Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Yessa, ile schudłaś stosując Syndi i po jakim czasie zakończyłaś problemy z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rea11111
chętnie kupię syndi35; cookie02@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt_Kejtowa schudłam ale podejrzewam ze to nie zasługa Syndi tylko diety i ćwiczeń, straciłam 7 kg i waga mi się ustabilizowała (to może być zasługa hormonów) Jeśli chodzi o cerę to nie pamiętam bo dawno to było... ale przyjmowałam Syndi jednocześnie z antybiotykiem który brałam ok 3 miesiace i chyba po ok 4 miesiącach cera się ładna zrobiła... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam odwrotnie znowu, przytyłam przez rok jakies 7-8 kilo... a z cera tak sobie, czasami mi cos strasznego wyskoczy co nie chce zginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszenkaaa
Hej dziewczyny chciałam przebrnąć przez cały wątek niestety doszłam do 20 strony i nie dam rady hehe:P mam pytanie do was ... otóż ja kończę już 4 opakowanie sylvie 20 i moja cera jest tak okropna ,że w życiu takie nie miałam pełno zaskórnikówa bolących i ropnych krost które goją się tygodniami i zostawiaja brzydkie bliznyyyy :( ja juz nie wiem co mam robić czytając wasze opinie chyba zmienie je na syndi 35 bo widze ,że działają na cerę bo teraz jest masakra ! jak uwazacie mam jeszczcze czekac ale jakby nie bylo to juz bedzie 5 opakowanie a poprawy cery nie ma,... a glownie to mialam na celu zazywajac te tapsy:( chyba syndi 35 bedzie moim wybawieniem . Bede bardzo wdzieczna jak odpiszecie jest to dla mnie naprawde bardzo wazne , bo przez te je**ne syfy mam tak zniszczona pryschike,ze czasami placze.... mam stane depresyjne jestem w stanie siedziec w s domu i godiznami patrzec w martwy punkt:( to jest straszne ale rzeczywste mam nadzieje ,ze znajde tu pomoc:(( na dermatologow juz mi szkoda kasy .... prosze odp pozdrawiam!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszenkaaa uwierz mi, wiem co czujesz. Polecam zmienić Ci tabletki na Syndi 35, ja brałam długo i cera w porównaniu z kiedyś jak marzenie... Bo są to tabletki antyandrogenne. Zmieniam na Sylvie 20 które nie są antyandrogenne i będę się modlić zeby ten koszmar nie wrócił... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. zapomniałam jeszcze dodać co oczywiste, najpierw wizyta u lekarza i niezbędne badania, potem decyzja o zastosowaniu Syndi 35:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yessa rezultaty świetne, mam nadzieję,że i mi się uda. Straciłam 3kg w ciągu 2 miesięcy, ale to również zasługa ćwiczeń i jedzenie o połowę mniej ;) Z twarzą także jest już lepiej. myszenkaaa miałam ten sam problem. Robiłam wszystko co w mojej mocy (dermatolodzy, kupowanie nowych kosmetyków z reklam, dieta) a problem nie ustępował. Odważyłam przejść się do ginekologa, zapytałam o Syndi i biorę drugie opakowanie. Także, tak jak mówi Yessa, śmigaj do dobrego lekarza i informuj o postępach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
jeju dziekuje wam bardzo nawet nie wiecie jak podnioslyscie mnie na duchu heh, jednak jezeli chodzi o te badania to moj ginekolog powiedzial ,ze nie trzeba ,ze on zrobil ze mna taki wywiad wszystko si epytal badal itp ,ze nie trzeba badan hormonow wiec wyruszam do niego we wtorek:P i poprosze syndie 35 :P dziekujeeeee:*!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
Aha;D i bede was informowac co i jak :P pozdroo;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeeenka więc czekamy :) coś o tym wiem, nawet choćby wsparcie od osób, których się potencjalnie nie zna, bardzo pomaga. Trzymaj się, do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wcześniej, że niektóre z Was maja problem z otrzymaniem Sindi 35 w aptekach. Ja od dłuższego czasu korzystam z internetowej apteki, ale wówczas trzeba zamówić leki za minimum 20zł, żeby zlecenie zostało zrealizowane. Zamówienia są realizowane zwykle w jeden dzień, no chyba że to weekend. Tu jest link od razu do Sindy-35 http://www.doz.pl/apteka/p15406-Syndi-35_tabletki_drazowane_21_szt Zalogujcie się i zamówcie sobie, wybiera się aptekę która jest położona w najdogodniejszym miejscu. Ja osobiście od roku biorę cilest i zawsze zamawiałam go właśnie z tej apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie:) Otóż biorę tabletki Syndi- 35 od tygodnia i po nich bolą mnie nogi (czuje jak coś mnie w nich kuje.. czasem to samo kucie odczuwam w rekach). Jednak nie jest to jakiś straszny ból.. najgorzej jest 4 godziny po zażyciu tabletki potem przechodzi, czasem zapominam nawet że coś mnie bolało i wydaje mi się że zbyt się tym przejmuje. Rozmawiałam z lekarzem i powiedział ze mam skończyć opakowanie i zobaczyć czy mi przejdzie. Miała któraś z was tak na początku brania tabsów że czuła kucie w nogach ale z czasem jej to przeszło? Nie chciałabym się dorobić zakrzepicy albo jakoś bardzo widocznych żył na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę ze część z was pisze, że macie problem