Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość dimara
slow life ONa - AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIIIIIQ
a cy Danka Sz area jest nadal taka szpetna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
jakby ktos jeszcze nie wiedział, to...........bony beda wysłane do sklepów 2 grudnia i jak w zesżłym roku najwyższa kwota to 1000zł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
jak mozna tak ciągle robic do swojego gniazda ? Jeśli nie podoba sie robota, to zapraszam do biedronki ! (podobno kasjerki zarabiają 2000 :-) ). Jeśli czujesz sie jeden z drugim traktowany jak chińczyk, ale nadal pracujesz , to znaczy , że jesteś niedorajdą do potęgi i nigdzie indziej pracy nie dostaniesz !!! Przecież wy "wykształceni" którzy psioczycie, że zatrudniają ludzi bez wykształcenia, macie takie możliwości, możecie pracować na kierowniczych stanowiskach w wielkich firmach - co robicie jako szeregowi pracownicy pepco ?? zostawcie pracę kasjera tym bez "wykształcenia".myśłicie, że jak ktoś nie ma magistra to nie poradzi sobie za ladą czy jak ? Żyjcie i dajcie żyć innym, przestańcie srać do swojego gniazda, ba nawet zwierzęta tak nie robią ! Macie dość pepco, macie dość bycia traktowanym jak niewolnik - idźcie gdzie indziej, przecież wszędzie dobrze gdzie was nie ma !! ps. nie pracuje w pepco, ale znam wiele osób z firmy. Dobrze sie czują ze sobą i potrafią pracować w zespole. Źle Ci w hali przy paletach ? idź na budowę za 5 zeta i noś worki na mrozie pozdrawiam pracowników pepco, którzy miast biadolić cieszą się życiem ps. bony na święta to nie żaden obowiązek !!! u was nie ma żadnego funduszu socjalnego, gdyby był dostalibyście także wczasy pod gruszą itd itp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdegustowany: Święte słowa.Jestem takiego samego zdania i w pełni zgadzam się z Twoją wypowiedzią.Momentami czytając posty na tym forum odnoszę wrażenie że narzekają tutaj nieroby i nieudacznicy.Niby,że co?Że w innych firmach płacą za nicnierobienie? Parodia obowiązkowości i życiowego przygotowania do dorosłości.Jak powszechnie wiadomo praca jest w Pepco ciężka ale JEST.Wszyscy niezadowoleni - te posty to swoista dintojra ale pytanie? Na kim? NA SOBIE SAMYCH.To z siebie jesteście niezadowoleni,bo najpierw trzeba spojrzeć pod swoje nogi a później debatować co by było gdyby.Nie podoba się praca zespołowa? Wpis do ewidencji działalności gospodarczej,regon,deklaracja w Urzędzie Skarbowym,tzw.mały ZUS na dwa latka i jazda na swoim.Tylko jak długo??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH A PRACOWNIKOM PEPCO ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI W TYM NAJTRUDNIEJSZYM OKRESIE JAKIM SĄ ŚWIĘTA.Szanujcie się to tak niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
Swięte słowa ; SZANUJCIE SIĘ - Sami Się :) bo firma wam tego nie da w zamian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanatematycznie
Hm a Ci co nie biadolą - co tu robią - pracują cieżko są zadowoleni, drażni ich to forum wiec pytam : PO CO TU ZAGLĄDACIE? rany ale Cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWAN
Nie mam wykształcenia magistra,ale potrafię pracować,bo lubię pracować-ze mnie pracoholik.A to,że firma uwielbia zatrudniać pracowników(nie wszystkich) po HUFCACH ZHP to już przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfhkjhrugiuwg
a uwazasz,ze ludzie bez wyksztalcenia nie potrafia pracowac?do wykladania towaru i stania za lada w takim sklepie nie trzeba wielkiego wyksztalcenia. zeby bylo jasne nie pracuje w pepco i jestem tech. chemikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
wchodzę na to forum, żeby sie dowiedzieć , czy jakieś promocji nie ma, co tam w trawie piszczy, jak tam ludziom plany wyszły, a nie żeby czytać, jak ta lub tamta pachnie, w co sie ubiera i z kim śpi, oraz jaka(i) jest biedny i poniewierany przez firmę. W ten sposób obniżacie markę swojej firmy powiększając jeszcze swoje frustracje i niezadowolenie. Prośba - zwolnijcie się Ci którym praca nie odpowiada please. Ponarzekajcie jak chcecie, ale nie mówcie, że gdzie indziej jest o niebo lepiej, bo przeważnie nie jest. Oczywiście Pepco jak wiekszość dużych firm, nie jest bez wad, ale uwierzcie mi, możecie trafić gorzej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
a my dziś zrobiłyśmy 18 800,00 i jesteśmy tak padnięte, że wprost przeszczęśliwe ( chociaż nie wiem z czego ), a sklep to nam formalnie roznieśli ( i tylko 4 osoby na zmianie ) to tak na marginesie, bo jak czytam niektóre wpisy to tylko iść się pociąć wesołych świąt dla wszystkich pepcowiczów, którzy chociaż w 1% są optymistami, pomimo bardzoooo ciężkiej i morderczej pracy! grunt to mieć uśmiech na twarzy - pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks
u nas 19 było, a sklep jak po tajfunie i puste półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Gratuluję tak wysokich utargów :) U nas nie był tak duży, ale w normie;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvv
