Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

czee.. wpadłam sie chociaż przywitać, bo ostatnio coś sie wyłamuje.. do raportu powinno sie mnie postawić:O postaram sie poprawić nie wiem czy przyjade, mój M. znowu wyjeżdża, prawdopodobnie na początku października:( a u nas jest od zawsze problem z \"zostawianiem dzieci\". nie ma chętnych.a na 2 dni!!!! a z dziećmi na wielokąt przestrzenny nie pojade.. ech, będe mysleć co zrobić z tym fantem.. jakoś mi smutno:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. wpadłam sie chociaż przywitać, bo ostatnio coś sie wyłamuje.. do raportu powinno sie mnie postawić:O postaram sie poprawić nie wiem czy przyjade, mój M. znowu wyjeżdża, prawdopodobnie na początku października:( a u nas jest od zawsze problem z \"zostawianiem dzieci\". nie ma chętnych.a na 2 dni!!!! a z dziećmi na wielokąt przestrzenny nie pojade.. ech, będe mysleć co zrobić z tym fantem.. jakoś mi smutno:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla wiesz jak mnie jest smutno??:( tak chciałam was zobaczyć w komplecie :( Przyślemy ci kurczaka i piwko co Ty na to??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To jakiś pomysł jest :) Kwiatki mozna przesłać to może i jedzonko też?:) Blubla, straaaasznie żałuję. Naprawdę, bo wszyscy nadajemy ton .... Bez Ciebie to wiesz... nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla to co wysłać Menu??? wawiak chyba też za niankę bedzie musiał zasuwać :( także weźmiemy z Energy sobie flaszkę usiądziemy na centralnym i będziemy spijając ja małymi łyczkami wzdychać i popłakiwać z tęsknoty za grupą wsparcia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Dziś jestem w lepszej kondycji :D wyspałam się i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Blondi :) Królestwo za poczucie wyspania się ... Potomstwo ma tę złośliwą cechę, że w dzień powszedni siódma rano to środek nocy, a w weekendy to idealna pora na wyspiewywanie radości życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kope lat mnie nie było ale mam chwilke aby z wami pogadać. qrcze s;lyszałem że termin ustalony na 6 października. Musze tylko wiedziec czy chodzi o wieczór czy o połdnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalony ale widze ze co niektórzy się wyłamują :( przykro oj przykro :( Powiedziałam jak nie to idziemy we trzy zalać pały ;) i na podryw!!!! :D:D:D prawda Energy??? nawet mamy projekt ogłoszenia tu na forum kto się łączy i idzie z nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, doszłam do wniosku, ze takie ogłoszenie to akt najwyższej desperacji a my 1. NIE jesteśmy zdesperowane :):) 2. jesteśmy samowystarczalne jeśli chodzi o dobre samopoczucie Czyli kto nie będzie niech żałuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roumiem że qrcze, blondi i energia Ja się nie wyłamuję, tylko nie jestem w stanie zaplanować dnia z takim wyprzedzeniem. Mam małe dziecko i róznie może być z zorganizowaniem opieki nad nim. Poza tym żonie tez coś musze powiedzieć, żadnego szkolenia nie wymyślę przecież :) Ale spokojna głowa coś się wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olu :) Ja to wolę nawet, że idealnych mężczyzn nie ma. Źle bym się przy takim czuła :p dzień dobry Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Byłam na Ecco Walkathonie w sobotę, a w niedzielę na dłuuuuugim spacerze, zmęczyłam się troszku :) Alex ja nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondasku :) Ile zarobiłaś w walkatonie? Cztery złote za kilometr płacili I jeszcze w telewizji się chwalili, ze Polacy najtłumniej uczestniczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szliśmy z ukochanym na 10 km trasie. Ja po ukończeniu chciałam coś zjeść i iść jeszcze na 6 km, ale luby miał kryzys- ból kolana i nie poszliśmy. Za to wczoraj tak mnie zmęczył, że ledwo do domu doszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam i wymagam od partnera nie mozna od kogos cos wymagac jak sie go nie zna ? i stawiac waronki ? szukam miłej, sympatycznej dziewczyny, z którą mogłbym się od czasu do czasu spotkać. Chciałbym by było to oparte na przyjażni ale bez burzenia dotychcasowych układów. Zaznaczam że jestem zonaty i oferuję dyskrecję i takiej też wymagam. Pozdrawiam, więcej prywatnie na maila, pytaj... \" W życiu piękne są tylko chwile ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że wczoraj Qrcze miała iieniny? Ja nwet wiedziałam, ale jak ktoś jest prosięciem to prosięciem zostanie na zawsze :O Spóźnione ale szczere i z całego serca życzenia, żeby jak najczęściej było tak jak sobie życzysz. Tylko takie życzenia moge złożyć kobiecie, która wie, czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia nie wiem ile spodnie beda do wawy szły ale w tym tygodniu powinnas dostac pakę od Mikołaja:P Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona:) Blondi przepraszam :( i juz nie bede:) Luknij na poczte;) QrczaQ!! Najlepszego!!!!!!!! I przepraszam za spóźnienie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wam dziewczyny ;) Dzięki za życzenia ehhhh jak zwykle ja zapomniałam przypomnieli mi o tym znajomi smsami :):) jej robsonwawa ale anons mmmmmm :):) wawiak staraj się organizuj nianie i idziemy na impre :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze wszystkiego naj! Alex dostałam pustego maila :P znaczy się bez załącznika ;) spoko ja się nie gniewam przecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondiiiiiiiiii alez tak byc nie moze ....... :O Przepraszam znowu :( Jak teraz nie doszło to ja juz nie wiem co zle zrobiłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×