Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Hmmm...powinni to sobie uzmyslowic! W tej chwili staja sie wolni.Czy tak?🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakkolwiek by to brzmialo,rzeczywiscie my dokonujemy wyboru naszych mysli.:D Mozemy tez zrezygnowac z tworzenia pewnych mysli. Czy spotkalas sie z osobami--- nie chcialy myslec o sobie pozytywnie.Moga zatem takze zrezygnowac z negatywnego myslenia o sobie.:D Wiele osob sa przepelnione poczuciem winy.Musimy zrezygnowac z niedobrych uczuc,bo wtedy wiedzie sie nam lepiej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez osoba nie moze tak z dnia na dzien zmienic swojego postanowienia.🌻🖐️To wymaga pracy nad soba.Zawsze bedzie jakies „ale”,albo .....Czasami ludzie nosza w sobie urazy,samokrytycyzm,poczucie winy i lek,ktore powoduja wiele problemow.Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze je okreslilas! :D :DUczucia te rodza sie z oskarzania innych i rezygnowania z odpowiedzialnosci za nasze wlasne doswiadczenia.:D:D A przeciez,jesli jestesmy odpowiedzialni za wszystko,co dzieje sie w naszym zyciu,to nikogo nie powinnismy obwiniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj,,,,nie usiluje tlumaczyc czyjegos zlego zachowania!Jedni przyciagaja sie,inni natomiast odpychaja sie,bo maja w sobie cos,co wywoluje takie reakcje u innych.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze,ze musimy przebaczyc tym osobom i uwolnic sie od nich. :D:D:D Mozemy zmienic nasze myslenie.Glupota jest karac siebie z powodu tego,ze ktos zranil kogos.Umiec wybaczyc i odpuscic sobie te osobe. :D:D:D Nie zmienimy jej ale my zmienimy klimat,kiedy zaczniemy otaczac sie zyczliwymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem takze zdania,ze niektore osoby przytlaczaja.Krytykuja innych,czepiaja sie....Mam wrazenie,ze ci ludzie maja naprawde duzy problem w relacjach z ludzmi.Obserwuje,,,,,,,Koncentruje sie na jej wypowiedziach ,,,.Nie chce nawet tego komentowac.,,,, Obrzydliwe zagrywki,nie pasuja wrecz do wieku tej osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowa,ktore wypowiada ta osoba,ujawniaja jej wewnetrzne mysli. Zgodnie z moim pogladem na zycie,to tu wlasnie nalezy szukac zrodla wszelkich problemow zyciowych. Jakto sie dzieje,ze z dobrego dziecka,ktore zna doskonalosc zycia,przemienia sie w osobe tak nieprzychylna innym? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Pomysl o rozy,kiedy jest jeszcze malym pakiem.:D Od chwili,gdy rozchyla platki,az do opadniecia ostatniego z nich jest zawsze doskonala,zawsze piekna,zawsze inna.Tak tez sie dzieje z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedziec,ze zawsze jestesmy doskonali,zawsze "piekni "? Ciagle sie jednak zmieniamy.!🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od naszej swiadomosci,rozumu i posiadanej wiedzy. Niestety, postepujemy inaczej.:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D Czy nie czas na psychiczne porzadki? To juz jest oddzielny temat na inna biesiade.:D:D:D:D Cudownie rozmawialo mi sie z toba.Zycze samych pozytywnych mysli! Do zobaczenia,pa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczne porzadki??? A to ciekawe! Mam nadzieje,,,,,na rownie ciekawa rozmowe na ten temat. Ufff,ale zabrzmialo powaznie! Pozdrawiam Cie!