Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość do;przy kawie
mdm mozna ogladac na tv pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy leci mdm?wlasnie!tylko b
ardzo wczesnie rano zauwazylam ze jest.w ciagu dnia chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia____1
1. teleturniej (chyba w sobotę zamiast bajki) - były różne zawody sportowe i konkurencję, a zawodnicy losowali je poprzez wyciąganie numeró/losów z takich pudeł/ kwadratów coś a la litery w "kole fortuny" --->>>> znalazłam jeden z programów, o który pytałam - to Rambit - okazało się, że pisaliście o nim, ale ja nie skojarzyłam po temacie...dla zainteresowanych ponoć nadawany był o 16.25 w piątki. wciąż dręczą mnie tytuły pozostałych....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaTOja i już
Za młodych lat kochałam program :" Co jest grane?", wzięłam w nim udział, mam jeszcze nagranie na VHS. Miałam 17 lat i zapanowała moda na keyboardy, gram na nich do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafosfera
Był kiedyś taki serial (myślę że w połowie lat 80) którego czołówka wyglądała w ten sposób, że grupa nastolatków jechała na rowerach ( w tym czasie podawane były ich nazwiska, jak to w czołówce filmu). W tle leciała sobie muzyka okraszona melodyjnym gwizdaniem. Wiem, że ten serial leciał w wakacje (w teleferiach) któregoś pięknego roku (miałem może z 10 lat czyli około 87 roku) i wiem, że był to serial raczej europejski (hiszpański, może portugalski). Jeśli jest jakaś dobra dusza, która cokolwiek kojarzy to bardzo będę wdzięczny. Ogólnie serial opowiadał o przygodach tych młodych ludzi podczas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufka25
Witam wszystkich kafeteriowiczów :) Mam nadzieję,że ktoś mi pomoże - otóż bezskutecznie szukam podpowiedzi odnośnie nazwy pewnego serialu. Był nadawany bodajże w latach '90-tych na TVP 1 w soboty po bajce Disney'a ok godz.13 - 15. Chyba serial USA,o tematyce lekkiego dreszczowca,pamiętam jak w jednym z odcinków była sobie para zakochanych i mężczyzna zażył jakieś leki i nie starzał się.Pod koniec odcinka pokazana była para - dziewczyna jest już sędziwa panią a chłopak nadal młody. Lecz nadal razem .A w innym odcinku jakiś sklep i manekiny,coś tam było jakieś czary mary i ludzie zaczęli się zamieniać w manekiny - i potem Ci ludzie byli normalnie w tym sklepie i robili za manekiny :) Kurcze,to było tak dawno emitowane,a nie moge tego zapomnieć,zależy mi cholernie na jakiejś podpowiedzi w tym temacie,opowiadał to chyba jakiś taki starszy pan o mrocznym wyglądzie o ile pamiętam .ale na pewno to nie były opowieści z krypty...proszę,pomózcie mi :) pozdrawiam łowców dawnych programów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dodam
jeszcze z tvp3 'Lizzie McGuire' oraz 'Przygody Chucka Finna' i z TVP1 'Dwa Światy' http://www.filmweb.pl/serial/Dwa+%C5%9Bwiaty-1995-36059. Calutka polonia 1 na której się wychowałam: Generał Daimos, Yattaman, Sally czarodziejka, W królestwie kalendarza, Bia magiczne wyzwanie. Kolejną stacją wtedy jeszcze nie tak popularną był RTL7 czyli 'Denver ostatni dinozaur' oraz 'Klejnot snów'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może to była ..
