Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

WIAZKU kochany___________bede Cie chciala,,,,❤️ Eleni » Nasz najpiękniejszy dzień Choć tyle zapomnianych dat Zgubiłam kiedyś gdzieś na ścieżce lat Ten jeden pośród innych dni W pamięci mej na zawsze tkwi Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Pragnieniem ust, dotykiem rąk Zapachem bzów, czerwienią róż Nadziei mej, radości łzą Że własnie dziś, że właśnie tu Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Choć znowu stary złodziej czas Z tych kilku przyszłych lat okradnie nas Tak bardzo ukryć przed nim chcę Największy skarb, ten jeden dzień Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Pragnieniem ust, dotykiem rąk Zapachem bzów, czerwienią róż Nadziei mej, radości łzą Że własnie dziś, że właśnie tu Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,,ale napisalam,,,chce Twojej obecnosci na Biesiadzie.Tak,tak! Hihi Ladne masz oczy WIAZKU!!Na pewno ktos godny Ciebie przejrzy sie w nich.Jestem tego pewna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno sie robi ,gdy serce boli, Lecz bratnia dusza je zawsze ukoi. Dla Ciebie Cierpliwa Leszczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczcie sie do nas ,zeby porymowac!!! Terapia wspaniala, zadawa niemala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Wiazku ,nie smuc sie.Mysl pozytywnie👄 🌻Cierpliwa leszczynko👄 Nie gniewajcie sie na mnie,ze pozegnam sie z wami. Mam ogrom pracy.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo ,ze choc na chwile do nas zawitalas- Grabiku🖐️ Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU__________juz zniknelas z GG ? Do jutra!!!! KOCHANA LESZCZYNKO🖐️ Jak milo,ze widze CIEBIE! Tak pieknie napisalas do WIAZKA! Sama sie wzruszylam❤️ WIAZKU ________moje kochane serduszko!❤️ Wiem,,,tylko o jedno Cie prosze__________odganiaj zle mysli. Przytulam Cie kochana i mysle o TOBIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU___________piekne piosenki.Dziekuje❤️ Nie przemeczaj sie i zagladaj do nas____o ile Ci czas pozwoli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIERPLIWA LESZCZYNKO! Mam nadzieje,ze jeszcze jestes z nami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieisado biesiado już nam wszystkim rado być tutaj z Wami i bawić się rymami. Kto tu zagości nie powstrzyma radości Humorem Was przywita drzewek ekipa. Jest tutaj Grab, Wiąz i Leszczyna, to drzewek cała wielka rodzina. Więc dalej drzewka bawmy się wszystkie, czy jestes sobie obce czy bardzo bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,,,czyzby juz nasze kochane drzewka z UE poszly spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIERPLIWA LESZCZYNKO___________brawo,brawo👄 Pieeeeeeeeeknie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana CIERPLIWA LESZCZYNKO___________mocno Cie przytulam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×