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż Henri Matisse był blisko dwadzieścia osiem lat młodszy niż Auguste Renoir, obaj wielcy artyści byli serdecznymi przyjaciółmi i często spędzali razem czas. Kiedy Renoir prawie nie opuszczał domu w ostatnich latach swego życia, Matisse odwiedzał go codziennie. Niemal sparaliżowany artretyzmem Renoir mimo swej choroby nie przestawał malować. Pewnego razu Matisse obserwował, jak starszy kolega maluje w swojej pracowni, zmagając się ze straszliwym bólem utrudniającym każde pociągnięcie pędzla. W końcu nie wytrzymał i poruszony wykrzyknął: - Auguste, dlaczego nadal malujesz, gdy dręczy Cię tak okropny ból? Renoir odrzekł z prostotą: - Ból przemija, a PIęKNO pozostaje. I tak, prawie do dnia swojej śmierci Renoir nakładał farbę na płótno. Jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów: Kąpiące się artysta ukończył na dwa lata przed śmiercią, czternaście lat po tym, jak zaatakowała go bolesna choroba. The Best of Bits & Pieces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie,tak sobie pomyslalam,ze powinnam chyba troszke napisac o makijazu,kosmetykach. Wprawdzie kolorowe gazety rozpisuja sie na temat tego,co jest modne w danym sezonie, jakie wchodza nowosci kosmetyczne i jak pielegnowac skore, Ale mimo wszystko dzisiaj kilka slow o pielegnacji twarzy ogolnie. Musimy pamietac,jak wazne jest tonizowanie,kremowanie,masowanie twarzy I jak duzy wplyw te czynnosci maja na koncowy efekt makijazu. A wiec najpierw sprawdz,jaki masz rodzaj cery. Warto byc tego swiadoma,by odpowiednio ja pielegnowac. Mozesz miec cere normalna,sucha ,tlusta lub mieszana. Kazdy z jej rodzajow moze byc jednoczesnie skora wrazliwa lub naczynkowa, Kazdy reaguje inaczej na rozne czynniki i kazdy wymaga innej pielegnacji. Pielegnacja twarzy-----cera normalna Wlasciwosci Jest niestety rzadko spotykanym rodzajem skory. Najczesciej maja ja male dzieci. Szczesliwe wlascicielki cery normalnej nie maja zadnych problemow ze skora. Ich cera jest gladka,lekko zarozowiona,naturalnie napieta. Gdy jej dotykasz,wydaje sie miekka i delikatna. Nie wymaga silnej pielegnacji. Oczyszczanie Delikatne srodki,mleczka,smietanki. Tonizowanie Delikatne toniki lub woda w aerozolu. Nawilzanie Lekkie kremy lub zele. Kamuflaz Wystarczy lekki fluid. Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNE DNI Nie zapominaj o pieknych dniach! Gdy jestes zmeczony,awanturujesz sie z otoczeniem, Nie potrafisz sobie dac rady i czujesz sie smertelni Nieszczesliwy, Wspomnij wtedy piekne dni, Gdy smiales sie beztrosko i czules sie nad wyraz dobrze, Gdy mogles sie do wszystkich przyjaznie i wesolo usmiechac, Jak dziecko bez zmartwien. Nie zapominaj o pieknych dniach! Gdy horyzont,jak okiem siegnac, Jest ciemny,bez promyka swiatla, Gdy twoje serce jest ciezkie i byc moze pelne goryczy, Gdy na pozor znikla wszelka nadzieja, Ze kiedykolwiek znow nadejdzie radosc i szczescie, Poszukaj wtedy w swych wspomnieniach pieknych dni, Gdy wszystko bylo jeszcze dobrze, Nie bylo na niebie ani chmurki, Gdy czules sie dobrze w towarzystwie ukochanych ludzi, Gdy byles podziwiany przez innych, Ktorzy cie teraz rozczarowali i byc moze oszukali. Nie zapominaj o pieknych dniach! Bo gdy o nich zapomnisz,nigdy juz nie wroca. Napelnij umysl radosnymi myslami, Serce duchem pojednania i miloscia, A usta usmiechem. A wszystko znow bedzie dobrze. ------------------------------------------Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegnacja twarzy---cera sucha Wlasciwosci Szarawa,”papierowa”nie ma na niej rozszerzonych porow,lecz sklonna jest do uczulen, Zaczerwienien,plam w okolicy policzkow. Bardzo czesto pojawiaja sie rozszerzone naczynka krwionosne. Po umyciu twarzy towarzyszy jej uczucie sciagniecia i suchosci. Jest dosc cienka i wrazliwa,wiec szybciej traci swoja elastycznosc,luszczy sie. Skora tego typu najszybciej sie starzeje. Przy takiej