Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
schudłam dzięki wytrwałości z dietą oraz suplementem slimcea, który bardzo mi w tym pomógł. Pohamował łaknienie i przyśpieszył znacznie przemianę materii. Doskonale się teraz czuje 10kg chudsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku mojemu zdziwieniu na mnie działa Forskolin. Spokojnie moge polecić bazując na własnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę inna, Również postawiłam na slimcea. Spadek siostry o 14 kg i mnie zmotywował do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFreda
Ale nikt nie powiedziała żę odchudzanie nawet wspomagane Foreverslimem będzie łatwe.Jest łatwiej ale trzeba też dać coś od siebie żeby potem móc cieszyć się z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko oczywiscie jest możliwe łącznie z odpowiednią dietą. Ale jedno co z pewnością mogę Wam polecic właśnie suplement /GET-SLIM-LINE Noble Health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąc. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie zadziałały tabletki Slimcea. Uśmiech na twrz powrócił ponieważ spadła mi waga już o 6kg po miesiącu kuracji, a przedemną jeszcze dwa. Skutków ubocznych brak. Poleccam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jedynym godnym zaufania środkiem na odchudzanie jest Forskolin. Nie znalazłem też o nim żądnych negatywnych opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje jednak popularne tabletki slimcea które genialne przyśpieszyły moją przemianę materii. Schudłam 11kg a myślałam że to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące temu przeczytałam opinie o slimcea i zamówiłam. Dzisaij po kuracji mogę w pełni polecić. Waga spadać zaczeła po 2 tygodniach. Łączny efekt jest bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedynym działającym środkiem na odchudzanie jest zielona kawa i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam czegoś po sieci i często właśnie czytałam o slimcea wiec spróbowałam i się nie zawiodłam. Suplement warty każdej złotówki. Odkąd stosuje schudłam 11kg a jeszcze nie ukończyłam kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo slimcea są na prawdę dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne z tych preparatów nie działają korzystnie. Tylko zdrowa i zbilansowana dieta prowadzona systematycznie może dać efekt trwały, bez powrotu do poprzedniej wagi. Jest tyle mądrych opinii na ten temat, więc nie dajcie się manipulować reklamie. Zapraszam po zdrowe diety http://dietomat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to doskonałe rozwiązanie. Byłam sceptyczna do tego. Później uwierzyłam że może to coś dać, ale po pełnej kuracji nie myślałam że będę taka zadowolona. To jest mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak schudlam 20 kg. Zadnego chleba,makaronow,ryzu I slodyczy...to tego biegam 3razy w tyg. a w pozostale dni spaceruje 100.000 krokow! To jest moje minimum. W dni w ktore biegam uzywam cla! Cla tableti powoduja ze twoje cialo zaczyna spalac tuszcz! DZIALA ale tylko przy wysilku fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki slimcea dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszce bardziej rozkrecił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jojo nie uświadczyłam przy stosowaniu tabletek Slimcea. chudłam średnio 4-5kg miesięcznie. Po odstawieniu tabletek Slimcea waga nie wracała. Utrzymywałam nowe nawyki żywieniowe więc waga nie wracała do starego stanu i czuje się teraz dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna wiadomo że to zielona kawa jest najlepszym preparatem na odchudzanie. Naturalne składniki są przyszłością farmaceutyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ta, tylko dieta i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diata,****** zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, dziala wam ta dieta? Nie wiem jak to sie dzieje, ale na mnie zadna nie dzialala dluzej niz 2-3 tygodnie, a potem waga znowu staje :// wkurzam sie tylko, a jeszcze jest lato, jak widze te cizie w miniowach to mnie sz..g trafia :( nie wiem jak ludzie to robia...czytam na blogach o laskach co chudna po 12 kg jak ta https://jemercedes.wordpress.com bez zadnej diety, a ja jedzac 1000 kalorii dziennie dalej nic. Znajoma "dietetyczka" (w cudzyslowie bo jest szczupla od zawsze wiec tez mi sztuka) mowi, ze kazdy musi znalezc swoja droge i jak jedna dieta nie dziala to isc w nastepna, ale jak juz probwalam wszystkieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tressa
jak same dobrze wiecie malo który suplement działa. mi niedawno udalo się trafić na fajny i akurat z tego jestem zadowolona, z innych nie, bo słabe lub żadne efekty. a mowa o mojito slim, czyli takich koktajlach odchudzających. piłam je chyba przez blisko 6 tygodnie, do tego trochę zmieniłam nawyki zwiazane z jedzeniem(więcej owocow i warzyw, wiecej gotowanego mięsa). ubyło mi 4 kilogramy, a lepsze nawyki zywieniowe zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi96
Ja próbowałam już naprawdę dużo preparatów i w końcu znalazłam coś, co działa! www.acetomale.pl - widać efekty, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaja
Nigdy nie wierzyłam w działanie takich preparatów. Przyjaciółka naprawdę bardzo chciała schudnąć i wypróbowała kilka specyfików. Po Acetomale udało jej się schudnąć kilka kilogramów. Na ich stronie www.acetomale.pl można poczytać jak działają. Wydaje się to sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest limvena www.limvena.pl ja to stosowałam i super schudłam na tabletki nawet nie patrzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×