Strefa Mroku? The twiglight zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja rocznik 79 jestem
Ja pamiętam taką bajkę (chyba cińską) czolówka była z jakimś smokiem i z tej bajki była taka melodyjka ,która była potem w zegarkach elektronicznych :D ale nie mogę sobie przypomnieć o jaka bajke chodziło :( Pamiętam jeszcze PANA FASOLE :D itakie teatrzyki które tam były takie dziewczynki w sukienkach jak baletnice różnokolorowych schodziły jak by z takiej palety farb i malowały tą bajkę :) rany jak ja marzyłam o takiej spódnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja rocznik 79 jestem
HAHAHA :D znalazłam :) http://www.youtube.com/watch?v=F2s61rx3tSo a jaki to był hit jak ta melodyjka była w zegarkach :) no i to Japońska bajka ;)....jednak pamięć już zawodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisuprrpseudonimzehej
a pamietacie taki program, co byl emitowany stosunkowo niedawno albo na tvp 1 albo 2, byl to program prawdopodobnie edukacyjny - bo po angielsku. Byla tam grupka przyjaciol chyba mieszkali w jednym mieszkaniu w Londynie. Pamietam jak w jednym odcinku dziewczyna zalozyla sie z ktoryms z tych chlopakow, ze beda mowic caly dzien prawde, ale on wystepowal w reklamie i przedstawial jakis jogurt, co mu nie smakowal, a powiedzial, ze mu smakuje i chyba przegral ten zaklad. W ktoryms tam jeszcze odcinku, matka ktoregos z tych przyjaciol, przyszla do nich w takiej samej sukience, co jedna z tych dziewczyn. Tyle pameitam, a moze ktos wie co to byl za program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello88
Może mi ktoś napisać tytuł starego programu na tvp o premirach kinowych. Pamietam że na początku był chyba king kong, fale wody itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza8621
do Beton1986 ten program to "tajna misja" tez to oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza8621
Hejka. mam pytanie czy pamiętacie taki teleturniej dla dzieci był nadawany na tvp 1 albo 2, była widownia z dziecmi i trzy takie jakby drzwi w środku tych drzwi były obrazki i światełka i prowadząca ktora te światełka właczała i jedno dziecko wybrane z widowni musiało zapamietać jak te światełka były zapalane (w kolejności) gdy odgadło jedno to nastepnym były dwa i trzy i zawsze o jedno więcej. Nie wiem czy ktos to bedzie pamiętał ale to chyba było w 80-90 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka skarbonka
poszukuje programu, który leciał na tvp1 albo tvp2, w którym był pan i pani przebrani za kosmitów, mówili jak roboty na takim statku kosmicznym, tam byl chyba też komputer gadający i oni przez wielkie okno zwiedzali cały świat. kojarzy może ktoś ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie się
do Iwonka-Sigma i Pi może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimba
Pamięta ktoś "Kimba - biały lew"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie moze takiego grubaska ze smigielkiem na czapeczce,ktory wlatywal przez okno do pokoju pewnego chlopca?A program w ktorym rzecz sie dziala wewnatrz zegara?Pomozcie prosze odkurzyc wspomnienia z dziecinstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexis79
Hej, pytanie za 100 punktow... w latach 80tych byla wieczorynka... glównymi postaciai były dwa jakby plastelinowe ludziki... niebieski i czerwony... ogólnie tło było chyba białe a oni troche ksztalty zmieniali w razie potrzeby... próbujemy z Bratem namierzyć ale NIC nie przychodzi nam do głowy jaki to tytuł mógł być... coś mi się telepue po głowie że to francuska bajka była... ktoś coś.. może... pomoże? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emciakxdxd
takisuprrpseudonimzehej a pamietacie taki program, co byl emitowany stosunkowo niedawno albo na tvp 1 albo 2, byl to program prawdopodobnie edukacyjny - bo po angielsku. Byla tam grupka przyjaciol chyba mieszkali w jednym mieszkaniu w Londynie. Pamietam jak w jednym odcinku dziewczyna zalozyla sie z ktoryms z tych chlopakow, ze beda mowic caly dzien prawde, ale on wystepowal w reklamie i przedstawial jakis jogurt, co mu nie smakowal, a powiedzial, ze mu smakuje i chyba przegral ten zaklad. W ktoryms tam jeszcze odcinku, matka ktoregos z tych przyjaciol, przyszla do nich w takiej samej sukience, co jedna z tych dziewczyn. Tyle pameitam, a moze ktos wie co to byl za program ? Ja pamiętam ten serial nazywa sie Extr@ i mozna go obejrzec na yt. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
A ja bym chetnie zobaczyła te wszystkie piekne bajki z przed 30 40 lat,było ich bardzo dużo w aktorskiej obsadzie a nie jakieś rysunkowe durnoty, które małpy nawet by nie chciały ogladac i wszedzie to samo ucieczka bo ktos zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :)
Program, w którym dzieci się przebieraly i śpiewały: Mini Playback Show :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamieta moze ktos program ktory prowadzilo dwoje klaunow (dziewczyna i chlopak), a dzieci dzwonily i szukaly nagrod ktore byly ukryte np w dziupli drzewa ? zupelnie wyleciala mi nazwa tego interaktywnego programu dla dzieci, lecial w weekendy z rana lub w poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coyote
Witam ktoś pamięta program podobny do muppet show było to o psie i malych ludzikach w jaskini ktorzy budowali rusztowania z cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×