Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ SREBRNA AKACJA❤️ Ścieżki życia,,,,,, Podczas wakacji pewien człowiek udał się na przechadzkę po lesie, rozciągającym się nieopodal miasta, w którym zamieszkiwał. Błądził po nim przez kilka godzin aż zgubił się. Długo próbował odnaleźć drogę prowadzącą do domu, przemierzając wszystkie ścieżki, ale żadna nie wyprowadziła go z lasu. Nagle natknął się na innego człowieka, który podobnie jak on, chodził po lesie i wykrzyknął: - Dzięki Bogu, że jest tu jeszcze inny człowiek. Czy mógłbyś mi wskazać drogę do miasta? W odpowiedzi usłyszał: - Nie, bowiem ja także się zgubiłem. Ale istnieje pewien sposób, który może nam pomóc: musimy sobie powiedzieć, którymi ścieżkami próbowaliśmy już wyjść z lasu. To nam pomoże odnaleźć tę, która nas stąd wyprowadzi. Autor nieznany Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emanuel Odznaczony Orderem Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej Podczas obchodow 3 maja w Chicago , kongresman Rahm Emanuel (D-IL) zostal odznaczony Krzyzem Oficerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Minister Michal Kaminski oraz Minister Robert Draba z Kancelarii Prezydenta RP unhonorowali kongresmana orderem nadawanym cudzoziemcom którzy swoją działalnością wnieśli wybitny wkład we współpracę międzynarodową oraz współpracę łączącą Polske z innymi państwami i narodami. „Dla mnie to jest duży zaszczyt i honor„ powiedzial Emanuel. „Polska jest przyjacielem pierwszej kategorii i nie mozemy traktowac Polonii jako obywateli drugiej kategorii. Jestem calkowicie oddany misji kontynuowania silnych wiezi kulturalnych oraz ekonomicznych pomiedzy naszymi dwoma narodami.” Od poczatku swojej dzialalnosci w Kongresie kongresman Emanuel zabiega o objecie Polski programem bezwizowym. Podczas 109 kandencji Kongresu kongresman Emanuel przedstawil obupartyjne rezolucje (HR 78 „Rezolucja w Sprawie Zniesienia Wiz dla Polski”), wzywajace Departamenty Stanu oraz Bezpieczenstwa Wewnetrznego do objecia Polski programem bezwizowym. W zeszlym roku, Prezydent Bush wezwal Kongres do rozszerzenia programu bezwizowego o kolejne zaslugujace na to panstwa, aby ulatwic obywatelom naszych sojusznikow podroz do Stanow Zjednoczonych , wspolpracujac jednoczesnie we wspolnej walce z terroryzmem. W 2007 roku, kongresman Emanuel przedstawil projekt ustway o rozszerzeniu programu bezwizowego (HR 1543 „Zmodernizowany Program Zniesienia Wiz 2007”) ktory by zwiekszyl liczbe panstw objete programem bezwizowym oraz wzmocni standardy bezpieczenstwa wszystkich krajow nim objetych, jak Polska. __________________________________________________________ Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej jest nadawany cudzoziemcom i zamieszkałym za granicą obywatelom polskim (Polonii), którzy swoją działalnością wnieśli wybitny wkład we współpracę międzynarodową oraz współpracę łączącą Rzeczpospolitą Polską z innymi państwami i narodami. Podczas uroczystosci w Millennium Park we wrzesniu 2007, Prezydent Kaczynski podziekowal Emanuelowi za jego dzialanosc na rzecz Polonii. Emanuel przebywal w Waszyngtonie i nie byl obecnym, dzisiaj zostal oficjalnie odznaczony. Źródło: "Expatpol.com"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam jeszcze pokażę! ,,,,,,/Elżbieta/, We własnym domu czułam się jak służąca. Gdzie popełniłam błąd? Całe moje życie kręciło się wokół męża i dzieci. Byłam na każde ich zawołanie, ale i tak nikt nie doceniał mojej pracy. Postanowiłam to zmienić. Kasia ledwie weszła do domu, już od drzwi wołała: – Mamo, znajdź mi strój do aerobiku, mam dziś zajęcia.