Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość Arturo111
GugaDeLux Jak ułozyłaś puzle, które Ci wysłałem? Właczyłaś głośniki? Jeśli masz możliwość to sprawdź numery perfum 14 i 30 i napisz czy to są te które są na mojej liście. Mieszkam w miejscowości , w której nie ma perfumerii DOUGLAS. Może tam można sprawdzic te numery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Mam więcej zapachów do sprawdzenia, niż te, które podałeś. Znalazłam więcej rozbieżności. Puzzle ułożyłam, fajne, można podesłać na święta w ramach promocji i zachęty do zakupów :D Zapachy, które będę sprawdzać: 14, 16, 19, 20, 30, 237, 265, 313 i 302. Jak będzie po wszystkim - dam znać mailowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piokio25
Joasia1980 wyślij na mój e-mail: pinokio25@go2.pl swój adres domowy. Wyśle Tobie bezpłatną próbkę Armani Code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Witaj GugaDeLux Dostałaś mój e-mail, który wysłałem w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Witaj GugaDeLux Dostałaś mojego e-maila wysłanego w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Tak, odpowiedziałam już na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Arturo111, tak, odpowiedziałam już na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Nic nie dostałem na e-mail w niedziele, a moja wiadomośc był tej treści:Witaj Nie musisz sprawdzać próbki FM 20 Sprawdziłem ja w perfumerii SEPHORA Próbkę ze startera z testerem sklepowym wąchałem ja, kolega jego żona i ekspedientka SEPHORY. Na 1000% zapach ten zgadza sie z moja listą. A jeśji chodzi o numery 237, 265, 302 i 313 to ułatwie Ci zadanie. Do e-maila dołączam plik z listą perfum, którą sciągnołem kiedyś ze strony FM GROUP IZRAEL po zalogowaniu się. Niestety 01.01.2012 zamnkneli FM IZRAEL. Nie wiem dlaczego. Tam zawsze była aktualna lista perfum. Na liście, którą Ci przesłałem wczesniej pod numerem 237 istnieje CHRISTIAN AUDIGER. Powinno być CHRISTINA AGUILERA. Ten co pisał te liste popełnił literówke. Pozostałe numery muszą się zgadzać z listą FM GROUP IZRAEL Plik z listą jest napisany w PDF. Dołączam też plik z horoskopem( pdf) sciągniętym z FM GROUP CANADA. Jak sprawdzisz pozostałe numery to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Arturo111, przepraszam Cię najmocniej, przez moją pracę zawodową kompletnie tracę poczucie czasu. Rzeczywiście nie odpowiedziałam na mail, Jak tylko uda mi się sprawdzić to, o co prosiłeś to na pewno dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
GugaDeLux Nic sie nie stało. Nie masz za co przepraszać. Tylko Chciałem Ci ułatwić zadanie z sprawdzaniem perfum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina2906
witam mam pytanie używałam juz kiedyś tych perfum ale straciłam kontakt z konsultantką więc mam do ciebie prośbę GugaDeLux była bym zainteresowana kupnem perfum podobnych zapachem do amor amor i black xs a co za tym idzie współpraca z toba ;DD czekam na odpowiedz ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
kalina2906 Nie ma prawy, a skąd jesteś? Napisz do mnie na sisastara@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina2906
HEJ GUGA DOSTAŁAM OD CIEBIE JAKIŚ DZIWNY ZAŁĄCZNIK I NIE MOGE GO OTWORZYĆ A PO ZA TYM PRZYCHODZI MI OD CIEBIE COS TAKIEGO This is the mail system at host moh2-ve3.go2.pl. I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please send mail to postmaster. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The mail system : unknown user: "sisastara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
kalina, bardzo przepraszam za błąd, mój mail to sisa_stara@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliw
Kiedyś na liście FM pod numerem 20 były perfumy flowerbomb, teraz znajdują się jakieś inne, zależy mi na znalezieniu właśnie flowerbomb nie wie ktoś z państwa jak go znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Oliw pod numerem 20 znajdują się perfumy, o których mówisz Viktor & Rolf - Flowerbomb Podaj swoje gg lub e-mail to wyśle tobie spis perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliw
gg:13452340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachnialo.pl
Jeśli ktoś szuka odpowiedników perfum, zapraszamy do naszego sklepu www.zapachnialo.pl Różne intensywności wód, znane zapachy i oczywiście atrakcyjne ceny:)) można także kontaktować się drogą mailową sklep@zapachnialo.pl Zapraszam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrrfume
Hej! Jeśli ktoś mógłby udostępnić najnowszą listę odpowiedników perfum FM To proszę o kontakt gg:9680455 Będę bardzo wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Jest na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy fm poznan
serdecznie zapraszam www.perfumyfmpoznan.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 30....
Witam,szukam odpowiednika zapachu Byc moze Rome,ktorych juz firma Pollena nie produkuje.Chodzi o stara nute zapachowa,nie nowa.Nacielam sie na allegro bo zapewniali mnie ze te byc moze rome to stara nuta zapachowa a jest to zupelnie nowa nuta i nie pachnie zbyt ladnie.Szukam tej starej nuty zapachowej byc moze ROME w zoltym takim opakowaniu,Chodzi mi o ten zapach,czy moze ktos wie,jaki zamiennik istnieje na rynku.Chodze po sklepach i wacham rozne zapachy i jeszcze nie trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_olsztyn
witam, może jest ktoś kto zajmuje sie dystrybucją FM w Olsztynie,proszę o kontakt mario74-32@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coris
Witam Wszystkich Chcialbym sie spytac, czy w aktualnej ofercie znajduje sie zapach podobny do nr 154 - calvina kleina euphoria ktory zniknal juz jakis czas temu. Jesli tak, prosilbym o napisanie jaka pozycja, nr jest najbardziej przyblizony do tego zapachu :) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Euphoria "była" pod nr 171, jest wycofany od chyba 2 lat i nie będzie w ofercie w najbliższym czasie, moim zdaniem najbardziej podobny do tego zapachu jest 32, na liście odpowiedników jako Angel Therry Muglera, ale jest dużo cięższy i nie taki ładny jak171.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coris
kk dzieki za informacje:) sprobuje cos wiecej sie dowiedziec o tej pozycji i pomysle ;] p.s. widze ktos tu rannym ptaszkiem jest hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Raczej nocnym markiem, wróciłam wczoraj o tej porze z pracy. A dziś jakieś 20 minut temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana2233
gdzie kupić we wrocławiu 354 - odpowiednik masaki shiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana79
Cześć! jeśli szukasz miejsca gdzie mozesz kupic perfumy fm we wrocławiu, to napisz na: zamowienia@sklep-fm.pl oni maja sklep internetowy w siedzibie we wro i mozna odebrac w ciągu 24h od zlozenia zamowienia :) i nie placi sie za wysylke ani nic. wielokrotnie tak robilam ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluskina
jeszcze niedawno na forum http://www.netkobiety.pl/ był fajny temat odnośnie rynku podróbek w Polsce, niestety nie jestem w stanie go znaleźć teraz :C Ale na takie podróby najłatwiej dostać na bazarze u ruskich :D możecie się śmiać, ale niektóre naprawdę nie różnią się od oryginałów a są ponad 5x tańsze . I bądź tu mądry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×