Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość hedopw
Lexsis pamietam ale nie wiem co to za tytuł ,była tam i rzeka w tle białe tło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaa
a ja się zastanawiam czy pamiętacie zgaduj zgadule? nigdzie nie mogę tego w necie znaleźć;/ w 1993 roku mialam przyjemnosc tam wystąpic hahaha tyle ze kaseta VHS niestety juz do niczego sie nie nadaje;/ i szukalam odcinkow tyle ze nie wiem czy to dokladnie zgadula byla czy jakos inaczej;) pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrfrf
poszukuję nazwy serialu, który byl emitowany na tvp1, badz tvp 2 na przełomie XX i XXI wieku. polska produkcja, chlopczyk blondyn i dziewczyna brunetka z PROSTĄ grzywką i aparatem na zębach(to zapamiętałem :D). Pamiętam odcinek podczas którego odbywały się zawody w koszykówkę... serial w klimacie TAJEMNICY SAGALI, był tam chyba jakis gadający potworek z kosmosu. PRZEPRASZAM za interpunkcję i szyk zdań, ale pozno już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
lato z czarodziejem :D Czajka wystepowal i Maciej Pol, moj ukochany z dziecinstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia_1
@ ARGEN - wechikuł czasu - mój ukochany program, od niego zaczęła się moja wielka miłość do historii w początkach podstawówki :P jeśli ktoś ma namiar na to, także będę wdzięczna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukującaodpowiedzi
a pamieta moze ktos jak sie nazywal program gdzie pani lub pan rysowali cos i opowiadali o tym co jest na obrazku??, pamietam to z czasow dziecinstwa i chcialabym to znalezc dla mojego synka ale niestety bylam mala kiedy to ogladalam i napewno nie wiem jak sie nazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon Kobyliński rysował i
opowiadał, takze dla dzieci ( np o swoim psie, Czice ) potem wiele psaw nazywano Czika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniczka71wroclaw
Szukacie odpowiedzi na jakieś pytania? Nie możecie odszukać odcinków online? Zapytaj na http://pytaniaseriale.pl szybka odpowiedz na temat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez całe życie próbuje sobie przypomnieć program- serial anglojęzyczny( usa? uk ? )pierwsza polowa 90 raczej, bohaterami byli chyba uczniowie, zaczynał się mniej więcej jak truskawkowe pole, że dzieci biegły chyba przez studio, przekręcały suwaki na konsoli i jakieś pokrętłą, zapalały się lampki, i biegły chyba dalej, wpadały do studia i uruchamialy wszystko...... i tyle pamiętam. W jednym z odcinków puścili "another brick in the wall" chyba. kojarzy ktos cokolwiek??? I kojarzycie taki program dla dzieci rano się zaczynał, gdzie pokazana była kuchnia, w której zyją przedmioty, szklanki tańczą, gąbka chyba sama zmywa. Woda się przelewa. Generalnie naczynia żyły i się ruszały. To była normalna kuchnia, nie rysunkowa i to było takie specyficzne ze tak montowali ujęcia fajnie jak by wszystko samo się ruszało. Kolejne co pamiętam to "dźwiękogra" albo " Czy wygra wydra". ahhh i jeszcze co mi w głowie siedzi. Taki program chyba był(?), coś tam jakąs tęcze kojarzę, i dziewczyna z długimi czarnymi włosami ubrana na czerwono śpiewała pięknie. duzo mam w glowie ale pamięć juz nie ta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rfrfrf słoneczna włócznia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ałoneczna włucznia, czesc tego serialu byla krecona w Polanicy Zdroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze lubiłam teatr dla dzieci - chyba coś o pięknej Pulcheryi i Bestii,i całą całą resztę. Ta zielona plansza, czapeczka z gazety chyba, i gong - ech gdzie moje dzieciństwooooo !!! ;) I jeszcze spektakl Dzikie konie - do dziś uwielbiam piosenkę z tego spektaklu p. Adamiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba był Teatr Modego Widza czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba był Teatr Młodego Widza czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybysze z Matplanety - mój hit totalny Tik Tak 5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale heca!, lato z czarodziejem, krzyżówka trzynastolatków, budujemy mosty, magia liczb, dźwiękogra, Pan Tik-Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POszukuje pilnie bajki, bądź serialu tv dla dzieci, który pojawil sie na przełomie lat 80tych i 90tych. Była to historia dzieci, które dostały się do miejsca gdzie w podziemiach kukiełki- lalki