– Poszukaj w szafie, przecież robię obiad – zawołałam z kuchni. – Wiesz, że trenuję we wtorki, nie mogłaś mi przygotować stroju wcześniej? – spytała z wyrzutem. Tego było już za wiele. – Za dużo sobie pozwalasz, smarkulo! – wrzasnęłam, bo nerwy mi puściły. Z tego wszystkiego mięso mi się przypaliło. – A niech to szlag trafi! – rzuciłam, próbując uspokoić się i opanować złość. Nie na wiele się to zdało, bo przy obiedzie znowu wszyscy mieli do mnie pretensje. – Co to za tłusty sos? Zjem tylko surówkę – wycedziła Julia, nasza starsza córka, licealistka, marszcząc nos nad talerzem. Kasia za to zjadła tylko ziemniaki i mięso, a surówki nie tknęła. – Wiesz, że nie cierpię selera – stwierdziła i pomknęła na trening. Nie skończyłam zmywać po obiedzie, gdy przyszła Julia. – Mamo, uprasuj, bo ja wychodzę – powiedziała, kładąc na desce sukienkę. – Za chwilę, jak skończę – odparłam, dodając w myślach, że mogłaby chociaż poprosić. – Masz 17 lat i mogłabyś sama swoje rzeczy prasować – dodałam głośno. – Żebym przypaliła żelazkiem najlepszą kieckę? – zdziwiła się. – Poza tym ty to zawsze robiłaś. Wycierając ręce i biorąc się do prasowania, pomyślałam, że to, niestety, prawda. Smutna prawda. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół godziny później usiadłam z kubkiem herbaty przy kuchennym stole. Przykre myśli same cisnęły mi się do głowy. Moje życie rodzinne i osobiste było jednym wielkim rozczarowaniem. Kiedyś byłam wesołą i ambitną dziewczyną. Marzyłam, aby zostać projektantką mody. Życie jednak potoczyło się inaczej. W ostatniej klasie technikum krawieckiego poznałam Andrzeja i zakochałam się w nim bez pamięci. Po maturze wyszłam za niego i urodziłam Julię. Swoje zawodowe plany i marzenia odłożyłam na potem. Andrzej utrzymywał rodzinę, ja zajmowałam się domem i dziećmi. Dodatkowo wspomagałam domowy budżet, szyjąc ubrania dla znajomych i kuzynek. Kiedy odchowałam dzieci, chciałam zatrudnić się w zakładzie krawieckim, ale Andrzej uparł się, abym została w domu. – Tam i tak niewiele zarobisz, a dzieci będą chodziły z kluczem na szyi, niedopilnowane – tłumaczył. Nadal więc wykonywałam w domu tylko drobne roboty krawieckie i przeróbki, a poza tym prałam, gotowałam, sprzątałam, robiłam zakupy, uprawiałam działkę, robiłam przetwory... Moja przyjaciółka, Teresa powtarzała, że takiej kobiety jak ja ze świecą by nie znalazł, moi bliscy jednak nigdy nie doceniali tego, co dla nich robiłam, ba, uważali nawet, że prowadzenie domu to przyjemność i zero wysiłku. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam, że muszę coś zmienić w swoim życiu, bo inaczej zwariuję. Dopijając herbatę postanowiłam, że jeszcze tego dnia porozmawiam o tym z mężem. Andrzej jak zwykle wrócił późno z pracy i od razu usiadł przy stole. Postawiłam przed nim zrazy z sosem i surówką. – A tak miałem ochotę na ruskie pierogi – westchnął nad talerzem. – Gdybym miała zaspokajać wszystkie wasze zachcianki, to musiałabym gotować w pięciu garnkach jednocześnie – odpowiedziałam, nie ukrywając zdenerwowania. – No to trzeba było tak zrobić. Czas przecież miałaś! – odparł rozzłoszczony. – Właśnie że nie miałam, bo byłam zajęta szyciem, a teraz jestem zmęczona i nie mam ochoty się kłócić – odparłam. – Nie wiedziałem, że przyszywanie guzików tak może zmęczyć – odparował. Zrobiło mi się przykro, jak nigdy dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego mam zatem słuchać serca? - Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie. Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ Teraz mowa o zazadrosci ______ zazdrosc jest prawie jak zdrada,,, Zazdrosc obecna jest w zwiazkach nie tylko mlodych,ale i starszych ludzi. I uwaga____bardzo czesto odgrywa decydujaca role w ich utrzymaniu. Uwazamy,ze zazdrosc ma najczesciej najmniej wspolnego z miloscia,najwiecej zas z brakiem pewnosci siebie Nikt nie pozostaje obojetny na to uczucie. Czy to znaczy,ze z powodu zazdrosci moze rozpasc sie zwiazek? Badania przeprowadzone na zlecenie magazynu \"Men\"s Heath\" wyraznie mowia,ze nadmierna zaborczosc w sprawach uczuciowych jest drugim,po zdradzie,powodem rozstania lub rozwodu. Badania pokazaly takze