Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość lubiłam program emitowany
leciał w drugiej połowie lat 90 - tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mendziol
A czy pamieta ktos moze tytul bajki a niedzwiedziu i malpie ktorzy latali takim zoltym aeroplanem i mieszkali na tropikalnej wyspie? Ten niedzwiedz z tego co pamietam to przewozil jakies towary rozne czy cus... To w soboty rano chyba lecialo w TV. Jesli ktos pamieta tytul to prosze o podanie bo nigdzie nie moge tego znalesc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groth
ciekawy temat star bajki dla dzieci w momentach w które wchodziły na antene .. to było coś niezapomniany lato czarodziejem szkoda że ( jak dobrze pamiętam ) pokazywany był tylko 2 lata ( zn pamiętam że przez lato chyba początek był emitowany) dzięki niemu to aż chciało się wcześniej wstawać .. a prowadzący pan Czajka niezapomniana rola miłego czarodzieja jeszcze przypomina mi się jak na tv3 pokazywali taki program zabawę dla dzieci w którym były różnego typu zabawy, zagadki w którym moa było można wygrać nagrodę ( gry planszowe itp) szkodą ze tego już niema. Acha i przypomina mi się jeszcze jeden serial amerykański który był puszczany ( jak dobrze pamiętam ) we soboty o godz. ok 11-12 głównymi bohaterami byli 3 uczniów którzy to robili żarty surowej pani dyrektor oraz jej pomocnikowi ( lizusowi) jak dobrze pamiętam to szkoła nazywała się flamingo domingo ( czy jakoś tak ) może ktoś pamięta ten serial dla młodzieży i mugby przypomnieć jak się nazywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewonkaaaaa
mendziol ta bajka o misiu to chyba po polskiemu ta nazywał sie balu;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewonkaaaaa
a czy ktos pamięta tą bajke o diabełku co leciała w poniedziałki chyba, taki w sumie teatrzyk gościu przebrany za diabła;)) i nie chodzi tu o piszczałkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A pamiętacie taką bajkę \"Sara , mała księżniczka\"? Zaczynała się słowami piosenki: \"Przybyła z Indii nad Tamizy mglisty brzeg Sara mała księżniczka...\" Ja pamiętam:)Ściągnęłam sobie nawet tą bajeczkę z neta(trwa 3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mala ksiezniczka leciala chyba w polsacie w wesji animowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anitka banitka A kto pamięta Barbapapę? pamietam barbapape!ale nie wiem ile mialam lat jak to bylo w tv...fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gąskę balbinkę jacek i agatka pan cerowany? slyszal ktos o tych dobranockach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne nogi
"Byl jeszcze w latach 20 taki program animowany po angielsku wystepowala tam rodzina krolewska i taki facet od zegarkow ale nie wiem jak sie nazywa to :/" muzzy in gondoland :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess Sylvia
a pamietacie ALFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"inka a skad dokładnie sciagnełaś tez bym sobie obejrzała \" Ściągałam jakies 2 lata temu z eMule,było w 2 częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja czytalam ksiazke mala ksiezniczka mialam 8-9 lat chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thehee
a był jeszcze taki program "spotkania z muzyką" gdzie taki mały człowieczek wyskakiwał z fortepianu :) jak to sie nazywało dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XOCO
a pamiętacie taki program też dawno, że była jakaś pani przebrana za kucharke dlugie czarne włosy miała zawiązane w kucyk chyba i pod koniec programu (ale nie pamietam) byl jakiś facet i spiewali razem piosenki fajne. oni z tego co pamietam stali za ladą caly czas mi sie wydaje ze to byla Adrianna Biedrzynska ale nie wiem bo nic o tym nie znalazłąm, więc licze na Waszą pomoc a tak wogóle to szkoda ze juz nie ma takich superowych programów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam taka fajna serie bajek zajac i wilk:) jeszcze misia koralgola czy jakos tak;) a i taka bajka leciala w tvp1 w wieczorynce BULI hmmm oczywiscie MIS USZATEK, o kocie FILEMONIE bajka ale tytulu nie pamietam, ZWIREK I MUCHOMOREK....... a z seriali to o takim mlodym doktorku a le tez tytulu nie pamietam, co zawsze w komp pisal sobie dzis powiemy bloga ;p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten doktorek to był Dogie Howser, czy jak tam to się pisze, dziś jest całkiem „duży” i jest gejem, gdzieś na pudelku to wyczytałam, czy na innych plotkach..  A pamiętacie Pana Japę? On chyba w 5 10 15 występował, jeżeli się nie mylę.. ja pamiętam ferie zimowe i tam leciała taka piosenka, której tekstu i melodii nie pamiętam, cos jakby: kochamy filmy, czy kochamy kino, ale ją uwielbiałam!! Sigma i Pi supeeeer to było… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
do Anitka- banitka: Barbapapa było obłędne:)szkoda, ze tak rzadko powtarzali... Bardzo min sie podobal film o psie Lessie i o psie Cywilu...tez nie tak czesto to bylo jak by sie chciało wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
do Anitka- banitka: Barbapapa było obłędne:)szkoda, ze tak rzadko powtarzali... Bardzo min s ie podobal film o psie Lessie i o psie Cywilu...tez nie tak czesto to bylo jak by sie chciało wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A pamiętacie taką dobranockę Gucio i Cezar?...bardzo rzadko powtarzali ją a ten hipcio i jamnik byli przesympatyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś pamięta w niedzielę leciał teatr młodego widza, o ile dobrze pamiętam. No i tam to chyba leciało- Gosia kontra Małgosia. Uwielbiałam to. Był też serial z młodziutką Figurą, Pierścień Róży chyba. Za to na pewno nie było pokemonów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale nostalgicznie się zrobiło ;)Ja pamiętam teleranek Drops 5-10-15,Tik tak.Lubilam takie troche naukowe tematy to pamiętam taki teleturniej Rambit, program Kwant-taki bardziej powaznyi Przybysze z matplanety -Sigma i pi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×