przedstawiały opere- ktoś straszył te lalki- postaci te przedstawialy klasykę opery. Była tam postać śpiewaczki o długich czarnych włosach. Kukiełki przypominały troszkę te z brytyjskiego spitting image. Poszukuje tego serialu od lat i nie mogę trafić na jego trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może z was pamięta, Na niemieckim rtl puszczali taki blok z lalkami , dziewczętami w wieku szkolnym a w znaczku był żółty słoń "club in the house"? coś w podobie brzmiący tytuł. Seria papiernicza u nas nawet była w smyku. Ale za chiny nie pamiętam. nie mogę nigdzie tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Big brother Heh pierwsza edycja była fajna A teraz Co jest to wola o pomstę do nieba Warshaw shore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknom
mam bardzo duzo potrzebe odnalezienia kilku programow. 1. chyba z tvp, ptogram popularnonaukowy - w pociagu rozmawiali o nauce jakis profesor i taki pomyslowy młodzian, w intro leciało to http://www.youtube.com/watch?v=fPmruHc4S9Q nazwa kojarzy mi sie pociag do nauki ale pod tym tytulem brak rezultatów. szukam jeszcze programu w którym taki chłopak przenosil sie do dawnych czasow - Biblii, starozytnego egiptu itp.; korzystał wtedy z takiego zielonego kryształu. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olooloolo
Witam, Poszukuję nazwy programu historycznego, chyba był na tvp1, mw. lata 92-96. Na początku każdego odcinka dwoje, troje dzieciaków przychodziło do jakiegoś tam gościa o coś go pytali a propo historii i on przenosił wszystkich w czasie do tego konkretnego zdarzenia. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiaszcza
Ogrom tego bylo, ale bardzo w pamięć mi zapadł Strażak Sam. Teraz na MiniMini leci w nowej odsłonie i też fajnie zrobiony. Z programów to pamiętam Teleranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_stokrotka
Olooloolo - wydaje mi się, że masz na myśli WECHIKUŁ CZASU - to jedyny program, który wtedy był wyświetlany o przenoszeniu w czasy historyczne - UWIELBIAŁAM GO!! chętnie znowu zobaczyłaby tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetarz
No właśnie chciałam napisac o Fraglesach ale już ktoś sobie przypomniał/ Mój rocznik to 82 Oprócz tego wszystkiego to właśnie Disney w niedzielne przedpołudnia Bajka np Balu i inne +film lub serial np Zorro. To się jakoś tak nazywało Walt Disney przedstawia. Oczywiście pamietacie Kacze opowieści, Brygada RR... Wieczorem jak już wychodziłam z kąpieli rodzice oglądali tai program, gdzie było o modzie, zawsze przy wybiegu modelek zagranicznych leciała ta piosenka znana... no mam na końcu języka, wonderful life? nie no nie przypomnę sobie a potem, tak super SAWKA rysował :) A TERAZ pytanie do Was: bodajże w niedziele w okolicach południa/popołudnia leciał program z baśniami. Zaczynał go taki chyba kudłaty stworek, siedział na fotelu czy coś, w mrocznym pomieszczeniu s potem zaczynały się basnie (jak z ksiązki Bursztynowe drzewo... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPoldddda
a ja mam takie pytanie: 1)--------> jak się nazywał taki serial (wydaje mi się ze już w okolicach 2000 roku był) amerykański chyba, z takim psem co siedział najczęściej w domu, jasna sierść, i dzieci się z nim chyba bawiły, pamiętam jak ten pies tak przechodził chyba przez jakiś otwór w domu, czy wymykał się czasem...no nie pamiętam:/i kojarzę takie podwórko typowo amerykańskie, serial leciał w wakacje, tak myślę że do południa.albo teraz mi się wydaje że pies miał swoją budę niebieską chyba, a może białą ale z czymś niebieskim haha nie wiem już sama...... 2)--------> był w soboty też chyba do około południa, tzn godziny nie pamiętam dokładnie, taki serial o amerykańskiej rodzinie, oni chyba wprowadzili się do takiego dużego domu, i nie pamiętam czy w nim straszyło, ale pojawiał się taki jakby duch, duży , zielony chyba..wiem że pewnie mało informacji, ale tyle pamiętam.aaa, i jeszcze wydaje mi się że dzieci z tego domu polubiły tego stwora/ducha, a dopiero całkiem późno rodzice się do niego przekonali to tyle, obydwa seriale baaardzo lubiałam i chciałabym je sobie przypomnieć..szkoda że nie ma w internecie (przynajmniej ja nie znalazłam) "Kuchni wróżki"--też z tej strony przypomniałam sobie tytuł tego programu:P, a taaak strasznie chciałabym obejrzeć chociaż fragment..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×