roznice w pojmowaniu powodu zazdrosci. Seniorzy,ktorzy ukonczyli 60 lat twierdza,ze zazdrosc wynika z braku pewnosci siebie. Kim sa patologiczni zazdrosnicy??? Ale o tym w kolejnym poscie :D Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan Lechoń ________________Zazdrość Jest mi dzisiaj źle bardzo, jest mi bardzo smutno, Myśli mam zwiędłe, chore, jak kwiaty na grobie, Za oknem wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę cię dziś kochać i myśleć o tobie. Między nami jest przepaść, przepaść niezgłębiona, I choćbyśmy wykochać po brzeg dusze chcieli, To wszystko, co nas łączy, jest miłość szalona, A wszystko, co jest prawdą, na wieki nas dzieli. Wiem teraz: to jest jasne jak słońce na niebie, I musi skonać serce pod ciężką żałobą, Bo nigdy cię nie wezmę na wieczność dla siebie. Ty nigdy mną nie będziesz, a ja nigdy tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł zawsze nas ochrania, jest darem boskim — nie trzeba go wzywać. Oblicze twojego anioła ukazuje się zawsze, gdy ze szlachetnością odnosisz sie do świata. Jest strumieniem, polem, błękitem nieba.” » „Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda.” Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam biesiadniczki! Samo życie Aleksandra Gdzie słów za dużo pada, Jest ktoś, kto za zło odpowiada, Wąż dziurki nie robiąc - krew naszą wypija, I miłość świadomie, powoli zabija. Z kamienną twarzą mocno całuje, Dorodnym jabłkiem często częstuje, Nim podążymy za nim myślami, Jesteśmy w sidła już zaplątani. Z nadzieją - bukiet kwiatów wąchamy, Z nadzieją - swoje ciało oddamy, Z nadzieją - robimy szerokie plany, Z nadzieją - kryjemy zadane rany. Mijają dni i najpiękniejsze lata, Zmarszczki pokrywają ciało, jak pod cięciem bata, Srebrną siwizną, włosy się pokrywają, Tylko oczy jesieni, swoją mądrość oddają. Patrzą na wszystko - co jest - co minęło, Pytając - gdzie jest to szczęście - które minęło, Co roku, jesień pokrywa się swoją krasą, Co robi życie, z jesienią naszą ? Czy wolno jeszcze nam kochać ? Czy wolno być jeszcze kochanym? W jesieni życia, gdy tak mało lat, przed sobą mamy. Zbierać owoce dojrzałej miłości, Cieszyć się życiem, które jeszcze w nas gości, Otwierać bramy do Rajskich ogrodów, Jak kiedyś - dawniej - po prostu za młodu. Gdy czas wyznaczy już naszą godzinę, Pójdziemy spełnieni w tą nową krainę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Krzycz: Wiosna! Wołaj: Słońce! Phil Bosmans Przez cud życia daj się unieść cudownością światła. Przypatrz się skowronkowi - śpiewa wysoko na nieboskłonie. Wiesz dlaczego? On nie musi płacić żadnej dzierżawy. Patrz w niebo i nuć. Dla ciebie też słońce świeci za darmo. Otwórz się na życie! Żyj! Przestań zaprzątać sobie głowę gonitwą za pieniądzem, by jeszcze więcej i więcej posiadać. Pozbądź się rzeczy, które są ci niepotrzebne. Uwolnij swoje serce z nici zagmatwań i tysiąca niedorzecznych pożądań. Otwórz się ku życiu! Żyj! Radość wtedy przepełni ci serce i wróci chęć do życia. Słońce zaświeci, a ty zaczniesz tańczyć. A kiedy będzie padał deszcz, możesz pogwizdywać. Odczujesz, że zostaliśmy stworzeni dla radości. " -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosny jestem. !!!!!!!!!!! Autor: Linkin8866 Przetarta Zazdrość jest jedną z tych rzeczy które odziedziczyłem po tacie. on zabijał swoje żony a ona też jest kobietą -- z tysiącami palców, [nie wiadomo za który złapać] oni przenoszą ciężar z pięty na głowy i są. są szalenie opętani, rozmarzeni. brzydzę się nimi wyrywają sobie głosy - rozpylają kurz na cały mój świat zamykają w żołądkach uczucia jak stare spleśniałe powietrze. kochają się bardziej niż staś i nel niż ja i jezus. oni przenoszą ciężar z serc na ręce i zamarzają. ja za to obracam się do księżyca - skaczę po tych samych gwiazdach i spadam razem z nimi. bo nienawiść upada niedaleko od samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biesiado! Wiemy,ze