Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
ktoś pytał o rejon 3??? jak dla mnie KA jest w porządku. Jak to facet, przynajmniej wiadomo o co chodzi, i nie zaskakuje pmsem. Wiadomo, że będzie liczył wieszaki, aż znajdzie za dużo, albo klęknie i sprawdzi czy nie ma niczego pod regałami.... Ale prawda jest taka, że wolę to niż niespodziewanie wizytę na 30%, bo miałą zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczenie wieszaków to porażka! Kto to wymyślił w ogóle ? wiadomo,że nie może towar spadać z belki ale bez przesady ! Jeszcze się nie spotkałam z tym,żeby nasz kierownik to liczył?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam przyjaciółki les lub bi, która pracuje w Pepco najlepiej Bydgoszcz, bądź okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jak to jest z tymi inwenturami? to prawda ze jeśli wyjdzie źle to potrafią zwalniać ludzi? jak to jest? niech lepiej premie zabiorą , albo upomnienia dadzą.. takie ploty chodzą ze po złej inwenturze mogą zwolnic i to wszystkich albo kogoś dla przykładu.. głupota totalna..niech bramki wstawia najpierw w sklepach w których ich nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_gim2 p
a co tam słychać w rejonie 9 taka cisza nastała -pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznajomej
masz rację ja też pracowałam do sądu poszłam i wygrałam nie ma się co bać jak dostaną papier z sądu to zaraz telefonami molestują aby wszystko załagodzić trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy juz po imprezie to na jakis czas cisza. Integracja chyba sie udała u nas po powrocie jest nie do poznania. A kto zgadnie gwiazde wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest rejonowa Częstochowy? Da się żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość ; Zgaduję - PECTUS ??? Żałuj ,że nie byłaś-eś , no ale dzięki temu możesz teraz pisać ,że kierownik wyciszony :):):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol9821
rejon 10 co mi o nim powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcolandia
Jakieś ciekawostki z konferencji? Wrzucajcie zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, byłam dziś na rozmowie i powiedziano mi 700zł za pół etatu. Ale nie pamiętam czy netto czy brutto! Ktoś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie takie zapracowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567855
jestes ktos moze z Ostrowi Mazowieckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mode
Witam, Jestem jedną z tych, które " piastują " znienawidzone ( z tego co czytam ) stanowisko. Tak, tak... Jestem kierownikiem.Chciałoby się dopisać - i jestem winna... Czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się nad sensem egzystencji forum, które z tego co zaobserwowałam, przejawia cykliczną powtarzalność wypowiedzi - co rok " wałkujecie " te same tematy...a niby tylko kierowniczki są ...(tu czytaj ciąg najgorszych określeń) Przyznam- jest różnica pomiędzy " kierownikiem " a " kierownikiem ". Podejrzewam , że tych " nieodpowiednich " sama omijałabym szerokim łukiem. Jednak... Czym, w tym momencie, różnicie się od nich samych? Rozumiem, że mniej lub bardziej czujecie się źle i chciałybyście coś w tym kierunku zmienić. Czy myślicie , że anonimowe wypowiedzi na tym forum, pozwolą w osiągnięciu jakiegokolwiek celu? Czujecie się poszkodowane - więc mówcie o tym otwarcie i do konkretnych osób. Z pełnym szacunkiem - idiotyczne pisanie nic nie zmieni. Jak już wspomniałam....Jestem kierownikiem. Kierownikiem, który 80 - 90% dnia spędza na sklepie, który pracuje często " bardziej " niż kasjer, a gdy po pracy wraca do domu -nadal jest w pracy. TaaaDaaam! Tak naprawdę takich kierowników jest wielu... Z ręką na sercu - są momenty, że zamieniłabym się z kasjerem tylko po to żeby pokazać jak lekko się nam pracuje...I zobaczyć jego minę po całym dniu pracy... Dziewczyny... To my same stwarzamy sobie warunki, atmosferę w jakiej potem pracujemy... Tutaj widzę- toczycie piane...W sklepie - podejrzewam wygląda to zupełnie odwrotnie. To jest fałsz... Wiem jak bywa ciężko i wiem , że nie jesteśmy zasypywane milionami ale wypisując bezsensowne bzdury, osoby kompletnie postronne mają nas ( bez względu na stanowisko ) za ograniczone sklepowe baby... Szukajcie mądrych rozwiązań, które naprawdę pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mode
