Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość jacky70
"Perfuma firmy Carlo Bossi ma 100ml, więc się bardzo opłaca po takiej cenie kupić ! Do każdej zamówionej perfumy dorzucam tester wybranego zapachu przez klienta. Jeśli mają państwo jakieś wątpliwości proszę o wiadomość odpisze na każdą jedną ! ZACHĘCAM, bo na prawdę się opłaca." Zajrzałem z ciekawości. Chodzisz jeszcze do przedszkola !!!!!!!!!! Nie miałeś lekcji języka polskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "PERFUMA !!!!!! firmy ..." , "do każdej PERFUMY ..." !!!!! tak piszą tylko nieuki i ignoranci. Poza tym oferujesz nie PERFUMA tylko pewnie wodę toaletową i to za 30 zł !!!!!!. Nie dziękuję. Ja jestem dystrybutorem FM Group i perfumy kupuję w FM za 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebuję ktoś aktualną listę perfum FM z uwzględnieniem zapachów jesień 2012, to proszę pisać, odpisuję na bieżąco na każdy e-mail ! Zapraszam także do darmowej rejestracji w firmie Familo: http://www.familo.com/r/nielbafan zapisy możliwe tylko poprzez link polecający, inaczej nie jest to możliwe. Po rejestracji proszę o kontakt, pokaże jak zrobić pierwsze zakupy, szukać osób, które będą zapisywały się Waszych linków polecających (dzięki czemu będziecie mogli zarabiać pieniążki, które zostaną Wam wypłacone na konto lub robić zakupy z rabatem do 90%), a także na czym polega cały marketing firmy. Firmę Familo polecam szczególnie osobom, które cenią sobie pieniądze (kupując zakupy czy tracąc na dojazd) oraz czas (który tracimy stojąc w długich kolejkach przy kasie i w korkach ulicznych). Czyli takim osobom jak ja! :) Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmtorun
Zapraszam na http://fmtorun.pl Jeśli chcesz mieć możliwość kupowania produktów FM GROUP 30% taniej przez internet, ZAREJESTRUJ SIĘ. Ta opcja jest bezpłatna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha20
Witam, jeżeli ktoś z Was chciałby zostać członkiem klubu Fm Group z okolic Gliwic, Knurowa, bojkowa, Orzesza, Ornontowic, Gierałtowic, chudowa i innych miejscowości proszę o kontakt. e-mail: buchcina13@interia.pl wystarczy napisać imię i nazwisko wraz z numerem telefonu a napewno odzwonię :) pozdrawiam ;) PS bedąc w klubie fm macie prawo do oszczedzania kupowania kosmetyków po cenie niższej niż podanej w katalogu a przy tym zarabiając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabar
Witam!!! Posiadam również kilkanaście perfum już wycofanych z oferty FM. Damskich i męskich. Jeśli jesteś zainteresowany/a jakimś wycofanym perfumem napisz nr. może taki posiadam. Posiadam również w sprzedaży aktualne perfumy FM, jeśli chcesz zamówić jakiś perfum napisz najlepiej na maila, gdyż na gg nie siedzę tak często. Mail: aga851@gmail.com gg:2088560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky70
Witam. Poszukuję Dystrybutora FM Group z Białogardu do którego nowo wstępująca osoba mogłaby się podłączać z drobnymi zamówieniami. Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Osoby chętne rozpocząć współpracę z FM Group Polska, mieszkające w Bytomiu lub okolicach zachęcam do kontaktu: mail: sisastara@tlen.pl tel: 600 394 570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi91
Ja wspieram polski rynek i stawiam na polskich producentow. Uzywam perfum Carlo Bossi. Mam porownanie z Fm group i wypada blado zarowno z jakoscia jak i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMfanka
FM to marka perfum nie odpowiedniki, i to trzeba już przyjąć. Marka przyjęła się na rynku Polskim i do tego już przyzwyczailiśmy się. Wszyscy podziwiamy zapachy FM oraz piękne opakowania w jakich występują. Perfumy - Zadziwiają cały świat. To że ktoś przyzwyczaił się do porównywania oraz odpowiedników to jego problem. Musi pachnieć jak to mówi oryginałem to super niech się dobrze czuje. Ja pachnę FM i to jest super. Dla mnie są najlepsze bo NASZE. FM fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky70
Według mnie nowe zapachy FM z katalogu Wiosna 2013 będą przypominały: damskie: fm 357 Givenchy - Dahlia Noir, fm 358 - Y.S.Laurent - Manifesto, 359 - Thierry Mugler - Alien Essence Absolue męskie: fm 332 - Ralph Lauren - Polo Blue Sport, fm 333 - Mercedes Benz - Signature, fm 334 - Hermes Terre - D'Hermes. Zgadzacie się z tym, czy według kogoś jest inaczej? Jeśli jest ktoś chętny do zarabiania z FM Group lub przynajmniej kupowania dla siebie i rodziny taniej niż do tej pory, to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja właśnie zostałam konsultantką fm i czy bylby ktoś miły i podał spis perfum i odpowiednikow wraz z cenami katalogowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podaj maila to Ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal88
