Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Dzięki za sugestię :p Nie muszę tego chyba uzewnętrzniać. i tak widać :O PS. Dlaczego brutalny poniedziałek jest zawsze po błogim weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja miałam tak leniwy weekend ze az mi wstyd :O w sumie cieszę się że juz jestem w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja też miałam leeeeniiiiwyyy weekend i bardzo milutki, a wściekła jestem i tak :P Stąd ta ambiwalencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Energy z rana czułam się kiepsko ale wszystko się zmieniło jak zobaczyłam Twój wpis ;) Miłego dnia :) podoba mi się temat Oranżadki na ogólnym :D:D boooska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w biurze już od wczoraj grzeją kaloryfery. :D, jedyna pociecha w tym okrutnym biurowym życiu :p Dobrze, że jesteście. Chyba mam pierwsze objawy jesiennego spleenu (bo deprecha wykluczona :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie to słonca juz brakuje choc lato kalendarzowe jeszcze jest :( mam cholerne jesienne zawirowania nastroju...:P także uwaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze środków doraźnych w taki szarugowy czas polecam solarium. ciepło, jasno, muzyczka gra. Parę minut raz w tygodniu. I oczywiście inne znane nam i wypróbowane metody na podnoszenie nastroju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem okropna :D siedzę jeszcze w pidżamie :D:P za oknem szarobure niebo i jakieś przebłyski słoneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B;ondi najbardziej cenie komplementy od kobiet ;) choc pedał ze mnie 100% towy :D:D:D Energy mówisz solarium??? hmmmm wiecie że ja w tym czymś nigdy nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie własnie wybieram,albo dzisiaj po pracy albno jutro.. a teraz marzne jak nie wiem co. Koleżanki sie ulitowały i pożyczyły \"sprzęt grzewczy:, nie wiem jak to nazwać inaczej, bo do grzejnika nie podobne..takie z głębokich lat komunizmu .. ale grzeje milusio, aż mi nóżki odmarzają. Jeszcze godzinka , dwie i będę mieć 18 stopni, haha!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale polecam solarium stojące... ja juz za leżące dziękuję odkąd spróbowałam stojącego...ogólnie chyba \"stojące\" jest si :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by się jakas lampa do słonca podobna przydała na te złe dni :) Moi chłopcy znowu mieliby ubaw z matki jak z tych cwiczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, mówię Wam, nie uważam się za jakąś szczgólnie bystrą osobę:p, ale z jakimi ja \"intelektami\" muszę współpracować :o Jedyne co można w tej bezsilności to znaleźć kawałek gładkiej ściany i jebuuuduuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Energy bywa ;) ja uwielbiam prowadzić intelektualne rozmowy z Paniami z intytucji, której nazwa przyprawia wielu jak nie o ciarki na plecach to o młdłości napewno otóż tą instytucją jest ZUS ;) Ostatnio pilnie kazali nam wysłac Faxem RP-7 pracownika blubla wie o co biega ;) był niezmiernie pilny tylko jednej rzeczy nie przewidzieli :P ze fax jest w innym pokoju i ni cholery nie wiedzieli jak go włączyć :O moja rozmowa z Ta niezwykle nteligentną osobką przebiegała mniej wiecej tak: Proszę pani chcieliścien o0d nas pilnie dostać fax a jesli ja w słuchawce nie usłyszę takiego piiiiii!!! to chyba raczej nic z tego...i tak nie wiedziała o czym jej pluję w słuchawkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz po tej rozmowie mój szef wezwał mnie do siebie z zamiarem przywołania mnie do porządku ze tak brzydko rozmawiam z \"kimś\", ale jak mu wyjasniłam ze to Pani z ZUS to zwrócił mi honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×