uważam , że podając wysokość utargów naruszacie jakąś tam "tajemnicę służbową " . zgadza się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksel
a skąd wiadomo kto skąd jest? to tylko takie zdawkowe gadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
tu nie chodzi skąd kto jest.... kwota utargów nie powinna trafiać do publicznej wiadomości...to tak jakbyśmy sobie codziennie wystawiały kartkę na szybie żeby wszyscy wiedzieli ile zarobiłyśmy w dniu poprzednim....to jest tajemnica...widzę, ze co niektórzy zaczynają się rozpędzać za bardzo w pisaniu o wszystkim na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
proponuję prozak albo deprim co niektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
bez komentarza beno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
albo walium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrardowianka
rany jaka ta kierowniczka w zyrardowie jest strasznie nieuprzejma. Ludzie troche oglady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO malina190000: ANONIMOWOŚĆ W SIECI NIE DAJE TOBIE PRAWA DO OBRAŻANIA KOGOKOLWIEK.W WIELKIM SKRÓCIE (w skrócie,ponieważ abyś zrozumiała muszę zniżyć się do poziomu jaki prezentujesz)POWIEM TOBIE JAKIE SĄ KRYTERIA DOBORU KANDYDATEK NA KIEROWNIKA SKLEPU W WIĘKSZOŚCI DUŻYCH FIRM.PRZEDE WSZYSTKIM OGÓLNA KULTURA OSOBISTA,DOŚWIADCZENIE W PRACY Z LUDŹMI,POZIOM WIEDZY SPOŁECZNEJ.JAK PEWNIE SIĘ DOMYŚLASZ-MOŻE JESTEŚ PEWNA JUŻ TEGO:TWOJĄ KANDYDATURĘ NA TAK ZACNE STANOWISKO ODRZUCĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI! NASTĘPNYM RAZEM ZANIM NAPISZESZ POST POMYŚL-JEŚLI POTRAFISZ. POZDRAWIAM CIĘŻKO PRACUJĄCE EKIPY SKLEPÓW PEPCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Ja osobiście nie traktuję poważnie większości tych że postów. Forum daje anonimowość ( sama nie wiem czy to wada, czy zaleta ;) ) Ale to nie fair, jeśli ktoś miesza z błotem drugą osobę. Darujcie sobie te komentarze. A teraz z innej beczki: dostałam premię za sprzedaż :D:D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Poradzcie co zrobić w sytuacji kiedy wiem że mój sklep jest okradany przez jakichś młodych mężczyzn, którzy już na bezczelnego wchodzą i biorą co chcą jakby u siebie w domu byli, strach podejść bo nie wiadomo czy się czasem nie oberwie. Dziś zwinęli nam kurtkę, to nie był pierwszy raz, wiemy że oni kradną ale ale są w tym tak sprytni...nie umiemy ich złapać a jak już wynoszą na bezczelnego to strach podejść. Dziś jak kradli to jeden z nich był pod wpływem alkoholu. Co można zrobić w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Takich typów możecie na wejściu wypraszać ze sklepu. Pewnie nie posłuchają :D to wtedy telefon na 997. A jak się ich boicie, to od tego macie napadówki pod ladą. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19000
Do PEPCOMANA Akurat te kryteria które podałaś/eś wogóle nie pasują do tej kierowniczki!!!!!!!!!!!! Z tego co się oriętuje to ona nawet nie ma wykształcenia handlowego a co dopiero doświadczenie (to podobno jej pierwsza praca) więc jakie ona może mieć za doświadczenie!?!?!?!?!?! A co do jej kultury osobistej to już napisałem, że strasznie przeklina i jest ordynarna dla klientów, (chyba ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19000
Do PEPCOMANA A tak poza tym co ty piszesz to rzeczywiście widać jaką masz kulturę osobistą, sam/a obrażasz ludzi a sama się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanatematycznie
do malinki! Ja Cię popieram nie znam tamtej kierowniczki , ale znam identyczną z zachowania i chamstwa w nowootwartym niedawno sklepie- ta to dopiero dosc że wiesniara - przeklina, obraża, nie tylko nie ma szkoly ale i pojecia o pracy fizycznej bo nigdzie nie pracowała, nie wie co to szacunek obóz pracy wprowadziła, klienci juz narzekaja na atmosfere w tym sklepie a centrala ma to gdzieś - w końcu obroty są najważniejsze co tam ludzie - a standardy? - ciekawe kto oprócz sprzedawców je zna i przestrzega. Pzdr i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina19000 proponuję jako prezent świąteczny zakup dwie pozycje: 1 słownik ortograficzny 2 słownik poprawnej polszczyzny. Zaglądaj czasami do tych pozycji bo na przyszłość jak znalazł.Może kiedyś ktoś doceni wiedzę jaką zdobędziesz i wtedy....? DROGA DO KIEROWNICZEGO STANOWISKA STANIE PRZED TOBĄ OTWOREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że o tych wszystkich \"złych kierowniczkach\" piszą byłe/obecne koleżanki z pracy. Jakoś trudno mi uwierzyć by \"zwykły\" klient wchodził na forum i wypowiadał się o kimś... Wiecie ja też mogę sobie czasem ponarzekać na kogoś ale żeby od razu go obrażać na forum... A że niby ja bez wad jestem? Czasem pomaga zwykła rozmowa. A jeśli się ktoś nie chce szczerze pogadać lub nie może patrzeć już na kogoś w pracy to niech ją zmieni... Po co się męczyć? Wiem co mówię - uwierzcie że w porównaniu z moją poprzednią pracą Pepco to raj na ziemi... Pozdrawiam wszystkich zmęczonych ale zadowolonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×