Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Cześć :) Nie mam chyba dziś szans na wygrzebanie się spod roboty. Kasztany sobie poukładałam na wolnych przestrzenaich biurka, podobno jonizują powietrze :). Nie wiie, czy prawda, ale niech leżą :p Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak pusto.... :( W ogole smutno mi jest i nie wiem dlaczego :( Energia w Tomaszowie nie ma kasztanów:O Przynajmniej nie widziałam....a nie jednego widziałam:) Zaraza panuje i szrotówek kasztanowcowiaczek wyjade kwiaty kasztanowca:O cham i prostak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex są kasztany w miescie sama je dziś zbierałam zgodnie z zaleceniami Energy ;))) barkuje na erotycznym topików z werwą u nas też się wykruszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż powiedzieć mi sie wakacje w pracy skończyły :( Wrzesień to gorący okres i nawet nie mam czasu żeby wpasc i was poczytać. Cieszy mnie jednak że wy nadal się trzymacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze ooo qrde:D A ja widziałam w tym roku jednego kasztana:O Mieszkasz chyba w innych Tomaszowie:P w Lubelskim na pewno :p Energia nie masz jeszcze gatków pewnie, co ? W piątek to chyba powinny juz dojść:P ewentualnie w poniedziałek:O nie wiem ile przeylka idzie.... cale szczescie ze poczta nie strajkuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luźnych gatkach ;) Alex są na Jerozolimskiej przy przychodni dziś leżało je pełno na chodniku :) Tak Energy to napewno strawka tych kasztanów prawdopodonie mają lecznicze właściwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia moglam wyslac priorytetem:P Przeze mnie nie mozesz trenować :( Czuje sie podło (czy jakos tak) :( qrczeeeee za daleko jak dla mnie :p mieszkam w dzielnicy New Port:p wiec sobie wyobraz jakie to hektary są;:P wawiak pewnie tez by chcial gatki znaczy kalesony ale sie wstydzi powiedziec:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex :) daj spokój, mam stare i w nich mogę ćwiczyć :) ale mają plamę od wybielacza, bo ćwiczyłam w nich skłony nad miską z praniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podzielną uwagę :p, gatki też były wielofunkcyjne. teraz do ludzi w takich \"oplutych \" wstyd. Zostały gatkami sprzątającymi ale ćwiczyć w nich na dywanie we własnym mieszkaniu chyba mogłabym... a może poczekam na te nówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem na maxa zestresowana!! Myślałam, ze moje problemy zdrowotne się skończyły 😭 buuuu boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, witaj :) Sprawdź dobrze trzy razy i potem się denerwuj. wiem, łatwo mówić, ale może jak pogadasz to stres trochę się zminiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no staram się jak mogę nie denerwować się, ale wiesz jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy bardzo powaznie przekonałam się że lekarze potrafią człowieka doprowadzić na skraj rozpaczy. Raz był szczególnie bolesny, bo dotyczył mojego dziecka :(. Podejrzenie nieuleczalnej choroby. Na moje szczęście są kretyni na tym świecie i ta \"pani doktor\" była jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jakie problemy?? nie wolno martwic się na zapas ciągle trzeba sobie powtarzać...bedzie dobrze, będzie dobrze....siła sugestii ma zbawienną moc ;) Alex New Port??? jej to najładniejsza dzielnica miasta ;) nad samą Pilicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupa wsparcia w końcu.. prawda? :) nie myśl, że to tak bezinteresownie :p, ja np liczę na wzajemność, jak będzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia przypomnialas mi o praniu moim. Gdyby nie Ty powódź bym w domku miała normalnie :o Otóz, mam zepsutą pralke od paru dni...Panu naprawiaczowi jakos sie nie spieszy i trzeba wode spuszczać ze szlaufa do miski.... Niby miska duza ale co jakis czas trzeba ją opróżnić o czym siedząć przy kompie kompletnie zapomnaiałam:O Dobrze ze mi przypomniała o tym Twoja historia:P Trochę sie z miski ulało ale strach pomyslec co by bylo gdybym nie zeszłą na dół :P:P:P Energiooo dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie:p Na szczescie nie piekłam zadnego ciasta:D Bylam na pozcie wysłać tunikę dla pani:) Zaraz ide ryż wstawic wiec pilnuj mnie Energia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×