Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

WIAZKU kochany,,,tancze,wiruje i szaleje,,,, LINKI muzyczne fantastyczne,,,,, A teraz ,,,,, Slucham Cyganskiej jesienii,,,,i czytam nowine!!! Cyganska wrozba spelnila sie,,,,,!!!! Kochana nasza CIERPLIWA LESZCZYNKO_________biegne do CIEBIE co sil___________a musze Ci powiedziec,ze podskakuje jak nowy zrebak,bo jestem po spacerku_________i caluuuuuuuuuuuje i przytuuuuuuuuuuulam.Gratuluje skarbku!!!Taaaaaaaaka ocena❤️ A juz mialam wydluzyc sobie swoje wyjscie,ale cos mnie gnalo na BIESIADE! Wspaniala nowina!!! JARZEBINKO___________juz pusc kciuki! CIERPLIWA LESZCZYNKA juz po wszystkim dzisiaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nowy,ale mlody zrebak,,,,sorry Tak mnie radosc rozsadza,ze nie wiem sama ,co pisze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU,kruszynko___________pokaz mi sie,,, W jakim stroju wystepujesz? Domyslam sie,ale moge sie mylic:D Prosze o prezentacje,,,,wszak karnawal trwa,,,, No niech sobie GRABIK nie mysli,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIERPLIWA LESZCZYNKO___________czy jutro tez mamy trzymac kciuki? A moze jakas mala przerwa w tych egzaminach,,,,,dobrze by bylo :D,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Edyta Górniak » Cygańskie serce❤️ Dziś księżyc inaczej na mnie spojrzał Wiatr romantycznie włosy rozwiał Już widzę Cię… W tę noc zakochasz się we mnie Spójrz tylko w oczy Cygańskie serce chce oczarować Cię Popatrz księżyc tańczy razem z nami Niech ta noc obudzi nas Niech namiętność stoczy swoją walkę o czas Nie chcę nic więcej, bo wiem… Pokochasz całym sercem Stoję przed Tobą rozmarzona Wiem, że mój zapach Cię pokona Poddaj się więc Niech dreszcz zanurzy Cię w nocy A świt nas odsłoni Twój dotyk iskry śle Nie zatrzymuj się O nie! Popatrz księżyc tańczy razem z nami Niech ta noc obudzi nas Niech namiętność stoczy swoją walkę o czas Nie chcę nic więcej, bo wiem… Pokochasz całym sercem Moje usta jak wino Cię zniewolą Krople rozkoszy uspokoją Cię Popatrz księżyc tańczy razem z nami Niech ta noc obudzi nas Niech namiętność stoczy swoją walkę o czas Nie chcę nic więcej, nie Pokochasz całym sercem Cygańskie serce Pokochasz sercem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem Jodelko i wiruje w tancu z Toba. Na sobie mam piekna sunkie balowa. Tak zwiewna i delikatna, a na szyi powiewa aksamitny szal. I tancze i wiruje w tak muzyki a nogi same mnie niosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA! Popatrzcie na piekno,,,,i posluchajcie Celion Dion,,,, CIERPLIWA LESZCZYNKO____________prezent muzyczny dla Ciebie!! http://www.youtube.com/watch?v=H8i0RaGALd8 WIAZKU kochany___________juz Cie widze,jak zbiegasz po schodach,,,,,,taaaaaaaaak zwiewnie. Nie skorzystalas z wypozyczalni stroju? Cofnij sie,,,jeszcze stoi,nie odjechala!!! Skoro juz zdecydowalas sie,,,Pokaz mi zdjecie,,,,musze dokladnie widziec! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ WIAZKU_____________dla CIEBIE❤️:D Anna Jantar » Za każdy uśmiech Świat, ma tyle barw, są tuż obok mnie. Weź ten piękny dar i przez życie nieś. A wtedy: Za każdy uśmiech twój, stubarwny lata strój znów ci dam! Za wszystko to, co wiem błękitnej nocy cień – zabierz sam! Za kilka miłych słów, sto kwiatów z mego snu dam ci też. Za każdą radość dnia mój kolorowy świat weź. Przyjć, jak wczesny świt, przyjdź od kwietnych łąk I wśród szarych dni, zapal słońca krąg. Za każdy uśmiech twój ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Jantar » Radość najpiękniejszych lat To już przedmieścia gorzki smak, autobus rusza w krótki rejs.. Zdyszana biegnę z żartu w żart, z podróży w podróż, z wiersza w wiersz. I kocham, pragnę, tracę tak, jak by się chwilą stawał rok, jak gdyby świat wymykał mi się z rąk. To, co mam (to, co mam), to radość najpiękniejszych lat; to, co mam (to, co mam), to serce, które jeszcze na wszystko stać. To, co mam (to, co mam), to młodość, której nie potrafię kryć, to wiara, że naprawdę umiem żyć - umiem żyć. Już jesień i latawców klucz, a w kinach tyle pustych miejsc. Z niedawnych zdarzeń ścieram kurz, babiego lata wątłą sieć, bo jestem wiatrem, śpiewam wiatr, jestem łąką, trawy źdżbłem. Jak biały jacht, w nieznany płynę dzień. To, co mam .. To, co mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Jantar » Tylko mnie poproś do tańca Ty co garść marzeń mych za nic masz Za nic masz Tak krótko trwa życie moje Ty co dni w rok nie zliczasz czy