Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Można kochać i chodzić samemu po ciemku; z przyjaźnią jest inaczej - ta zawsze wzajemna. — Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń jest drzewem, pod którym możemy się schronić. — Samuel Taylor Coleridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane biesiadniczki . Jodelko🖐️ Grabie🖐️ Jarzebinko🖐️ Wierzbo🖐️ I wszystkie inne drzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochany WIAZKU_____________🖐️ Jak milo,ze jestes na BIESIADZIE! Mam w sercu wielka radosc,,,,Dziekuje za te piekne muzyczne takty. Chce mi sie smiac,,,tanczyc i marzyc! Wiecej Ci powiem na GG.Mysle,ze domyslasz sie,co Ci chce powiedziec👄 Do uslyszenia🖐️ Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJ IM DLON,,,,,,, Z calego serca zycze udanego roku. Udanego roku dla Ciebie i wszystkich ludzi. Podaj im dlon,takze tym,ktorym juz dawno jej nie podales. Podaj im dlon,majac SERCE pelne dobrych i szczerych zyczen, zrzuciwszy piekna maske, jaka nakladaja na twarz ludzie obludni. Napisz kartke,zloz na niej pocalunek. Zaczyna sie nowy rok. Postaraj sie,aby to byl dobry rok. Daj odczuc swa dobroc i przyjazn w domu,w szkole ,w pracy. Zazegnaj wszelkie spory.Powsciagnij zlosliwy jezyk. Spraw,by Twoj maz,Twoja zona,Twoje dzieci byli szczesliwi, szczesliwi dzieki czynom,nie tylko slowom, poniewaz potrzebujesz ich szczescia,aby samemu byc szczesliwym. Nie szukaj nigdy szczescia tylko dla siebie, we wlasnych czterech scianach. Pomoz stworzyc swiat,w ktorym bedziemy sie nie tylko tolerowac,lecz naprawde lubic, swiat,w ktorym znajdzie sie miejsce na usmiech,kwiat, SERCE,troszeczke nieba na ziemi. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na BIESIADZIE,,,,,mamy swoj,intymny maly swiat!!!! Zgadzacie sie ze mna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JODELKO 👄 WIAZKU 👄 spejalne 👄 dla GRABKA! i wszystkie Drzewka , ktore dawno do nas nie zagladaly 👄, czekamy na Was! JODELKO!, WIAZKU tak wesolo sie zrobilo , dziekuje za piekne wiersze, piosenki ....... jestescie taaaaakie radosne! :D i tak trzymac kochane moje drzewka :D :D :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przesylam Wam piosenki Czeslawa Niemena, dzisiaj mija czwarta rocznica Jego smierci, wiec posluchajmy jednego z najwybitniejszych polskich muzykow. Jego tworczosc pozostaje wciaz zywa. Bardzo lubie Jego piosenki.......... a Wy? http://www.youtube.com/watch?v=WxbszhEgn-c 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 http://www.youtube.com/watch?v=ePNUSmH3dMI&feature=related ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ http://www.youtube.com/watch?v=RSTc3EJzr6E&feature=related pozdrawiam 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=YdlXYyrEpwA&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko dziekuje za piekne rytmy,,call me", zyczenia jednak sa jeszcze piekniejsze. Daj szczescie ,a sam go zaznasz -swiete slowa. Jarzebinko uwielbiam Czeslwa Niemena. Uwazam go za wielkiego artyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie jeszcze pamietasz....................... baju ,baju ,baj........... No to zatanczmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochana Jarzebinko!!!! Kolorowych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole! ole! Jestem roztanczona,,,,,radosna___________dzieki WAM moje kochane!!!! JARZEBINKO___________poszlas juz lulu? Przytul sie do M i szepnij Mu czule slowko,,,jak bardzo,,,,no wiesz,,,, Dziekuje Ci skarbie za Niemena!!!!!! za peeeeeeeeeekne linki!!! Przede wszystkim,ze JESTES!!!! Przekaze GRABKOWI Twoja depesze :D Dziekuje!!!! Moj kochany WIAZKU__________jak dobrze,ze czuwasz!!!! Spakowalam juz jedna pake,,,,odesle ja i zabiore sie za nastepna,,,, Jestem juz po obiedzie,,,Wczoraj Jasienka przyniosla mi dwa dania,,,jedno zostawilam na dzis.Pychotka! Przytulam Was mocno taaaaaaaaaaaaak!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAS,ABY BYC SZCZESLIWYM,,,, Nowy rok powinien byc najszczesliwszym rokiem w Twoim zyciu. Znajdz czas,aby byc szczesliwym. Jestes prawdziwym cudem tego swiata. Jestes wyjatkowy,jedyny w swoim rodzaju,niepowtarzalny. Czy o tym wiesz? Dlaczego Cie to nie zdumiewa, dlaczego sie nie cieszysz,zaskoczony sam soba i wszystkimi ludzmi wokol Ciebie? Czy to nie wspaniale,ze zyjesz? Czy to takie oczywiste,ze mozesz zyc, ze dany co zostal czas,bys mogl spiewac i tanczyc, byc szczesliwym??? Po co tracic czas w pogoni za pieniadzem i dobrami materialnymi? Po co mamy wciaz na nowo sie klocic, po co podazac od jednej przyjemnosci do drugiej i spac,gdy swieci slonce? Znajdz czas,aby byc szczesliwym. Czas nie jest droga szybkiego ruchu pomiedzy kolyska a grobem, lecz miejscem,gdzie mozemy spokojnie zaparkowac w sloncu. Lata to nie kilometry do polykania, a kazdy rok,takze ten rok, jest darem Boga,danym bezinteresownie. Mialzebys nie byc szczesliwy? Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tu i teraz jesteś szczęśliwy, ale o tym nie wiesz, ponieważ twoje fałszywe zapatrywania, twój zniekształcony obraz rzeczywistości zamknęły cię w pułapce lęków, niepokojów, przywiązań, konfliktów, poczucia winy; wreszcie w całej gamie ról które odgrywasz, ponieważ tak zostałeś zaprogramowany. Gdybyś potrafił spojrzeć dalej niż sięga to wszystko zrozumiałbyś, że jesteś szczęśliwy, tylko o tym nie wiesz. — Anthony de Mello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). J eśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. — Anthony de Mello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw. — Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Przyjacielu... Odkąd jesteś, stare drzewa w moim ogrodzie tak radośnie wyciągają swoje ramiona ku słońcu... I nawet deszcz nie pada już wielkimi kroplami smutku z nieba. A klucz dzikich gęsi niosących na skrzydłach wiosnę układa się w Twoje imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko tak pieknie napisalas. Za chwile serce z radosci mi wyskoczy . Dni ,ktore przezywamy sa bezcennym darem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU____________❤️ MILOSC___________to DAR, SZCZESCIE__________to MOC, TESKNOTA__________to SILA ! Nasze mysli odnalazly DROGE!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu,by dac Ci ukojenie,,,, Pieeeeeeeeeeekne! Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×