Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA CAŁEJ EKIPY TWORZĄCEJ WSPANIAŁĄ FIRMĘ.WYTRWAŁOŚCI I NOWYCH POMYSŁÓW ŻYCZĘ (mniej poronionych).3 MAJCIE QRS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Ktoś się obudził ;) ALe dziękuję Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co do akcji-moze i nazwa jest smieszna:), ale uwazam, ze jednak potrzebna. u nas w sklepie jest taka chora sytuacja, ze jedna z kierowniczek wynosi. nic nie mozna powiedziec, bo strach. a swoja droga to zycie jest strasznie przewrotne... firma mysli,ze my-kasjerki wynosimy, a tu zonk. to kasjerki martwia sie o wynik inwentury. mam nadzieje, ze u Was nie ma takich sytuacji! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkkklllooo
witam zapewniam cie ze nie tylko u ciebie sie tak dzieje u nas jest nie lepiej a najlepsze jest to ze nasza kierowniczka udaje sie za swietoszke i i mysli ze nikt nie widzi co sie dzieje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow lie ONa
Uwierz, że jest dużo sklepów,gdzie sytuacja wygląda podobnie. Ale co mnie obchodzi opinia innych. Ja nie mam nic do ukrycia. He A podwyższa to miły akcent na początek Nowego Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
podwyżka...phi z deszczu pod rynne..tak bym powiedziała, bo 50 zł miesięcznie naprawdę nie robi aż takiej wielkiej różnicy a dostać tylko 300 zł w bonach na święta zamiast np. 1000 bądź niewiele mniej.. to robi wieeeelką różnicę. To jest tylko taki chwyt firmy żeby wszyscy się cieszyli ze są taaakie podwyżki...a po tych wszystkich ich zmianach i tak wyjdzie na jedno i oni będą na swoim. normalka, Powiem tak ze firmie naprawdę przydałaby się profesjonalna usługo doradcza, która to powiedziała by im że wartościowanie stanowisk pracy zależy nie od utargów, ale od tego jakie są obowiązki, odpowiedzialność i jakie są w ogóle zarobki w danej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowny
o jakich 50zł ty piszesz człowieku, przecież to że dali podwyżke to wcale nie wymóg, bo najniższa wymagana i tak jest mniejsza od tego co zarabialiśmy poprzednio;[ więc dostajesz 230zł brutto więcej. A ja tam wolę więcej po trochu co miesiąc niż raz w grudniu, wychodzi na twoja korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
hej. codo tej akcji srok to ciekawe jak to bedzie wygladalo. popieram poprzednie posty ze kasjerki bardziej sie denerwuja o inwenture, tam gdzie ja pracuje tez sie roznie dzieje ale dam sobie reke obciac ze kasjerki sa czyste jak lza ale kierownictwo nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
zapracowany...poczekaj na święta przypomnisz sobie moje słowa jak odczujesz poważny brak gotówki....ale, ciesz się tym skoro to ci pasuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
a jeśli chodzi o sroki , to powiem tak ten kto kradnie i tak będzie kradł, wymyśli inny sposób na to żeby wynieść towar.:( niestety taka rzeczywistość, przykra ale taka jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
odłóż sobie do koperty co miesiąc 50 zł i będziesz miała tyle co bonów na świeta, i nie narzekaj, bo w mojej firmie nwaet 1 zeta nie podnieśli ! a nalot srok jest niezapowiedziany, więc jak ktoś coś kradnie , to wpadnie i tyle. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
no tak, ale jest wyłącznie wieczorem..... po zamknięciu sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POD LINIJKĘ BUAHAHAHA
z tymi srokami to naprawde jest przegięcie ale na2 to dobry pomysł! nikt niewie jak i kiedy będzie sprawdzony więc jak kradnie to w koncu wpadnie i tak powinno być!! jestem pracownikiem pepco mamy dobra ekipe i nie wyobrażam sobię tego żeby z powodu niskich zarobków okradać sklep!!! w koncu my i tak na tym tracimy brakiem premii i itp. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroki srokami fajna sprawa tylko co zrobic jak kierownik wystawia lewe zwroty? jestem pewny na 100% przecież to teżkradzież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Małpa
Zwroty muszą być potwierdzone na dokumencie zwrotu przez kasjera przyjmującego ten zwrot. Jeśli nie robiliście takich zwrotów to nie podpisujcie i już :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
zgłoś to rejonowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błądząca
a co jeśli zwrot nie jest podpisany przez kasjera tylko przez kierowniczkę \" w imieniu kasjera \" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
nie może podpisywać w imieniu kasjera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! można ją wtedy posądzić o fałszowanie dokumentów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Małpa
No jeśli jest z kasjerem w zmowie to już razem kradną a nie tylko kierowniczka, ale to nie zmienia niczego. ja nie rozumiem dlaczego nikt tu nie zgłasza swoim przełożonym ych wszystkich problemów. Jesli Area też w jakimś spisku to zgłaszać trzeba wyżej, mailem chyba najprościej. Przecież trzeba to zakończyć. Jakoś u nas nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błądząca
wiesz jak u nas się mówi : co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie . i nie ma o czym mówić albo komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Małpa
No to już jest przesada i śmiech na sali :)) Ja jestem kierownikiem i jakoś nie odczuwam tej swojej przeogromnej władzy hahaha. No ta niby władza kierowników pepco to mnie na maksa bawi. Przecież my tak naprawde nic nie możemy!!!! Wszystkie decyzje właściwie podejmowane są przez Centrale a my tylko czytamy maile. Jesli to sobie uświadomisz i dojdziesz do słusznego wniosku, ze kierownikiem może być już ten, którego IQ jest nieco wyższe od wypławka (co zreszta często ma miejsce :))) to bez problemu postawisz się tej kiewowniczce złodziejce, bo w tej firmie tak samo słuchaja kasjerów jak i kiero. Jesli jestes fair to raczej beda po słusznej stronie. Władza...hehe Tylko osoby niespełnione życiowo bądź niedouczone z zakresu podstawówki z aspiracjami na dyrektorów zachowują się jak Wielkie Panie Kiero a nimi nie ma się co martwić !!! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
naga małpo :-) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
Hej.słuchajcie w moim mieście zamierzają chyba otworzyc ten sklep i szukaja załogi.ja mam doświadczenie w handlu i tak mysle czy si e nie zglosic na kierownika badz zastepce-płaca niby 1880.Chos z tego co wyczytałam to niby nie ciekawa firma jest. I teraz pytanie do Was-co wchodzi w zakres obowiazków kierownika a zastepcy a sprzedawcy?Czy jest tam odpowiedzialnosc materialna?Praca jest na zmiany?Sa osoby uczace sie?Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
-nie ma odpowiedzialność, ale jak masz braki to masz po premii -są osoby uczące się bo przy równoważnym systemie pracy (czyli wydłużonym do 12h na dobę) można sobie tak pozwolić - obowiązki kierownika i zastępcy są tak naprawdę takie same z tym wyjątkiem, że jak o coś się czepiają to na ogół dzwonią do kierownika i on dostaje zjebki aha no i on dostaje jakieś 200 zł więcej niż zastepca -poza tym przede wszystkim odpowiedzialność za sklep (jego wygląd, standardy), za utargi (tak po części). I to chyba byłoby z najważniejszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×