszków ha ha ha ha ha ha i bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowieckie
pracowalam w gostyninie mobing mobing mobing wspaniala pani ker.nie pozwalala nawet na przerwie zapalic czasami trzeba byc czlowiekiem a nie wymalowana lala pozdrawiam wszystkich ktorzy juz tam nie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejon 10 tzn pani rejonowa A.R.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw poznaj nowy podział, z resztą od lipca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha,wypowiadają się a tak na prawdę nie wiedzą kto gdzie jest rejonowym,masakra! ludzie ogarnijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha ale kurcze smieszne ha ha ha jak w pracy sie odnosi do innych tak i na forum ha ha ha chyba ktos tutaj dzisiaj nie zmobbingowal dobrze swoich pracownikow ha ha ha ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd,nie pracuję w tej sieci! czytam to od czasu do czasu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie jakie bystre...ciekawe czy one znają cały nowy podział i nazwiska rejonowych i regionalnych...nie wydaje mi się...ale udawać mądre potrafią hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam zaraz wszystkie nazwiska rejonowych i regionalnych muszą znać- nie ma co zaśmiecać umysłu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlam raz do pepco , no 2 razy, kupilam tylko ramki na zdj, to co za szajs tam jest to masakra, normalnie jak chinczyk, tragiczna jakosc ciuchow, juz na wieszakach zmechacone... dla dzieci jakies sztuczne ubranka made in china !!! , to nie sklep to chinski market, totalne gowno dla biedoty, chociaz i ceny nie sa niskie jak na takie szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMode
W NAWIĄZANIU DO POSTU - CYTUJĘ: "...Prawda jest taka, że każdy ma prawo wypowiadać się na forum, ci zadowoleni i ci zgnojeni też. Kierowicy, którzy są ludźmi nie wypawiadają się na tym forum i nie dotyka ich gadanie innych...." Bardzo dziwny tok myślenia...Taki polski... Taki oczywisty... Czemu " kierownik człowiek " nie może wypowiedzieć swojego zdania właśnie tutaj? A gdzieżby indziej? W Polsce pojęcie wyrażania własnego zdania = rzucanie anonimowych obelg. Piękne i zacne mi to wyrażanie! A jakie inteligentne! Uuuu na miarę... ;) Nie bojkotuje kasjerów. Nie... Krytykuje głupotę ludzką. Ta występuje wszędzie. Bez względu na stanowisko... Czy ktoś nas zmusza do pracy? Czy podpisując umowę stoi nad nami kat ? Czy to , że zarobki są niskie a procedury zalewają człowieka od stóp po sam czubek głowy oznacza , że można wszystko na całej linii " olać "? Jeżeli warunki pracy przekraczają nasze możliwości a praca staje się drogą przez nieziemskie męczarnie to warto się zastanowić nad zmianą pracy. Jako kierownik myślący przede wszystkim o swoim zespole , jego potrzebach i samopoczuciu ja osobiście tracę.. Bo jestem nie tylko kierownikiem a i magazynierem, kasjerem ,sprzedawcą , sprzątaczką i ochroną...Pominę pracę w domu... Ale wiecie co? Nie wypisuje bzdur...Nie roszczę sobie praw...TO PRZYKŁAD! A co mi tam - i ja mogę ponarzekać! W naszym zespole nie funkcjonuje coś takiego jak niechęć i fałsz... Kiedy trzeba pracować - pracujemy -WSZYSTKIE! Kiedy musimy się spiąć i spocić - pocimy się wszystkie...:) A kiedy wiem, że jest dla kogoś szansa na awans - z chęcią popycham dziewczyny do przodu. Ich rozwój cieszy mnie niezmiernie... Bo nawet jeśli nie w Pepco , nawet jeśli nie w branży tego typu, doświadczenie jest przydatne... Wiem, że kierownicy są różni - NIESTETY! ale kasjerzy również... Skoro wyrażanie opinii tutaj, przez taki czas, nie dało skutku - mówcie - do konkretnych osób. KONKRETNYCH! Może gdy cała ekipa tego forum zbierze się i wypowie swoje słowa na głos - będzie to sensowe i przyniesie skutek! HA! Pisanie bzdur tutaj i dobra mina do złej gry na sklepie mija się z pojęciem " wyrażanie własnego zdania" a raczej zakrawa o fałsz i hipokryzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MyMode
Oh! Cóż za przejrzystość i zwięzłość wypowiedzi;p Nawet na forum kiero musi się wywyższać;p Przedstaw się z imienia i nazwiska:) wypytamy Twoich podwładnych jak naprawdę się z Tobą pracuje:) Odważysz się?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klos do MyMode