każdy człowiek potrzebuje piękna. Więc podyskutujmy o pięknie... Jak pisał Władysław Tatarkiewicz, „były i są odróżniane trzy najwyższe wartości: dobro, piękno i prawda”. Piękno istotnie jest uważane w kulturze Zachodu za jedną z trzech najwyższych wartości. „Piękno jest blaskiem prawdy” – powtarzamy za Platonem. Piękno u Platona nie jest pięknem zmysłowym. Blisko będziemy jego rozumienia, gdy powiemy „piękne życie”, „piękny człowiek”, „piękny jak Sokrates”, o którego brzydocie fizycznej jemu współcześni mogliby pisać pieśni. Pozdrawiam drzewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady. Stanisław Jerzy Lec Dzieciństwo to miejsce, gdzie mieszka się przez całe życie. Rosa Montero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA❤️ Mysle,ze czlowiek albo ma w sobie piekno,albo go nie ma.Piekno ma klase.Kto jej nie ma,,,,,wiec o jakim pieknie mowa? Przeczytajcie,,,,, Czym jest piekno???? http://www.xl-pozytywnie.pl/piekno.htm Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć. — Camille Pissarro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach. — Sophia Loren (Sofia Scicolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz, jak lubiłem Platona. Dziś wiem, że kłamał. Bo w rzeczach ziemskich nie odbija się ideał, ale leży ciężka, krwawa praca człowieka. To myśmy budowali piramidy, rwali marmur na świątynie i kamienie na drogi imperialne, to myśmy wiosłowali na galerach i ciągnęli sochy, a oni pisali dialogi i dramaty, usprawiedliwiali ojczyznami swoje intrygi, walczyli o granice i demokracje. Myśmy byli brudni i umierali naprawdę. Oni byli estetyczni i dyskutowali na niby. Nie ma piękna, jeśli leży w nim krzywda człowieka. Nie ma prawdy, która tę krzywdę pomija. Nie ma dobra, które na nią pozwala. — Tadeusz Borowski ______U nas w Auschwizu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trzeba uważać na tych ludzi, których natura pobłogosławiła talentem, ale do talentu nie dodała im rozumu. Ci bowiem są najgroźniejszymi rywalami każdej umiejętności i w ogóle ludzkiej wspólnoty. Można współpracować z człowiekiem mniejszego talentu, lecz rozumnym, natomiast z utalentowanym, ale głupim - nie ma zgody. W ten sposób obdarowany i pokarany człowiek wiecznie podejrzewa, że coś wyjdzie na jaw; podejrzewa słusznie. W końcu naprawdę wychodzi na jaw, że jest głupi, i ten smutny defekt oddziałuje na jego dzieło i talent. Podobnie jak piękna kobieta, która potrafi się wdzięcznie usmiechnąć i stroić czarujące miny, nie jest już taka piękna w chwili, gdy w trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że ta piękność jest głupia jak but. Istnieje bezrozumna piękność tak samo, jak pozbawiony rozumu talent. — Sándor Márai _____Księga Ziół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) ona bez trudności odda swą piękność brzydocie (...) To piękność, która się nie brzydzi! Piękna, ale nie posiadająca wyczucia piękności. I łatwość, z jaką myli się smak kobiety i jej intuicja w wyborze mężczyzny, sprawia wrażenie jakiejś niepojętej ślepoty i, zarazem głupoty - ona zakocha się w mężczyznie dlatego, że taki dystyngowany, albo taki "subtelny", drugorzędne wartości socjalne, towarzyskie będą dla niej ważniejsze od apollińskich kształtów ciała, ducha, tak, ona skarpetkę kocha a nie łydkę, wąsik nie twarz, krój marynarki nie zaś klatkę piersiową. Odurzy ją brudny liryzm grafomana, zachwyci tani patos głupca, uwiedzie szyk wykwintnisia, nie umie demaskowac, daje się nabierać ponieważ sama nabiera. (...) Kobieto! Jesteś antypoezją wcieloną! — Witold Gombrowicz Dziennik 1953-1956, Kraków 1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękno bez wdzięku jest jak haczyk bez przynęty. — Ninon de Lenclos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak można się przekonac, czy kobieta jest naprawdę piękna? Przyjrzyj się jej rano, zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury, jak ją Pan Bóg stworzył. Jeżeli jest naprawdę piękna, to i wtedy będzie. — Jonathan Carroll _________Całując ul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym. — Anne Louise Germaine de Stael-Holstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat staje się piękny w wymiarach serca. — Odisseas Elitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłośćMiłośćMiłośćMiłość
Miłość, kiedy tchu Ci brakuje Miłość, gdy godziny z Tobą są jak minuty Miłość, gdy wszystko jest mniej ważne, Ty na 1 miejscu Miłość, kiedy do szczęścia wystarczy mi Twoja osoba Miłość, gdy wszystko inne się nie liczy Miłość, gdy tulę sie do Ciebie Miłość, Gdy nasze dłonie są splecione Miłość, gdy Ty płaczesz i ja płaczę Miłość, wiesz, że zawsze Ci pomogę Miłość, nigdy Cię nie zranię nigdy nie zawiodę Miłość, nie zawsze idealna Miłość, potykamy sie oboje Miłość, pomagamy Miłość, Jesteśmy jedno Miłość, cierpliwie poczekam na Ciebie Miłość, gdy barwy są jakby mocniejsze Miłość, za Tobą pobiegnę w ogień Miłość, dam Ci całe moje szczęście Miłość, poświecę życie Tobie Miłość, gdy Ciebie nie ma wszystko takie szare Miłość, tęsknie już wtedy gdy się żegnamy Miłość, kocham całym sercem Miłość, Ty jesteś moim sensem Miłość, z Tobą do końca i jeden dzień dłużej Miłość, gorycz rozstania Miłość, na dobre i złe Miłość, narkotyk na wieki Miłość, nie zawsze idealna Miłość, czasem boli czasem mocno rani ale prawdziwa z czasem ból i cierpienie wynagrodzi pustaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8222Być artystą8221
„Być artystą” oxymorONA Co to znaczy być artystą? To tworzyć piękno- Z kilku kropel atramentu I choć o odcieniu czarnym Tak wiele barw tworzących To rozpalać zamarznięte morze- Dźwiękiem tak nieznanym Jak nocny szept gwiazd To kruszyć skamieniałe serca- Słowami letkimi jak puch To koić rany- Świeżym dotykiem tonacji Którą przyniosły złe dni Być artystą To- tworzyć coś z niczego To- dostrzegać niewidoczne To po prostu- Czuć nuty jakie serce gra * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co córka, to córka!_____Danuta Od początku poczułam do niej niechęć. Omotała mojego jedynaka i tyle! Przez swoje nastawienie omal nie straciłam szansy na porozumienie z synem i synową. Wiecie, jak trudno oddać innej kobiecie ukochanego mężczyznę? Macie pojęcie, co się wtedy myśli i czuje? Wyobrażacie sobie ten pusty dom, w którym jeszcze niedawno królewicz-jedynak rozrzucał zabawki, słuchał dudniącej muzyki, za nic nie można go było odgonić od komputera... Nagle dorósł i zaczął się rozglądać za dziewczynami. A teraz chce się żenić. I to wcale nie z księżniczką, tylko ze zwykłym kopciuchem. A mnie pęka serce! – Przysięgam na wszystko, daję słowo honoru, nie będę się wtrącać! Wiem, nie moja sprawa... nie moje życie, powinnam stać z boku, choćby miało mnie skręcić z żalu i złości! Mój mąż, gdy to słyszy, kiwa głową, ale nie dowierza. – Nie raz tak mówiłaś. Jesteś uzależniona, jak prawie każda matka. Myślisz, że nie słyszę, jak wydzwaniasz wieczorami, żeby sprawdzić, czy ukochany synuś jest w domu? Niepotrzebnie się chowasz wtedy w łazience... wystarczy przecież popatrzeć na rachunki za twoją komórkę, prawda?! – Bo nie mogę zasnąć, kiedy on gdzieś się włóczy. Tyle wypadków dokoła. Chcę tylko, żeby się odezwał i żebym wiedziała, że nic złego się nie stało. – A jak jest wtedy z jakąś dziewczyną?! Oni buzi, buzi, a tu – dzwoni ukochana mamusia i głowę zawraca. Ja normalnie bym się wściekł! – Toteż do ciebie nie dzwonię i nie sprawdzam. A może właśnie i lepiej, żeby czasami wylać na niego kubeł zimnej wody, zanim będzie za późno i zaplącze się na amen! – I dlatego synuś zostanie starym kawalerem, albo pójdzie siedzieć, bo przypadkiem uwiedzie nieletnią. Według ciebie, jeszcze się nie urodziła taka, która byłaby go warta! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×