Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Cierpliwa leszczynka mnie pogania wyslalam poemat bez koncowego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi,,,,masz racje CIERLIWA LESZCZYNKO,ze zagladam tu czesto.Czuje sie tu jak ryba w wodzie w towarzystwie tak uroczych drzewek.Nie wyobrazam sobie,by WAS tu zabraklo. Wszystkie tworzymy klimat BIESIADY i za to pragne WAM serdecznie podziekowac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU,moj drogi_____________wyslalas poemat? Nie widze go,,,moze ja juz za Wami nie nadazam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIERPLIWA LESZCZYNKO___________masz wene tworcza!!! Masz racje,nasz WIAZEK nie prawa smucic sie w naszym towarzystwie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety,nie dopatrzyma tej perelki. CIERPLIWA LESZCZYNKO__________i tu jestes w bledzie. Nie zasluguje na to miano.Spojrz jakie dorodne JARZEBINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopatrzylam,,,mialo byc I jeszcze moj post powedrowal w kosmos. Chcialam dopowiedziec,ze rosne sobie w towarzystwie dorodnych JARZEBINEK,WIAZKA,GRABKA i Twoim. Zapomnialam juz,co poprzednio napisalam,,,sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza biesiada to fajna gromada. Jest tu Leszczyna - super dziewczyna. Jodla tak piekna i madra w swych radach tak szczodra, Jarzebinka piekne wiersze pisze, i muzyke z jej serca wciaz slysze. Grabik nasz ukochany ,kazdemu szczerze oddany. I wszystkie drzewa tak pieknie szumia - A inny sie tylko dumia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat dnia.............................. Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. — Marek Aureliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA____________czytam Was! Siedze na telefonie i zerkam na BIESIADE:D Dziekuje,,,,,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiaj Jodelko ,a my i tak o Tobie nie zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najpiękniejszych cnót człowieka należy zdolność przebaczania. Zemsta niszczy zarówno wroga, jak i nas samych, nas samych o tyle groźniej, że pustoszy naszą duszę, gdy wrogowi możemy odpłacić tylko szkodą cielesną. Przebaczenie nas pomnaża. — Jan Parandowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry,,,,rozmawiam,,,,a w miedzyczasie czytam,,,,i nawet puscilam post hihihi.Nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewka niestety muszę Was pożegnać, bo już bardzo późno. Mówię już Wam dobranoc i całusy ślę dookoła, niech ta biesiada zawsze będzie taka wesoła. Dobranoc Wiązku Dobranoc Jodełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIERPLIWA LESZCZYNKO_____________-kolorowych snow! Milo nam bylo! Trzymaj sie skarbie.Dobranoc🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany WIAZKU__________mysle o Tobie❤️ PIEKNE MYSLI____PIEKNE ZYCIE Pozytywne myslenie moze zdzialac cuda. Gdy swiadomie koncentrujemy sie na wlasnych mocnych stronach___bierzemy sprawy w swoje rece. Koncentrujemy sie na przyszlosci,na tym,co mozemy i co chcemy zmienic,jak zyc. Nie tracimy czasu na powracanie do przeszlosci,szukanie usparwiedliwien,rozpamietywanie bledow cudzych i wlasnych. Nie gubimy sie w gaszczu oczekiwan wobec innych ludzi,lecz planujemy wlasna droge do celu. Myslac w ten sposob,dostrzegamy pozytywy otaczajacego nas swiata. To najprostszy sposob,by zbudowac poczucie wlasnej wartosci,a takze satysfakcjonujace relacje z innymi. POZYTYWNE MYSLENIE to branie odpowiedzialnosci za swoj los. Nie nalezy mylic go z unikaniem cierpienia za wszelka cene,czy oszukiwaniem siebie lub innych. To umiejetnosc dostrzegania sensu we wszystkim,co dzieje sie z nami i wokol nas. Takie nastawienie daje poczucie,ze nasze zycie zalezy od nas samych. Myslac w ten sposob zaczynamy dzialac i wychodzimy na prosta. WIAZKU,skarbie__________trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNA TWARZ :D Zacznij sie usmiechac! Gdy twoja twarz jest smutna i nadasana, byc moze to twoja wina komu wszystko wydaje sie krzywe i brzydkie, tego twarz staje sie skrzywiona i brzydka. Czy wiesz,ze twoja twarz jest przeznaczona przede wszystkim dla innych? Ty sam nie musisz jej ogladac, co najwyzej podczas czesania i golenia. Zaczynaj kazdy dzien z usmiechem na twarzy! Istnieje wspolzaleznosc miedzy twoja twarza i twoim sercem. Wszystko sie zmienia,gdy zmienia sie twoja twarz. Praca cie tak nie meczy, jesli przystepujesz do niej z twarza odprezona i radosna. O wiele latwiej jest ci korzystac z dobrych i pieknych stron zycia. Dla ludzi z twojego otoczenia wschodzi slonce. A nawet jesli cos sie nie uda, latwiej ci bedzie to zniesc. Szczera,usmiechnieta twarz jest dobrodziejstwem dla twoich bliskich. Dlatego:Zacznij sie usmiechac! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×