Dokładnie to samo chciałam napisać ;-) wyjęłaś mi to z ust ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO POMOŻE KTOŚ ???!!! Hej, byłam dziś na rozmowie i powiedziano mi 700zł za pół etatu. Ale nie pamiętam czy netto czy brutto! Ktoś wie?? KTOŚ WIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mogłaś spytać? Na bank brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczko! pewnie jest jak piszesz, że są kierownicy i kierownicy, ale niestety Ci "drugiej" kategorii w większości. Idźcie i porozmawiajcie??? o nie = efekt odwrotny od oczekiwanego. I tylko sprawadza sie ciemne chmury na siebie, bo nie można wyrazic swojego zdania, nie daj boze krytycznego, kończy sie zwolnieniem,bycie czarną owca na która nastawia sie pozostałe osoby. Ambitne osoby nie są mile widziane w pepco niestety. Szczerość - niepopłaca, zaufania - brak, wartości- tylko materialne by jak najwiecej sprzedac, współpraca - każdy ch... robi sam. A jeśli kierownik nie reaguje na alarm, dźwięk bramki w sklepie, to przykład idzie z góry dla reszty jak "postępować"....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ared
piszecie że dostajecie po 8 palet do rozładowania hmm chyba na tydzień??. Pracuje w Centrum dystrybucji Pepco i dobrze wiem ze srednia dostawa do sklepu to 2 max 4 palety wiec ktos tu kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w PEPCO od niedawna i na prawdę nienawidzę tej pracy. Marze o tym aby odejść!!!!!!!! Nikomu nie polecam... Zapieprzasz i jak mrówka za najniższą krajową.Chore wytyczne z góry. Rejonowa ocenia nawet to czy masz kluczyk w zamku od swojej szafki :/ długo na pewno tam nie popracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha brawo pięknie napisane co któraś osoba na tym forum mija się z prawdę ale grunt że temat się kręci i można tyłki obrobić kierownikom i swoim współpracownikom jesteście tak bardzo zmęczeni praca ale macie siły aby wypowiadać się na forum jesteście zakłamani i fałszywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz w centrum dystrybucji to musisz wiedzieć, że jak nie przyjedzie dostawa na czas to w przypadku kolejnej dostawy wszystko jest podwójne i zamiast 3 palet jest 6.....można odmówić i nie przyjąć, ale kto tak robi????NIKT. Każdy po łokcie się urabia. Co do kierowników - może są i tacy którzy są ludźmi....nie wiem, nie spotkałam. Spotkałam się za to z chamstwem i obłudą. Nie wiem czym kierują się ludzie którzy rekrutują na stanowiska kierownicze, ale oni są chyba z tej samej bajki co 3/4 kierowniczek.1/4 kierowników (tych prawdziwych dobrych kierowników) to moim zdaniem przeoczenie osób rekrutujących. Takie jest moje zdanie po 3 latach pracy w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że każdy ma prawo wypowiadać się na forum, ci zadowoleni i ci zgnojeni też. Kierowicy, którzy są ludźmi nie wypawiadają się na tym forum i nie dotyka ich gadanie innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSEUDOpepco
w kilku zdaniach : zapierdzielasz jak głupi osioł 10'tego dostajesz 1200 zł na konto grafik zmienia się po sto razy w miesiącu, ja np. nigdy nie wiem jak pracuję następnego dnia mam przyjść do pracy i ile godzin tam będę siedzieć, bo co z tego, że w grafiku mam 5godzin jak się okazuje, że muszę siedzieć cały dzień (a co tam życie rdzinne, Twoje plany - LICZY SIĘ TYLK PEPCO) - takie mam kompetentne kierowniczki, co nie potrafią napisać grafiku, a co dopiero o mówić o zorganizowaniu pracy. cały czas słyszysz : za wolno, za mało, niedokładnie - kiedy kierownik przez 12 godzin siedzi w biurze i nawet nie kiwnie palcem żeby coś zrobić na sklepie/magazynie ( bo przecież tyle biurokracji) TAKŻE DROGI CZYTELNIKU, JEŚLI MASZ WYBÓR OMIJAJ TĄ FIRMĘ JAK NAJSZERSZYM ŁUKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kochani jak wam mówi jedna osoba, że coś z wami nie tak to możecie myśleć, że bredzi, ale jak w ten sposób mówi kilka - kilkanaście to trzeba zacząć się zastanawiać nad problemem. W PEPCO problemu nie ma....kierownik, kierownik rejonowy, kierownik regionalny i ci jeszcze wyżej. Oni problem bagatelizują.Wyjeb....mają na zwykłego szaraka - nie pasuje ci, zmień pracę, na twoje miejsce jest 20 CV. Tylko, że to nie rozwiązuje kompletnie nic i PEPCO się kiedyś o tym przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Pepco już kilka dobrych lat, też narzekam ale i chwalę sobie. Miałam(em) okazję pracować w kilku sklepach, bo tak wypadło i każdy sklep jest inny, bo inni są ludzie. Cała atmosfera w sklepie i organizacja pracy zależy tylko od ludzi. I pamiętajcie w pracy nie ma przyjaciół, bo ten najlepszy ,jak to się mówi, utopił by Cię w łyżce wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia k
napiszcie w końcu coś o rejonie 10 i o rejonowej najwięcej ma do pisania sklep w wyszkowie kierowniczka wszystko wie jak są objazdy to wie kiedy gdzie i u kogo będzie trochę daje to do myślenia a kompetencje niektórych zostawię bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta ppp
pepco w wyszkowie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×