cerze powinno sie zwrocic szczegolna uwage na nawilzanie okolic oczu i ust, Bo tu najczesciej twaorza sie zmarszczki. Oczyszczanie Mleczko nawilzajace lub delikatny zel do demakijazu Tonizowanie Toniki do cery suchej Nawilzanie Kremy odzywcze i ochronne,dwa kremy: osobno na dzien—lzejszy,mocno nawilzajacy z filtrem UV i na noc---tlusty,lub poltlusty,regenerujacy+ krem pod oczy. Peeling Drobnoziarnisty i enzymatyczny/skora ma wlasciwosci do pekajacych naczynek/ Kamuflaz Do suchej skory najlepszy jest gesty podklad, Bo tak jak krem nawilza,natluszcza i chroni skore; Zawiera wartosciowe dla skory lipidy, Witaminy i kompleksy,regenerujac; Czasem mozesz go uzywac bez kremu i niekoniecznie pudrujac; Pamietaj,ze polysk jest dzis modny; Jesli kremowa konsystencja podkladu wydaje ci sie zbyt gesta, Rozgrzej go w zaglebieniu dloni,zanim nalozysz na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawac siebie to znaczy KOCHAC.....🖐️ Szczescia nie mozna kupic za zadne pieniadze tego swiata. Szczescie jest jak echo,ktore odzywa sie tylko wtedy, Kiedy dajesz siebie samego. JAK ECHO,,JAK CIEN Szukaj szczescia,a nigdy go nie znajdziesz. Szczescie jest ci zachwalane niczym piekny motyl, Za ktorym musisz gonic.Ale to nieprawda. Powiadam ci: Nie szukaj szczescia, Samo przyjdzie do ciebie. Szczescie jest jak cien podazajacy za toba, Jesli o nim nie myslisz. Szczescie nadchodzi cie jak cudowne uczucie, Gdy zapominasz o sobie,by zyc dla innych. Szukaj pieniedzy,a staniesz sie bogaty, Byc moze skorumpowany. Szukaj uciech,a staniesz sie syty,byc moze niepowsciagliwy. Szukaj siebie,a znajdziesz egoiste. Proboj wiec zapomniec o sobie. Zapomnij o wlasnych przyjemnosciach,korzysciach,uciechach. Probuj sprawiac bliskim radosc, Choremu niesc pocieche,ubogiemu pomoc, Niepelnosprawnemu towarzystwo. A pewnego dnia odkryjesz nagle, Ze jestes szczesliwy Czy beda jeszcze dzisiaj informacje o innych cerach? W podziekowaniu___________dla Ciebie ten wiersz!🖐️👄❤️ Czekam na Ciebie na GG.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegnacja twarzy—cera mieszana:classic_cool: Wlasciwosci Cera mieszana jest polaczeniem dwoch rodzajow skory:suchej i tlustej. Charakteryzuje sie tzw,strefa „T”—pas srodkowy twarzy,czyli czolo,nos i broda Maja cechy skory tlustej,swieca sie. Wystepuja tu rozszerzone pory. Pojawiaja sie tez krosty i zaskorniki. Boczne partie twarzy maja cechy skory suchej—sa gladkie,suche,maja tendencje do luszczenia sie. Pielegnacja tego rodzaju cery nie jest juz tak trudna jak kiedys, A dzieki nowoczesnym kosmetykom nie wymaga juz takiego postepowania, Jak z dwoma rodzajami cery. Oczyszczanie Demikijaz z woda,lagodne zele lub emulsje—najlepiej z ziolami --pokrzywa,gozdzik—zele oczyszczajace,normalizujace. Tonizowanie Dwufalowe toniki matujace/z morskimi mineralami,rumiankiem/ Nawilzanie Lekkie kremy o konsystencji pianki—najlepiej z algami morskimi, Ekstraktami z miodu,witaminami A,E,B i soja—nawilzaja i chronia, krzemionka,mineralami,cynkiem,skrobia Kamuflaz Lekki fliud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegnacja twarzy—cera tlusta Wlasciwosci Skora gruba,mniej ukrwiona,swieci sie. Ma szrawo—zolty kolor. Widac na niej rozszerzone pory. W wieku dojrzewania przybiera czesto postac cery tradzikowej. Jest wynikiem nadmiernego wydzielania sebum. Bardzo czesto pojawiaja sie zaskorniki i krosty. Cera tego typu wymaga dokladnej pielegnacji. Potrzebuje peelingow i najlepiej toleruje kosmetyki w postaci zelu. Oczyszczanie Zelami antybakteryjnymi do cery tlustej,regulujacymi wydzielanie sebum. Tonizowanie Toniki antybakteryjne