wiesz Czy ty wiesz Co to jest strach u schyłku dnia Ty nie chodzisz spać A ja się boję Coraz bliżej kroki słyszę Jedną chwilkę jeszcze tylko... Tylko mnie poproś do tańca Ja na nic więcej nie liczę Od krańca świata do krańca Od piekła do nieba bram Tylko mnie poproś do tańca Jakbyś mnie kochał nad życie Ja ci z nadziei różańca odpust dam Tylko mnie poproś do tańca Dopóki młoda godzina Pożółknie zegara tarcza Zanim wybije mój czas Tylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra Ty co sny nam układasz do gry Myśli me znasz I za nic masz szanse moje Ty co gwiazdy rozwieszasz ty wiesz Dobrze wiesz Wszystko ma kres Czy boisz się Raz wysłuchaj mnie Nie myśl o sobie Tylko mnie poproś do tańca Ja na nic więcej nie liczę Od krańca świata do krańca Od piekła do nieba bram Tylko mnie poproś do tańca Jakbyś mnie kochał nad życie Ja ci z nadziei różańca odpust dam Tylko mnie poproś do tańca Dopóki młoda godzina Pożółknie zegara tarcza Zanim wybije mój czas Tylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU moj skarbie,,,,,,,dzieeeeeeeeeeekuje!!!❤️ Pieeeeeeeeeeeeeeekne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA CIEBIE_____________Anna Jantar » Dzień nadziei Dzień nadziei dzień Dla wszystkich zakochanych serc Niech wśród kart kalendarza Zabłyśnie chociaż raz Niechaj smutku cień Nie pada na kochania czas Myśli złych nie pomnaża Niech spokój mieszka w nas W taki dzień śmiało goń Ile tchu szczęście swe Ufnie niech twoja dłoń Akacjowe listki rwie I niech słowem kocham Każda z wróżb W ten dzień kończy się Dzień nadziei dzień Ogłośmy nim nastanie świt Wpiszmy go w nasze życie Dopóki jeszcze czas Mień się słońce mień W tych oczach co tęskniły zbyt Niechaj lśną lśnią w zachwycie W dniu takim pierwszy raz Warto raz wzlecieć nad Szarość dnia smutku mrok Warto raz cały świat W zachwycony chwycić wzrok Więc niech dzień nadziei święci się Niech trwa choćby rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALALA Jodelko i kto tu ma imprezke ? Grabik pewnie dobrze sie bawi ,ale u nas to sie dopiero dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko kochana dziekuje za wszystkie dedykacje.... Ty i Ja ................... TY I JA WIECEJ NAM NIE POTZRBA BY SIEGAC DO NIEBA....... Lalalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzeba [ pomieszalam z pospiechu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak na Alaske,,,,hihihi Poczytajmy o nowej gorączce złota,,,, Środek zimy.,,,,,,,,,,,, Alaska. Mróz wykręca konary drzew oraz ręce i nogi poszukiwaczy. Cena złota, na rynkach światowych przekroczyła rekordowy pułap 900 dolarów za uncję (28.34 grama). I wciąż rośnie. Nic dziwnego, że powoduje to niesamowity wzrost zainteresowania poszukiwaniem kruszcu. Takiej gorączki nie notowano od lat 1849-50, kiedy to do Kalifornii ruszyło ponad 180,000 poszukiwaczy, co stanowiło 1 proc. liczby mieszkańców USA. Hordy prospektorów ruszyły też do Kanady i na Alaskę, w rejon Yukonu. Dziś, współcześni poszukiwacze idą ich śladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Miss America 2008 Idealna kobieta musi być zdecydowanie szczupła, nie jeść czekolady i chwalić się swą ulotną wagą? Takie przynajmniej są przyjęte ogólnie normy. Tymczasem nowa Miss America dokładnie zaprzecza tym zasadom. Uwielbia czekoladę, nie ogranicza jedzenia i nie chwali się w wywiadach niską wagą. Najpiękniejsza Amerykanka w 2008 - Miss Michigan, Kirsten Haglund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko co tam Miss!! My jestesmy jedyne w swoim rodzaju. Najpiekniejsze, najlepsze i wogole naj..... hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana biesiado dzis powiem juz Dobranoc🖐️ Dziekuje Jodelko za wszystkie cieple slowa i towarzystwo.❤️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje WIAZKU___________hihi a nasza gibkosc po tych wigibasach,,,,znaczy tancach! Dzisiaj naprawde opycham sie szarlotka z jablkami.Ale,,ani troche nie posmyslalam ___policzyc kalorie.Wiesz,ze nigdy nie licze! A wage trzymam.Hmmmm bo mam sekret w glowie,,,Na tym to wlasnie polega sekret :D Pare slow o dzisiejszym dniu,,,, Zapusty, ostatki, to tradycyjne staropolskie nazwy karnawału. W wielu krajach Europy, a już zwłaszcza we Włoszech, które są kolebką zabaw karnawałowych, nazywano tak czas liczony od Nowego Roku aż do dnia poprzedzającego środę popielcową. Czas ten upływał zawsze na ucztach, zabawach i maskaradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×