Ja już wiem, że nie jesteś dobrym kierownikiem, a wiesz dlaczego? Bo nic a nic nie robisz, żeby poprawić pracę swoich koleżanek. Twoja pisanina to dopiero bzdury!;) Czy Ciebie nie irytuje ta ciągła paranoja z Tajemniczym? ciągła zmiana planów co do ekspozycji na sklepie? pytania o dodatkową sprzedaż? inwentura przy otwartym sklepie? to, że kupa kasy idzie na Wasze kierownicze integracje, a zwykłego kasjera ma się w d..pie? Zgłaszasz to gdzieś?! czy uważasz że jest super?! PEPCO - Więcej za mniej... codziennie! hahahaha..idealnie odnosi się do pracy w tej firmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wyraż swoje zdanie głośno i wylatujesz albo jeżdżą po tobie kierownicy na całej lini. Niestety w pepco prawda w oczy kole i chociaż masz rację to nikt Ci jej nie przyzna.Nie możesz być mądrzejszy od kierownika, bo kierownik się boi o swój stołek że zaraz chcesz go wygryżć ze stanowiska.tak właśnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak Wam źle być kasjerami- to składajcie podania na stanowiska kierownicze- skoro macie taaaaką widzę- to w czym problem- pewnie Was przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooo....ale wiocha....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMode
Heheh a to dobre sobie...PROWOKACJA:) CYTUJĘ: " ...Ja już wiem, że nie jesteś dobrym kierownikiem, a wiesz dlaczego? Bo nic a nic nie robisz, żeby poprawić pracę swoich koleżanek. Twoja pisanina to dopiero bzdury!oczko.gif Czy Ciebie nie irytuje ta ciągła paranoja z Tajemniczym? ciągła zmiana planów co do ekspozycji na sklepie? pytania o dodatkową sprzedaż? inwentura przy otwartym sklepie? to, że kupa kasy idzie na Wasze kierownicze integracje, a zwykłego kasjera ma się w d..pie? Zgłaszasz to gdzieś?! czy uważasz że jest super?! PEPCO - Więcej za mniej... codziennie! hahahaha..idealnie odnosi się do pracy w tej firmie... " Paranoja owszem...Nie raz sama klnę jak szewc pod nosem bo brakuje mi czasu...ale jeśli dobrze pamiętam - podpisując umowę godziłam się na pracę a nie na odpoczynek w towarzystwie kawy...:) Tego nie zmieni nikt...Taka specyfika... Co do kierowniczej integracji.Nie przepadam.Nie mój klimat.Jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Co do zgłaszania. Hmm...To chyba będzie dla Ciebie i dla wielu zaskoczeniem... Wyobraź sobie szkolenie - z wartości...Zabrałam głos - bo czemu tylko kierownik ma mieć - w mniemaniu tego forum - " przywilej " integracji. Powiedziałam więc , że to mija się z wartościami a integracja nie kończy się na kierowniku a na całym zespole , który również powinien w tym uczestniczyć i m.in. dzięki temu poczuć się jego częścią...Inaczej żadna wypowiedziana wartość nie ma sensu...Poparła to cała grupa " przebrzydłych " kierowników...A więc jednak można coś powiedzieć...Nadal pracuję - inni również...! Nie boję się usunięcia " ze stołka " - można się bać rzeczy, które wychodzą poza ramy PEPCO. Nie czuję zawiści gdy ktoś w moim otoczeniu awansuje. Nie wywyższam się - to jakim językiem się posługuje wynika z racji osobowości - każdy ma swoją własną. I nie muszę podawać swoich danych na publicznym forum by udowodnić , jak dobrze można pracować w zespole. Bo poziom " NASZEGO " zadowolenia widzę prawie , że każdego dnia. Tym zazdrosnym i pseudo poszkodowanym proponuję startować z CV na stanowisko kierownicze...Marnujecie się... A tym którzy więcej robią niż mówią...którzy pracują pomimo natłoku i są po prostu szczerzy - życzę powodzenia pozdrawiając serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym człowiek ideał, gratulację!!!:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wykształcił się jakiś dziwny podział na kierowników- okrutników i kasjerów- zapracowanych biedaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Bidule. Z chęcią się zamienię. Wtedy się okaże kto i jak pracuje. Zakres obowiązków kasjera to pół strony. Kierownika dwie. Plus praca w domu. Kasjer kończy pracę i zapomina o pepco. Katarek męczy no to zwolnienie. Pewnie wtedy kasjer też myśli co w tym momencie zrobić i wcale nie olewa swoich koleżanek z zespół, które przez taki katarek dygają za niego. Obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxllllll
Kierowniczka z Rawy Mazowieckiej - okropieństwo. JAk można tak traktować ludzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że tyle osób wypowiadających się na tym forum to obłudnice i nic nierobiące panny, którym nie chce się pracować......sorry ale to z Wami musi coś być nie tak. Ja w tym bałaganie już dawno nie pracuję, ale powiem jedno, kierowniczka upokarzała mnie na oczach innych dziewczyn i klientów i nie poniosła za to kary. Skarga wyżej???????Przyjechał rejonowy, pogroził paluszkiem i co? Sama odeszłam bo nie szło wytrzymać, było jeszcze gorzej. SYF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przecież większość kierowników była kiedyś kasjerami... To chyba z Wami jest coś nie tak, że jak awansujecie to się Wam w d...ch przewraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8796
rejon 10 piszcie przed podziałem 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8796
rejon 10 przed podziałem 11 piszcie dziewczyny piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×