Nawilzanie Srodki antybakteryjne lub kremy matujace,sciagajace pory skory. Kamuflaz Lekki fluid typu oil free,nie zawiera tluszczow Latwo sie rozprowadzaq i matuje skore. Kobiety,ktore maja tlusta cere i walcza z jej nadmiernym blyskiem, Powinny wiedziec,ze niektore podklady zawieraja skladniki redukujace wytwarzanie tluszczu. Dlatego tez sprawiaja,ze skora jak matowa przez kilka godzin. Puder powinien stac sie dla Ciebie nieodzownym elementem... Juz przy porannym makijazu przypudruj twarz. Kiedy w ciagu dnia zaczniesz sie blyszczec,znow siegnij po puder. Zanim to jednak zrobisz usun ze skory nadmiar loju chusteczka higieniczna. Uwaga---warto wiedziec,ze podklad oil free trzeba przed uzyciem dokladnie wymieszac,gdyz zawarte w nim silikony osiadaja na dnie. Fluidy tego typu nakladaj szybko, Bo silikony lubia sie utleniac,a wolno rozprowadzony podklad pozostawia plamy, Ktorych pozniej nie rozsmarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko:classic_cool: Juz biegne! Musialam o prawdziwym pieknie!;D Innym razem ciag dalszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat Przez jakiś czas co niedziela otrzymywałem od pewnej osoby różę do butonierki. Działo się tak każdego niedzielnego poranka, toteż wkrótce przestałem zwracać na kwiat uwagę. Oczywiście był to miły gest, za który byłem wdzięczny, lecz z czasem stał się rutyną. Jednakże pewnej niedzieli coś, co zacząłem uważać za naturalne, nabrało nowej, niecodziennej treści. Wychodziłem właśnie z nabożeństwa, gdy podszedł do mnie dziarski chłopczyk. - Pastorze, co zamierza pan zrobić z tym kwiatem? - spytał. Z początku nie wiedziałem, o co mu chodzi, dopiero po chwili się domyśliłem. - Ach! Masz na myśli tę różę? - Wskazałem kwiat w butonierce. - Tak. Wziąłbym ją sobie, gdyby pastor miał zamiar ją wyrzucić - odparł. Uśmiechnąłem się i odrzekłem, że z radością ofiaruję mu moją różę. Od niechcenia zapytałem też, co chce z nią zrobić. - Chcę ją podarować mojej babci - odpowiedział. chyba nie miał nawet dziesięciu lat. - W zeszłym roku rozwiedli się moi rodzice. Na początku mieszkałem z mamą, ale gdy wyszła ponownie za mąż, odesłała mnie do ojca. Mieszkałem u niego przez jakiś czas, lecz on także stwierdził, że nie mogę z nim być, i zawiózł mnie do babci. Ona jest taka dobra, gotuje mi i troszczy się o mnie... Jest tak dobra, że chciałbym podarować jej ten piękny kwiat. Chłopiec umilkł, a ja nie potrafiłem wydobyć z siebie głosu. Moje oczy napełniły się łzami. Ten malec ujął mnie za serce. Odpiąłem szybko różę i trzymając ją przed nim, rzekłem: - Chłopcze, to najpiękniejsze słowa, jakie kiedykolwiek słyszałem. Nie dostaniesz tej róży, to byłoby za mało. Spójrz tam, przed amboną stoi ogromny bukiet. Parafianie co tydzień kupują kwiaty do kościoła. Weź je dla twojej babci, ona zasługuje na nie w całej pełni. I jakby nie dość było mego wzruszenia, chłopiec powiedział coś, co na zawsze pozostanie w mym sercu: - Co za wspaniały dzień! Prosiłem o jeden kwiat, a dostałem cały bukiet! (Pastor John R. Ramsey)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zapraszam was na salatke____________AWOKADO i poamrancza z czarna oliwka:classic_cool: Sladniki: --1 pomarancza ---1 awokado oraz____________________- - - 10 czarnych oliwek bez pestek, - 1/2 niedużej czerwonej cebuli, - kilka wąsów dymki. Sos: - 2-3 łyżki soku z pomarańczy, - 2 łyżki oliwy z oliwek, - 1 łyżka octu winnego, - sól, pieprz. Jak przyrządzić? 1) Pomarańczę obieramy (jak jabłko), a następnie wycinamy cząstki tak, aby pominąć białe skórki. 