Witam ja też chętnie otrzymał bym na maila spis odpowiedników perfum z fm, z góry bardzo dziękuje rafael8@g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też była bym bardzo wdzięczna za przesłanie mi aktualnej listy odpowiedników,a konkretnie 6 nowych zapachów :) Z góry serdecznie dziękuję! tonka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie katalogi są dostępne na stronie http://fmgroup.pl Tam można przejrzeć wszystkie dostępne art. Perfumy i wody są rewelacyjne. Wręcz powalają. Dla niedowiarków proponuję wizytę w najlepszej drogerii i spytanie się o procent zaperfumowania najbardziej rozpoznawalnych marek i porównanie z marką Federico Mahora. Oczywiście zawsze można wybrać Imperial Majesty Clive'a Christiana za jedyne 675 tysięcy złotych. Ja jednak wolę kupić nasze rodzime za jedyne trzy dychy. Efekt ten sam. Pozdrawiam. tel. 512152936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam 11 próbek - te perfumy FM są trochę podobne ale nie identyczne i wszystkie mają taką samą drażniącą nutę coś jak mieszanka oleju z miesiączką i nie wietrzoną salą gimnazjalną, są nietrwałe - polecam je jednak dla małolatek które maja niewielkie fundusze i niewyrobiony nos i gust. Najbardziej zblizone do orginału są wg mnie Jimmy Choo, Coco Madmuaselle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Nie dostalem rowniez listy odpowiednikow, bylbym wdzieczny za jej przeslanie :dcjudyt@gmail.com Z gory bardzo dziekuje ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM Warszawa i okolice
Witam, jest ktoś może w posiadaniu aktualnej listy zapachów? Jeśli tak proszę o przysłanie na adres torimka@gmail.com. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Łódź
Witam. Czy jest możliwość podesłania najnowszej listy perfum fm? Z Góry dziękuje . maciejdomlodz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś interesuje sie kupnem perfum z firmy FM lub chciałby wstąpić do FM Group z Warszawy zapraszam, gg: 5918521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś interesuje sie kupnem perfum z firmy FM lub chciałby wstąpić do FM Group z Warszawy zapraszam, gg: 5918521 mail: anna912@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario19725
Czy można jeszcze kupić perfumy FM 188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnyyy
Proszę o podesłanie listy aktualnych odpowiedników perfum na adres: michal.63@o2.pl Realizuję również zamówienia na teranie Warszawy i okolic, a także zaopiekuję się chętnymi przystąpić do FM Group Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega zajmuje sie dystrybucja produktów tej firmy i musze przyznac ze produkty rzeczywiscie sa dobrej jakosci, a co do perfum to sa one do zludzenia podobne, praktycznie identyczne. Jednakze nic nie zastapi prawdziwych perfum, zapach nigdy nie bd tak trwały jak oryginał ;d ale generalna ocena na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Od paru dni jestem w FM ale niestety brakuje mi spisu perfum... Czy byłbyscie tak miłe i mi również podesłały spis na maila? Chodzi o ten nowy z uwzględnieniem nowości wiosennych:) Jeżeli macie spis ze zdjęciami jak wygląda oyginał to byłabym bardzo wdzięczna :) pozdrawiam! Mój mail: patrycja_g2506@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o wysłanie listy odpowiedników na maalinka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamówienia u mnie lub zapisania się do firmy: MARIZA- http://www.mariza.com.pl/lub FM GROUP-www.perfumy.fmalbo doAROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM GROUP ma nie tylko perfumy ale dobra game produktów chemii gospodarczej czy tez do make up :) polecam :) a przy okazji jesli ktos ma aktualna liste "odpowiedników" to poproszę rafpat4@wp.pl :) aha w sieci znalazlem fajna stronke www.p-fm.strefa.pl zawsze aktualne katalogii jesli nie mozecie sciagnac z ryginalnej strony . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał.K
Perfumy FM nie są odpowiednikami są to oryginalne perfumy firmy FM. Jedyne co łączy inne perfumy z FM to producent kompozytów zapachowym firma drom fragrances. Dzięki czemu posiada taką samą jakość i trwałość jak inne oryginalne perfumy z dużo niższą ceną ponieważ nie wydaje pieniędzy na reklamy. Nie ma czegoś takiego jak lista odpowiedników. Każdy może sobie powąchać jakiś zapach i powiedzieć fm 64 przypomina mi... I sobie zapisać i rozsyłać jakieś listy odpowiedników. Ale takie coś nie istnieje. Chcecie kupować produkty firmy FM po cenach hurtowych zapraszam na stronę - http://groupfm.eu/. Można też nawiązać współpracę z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×