Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość PEPOMAN
Alesya coś mi się wydaje że Twoje słowa proroczymi są.Natomiast tego że piszą takie idiotyzmy,, koleżanki,, Kierowników jestem pewien.Dlatego wnoszę swój stanowczy sprzeciw w obrażaniu kogokolwiek.Pozdrawiam Tych , dla których chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu cos pozytywnego a negatywnych wrzucmy do kotla i rosolku ugotujmy o! nic lepszego nie przychodzi mi do glowy bo zmeczona jestem wiec wikwintnych tortur nie wymysle a na rosolek mam chec ale taki z negatywnych moglby byc trujacy wiec chyba go sobie odpuszcze i wesolych zycze :) swiat oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
ja bym sie skusil raczej na żurek na zakwasie nerwicy i frustracji wydaje mi sie lepszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Trzymajcie się cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
Wesołych świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych świąt! A w święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie jak najwięcej Zwykłego, ludzkiego szczęścia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec 555
Wiecie co ale Firma Pepco jest jednym wielkim bagnem ale narazie to trzeba pracowac ale jak sie znajdzie cos lepszego i spierdalam , bo to nie praca tylko obóz pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec 555
ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.kępa
Jestem bardzo ciekawa czemu pewna osoba podaje mój adres meilowy osoby które wiedzą kto jest rudzielcem e pepco i został zwolniony to wie o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowicz
Hehe następna zdesperowana laska :)..sama sie wkopałas niuniu :)... tonący sie wszystkiego chwyta - pewnie sie boisz o wlasny tylek.. i tak cię wcześniej czy poźniej wypier...ą haha nie martw się - Pepco nie jest pępkiem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
Kurcze już dalibyście spokój koniec roku się zbliża...żyjcie świąteczną atmosferą... pozdrawiam tych którzy z niecierpliwością czekają na to co w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomaniaczka
kto znowu nawywijał w pepco że znowu jest głośno i się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowicz
Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowicz
Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWAN
Zasatanawiam się,dlaczego moje posty zostały wykasowane???Osoba,która bezczelnie z desperacji podszywa się pod kogoś,wytyka jakieś pomylone błędy nie jest wykasowana,a człowiek,który po prostu napisał prawdę,został wykasowany-CZYŻBY PRAWDA W OCZKA KOLIŁA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWAN jest taka opcja i pewnie z niej skorzystali? Ale dlaczego Twoje posty poszły delete?Nie wiem ale coś mi się wydaje że cenzura nie skończyła się w 1989 roku.Policyjne państwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nOwO NaRoDzOnA
wszystkim szczęśliwszego roczku pracy w pepcio życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsieur
posnęli wszyscy na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
o matko jaka tu cisza!!!! CO Z WAMI WSZYSTKIMI SIE DZIEJE? JAK TAM STYCZNIOWE WYPRZEDAZE U WAS? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkkklllooo
hej do kogo mam zglosic jezeli w pracy kierownik stosuje mobing do pracownikow zastrasza i wogole to jest nie do wytrzymania aatmosfera jest straszna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
dzwoń do rejonowego, a jeśli to nie pomoże to pisz ogólnie pismo do p. Spychalskiego i P. Stańko i p. Chorążaka - dyrektora personalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkkklllooo
telefon chyba nie pomoze a czy wogole jest jakas szansa zeby ktos cos zrobil bo naprawde to juz nie daje sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Zapewniam Cię, że telefon z pewnością pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoziner
telefon naprawdę pomoże, co w pepco złego jest to każdy wie ale mobbingu tu nigdy nie tolerowano, pozdrawiam i daj znać jak załatwiłaś tą sprawę i czy były jakieś tego efekty :) wytrzymałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
Jeśli rejonowy to olewa, to własne dlatego trzeba napisać wyżej i uwierz mi, że gdy to pójdzie wyżej, to na pewno nie zostanie nie zauważone. Ja już w ten sposób duuuuzo załatwiłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniś
Pepco wymarło? gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Co sądziecie o akcji nalot srok? lol Nazwa mnie rozwaliła. Ja proponuję... hmm? Wejście smoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×