Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Loczki to dopiero zapuszczam bo ostatnio miałam baaaaardzo krótkie włosy i dopiero zapuszczam :D No to lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reflektory przy zdejmowaniu spodni ;) to chyba logiczne co??? Chyba ze u ciebie nie ma co oglądać Energy ale to raczej nie u Ciebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bols czysty Bols
Ten beznadziejny i nudny topik chyba się w końcu wypalił...z dnia na dzień traci moc...czas już go zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia, fryzjerkę mam tą samą od 2,5 roku więc zawsze jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :), zazdroszczę Blondi, bo ja, mimo że fryzjerkę znalazłam fantastyczną, wyglądam super tylko gdy jestem wprost spod jej zdolnych dłoni. Sama nigdy nie potrafię się uczesać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enerdżi 🖐️ Damy radę :) Nie samym netem człowiek żyje :D A tym co tylko wirtualny żywot pędzą, współczujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewcyny nie było mnie wczoraj zawalili mnie robotą po uszy :( Pomarańcz skoro taki nudny topick to po co tu zagladasz??:P Ja na nudne nie wchodze a tymbardziej nie pisuję ;) ehhhh zazdrosne stworzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa niosące pokrzepienie :) Dodatkowo pokrzepia mnie świadomość, że do piątkowej imprezy coraz bliżej. Ostatni weekend wakacji, w niedzielę potomstwo wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka impreza??? Ja tez ide na imprezkę typowo babską ;) trzy kobiety spędzają sobotni wieczór ;)) No cóz ostatnie pogwizdy lata :) Wiesz Energy juz obmyślam plan przyjazdu do stolicy ;) może w któryś weekend września?? Muszę zadzwonić do kuzynki aby mnie przenocowała :) Jak tylko ustalę jadę do Ciebie na wiśniówkę ;) Co Ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie też dlatego nadal nie poprzestaję na dązeniu do spotkania ;) Zadzwonie w sobote do kuzynki i ustalę wstępny termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiała być superowa skoro już po niej ;) niech bedzie ze sklepu :) ale to będzie sobota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze za wygraną w naszego totka to ty sobie conajwyżej wakacje na takiej wyspie zafundujesz ;) jakbyś zagrała w totka w USA to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzieraj mnie z tej ułudy. Tak mi w niej przytulnie :) Ciekawe czy reszta tubylców się skrzyknie w \"tę sobotę \" żeby się pochichrać na luzaku? Byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy no cóż obiecuję już wiecej nie sciągać Cię z tych chmurek rozkosznych ;) Chyba tez lubie ciepełko ;) moze byc cipełko fajnego męskiego ciałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czesc Energy jak po weekendzie?? u mnie piwo balanga i wspomnienia dawnych dobrych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć qrcze cośmi sie wydaję że energii dziś nie będzie. Jej córa idzie pierwszy dzień do szkoły więc wzieła urlop. Co ciekawego działo się na kafe przez ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×