Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość mrówczak
kurczę, ja też mam zawsze 10tego nigdy wczesniej, i tez sądzialam że to norma, ze każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
zależy jak Wasz bank szybko zaksięguje pieniądze. Ja czasami mam wcześniej a czasami dopiero 10. konto mam w pko bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
kurczę ja też mam zawsze 9 lub 10 - BGŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
beno ja tez mam bgż ale u mnie zawsze 10 około 12stej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
To wnioskuję, iż mam fory w Centrali:D:D:D Żart! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniona..
skad takie przypuszczenia ze w rawie towar jest wynoszony w torbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanka
ano stąd ze na własne oczy widzialam, teraz jest inna kierowniczka i pewno dlatego psy były na nią wieszane że jest suka itp. ale jeszcze jakieś pol roku temu jak się wchodzilo do Rawy to kasjerki lezaly na kasie i nic nie robily, a jak ktoś coś chciał kupic to byla wielkas obraza majestatu, naburmuszone i niegrzeczne, a przeciez tam pracowały, to byla ich praca i za to dostawały kasę , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanka
no chyba ze się myle i nie mam pojecia na czym praca kasjera polega, ale ja pracuję w Realu, a nie w Pepko, wiec moze byc roznica jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babinka
Jolanka ma racje ..mowia w rawie ze w pepco sie najlepiej kradnie i nie wiem jak teraz moze sie wrescie za to wzieli ale wczesniej to napewno kasjerki towar przez brame z tylu swoim kolezka podawaly..pelna swawola.nawet CV tam skladalam ale widocznie wola przyjmowc zlodziejki.nie zaluje mam lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
w każdym jednym sklepie się dobrze kradnie jak brak jest osób, które będą pilnować.....szczególnie przymierzalni, których- bynajmniej u nas -kasjerka w ogóle nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre hehehe.
teraz w rawie tez sie nic nie zmienilo bylam tam tydzien temu kupowalam spodenki dla synka. na wieszakach byl straszny burdel wiec zeby nie robic niepotrzebnego balaganu poprosilam sprzedawczynie taka czarna z dlugimi wlosami. To ta z wielka laska powiedziala ze jest tylko to co widac. powiedzialam ze nie chce robic nieporzadku i czy moglaby mi znalesc potrzebny rozmiar. Co wy. Powiedziala ze poposi kolezanke bo ona nie moze odejsc od kasy. Ja jestem w stanie zrozumiec wszystko. Naprawde. Rozumiem ze nikt nie jest w stanie miec oczu wokol glowy zeby pilnowac i kasy i sklepu. Ale jak zobaczylam mine tej drugiej ktora miala mi pomoc zrezygnowalam. Pepco nie jest pepkiem swiata. Obiecalam sobie ze wiecej tam nie pojde. Chamska obsluga burdel na wieszakach i zeby o cos poprosic....Dajcie spokoj. Poszlam do drugiego sklepu gdzie obsluga byla bardzo mila i zyczliwa i udalo mi sie kupic nie tylko poszukiwane spodenki ale i pare innych rzeczy. A tym dziewczynom z pepco w rawie zycze wiecej oglady. Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam deskę
do prasowania,dno!cała się rusza,nie jest stabilna,beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Jeżeli trafił Ci się wadliwy towar, to go oddaj. Zwrot gotówki w Pepco gwarantowany. Ja problemu nie widzę... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomanka
ale Wy wszyscy macie problemy zajmujecie sie takimi pierdołami lepiej zajmijcie sie pracą bo pewnie nic nie robicie w tych sklepach . ja osobiście lubie prace w pepco a jezeli ona sie komuś nie podoba niech sie zwolni a takie pisanie na tych forach to tylko dziecinada kazdy z Was ma po kilkanaście lat a zachowuje sie jak dziecko pozdrawiam wszystkich związanych z firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałagan w ubraniach robimy przecież sobie same :) A jak tu sprzątać skoro to też przeszkadza - cytuję.: \"jedna kobieta chodzi tylko po sklepie przewieszajac wieszaki z miejsca na miejsce\" :) Pozdrawiam wszystkich wyrozumiałych klientów :) Co do \"trafienia na dobry humor\" - to tylko ludzie... Spróbujcie załatwić sprawę w urzędzie jak kobieta ma zły dzień ;) Wiem że tak być nie powinno ale to już inny temat :) Może jak nas kiedyś zastąpią roboty będzie lepiej :P Uwielbiam pytania w stylu: \"dlaczego w niedziele zamykacie wcześniej?\" lub a we wtorek (11 listopada) będzie otwarte? :D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
