Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

hahaha blubla niezła ta literowa ;) Własnie my sexualne podejscie a szeroka powinna sobie dzien dziecka zafundowac z wolnym włącznie ;) Ehhhh czuje ze wawiaka tymi komplementami zauroczy ;) Nie ma to jak konkret :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, jak chodzi u ciebie net??? bo ja to zaczynam podejrzewać, że Energyy znowu majstryje coś ze światłem.,... no nieeee mmmmooooggggeee uuujjjeeccchhhaaaćććć... mam żółwiowego neta.. :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa le sie Energy narazie pogoda zjebala :):):):) nie to zem złośliwa ale nie bedzie tak dobrze ;) wawaik tez niech żałuje ze teraz z netu zrezygnował ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to juz kiedys wysyłąłam ale korzystajac z tego ze zostałysmy tu same powklejam kilka oki??:) KOBIECY REWANZ ZA WSZYSTKIE SZOWINISTYCZNE KAWALY O BLONDYNKACH: 1.. Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji? - Wdowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwaj menele: - Zenek pokaż w mordę mać, co to za cudo? - Ty, to tatuaż pamiątka z podróży po Kubie dwadzieścia lat temu. - Bardzo ładny ten skorpion. Zenek, a powiedz to nie schodzi z wodą? - Czy ja wiem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi: - Wiesz co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem? - No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, że zrobiłbym dla ciebie wszystko! - Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym więc do ciebie małą prośbę czy przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak wiesz, ja nie jestem w stanie tego zrobić. - Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień. - Dziękuję ci mój przyjacielu. Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi: - Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał. - Niemożliwe! - mówi jedna. - Nieprawdopodobne! - mówi druga. - No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię. Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy... - Obie? - Tak, tak, obie! Dzięki, stary! męska lojalność.. :O a tyle o niej słychać.. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ciekawe co z wodą nie schodzi ??:P Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Alex... Idealny mężczyzna nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów, po prostu nie istnieje. i bierz kryrtyka, niech przeważy doswiedczenie nad młodością!!!! przynajmniej ma początku.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze- piękna perspektywa... Młody mężczyzna widzi na wystawie sklepu rolniczego dojarkę. I nagle przychodzi mu do głowy pewien pomysł. Idzie do sklepu, kupuje dojarkę i natychmiast biegnie do domu. Podłącza się do niej i siada wygodnie w fotelu. Jest tak, jak sobie zamarzył - absolutna przyjemność, pełny błogostan i orgazm za orgazmem. Mija godzina, facet ma dosyć. Szuka wyłącznika? nie ma. Przerażony dzwoni do producenta. - Panie, kupiłem u was dojarkę! Jak się ją wyłącza? - Szanowny kliencie, przede wszystkim proszę przyjąć moje gratulacje! to był doskonały wybór. I proszę się w ogóle nie martwić, dojarka wyłącza się automatycznie po odciągnięciu 25 litrów płynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl? - Gdy w \"Makro\" pcha wózek na zakupy. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach \"mój przyjaciel\"? - Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest ich >przyjacielem Teraz sobie moge na nich poużywać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ten mnie powalił na kolana... .....Stworzyciel przygląda się nie ukończonemu jeszcze w pełni Adamowi i mówi do niego: - \"Adamie: mam dla ciebie dwie wiadomości jedną dobrą drugą złą. Dobra wiadomość jest taka, że zamierzam cię wyposażyć w dwa bardzo ważne organy: mózg i penis. - Świetnie, a jaka jest ta zła wiadomość?!- pyta Adam. - Dam ci tylko tyle krwi, że w tym samym czasie będziesz mógł korzystać albo z jednego albo z drugiego.\" ... ale powiedz, powiedz, że dobry.. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyzna jest jak burza? - Bo nigdy nie wiadomo, kiedy dojdzie, jak obfite będą opady i jak długo to potrwa. Dlaczego faceci lubią mądre kobiety? - Przeciwieństwa się przyciągają. Jaki rodzaj sportu mężczyźni najchętniej uprawiają na plaży? - Wciąganie brzucha na widok każdej młodej dziewczyny w bikini. Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz booski ;) Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń \"inteligentnych > inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz booski ;) Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń \"inteligentnych > inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz booski ;) Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń \"inteligentnych > inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D ten tez super ;) Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja męskość: -dwa centymetry więcej i byłbym królem... Na to jego żona zwraca mu uwagę: -dwa centymetry mniej i byłbyś królowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre... Przychodzi turysta do Bacy i mówi: - Baco a umiecie powiedzieć: chrząszcz brzmi w trzcinie? A Baca na to: - Pewnie że umia: robok burcy w trowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką? -większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc radosc ;) uwielbiamy smiech a wszyscy uwodziciele nas dzisiaj opuścili :P wiec pocieszamy się wzajemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica miedzy mężczyzna a lekarzem? -lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byś się rozebrała, -lekarz słucha, gdy narzekasz, -lekarz myje ręce zanim Cię dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Baco, czym zabiliście sąsiada? - A synecką, Wysoki Sądzie... - Wieprzową, czy wołową? - Kolejową... Dlaczego Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty? Jako jedyny zna adresy wszystkich grzesznych dziewczynek... Komisja wojskowa. - Nowak! - Jestem! - Majtki w dół i pochylić się! Rekrut posłusznie pochylił się i czeka. Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz - Podnieście jajka! Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek. - Jajka podnieście! Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać. - Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił. Lekarz popatrzył zza okularów - RĘKOMA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narąbany facet zdrzemnął się na cmentarzu. Budzi się, noc, księżyc świeci. Zbiera się do wyjścia z cmentarza, patrzy, a tu stróż cmentarny kopie grób. - O, ho, ho - pomyślał sobie - przestraszymy gościa... Podkradł się cichcem, a kiedy był już tylko kilka kroków od delikwenta jak nie ryknie: - BUUUUUUUUUUUU!!!!!! Żadnej reakcji. Stróż jak kopał tak kopie, nawet się nie obejrzawszy. Więc facet znowu: - BUHAHAHAHIHIHIHIHIBUUUU!!!! Znowu nic. Zniechęcony pijaczek odwrócił się na pięcie i idzie do wyjścia. Kiedy już sięgał ręką do furtki nagle z tyłu ktoś go łups w łeb łopatą! - A nie, nie! Chciałeś pospacerować, to spaceruj, ale poza teren nie wychodzimy! - powiedział stróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla własnie dostałam faxem informacje o pogodzie na dzisiejszy dzien ;) z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych :):):):) w Warszawie ;) ehhh ciekawe czy to nie wawiak pogodynka :D:D:D:D Bedzie u mnie burzowo :P i bedzie grzmoty słychac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×