z cerą. a próbowałyście może robić maseczkę z drożdży? to dość stara metoda, ale ostatnio mi mama poleciła, żebym sobie wypróbowało to bo tez mam problemy jeszcze z cerą mimo ze biorę już ponad pół roku Syndi. od 3 dni robię sobie tą maseczkę i widzę już poprawę na twarzy, także polecam wypróbować, tym bardziej ze to dość tani sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa_psik - daj znać coś więcej o sposobie robienia tej cudownej maseczki :) Thamiya - ja odczuwałam coś podobnego, ale wydaje mi się,że to po prostu zmęczenie po całodniowym wyścigu szczurów. Choć zauważyłam pewną zależność - jeśli przeczyta się szczegółowo ulotkę i zacznie brać tabletki, to po jakimś czasie zaczyna się doszukiwać wymienionych objawów niepożądanych ;) Także bądź czujna, jeśli nie minie musisz powiadomić swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta ulotką to też coś takiego zauważyłam hehe :) i zauważyłam jeszcze coś.. fakt czuję się źle a im pogoda gorsza tym moje samopoczucie i ciśnienie też. W sumie przy jednym objawie pojawiłyby się chyba też inne, a póki co nie mdli mnie, nie czuje bólu głowy ani nie mam wysokiego ciśnienia tylko wprost przeciwnie. Nawet brzuch mnie nie bolał przy miesiączce jak zwykle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thamiya - no więc właśnie, nie ma co się przejmować ;) Oby szybko przeszło tak, jak się szybko pojawiło :) Mnie coś tylko ostatnio bolą piersi. I moja lista z marzeniami nie zawiera większego rozmiaru :( Mam nadzieję,że pozostaną, takie jakie są ;) A jak tam z Waszymi ozdobami? Bolą? Bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAHA
Ja brałam Diane 35 to w sumie to samo co Syndi 35 tylko ze inny producent. Cera się poprawiła, urosły mi piersi i ogólne samopoczucie było lepsze. Na to wygląda, że miałam problem z hormonami. W ciągu 7 lat stosowania chciałam je odstawić kilka razy, ale po odstawieniu pojawiał się silny łojotok na twarzy :/ tłuste włosy wieczorem po rannym myciu, no i zmalały mi piersi. Co do trądziku to przykazanie nr 1: DENTYSTA -wyleczyć wszystkie zęby dopiero później wziąć pod uwagę hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAHA - dentysta i trądzik? rozwiń to proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dalej co jakis czas bola piersi ;) a jesli chodzi o maseczke to trzeba rozpuscic drodze w ciepłym mleku, tego mleka bardzo mało, tak zebyscie dały rade nałozyc te drozdze na twarz, z łyzeczke gdzie i mozna dodac troche cytryny, ale nie pamietam co ona miała robic:P ja zrobiłam tak dosc sporo bo robiłam pierwszy raz to miałam w miseczce i codziennie uzywałam przez 3 dni jutro musze zrobic sobie od nowa, nistety zapach drozdzy za miły nie jest, jak wyschnie po około 10 min to zmyc ciepła woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem po 2 opakowaniu Syndi 35 pryszcze jak miałam tak mam, czasem zdaje mi się że jest poprawa a na drugi dzień widzę kolejne pryszcze to okropne, ale jeszcze się nie poddałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa_psik - a urosły? ;) za maseczkę biorę się na weekend, mówisz są rezultaty? Welcia - ja jestem w trakcie drugiego opakowania, więc nie ma co opowiadać, jak dla mnie to za krótki okres czasu. Musimy uzbroić się w cierpliwość ;) Tylko te bolące piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa_psik - pocieszająca odpowiedź :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruleks
Hej,mam do sprzedania 2 opakowania Sylvie20. Jesli jest jakaś chętna, zapraszam na priv sandruniek@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kupi Cilest
kupię Cilest! kupię Cilest! kupię Cilest! kupię Cilest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Bardzo chętnie zasilę grono kobietek, które wychwalają Syndi:D Biorę już 3 opakowanie, na początku bałam się brać jakiekolwiek tabletki, ale zmieniłam zdanie, bo nie mam żadnych skutków ubocznych (nie licząc lekkich nudności przez pierwsze pół miesiąca), okres zawsze regularnie tego samego dnia, o wiele mniej bolesny, cera się poprawiła, na antykoncepcję też nie narzekam...;) Jak dla mnie same pozytywy, więc duży + i polecam!:) I cena spoko bo u mnie tylko ponad 6zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rika92 :) Ja kończę drugie i czekam na poprawę stanu cery, mówisz po trzecim może być już lepiej? Wiem,że to zależy od organizmu, itp, ale każda opinia jest warta uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja osobiscie nie polecam .. jedyna wyraźną zaletą Syndi była znaczna utrata wagi bo o cale 7 kilo w ciagu 2 miesiecy, jednak czuje sie przez nie zupełnie nie do życia, pomimo że to tabletki antykoncepcyjne to stracilam ochote na cokolwiek no wiecie ... poza tym okresy wcale nie takie mało bolesne,z reszta pisza ze skutkiem ubocznym moga byc depresje.. może depresji to ja nie mam heh ale jakas taka smętna sie zrobilam, szybko psuje mi sie humor. Czy ktos miał podobne skutki uboczne ? Prosze o odpowiedz i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×