za 20 zł deska i czego się spodziewaliśmy ze będzie za nas prasować czy jak???? rozkładam ręce na takich klientów......poza tym właśnie tak to jest, że można ją oddać i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
a na miłą , uprzejmą i fachową obsługę zapraszam w rejon północno zachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla,, pepcomanka,,za trafne spostrzeżenia.Bardzo mądre podsumowanie -,,slow life ONa,, Swięte słowa ,,Alesya,,-fajny post!Natomiast,, dimara,, nie ma racji,ponieważ miła uprzejma i fachowa obsługa jest także w rejonie zachodnim(za jeden sklep mogę ręczyć swoją reputacją) Dimara - ja myślę że wszyscy niezadowoleni klienci muszą odwiedzić sklepy w rejonach Północno zachodni i Zachodni,żeby raz na zawsze zweryfikować swoje zdanie w temacie standardów obsługi.SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRYM FIRMA W JAKIEJ PRACUJĄ ; POZWALA SIĘ SAMOREALIZOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
A co myślicie na temat spełniania wszystkich standardów w sklepie? wychodzi Wam to w pełni? jak sobie z tym radzicie? wiecie idzie czas największych obrotów, a z tym i ogrom towaru do przerobienia jak w tym wszystkim wypełnić wszelkie oczekiwania, zaaranżowanie focali, rozłożenie asortymentu świątecznego? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
PEPCOMAN ja nie pisałam, że tylko w północno zachodnim jest tak dobrze...ja tylko zaprosiłam w ten rejon niezadowolonych klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Do mrówczak:) W żadnen sposób nie da się wszystkich obowiązków wypełnić na stówę:). Uporasz się z jedną sprawą i czeka cię kilka następnych... Nie nadążysz, każdy dzień to kolejny przełom...:D Byle do przodu! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
ale nie uważasz że wypełnienie standardów ekspozycji i schowanie połowę rzeczy do magazynu bo miejsca nie ma to przegięcie? fajnie jak ktoś ma wizję focaala na złoto-brąz ale to porażka jest bo towra zimuje schowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
my tam w d....mamy stawienia choinki do focala.......jak ja bym tak zrobiła to połowa ozdób znalazłaby się na i tak już wypchanym towarem magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
u nas tak jest zrobione z tą choinką, niestety i gwizdamy ze świętami :[, jest wyłożone po kilka bombek i porozrzucane po sklepie dwa szczyty z dala od siebie, focal dwa ciągi regałowe i weź się tłumacz, bombki tu, tam , siam i nie wiadomo gdzie jeszcze... mnie się nie podoba jak asortyment jest tak porozrzucany, mi się cięko w tym odnaleźć a co dopiero klientowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
pracownicy narzekają a co ma powiedzieć kierowniczka ktora zapieprza za wszystkich po kolei bierze śmieszna pensję a jej zastępczyni jest pomyłką w społeczeństwie- chyba powinna dać na luz i olać firmę - bo area i inni i tak nie reaguja.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
myślę że ta zastępczyni to kwestia dogadania, przecież nie ma spraw bez wyjścia, a najgorszym z możliwych jest rezygnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
owszem nie ma spraw bez wyjscia ale są ludzie z którymi nijak idzie się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
JAK NIE PROŚBĄ NO TO GROŹBĄ :D to nie jest namawianie do buntu, to tylko taka sugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanatematycznie
a to sorki za wtracanie zastępczynie są nie do ruszenia czy jak? jak nie zrezygnują same to firma sie nie interesuje juz komu placi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
u mnie też cholernie ciężko...!!! a akcja ze śmieciami to już porażka formalnie... 1/3 sklepu to śmiecie, bo OSTATNIO NIE MA KTO WYWOZIĆ I NIE MA GDZIE SKŁADOWAĆ... !!! I CO MAMY Z TYM FANTEM ZROBIĆ? SAME MAMY ZABIERAĆ CZY JAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×