Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość dimara
bony!!! prawdopodobnie przed mikołajkami będą, ale to nie potwierdzona wiadomość. ile??no odpowiednio do przepracowanego okresu u ciągu roku. Najwięcej to chyba jest koło 1000 za cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
przydadza sie te bony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawkalna
pracowalam tam kiedys i w zyciu nie uwierze ze tysiac dostaniecie gora 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
to nie wierz jak nie chcesz, w tamtym roku było 1000 a dwa lata temu 900zł. Bony mają być 2 grudnia więc czekamy :) i rączki zacieramy bo odbijemy sobie chociaż w grudniu te marne zarobki. Pozdrawiam pracowników i dużo siły życzę. PS jak wam podoba się muzyka w radiowęźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
no tak się podoba, że już z niecierpliwością czekamy na coś bardziej normalnego przed świętami. Może się zlituje nad nami raz w roku. A propo tego oni w biurach też powinni słuchać na okrągło tej muzyki wtedy byłoby sprawiedliwie i możne ktoś w końcu by z tym coś zrobił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawkalna
no no tofaktycznie wam sporo dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
A właśnie! Kto jest odpowiedzialny za muzę na sklepie. Podoba mi się kilka kawałków, chciałabym je ściągnąć, a nie znam tytułów ;p. Może ten Ktoś by mi pomógł :D:D:D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko tego radia nie da się słuchać po całym dniu pracy mam traume przez całą noc i jak tu iść do pracy czy centrala nie ma boga w sercu że katuje nas tym radiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
NAJLEPSZA PIOSENKA NADAWANA OSTATNIO TO "AVE MARIA" NORMALNIE HICIOR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
dAWKALNA nie jestem przekonana czy to dużo czy mało, przecież to są nasze pieniadze z ubezpieczenia społecznego, oddadza część tego co nam zabrali:) a my się cieszymy jak małe dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
i tak rodzi się plotka....Mrówczak, to nie są pieniądze z ubezpiezenia społecznego. powstrzymaj paluszki, jeśliś nie jest pewna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
może i się mylę, nie piszę że nie ale tak słyszałam od pewnej i wydawało mi się zaufania godnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRODATY
Pierwszy raz jestem tutaj-z ciekawości.Myślę,że o tym Waszym Pepco książkę byłoby można napisać???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
firma jak każda inna są i negatywne ale i pozytywne aspekty pracy w pepcio, ja tam swoją pracę bardzo lubię choć niektóre zasady potrafią powalić na kolana- ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRODATY
Zastanawiam się tylko nad jednym: czy o Waszych problemach poinformowane jest szefostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRODATY
Każda praca ma swoje "+" i "-",ale niektóre rzeczy są ewidentnie wytykane i naprawdę aż włos potrafi stnąć na głowie po przeczytaniu niektórych wypowiedzi.Pozdrawiam Wszystkich-wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
myślę że coś tam o nich wiedzą ale chyba nie wszystko, tak mi się wydaje. Ostatnio taką ankietę wypełnialiśmy, może to coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
zmieni albo i nie. wszystko zalezy od atmosfery jaka panuje w danym sklepie i ludzi jacy tam pracuja a wierzcie mi nie wszedzie jest takslodko:;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeeezezeez
pieniadze na bony sa z funduszu socjalnego i sie naleza a dyrekcja powinna wiedziec co jest grana , nieuczciwych kieroznikow napewno sie powinno karac czy pa Stanko jest jeszcze dyrektorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEGARMISTRZ
P.M.Stańko pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aro
Oj grubo się mylisz. Nie Znasz nowych przepisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Bon na święta tylko pośrednio jest to bożonarodzeniowy prezent fundowany z kieszeni pracodawcy. Zgodnie z przepisami, musi on utworzyć Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, jeśli 1 stycznia danego roku ma co najmniej 20 pełnych etatów. Rocznie pracodawca musi wnieść do funduszu konkretną kwotę wynikającą z ustawy o ZFŚS. Jest to 37,5 proc. przeciętnej płacy (po potrąceniu składek na ubezpieczenie) w drugim półroczu poprzedniego roku. Obowiązuje zasada: im więcej zarabiasz, tym mniejszej wartości bon dostajesz. To tyle marudzenia na ten temat:) Mnóstwo pracy czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba270
Słuchajcie o czym Wy w ogóle mówicie? Przeczytałam całe forum i jestem zaskoczona. Jeśli komuś nie odpowiada praca w PEPCO to co za problem? Ja jestem byłą pracownicą Pepco i mogę powiedzieć,że czasami łAtwo nie było. Ale kierownictwo miałam o.k. i to się chyba najbardziej liczy. Powiem więcej, dzięki doświadczeniu w Pepco dostałam lepiej płatną pracę w innej firmie i za to jestem im wdzięczna. Pozdrowienia dla całęj ekipy z JASTRZĘBIA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga pepco radom
bony sie przydadza na pewno. praca w pepco jest super - naprawde. Grunt to zespół!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWAN
Wiecie,co?! W Pepco teraz to nawet ludzi bez jakiegokolwiek wykształcenia przyjmują-szukają jedynie poskich chińczyków!!!BŁAZENADA,a profesjonalizmu z ich strony nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie_Charlie
Te Iwan przecie za mądrym nie można tam być...trzeba siedzieć cicho, słuchać poleceń, mieć nadzieję i uśmiech na twarzy, być supermenem na sali sprzedaży i no i ten błysk w oku na widok palet :)- jak to ktoś juz tu kiedyś napisał - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie_Charlie
ale wiecie co laski? - ja schudłem 5 kg w Pepco w krótkim czasie - lepszej kuracji odchudzającej nie znajdziecie nigdzie - Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWAN
Charlie!I tu sie zgadzam!Firma daje przesłania,ale nie potrafi ich zrealizowac!A poza tym w Pepco robocop bez baterii potrafi działać-i to właśnie nazywa się chińszczyzna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
No i co z tego, że te produkty produkowane są w Chinach?Większość towarów na naszym rynku pochodzi właśnie stamtąd. Na moich butach za 300zł też widnieje napis made in china... A tak na marginesie krawat za 9,99 z pewnością nie może być jedwabny:) Społeczeństwo polskie jest biedne i właśnie dlatego potrzebuje takich dyskontów jak Pepco. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×