2) Oliwki siekamy na drobne części. Awokado przekrawamy na pół i ruch skrętnym rozdzielamy na dwie połowy. Nacinamy skórkę i ściągamy delikatnie. Kroimy na plasterki ok. 3 mm. 3) Na talerzu układamy koliście cząstki avocado, pośrodku pomarańczę. Na wierzchu posypujemy dość drobno pokrojoną cebulą i posiekaną dymką. Osypujemy posiekanymi oliwkami. 4) Sok z pomarańczy (powinno uzbierać się go trochę podczas obierania owocu) mieszamy z oliwą i octem winnym. Doprawiamy solą i pieprzem. Polewamy sałatkę. Schładzamy całość krótko w lodówce. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka z awokado i pomarancza z czarna oliwka:classic_cool:Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczki z ogrodu....BADZ PIEKNA!!!:classic_cool: Slonce nie jest juz przyjacielem naszej skory. Najbardziej narazona jest twarz. Latem skora twarzy staje sie przesuszona,szorstka, A zmarszczki bardziej widoczne. Owoce z dzialki czy ogrodu czy straganu to doskonale kosmetyki. W krotkim czasie odswiezaja i nawilzaja cere, Nadaja skorze zdrowy kolor, Wygladzaja zmarszczki I dostarczaja wielu potrzebnych skladnikow odzywczych. Owoce zawieraja rowniez kwasy,ktore maja wplyw na skore. Kawasy AHA rozpuszczaja wiazania,ktore lacza ze soba martwe komorki, I dzialaja nawilazajaco. Kwasy BHA w sposob naturalny rozpuszczaja sucha, Luszczaca sie powierzchnie skory i wspomagaja procesy odnowy komorek. Dzisiaj maseczka z truskawek,,,, Truskawka---zawiera duzo witamin –C,B2,B1,A i mineralow---wapn,fosfor,magnez,zelazo. Maseczka z truskawek doskonale nawilza, Wygladza i odswieza skore,nie jest jednak wskazana dla alergikow. ++++Wystarczy rozgniesc truskawki na miazge i taka mase nalozyc na twarz i szyje.Mozna tez pokroic truskawki w plastry.Po 20 minutach nalezy zmyc maseczke letnia woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIBY NIEWAŻNE_________🖐️Grabiku____dla Ciebie❤️ Kiedy czujesz się zraniony, czasami próbujesz wmówić sobie, że cię to nie obchodzi: osoba, która cię skrzywdziła, nagroda, której nie wygrałeś, okrutny uczynek lub słowo, które zostało bezmyślnie wypowiedziane. Udawanie, że nic się nie stało, to w pewien sposób unikanie prawdziwego życia, bo próbując udawać, że coś cię nie obchodzi, niepostrzeżenie odcinasz także swoje uczucia. Więc nie odczuwasz szczęścia, smutku, złości, nie czujesz się kochany i nie czujesz, że kochasz. Sposób na przebrnięcie przez to, co cię boli, polega na zbliżeniu się do tego, pozwoleniu sobie poczuć, pozwoleniu sobie na płacz, który cię oczyści i zmyje ból. Udawanie, że nic się nie stało, prowadzi do tego, że tak naprawdę przestajesz w ogóle cokolwiek odczuwać i w rezultacie przestajesz tak naprawdę żyć. Tak więc pozwól sobie to poczuć! Czuj, płacz i zdrowiej. Tak, abyś znowu mógł czuć, że coś się dzieje. Abyś mógł żyć. Abyś mógł kochać. Daphne Rose Kingma Tłumaczenie: MARTA WOŹNIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jak słońce Miłość jak słońce: ogrzewa świat cały I swoim blaskiem ożywia różanym, W głębiach przepaści, w rozpadlinach skały Dozwala kwiatom rozkwitnąć wionianym I wyprowadza z martwych głazów łona Coraz to nowe na przyszłość nasiona. Miłość jak słońce: barwy uroczemi Wszystko dokoła cudownie powleka; Żywe piękności wydobywa z ziemi, Z serca natury i z serca człowieka I szary, mglisty widnokrąg istnienia W przędzę z purpury i złota zamienia. Miłość jak słońce: wywołuje burze, Które grom niosą w ciemnościach spowity, I tęczę pieśni wiesza na łez chmurze, Gdy rozpłakana wzlatuje w błękity, I znów z obłoków wyziera pogodnie, Gdy burza we łzach zgasi swe pochodnie, Miłość jak słońce: choć zajdzie w pomroce, Jeszcze z blaskami srebrnego miesiąca Powraca smutne rozpromieniać noce I przez ciemność przedziera się drżąca, Pełna tęsknoty cichej i żałoby, By wieńczyć śpiące ruiny i groby. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zabiegani,zapracowani,,,, Zatrzymam sie chwileczke,,,,,i poczytam ,,,,,, Maseczki z ogrodu,,,,,,,to mi sie podoba.Tani koszt,a zysk,,,,,wielki. Ciekawa jestem tych psychicznych porzadkow,,,,???? Kto,,,kogo? Nie wiem tez co dzieje sie z WIAZEM??? ___Pomachaj do nas! Pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jodla!Masz racje,ze jestem zabiegana.Zostawie dzisiaj przepis na maseczke z porzeczek.Pozdrawiam:D PORZECZKA—zawiera witamine C, Wszystkie z grupy B,beta-karoten,sole mineralne i flawonoidy, ktore poprawiaja krazenie krwi. Dziala bakterioboczo i sciagajaco na rozszerzone pory. Maseczka z porzeczek jest znakomita zwlaszcza dla skory tlustej i mieszanej. By przygotowac maseczke,niezbedna jest garsc czerwonych lub bialych porzeczek, 1 lyzka maki ziemniaczanej. Porzeczki nalezy rozgniesc na papke,wymieszac z maka i nalozyc na twarz. Trzymac 15—20 minut,a nastepnie zmyc letnia woda. Moze jutro znajde troche czasu.... DOBRANOC---🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABIKU_____TY wedrowniczku! Ciage biegasz,,,, Usmiechnelam sie z tych Twoich \'mlodziezowych zwrotow\". Nie mysl,ze zostane Ci dluzna_________spojrz jakie mam slownictwo! IMPRA___impreza ALKO___alkohol HAJS___pieniadze BIFOREK___od before____rozgrzewka domowa przed zasadnicza impreza na miescie PODJARANI____podnieceni CIACHO____atrakcyjny mezczyzna MEGATRZEPACZ____ostry alkohol BANANY___bananowa mlodziez,dzieci bogatych rodzicow WBIC SIE____wejsc SZMATEKS___sklep z ciuchami NAJT____noc DRIN____drink UDERZYC W SZAME____zjesc UDERZYC W WYRO___isc spac BOTOKS___operacja powiekszania ust KLIMA____klimatyzacja SORKA albo SORKI___przepraszam Mam jeszcze inne,nieco ostrzejsze.Moze jednak nie dzisiaj... I co dziewczyny? Co za jezyk,,,? GRAB____czy uderzylas w szame? WIAZ____czy masz na oku ciacho? hihihi Masz klime? SORKI!🖐️ Ide na impre ,,,,,papatkiTaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy codziennie wstajesz z łóżka i patrzysz na te same ściany nie widzisz nic nadzwyczajnego. Po prostu wstajesz i idziesz do kuchni zrobić sobie jak zawsze ten sam posiłek. Wszystko ciągle jest takie same, wręcz identyczne. Idziesz do sklepu bez uśmiechu na twarzy. Stajesz w kolejce i niecierpliwisz się że tylu ludzi przed Tobą, a przecież tak bardzo Ci się śpieszy. Masz jeszcze 15 minut do autobusu. Wszystko Cię denerwuje począwszy od porannego ścielenia łóżka, po oglądanie ciągle tych samych reklam. A teraz wyobraź sobie jak czuje się osoba która od wielu, wielu lat nie może chodzić. Pomyśl ile dałaby ta osoba by przejść się do sklepu i stanąć w tej kolejce która tak bardzo Tobie się dłuży. Pomyśl jak wiele dałaby osoba niewidoma by zobaczyć jedną z tych reklam których tak bardzo nienawidzisz. Jak myślisz - co by zrobiła osoba bezrobotna która właśnie od kilku dni chodzi do pracy na Twoim miejscu? Jęczała że znowu idzie do pracy? Narzekałaby że nie chce jej się śpieszyć na autobus? Nie. Taki człowiek dałby wszystko by tą pracę utrzymać. A ktoś kto ma niedowład rąk czy tak jak Ty wstawałby z niechęcią gdyby miał zdrowe ręce? Czy tak jak Ty klął by i wzywał wszystkich świętych dlatego bo nie chce mu się zrobić śniadania i pościelić łóżka? NIE! Kiedy następnym razem będziesz wykonywać te same czynności pomyśl o tych którzy właśnie teraz robią coś w z ogromnym trudem, marząc że jutro będzie im lżej. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×